Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

Koniec spotkania! Sandecja podzieliła się punktami z Chojniczanką. Obie bramki padły po strzałach z rzutów karnych.

89'

3 minuty doliczone do czasu gry.

88'

Żółtą kartką ukarany Iwanicki za faul na lewym skrzydle na połowie gości.

87'

Ostatnia zmiana meczu. Fałowski za Traore.

83'

Mikołajczyk strzela w lewą stronę, Kozioł bez szans.

82'

Siemaszko faulowany w polu karnym i jedenastka dla Chojnic.

83'

Kibice każdą zmarnowaną akcję gości kwitują tą samą odzywką, niecenzuralnie obrażającą gracza.

80'

Michał Markowski wchodzi za Niedzielę. To ostatnia zmiana w Chojniczance.

76'

Kilka dogonych akcji Chojniczanki. Siemaszko próbował na dwie raty pokonać Kozioła, najpierw wybili piłkę obrońcy, potem strzał poszedł obok lewego słupka bramki Kozioła.

70'

A po chwili Iwanicki zastępuje Lisowskiego.

68'

Niane za Słabego.

68'

Podwójna zmiana Sandecji. Kalisz za Kuźmę...

62'

Kontrowersyjna sytuacja! Gracz Chojnic pada jak rażony piorunem po czystym wybiciu Grzeszczyka, ten drugi wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę.

61'

Zagranie ręką Grzeszczyka przed polem karnym Chojnic i żółta kartka.

60'

Kuźma fauluje Niedzielę i ogląda żółtą kartkę.

58'

Chojniczanka w ataku, rajd pod pole karne Tomasza Mikołajczaka, ale w sytuacji sam na sam zawodnik gości trafia w Marka Kozioła.

56'

Atak gospodarzy, Bębenek zagrywa w pole karne do Grzeszczyka , ten przyjmuje piłkę i strzela z woleja wysoko ponad bramką Misztala.

54'

Za dyskusje z arbitrem żółtą kartkę obejrzał Radler.

52'

Groźnie próbowali atakować sądeczanie, ale dośrodkowanie z prawej strony szczupakiem powstrzymane przez Radlera.

48'

Początek drugiej połówki bardzo chaotyczny, piłki po próbie rozegrania akcji lądują na aucie.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

18:58

Jupitery na stadionie zalśniły już pełnym blaskiem, a rezerwowi rozgrzewają się na płycie boiska.

18:52

O pierwszej części spotkania możemy powiedzieć tylko tyle, że pomimo kilku sporadycznych akcji obu zespołów i koncercie błędów obrońców gospodarzy gra obu zespołów nas nie rozpieszcza.

47'

Po doliczonej minucie gry, arbiter kończy I połowę. Jak do tej pory mamy 1:0.

43'

Niewiele brakowało, a fatalna wymiana piłki między Cicmanem a Koziołem mogła skończyć się sytuacją podbramkową Chojniczanki.

41'

Po dłuszej wymianie piłki przez Chojniczan Marek Gancarczyk strzela z 20 metrów obok bramki.

38'

Gancarczyk wchodzi za ukaranego kartką kilka minut wcześniej Feciucha.

32'

Groźnie pod bramką gości! Po dośrodkowaniu Bartkówa Frańczak próbował uderzyć głową, ale obrońcy byli na miejscu.

31'

Kornery nie wychodzą coś Chojniczance, kolejne dośrodkowania kończą się na przechwycie Kozioła.

25'

Kuźma na własnej polowie faulowany przez Feciucha, który ujrzał żółtą kartkę.

24'

Traore uderza w lewy róg, bramkarz rzuca się w drugą stronę i gol!

24'

Maciej Bębenek powalony przez Błażeja Radlera i sędzia wskazuje na jedenasty karny. Będzie rzut karny.

21'

Mecz rozczarowuje swoim poziomem. Obie drużyny nie potrafią stworzyć składnych akcji. Obserwujemy za to bardzo wiele przewinień.

18'

Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie w pole karne, ale Kozioł, choć niepewnie, wyłapuje piłkę.

18'

Oba zespoły próbują tworzyć akcje, ale wszystko kończy się niepowodzeniem.

16'

Kibice żywiołowo wspierają swój ukochany zespół, trenerzy schowani w swoich budkach.

12'

Pietruszka w zapaśniczym stylu zatrzymany przez Makucha, i mamy żółtą kartkę.

11'

Pietruszka z 25 metrów strzela z lewej strony, prosto w ręce Kozioła.

9'

Sądeczanie próbują zaatakować, ale brakuje im dokładnego ostatniego podania.

7'

Po kilku błędach Sandecji i wymianie piłki Feciuch oddaje strzał z 30 metrów, jednak piłka ponad bramką.

4'

Pierwsza próba gospodarzy - Grzeszczyk z 30 metrów szukał napastnika, jednak Misztal pewnie łapie futbolówkę.

1'

Gracze już na pozycjach, od środka rozpoczynają gospodarze, zapinamy pasy i startujemy z meczem Sandecja - Chojniczanka!

17:57

Gracze wyjściowych jedenastek, oraz trójka sędziowska z panem Bukowczanem na czele opuszczają tunel, aby zmierzyć się w tym, miejmy nadzieję pełnym emocji meczu.

17:49

Z moich wyliczeń wynika, iż w sektorze F, mieszczącym się naprzeciwko mojego miejsca, liczba widzów jest mniejsza niż jeszcze 3 mecze temu. Zaledwie 12 - tu kibiców zasiadło na "młynie".

17:43

Już tylko 15 minut do rozpoczęcia pojedynku, gracze intensywnie rozgrzewają się, a spiker zapowiada mecz.

17:41

Rozgrzewka obu drużyn w pełni, spiker zapowiada spotkanie, już tylko kilkanaście minut do rozpoczęcia meczu.

17:39

Zobaczymy w dzisiejszym meczu, jak poradzą sobie gracze Chojniczanki bez m.in. Andrzeja Rybskiego.

17:36

Dotychczas ekipa gospodarzy, prowadzona przez Jozefa Kostelnika zdobyła 6 ligowych punktów, ich rywale z Chojnic o jeden mniej, jednak stosunek bramkowy daje ostatnie miejsce w pierwszoligowej tabeli właśnie gościom.

17:34

Pogoda dzisiejszego dnia idealna do grania w futbol - temperatura około 20 - u stopni, lekki wiatr i słońce górujące nad niebem.

17:30

Już za pół godziny rozpocznie się pierwszoligowa potyczka na "dnie" ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i Chojniczanką Chojnice. Na relację z tego meczu zaprasza bardzo serdecznie Krzysztof Rosłoński.