Chrobry GłogówChrobry Głogów
1 : 0
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
94'

Koniec spotkania! Chrobry Głogów w trzecim kolejnym meczu pokonał trzeciego beniaminka 1. ligi! Tym razem padło na Pogoń Siedlce, która przegrała 0:1. Dziękujemy za uwagę.

92'

Desperackie próby ataków Pogoni Siedlce. Bez powodzenia.

90'

Aż cztery minut doliczone. Sędzia odesłał trenera Chrobrego do szatni!

90'

Zbyt mocne i niecelne uderzenie Wójcika z ponad 30 metrów od bramki.

89'

Hałambiec ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola.

88'

Paniczna obrona Chrobrego, po której uratował gospodarzy jeden z defensorów, wybijając piłkę z linii!

87'

Szczepaniak upomniany żółtą kartką.

86'

Kolejne strzał Sędziaka w polu karnym, tym razem prosto w obrońcę rywala.

85'

Stuprocentowa sytuacja dla Chrobrego zaprzepaszczona przez Sędziaka, który spudłował z najbliższej odległości!

83'

Dominik Kościelniak opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Jakub Chrzanowski.

81'

Żółtą kartkę obejrzał wprowadzony niedawno Tarachulski.

78'

Siedlczanie próbują, jak mogą. Przed chwilą bardzo niecelne uderzenie z dalszej odległości jednego z pomocników.

76'

I jeszcze po chwili Mateusz Szałek wszedł za Danielaka.

74'

Krzysztof Ulatowski wchodzi do gry za Damiana Ałdasia.

73'

No i proszę! Znakomita interwencja bramkarza Chrobrego, który sparował strzał Wójcika z dystansu!

71'

20 minut do końca spotkania. Czy siedlczanie zdołają doprowadzić do wyrównania? W razie zdobycie kompletu punktów, Chrobry dołączy do ścisłej czołówki 1. ligi!

70'

Druga zmiana w ekipie gości. Bartosz Tarachulski zastępuje Rodaka.

67'

Poprawne piąstkowanie Janickiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

65'

Minimalnie niecelny strzał Sędziaka! Chrobry był o krok od podwyższenia prowadzenia.

62'

Djalo dzisiaj nie powalił swoją grą na kolana. W jego miejsce wchodzi na plac Adrian Dziubiński.

59'

Trzecia żółta kartka w meczu, tym razem dla Przemysława Rodaka.

58'

W drugiej połowie, jak na razie, słabsze tempo meczu. Chrobry utrzymuje minimalnie prowadzenie, które wydaje się w pełni zadowalać miejscowych.

56'

Wykonywali rzut rożny piłkarze Pogoni, jednak ponownie nie byli w stanie dojść do pozycji strzałowej.

55'

Niewykorzystana okazja Szczepaniaka, który miał otwartą drogę do bramki, zdecydował się na strzał, ale trafił w obrońcę.

54'

Żółta kartka dla strzelca gola, Danielaka.

50'

Sporo rzutów różnych w tym spotkaniu. Teraz dwa z rzędu egzekwowali głogowianie.

48'

Na strzał sprzed linii pola karnego zdecydował się Damian Sędziak, lecz zabrakło precyzji.

46'

Drugą część rozpoczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Chrobry prowadzi z Pogonią 1:0 po golu Danielaka. Wracamy za kwadrans.

43'

Damian Sędziak wywalczył korner po indywidualnej akcji. Stały fragment nie przyniósł zagrożenia.

41'

Bardzo niecelna próba jednego z zawodników Pogoni.

38'

Starają się nieśmiało odpowiedzieć goście, ale brakuje im pomysłu na przedarcie się przez szczelną ścianę Chrobrego.

35'

Ważny moment, powrócił prąd na stadionie :)

34'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska do sytuacji doszedł Michał Michalec, ale ostatecznie wyjaśnił zamieszanie jeden z obrońców Pogoni.

