Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
3 : 2
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
95'

Sędzia zagwizdał po raz ostatni i po tym gwizdku to piłkarze Olimpii mogą cieszyć się ze zwycięstwa. Na dziś to już tylę, a relacje przeprowadził dla Państwa Mątewski Dawid.

95'

I koniec spotkania, Olimpia wygrywa u siebie z Bytovią 3:2 po emocjonującym meczu.

94'

Cieśliński w rogu sprytnie spróbował wywalczyć rzut rożny lecz nie udało mu się, strata. Olimpia końcówkę gra dość rozważnie i spokojnie nie pozwalając rywalowi na zbyt wiele.

90'

Gra w końcówce toczy się w środku boiska, a sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 5 minut.

88'

Mieliśmy małą przerwę w grze gdyż na boisku leżał Andelković.

87'

Tym razem ostatnia zmiana po stronie Olimpii. Schodzi Rogalski, a zastępuje go Łukasz Suchocki.

85'

Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Mąka, a w jego miejsce Kuklis.

84'

Zamieszanie w polu karnym Olimpii, piłka ląduje w siatce, a sędzia gwiżdże. Prawdopodobnie faul na Wróblu.

83'

Kolejna zmiana w Bytovii. Schodzi z boiska Michał Pietroń, a w jego miejsce Robert Hirsz.

82'

Olimpia po strzelonej bramce uspokaja grę, spokojnie rozgrywając piłkę.

80'

GOOOOL! Aleksander pewnie wykorzystuje rzut karny, nie dając żadnych szans bramkarzowi i po raz drugi w tym meczu Olimpia wychodzi na prowadzenie.

79'

Druga jedenastka dla Olimpii! Tym razem po faulu na Rogalskim.

78'

Żółta kartka dla Surdykowskiego za faul na Szczocie

76'

Olimpia cały czas "szturmuje" bramkę Bytovii, dwa rzuty rożne z rzędu które nie przyniosły efektów w postaci bramki.

74'

Kryszak świetnie z rzutu wolnego w pole karne lecz jeszcze lepiej w obronie Woźniak.

73'

GOOOOOL!!! Adam Cieśliński doprowadza do remisu po rzucie karnym!

72'

Karny dla Olimpii, po stałym fragmencie wykonywanym przez Smolińskiego, któryś z defensorów Bytovii zagrał piłkę ręką.

71'

Zmiana w Bytovii, boisko opuścił Wojah, a w jego miejsce Adam Hinc.

69'

Ależ uderzenie Smolińskiego! Nie pokryty "Smoła" uderzył potężnie z dystansu, na szczęście gości piłka minęła słupek, minimalnie.

67'

Robert Szczot wchodząc w pole karne wykonał zwód po którym uderzył! Strzał Szczota zupełnie nieudany, poszybował wysoko nad bramką.

65'

Rogalski z przed pola karnego próbuje zagrać piłkę w granicach 7 metra lecz przy tym piłkę ze spokojem wyłapuje Małkowski.

63'

Trener Kubicki szybko reaguje na boisko wydarzenia posyłając do ataku nowe siły.

62'

Zmiany w Olimpii. Na boisko weszli Marcin Smoliński oraz Robert Szczot za Marcina Kaczmarka i Denisa Popovicia.

61'

Uderzenie niepilnowanego Adama Cieślińskiego z dystansu, strzał nie sprawił problemu dobrze ustawionemu Małkowskiemu.

59'

GOOOOOOOL!!! Bramka dla Bytovii po poważnych błędach Olimpii. Nie może tak grać kandydat do awansu. Goście skarcili biało-zielonych.

58'

W dzisiejszym meczu możemy obserwować dość poważne błędy bocznego arbitra na pierwszy rzut oka, może co innego ujrzelibyśmy w powtórce, aczkolwiek to co się dzieje zaczyna coraz będzie nie podobać się zawodnikom - między innymi Kaczmarkowi.

56'

Żółta kartka dla Andelkovicia który został ukarany za faul taktyczny na Danielu Mąka, ten drugi był bez wątpienia szybszy od defensora.

54'

Ostatnie akcje przeprowadzane lewą stroną przez Rogalskiego co zdecydowanie pozwala odetchnąć jak zawsze aktywnemu Kaczmarkowi.

52'

Fantastycznie lewą stroną pomknął Rogalski który minął paru rywali i zagrał świetną piłkę w pole karne do Cieślińskiego, lecz tego uprzedził minimalnie środkowy obrońca Bytovii.

50'

Ponownie na murawie leży jeden z zawodników gości, a jest nim Piątek który został już opatrzony.

48'

Tym razem stały fragment dla Bytovii w okolicach czterdziestego metra i zagotowało się pod bramką Wróbla gdyż piłka minimalnie minęła prawy słupek.

47'

Rzut wolny wykonywał tym razem Popović który zdecydowanie za nisko posłał piłkę.

47'

Przejęcie piłki przez Olimpie i już faulowany Rogalski blisko pola karnego.

46'

Gwizdek Pana sędziego i rozpoczynamy drugą część meczu! Przy piłce goście.

45'

Arbiter główny kończy pierwszą część spotkania. Jak na razie przy Piłsudskiego utrzymuje się remis 1:1.

45'

Doliczona jedna minuta.

45'

Zmiana stron i zamieszanie pod bramką gości. Na bramkę uderzał między innymi Aleksander, a próbować dobijał bodajże Cieśliński lecz świetnie każdy strzał broni bramkarz z Bytowa.