31'

Kibice, którzy przyszli dzisiaj na obiekt w Głogowie nie mogą narzekać na nudę. Wiele się dzieje na murawie. No i do tego Chrobry prowadzi.

29'

Kropnął potężnie z dystansu Mateusz Hałambiec, ale bramkarz sparował tę bombę na róg!

27'

Bardzo blisko wyrównania, ale strzał napastnika siedlczan w dobrym stylu sparował na słupek Janicki.

24'

Chrobry idzie za ciosem. Podopieczni Ireneusza Mamrota spisują się ostatnio bardzo dobrze. Czy dzisiaj odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu?

22'

Lewą stroną przedarł się ładnie Szczepaniak, który dobrym dośrodkowaniem obsłużył Danielaka, a ten wykończył akcję strzałem z główki.

21'

GOOOOOL!!!! 1:0 dla Chrobrego! Strzelcem bramki Karol Danielak!

18'

Aliu Djalo ukarany żółtym kartonikiem.

17'

W odpowiedzi podobna sytuacja pod bramką głogowian i uratował sytuację ostatni obrońca gospodarzy. Tym samym nadal bez bramek.

15'

Fantastyczna sytuacja do objęcia prowadzenia przez Chrobrego! Idealne techniczne uderzenie przewrotką z linii wybił jeden z defensorów!

13'

Rzut rożny dla Chrobrego, po dośrodkowaniu wyłapał piłkę Jacek Kozaczyński.

12'

Podsyłamy do przeczytania artykuł o Djalo: KLIKNIJ

11'

Z składzie Pogoni Siedlce debiutuje bardzo ciekawy zawodnik - Aliu "Kaby" Djalo który 5 lat spędził w szkółce Chelsea Londyn.Aliu "Kaby" Djalo w Chelsea miał kontakt z Didierem Drogbą

9'

Seria dwóch w krótkim czasie rzutów rożnych dla siedlczan, ale bez zagrożenia po bardzo niecelnym uderzeniu.

7'

Gra spokojnie toczy się w środku pola. Na razie żaden z zespołów nie zdołał przejąć inicjatywy.

4'

Pierwszy strzał w meczu w wykonaniu Łukasza Szczepaniaka, jednak spokojnie poradził sobie bramkarz gości.

2'

Na obiekcie nadal nie ma prądu. Nie wiadomo, czy mecz zakończy się normalnie. Przecież niebawem zrobi się ciemno...

1'

Rozpoczęli goście.

17:46

Rezerwowi Chrobry: Amadeusz Skrzyniarz, Maciej Rybak, Jakub Chrzanowski, Rafał Figiel, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Krzysztof Ulatowski.

17:45

Rezerwowi Pogoń: Mateusz Tobjasz, Daniel Ciechański, Dawid Dzięgielewski, Marcel Gąsior, Piotr Krawczyk, Adrian Dziubiński, Bartosz Tarachulski.

17:29

W całym Głogowie mamy teraz awarię prądu. Mecz oczywiście odbędzie się bez przeszkód. chrobry

17:26

Odmienne nastroje panują w Siedlcach. Pogoń po dobrym starcie sezonu zdecydowanie złapała zadyszkę. W pierwszej kolejce Pogoń wygrała 4:1 z Chojniczanką po dwóch bramkach Wójcika oraz trafieniach Ciechańskiego i Lewandowskiego. Po serii czterech spotkań bez porażki nadeszła seria dwóch porażek. Czy zostanie dzisiaj przerwana?

17:15

Ekipa Chrobrego rozpoczęła sezon 2014/15 od kompromitacji w meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, doznając porażki na własnym stadionie 0:6. Po kilku tygodniach zmagań pierwszoligowych można powiedzieć, że podopieczni Ireneusza Mamrota szybko wyciągnęli wnioski. Dwa ostatnie mecze zakończyli z kompletem punktów.