44'

Akcja lewą stroną Pietronia po której fantastycznie broni Wróbel. Bytovia mogła prowadzić!

43'

Rogalski faulowany przy linii bocznej z daleka od bramki Małkowskiego. Do stałego fragmentu podszedł etatowo Kaczmarek. Jego dośrodkowanie okazało się za głębokie i pewnie golkiper gości.

40'

Mecz jest bardzo wyrównany, jedni i drudzy grają otwartą piłkę chcą strzelać bramki. Ekipa Bytovii jak na beniaminka prezentuje się świetnie na tle kandydata do awansu.

38'

Piłka zagrana w pole karne na tak zwaną "aferę" przez Piątka nie stworzyła wielkiego zagrożenia. Na miejscu znalazł się Andelković.

36'

Uderzenie bodajże Kryszaka z dystansu po którym piłka wylądowała w siatce grudziądzan. Sędzia bramki nie uznaje!

34'

Kikut podążając prawą flanką, spróbował dośrodkować piłkę na pole karne Olimpii aczkolwiek uderzenie Marcina było zupełnie nieczyste i od bramki Wróbel.

32'

Kaczmarek indywidualnie, zbliżając się do pola karnego upadł przy czym sędzia pozostał niewzruszony.

31'

Olimpia stara się uspokoić nieco grę i wrócić na właściwe tory. Starają się dość często zagrywać górne piłki za plecy obrońców Bytovii.

29'

GOOOOOOOL!!! Rzut karny na bramkę zamienia Surdykowski który nie dał szans Wróblowi.

28'

Rzut karny dla Bytovii, po błędzie kapitana Olimpii Dariusza Kłusa!

25'

Rzut rożny dla gości do którego wykonania przygotowuje się Mariusz Kryszak. Tym czasem na środku boiska był opatrywany Wojciech Wilczyński.

23'

Zamieszanie w polu karnym Olimpii. Po uderzeniu Piątka piłka odbiła się od poprzeczki, dalej Wróbel był już na posterunku.

22'

Kaczmarek wyłuskał piłkę w środku boiska po czym próbował uruchomić Aleksandra który nie był wstanie zatrzymać piłki. Od autu Bytovia.

21'

Kryszak prawą stroną z której wysoko wrzucił piłkę w pole karne w którym to fantastycznie interweniował Denis Popović.

19'

Kaczmarek ruszył prawą flanką, schodząc do środka zagrał piłkę za plecy obrońców do Cieślińskiego który przewrócił się w starciu z defensorem Bytovii.

17'

Popović ukarany żółtą kartką po faulu w okolicach dwudziestego piątego metra do bramki Wróbla. Kolejny stały fragment dla gości.

15'

Mecz dość wyrównany który obfituje w wiele stałych fragmentów.

12'

Rzut wolny dla Bytovii który wykonywał Mariusz Kryszak. Zagrał niebezpieczną piłkę w pole karne gdzie po raz kolejny refleksem popisał się Wróbel, który nieco ucierpiał w tym starciu.

11'

Wysoko posłana piłka w pole karne Olimpii w którym o futbolówkę walczył Michał Wróbel z Arturem Wojachem, z pojedynku zwycięsko wyszedł golkiper gospodarzy.

10'

Cieśliński traci piłkę w środkowej strefie boiska przy czym fauluje i z własnej połowy zaczną goście.

8'

GOOOOOOOOOL!!! Bramka po stałym fragmencie dla Olimpii po sporym zamieszaniu w polu karnym gości, piłkę do siatki posłał Bartosz Jaroch.

8'

Michał Pietroń ukarany kartką po faulu na Kaczmarku w okolicach czterdziestego metra do bramki gości.

5'

Rzut wolny w okolicach 35 metra dla Bytovii. Stały fragment egzekwował Mąka który niczym nie zaskoczył bramkarza biało-zielonych.

3'

Rogalski przecina podanie Kikuta po którym Bytovia rozpoczęła z autu.

2'

Piłkę dość szybko przejęli goście po niedokładnym podaniu i od razu uderzyli z dystansu na bramkę Wróbla. Golkiper Olimpii nie miał problemów z obroną strzału.

1'

Od środka rozpoczęli Grudziądzanie, rozegranie Aleksandra z Cieślińskim i gramy!

16:58

Piłkarze wychodzą już na murawę przy towarzyszącym hymnie Olimpii. Wyprowadza ich arbiter główny z Łodzi - Paweł Pskit.

16:49

Owe słowa zawodnika Bytovii mogą świadczyć o różności klas poprzez ambicje obu zespołów. Czy będzie to widoczne na murawie? Przekonamy się niebawem.

16:47

"Jesteśmy beniaminkiem 1 ligi i za cel na ten sezon stawiamy sobie utrzymanie." Powiedział były zawodnik Olimpii, a obecny Bytovii Mariusz Kryszak.

16:42

W drużynie biało-zielonych w rezerwie znaleźli się następujący zawodnicy: Łukasz Sapela, Adrian Bielawski, Bruno Żołądź, Marcin Smoliński, Łukasz Suchocki, Robert Szczot oraz Oskar Trzepacz.

16:38

Na ławce w drużynie gości znajdują się między innymi: Mateusz Oszmaniec, Daniel Gołębiewski, Adam Hinc, Kamil Juraszek, Maciej Kazimierowicz i Piotr Kuklis.