Stomil nadal niepokonany w tym sezonie! Zagłębie - Stomil 1-1 !

Rzut rożny dla Stomilu w końcówce spotkania.

90'

Pan Tomasz Radkiewicz przedłużył to spotkania o co najmniej trzy minuty.

89'

Na boisku leży Janusz Bucholc, który narzeka na drobny uraz wynikający ze zmęczenia.

89'

87'

Ostatnie fragmenty meczu to przewaga Stomilu, która w końcu została udokumentowana zdobyciem bramki. Miedziowi całą drugą połowę grają o jednego zawodnika mniej.

85'

Stomil Olsztyn wyrównuje! Bramkę po składnej akcji zdobył Koval

85'

GOOOL !

84'

Obaj trenerzy wykorzystali już limit zmian w tym meczu.

84'

Piotr Azikiewicz zastępuje bardzo zmęczonego Adriana Błąda.

82'

Adrian Błąd pomknął niczym Usain Bolt na bramkę Stomilu ale brakło już mu sił na wykończenie akcji.

81'

Składna akcja Stomilu zakończona bardzo niecelnym strzałem Mroczkowskiego.

79'

Stomil jest co raz groźniejszy w swoich poczynaniach. Co róż przedostaje się pod bramkę Zagłębia.

78'

Arkadiusz Mroczkowski wchodzi za Szymonowicza

76'

Zagłębie kasuje akcje Stomilu prostymi środkami i skupia się teraz na defensywie. Gra w 10 przez 45 minut na pewno kosztuje wiele sił.

74'

Witalij Berezowski powinien wylecieć z boiska po tym jak sfaulował wbiegającego w pole karne Przybeckiego ale sędzia ukarał go tylko żółtą kartką

72'

Stomil zepchnął teraz piłkarzy Zagłębia do defensywy ale jak na razie Miedziowi bronią się bardzo dobrze.

69'

Groźna sytuacja pod bramką Zagłębia. Najwyżej do dośrodkowywanej piłki wyskoczył Czarnecki ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

69'

Żółtą kartką ukarany został Jakub Tosik.

67'

Miedziowi po zdobyciu bramki troszkę zwolnili tempo i częściej do głosu dochodzą piłkarze Stomilu.

64'

Kibice Stomilu w drugiej połowie zaprzestali dopingu swojej drużyny.

63'

Jeden Głowacki musi zostać na boisku. W miejsce Pawła pojawił się Piotr Głowacki.

61'

Miłosz Przybecki zajął miejsce Papadopulosa i to on jest na razie najdalej wysuniętym zawodnikiem Zagłębia

61'

Strzał Cotry wylądował na poprzeczce!

61'

Rzut wolny dla Zagłębia z ok. 17 metrów

58'

Stomil Olszyn wypada dzisiaj bardzo słabo na tle Zagłębia. Miedziowi pokazują kawał dobrej piłki.

56'

Zagłębie w końcu dopięło swego! Bardzo składna akcja Miedziowych, piłka wędrowała jak po sznurku aż doszła do Papadopulosa, który nie miał problemów z pokonaniem Piotra Skiby !

55'

GOOOOOOOOL !!!!!

55'

Do wejścia szykowany jest bardzo szybki Miłosz Przybecki, który już się grzeje w narożniku boiska

53'

Po mimo gry w osłabieniu, Zagłębie lepiej weszło w tą drugą połowę.

52'

Miedziowi chcą bardzo szybko strzelić bramkę aby uspokoić ten mecz. Składne akcje, szybka wymiana piłki to może być klucz do sukcesu.

48'

Aleksander Kwiek wg. sędziego zasłużył na żółtą kartkę za faul w środku pola.

47'

Przypomnę, że Zagłębie całą drugą połowę gra o jednego zawodnika mniej.

46'

Tomasz Wełna z miejsce Naoya Shibamury.

46'

Jarosław Kubicki zastąpił Krzysztofa Piątka.

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania!

13:25

Trener Stokowiec szybko zareaguje na czerwoną kartkę Godala. Po przerwie na boisku pojawi się Jarosław Kubicki, wkrótce zobaczymy kogo zmieni.

13:21

Zagłębie Lubin przeważało w każdym aspekcie gry jednak tak dużo niewykorzystanych sytuacji powoduje, że w Lubinie nadal mecz bez bramek. Stomil po mocnych pierwszych minutach został zepchnięty do defensywy i musiał odpierać ataki Miedziowych. Kto wygra, kiedy zobaczymy pierwszą bramkę? Dowiemy się po krótkiej przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0-0. Zagłębie gra dużo lepiej ale drugie 45 minut będzie musiało grać w osłabieniu.

45'

Godal zatrzymał akcję Stomilu przed polem karnym Zagłębia.

45'

Druga żółta kartka dla Borisa Godala i w konsekwencji czerwona!

43'

Stomil cofnięty całą jedenastką na własnej połowie. Hokejowy zamek w wykonaniu Miedziowych.

42'

Zagłębie spokojnie konstruuje swoje akcje. Teraz będzie rzut wolny z ok. 25 metrów od bramki Skiby

37'

Adrian Błąd po raz kolejny strzelał na bramkę Skiby ale piłka wyszła tylko na rzut rożny, po którym nie było już zagrożenia.

36'

Brutalny faul Kovala na Łukaszu Piątku, za co zawodnik Stomilu został ukarany żółtą kartką.

35'

Kolejny stały fragment dla Zagłębia. Z wolnego strzelał Kwiek ale prosto w mur czym powalił jednego z zawodników Stomilu.

34'

Kolejna szansa dla Miedziowych! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Kwiek a do piłki najwyżej wyskoczył Lubomir Guldan, jednak jego strzał złapał Skiba.

32'

Zagłębie w ataku! Najpierw Cotra zwiódł pięknym zwodem jednego z obrońców Stomilu a późńiej Woźniak oddał ładny strzał z 16. metrów ale piłka przeleciała obok słupka.

28'

Miedziowi co chwilę oddają groźne strzały na bramkę Stomilu ale nie potrafią znaleźć sposobu na pokonanie Piotra Skiby.

27'

Kibice Stomilu w ostatnim czasie przycichli , z kolei sektor G się dopełnił.

26'

Na strzał z dystansu zdecydował się Olek Kwiek ale piłka wyleciała w trybuny.

24'

Dośrodkowanie w pole karne, strzałem głową zakończył Papadopulos ale na raty piłkę złapał Skiba.

23'

Rzut rożny dla Zagłębia po kolejnej akcji skrzydłem.

18'

Stomil jak na razie musi się tylko bronić bo na wiele nie pozwalają mu zawodnicy Zagłębia.

15'

!!!!! Piłka wpadła do siatki po strzale Adriana Błąda, ale pomocnik Zagłębia był na spalonym.

14'

Bardzo ładna akcja Zagłębia. Z prawej strony piłkę dośrodkowywał Jakub Tosik a w polu karnym na strzał zdecydował się Adrian Błąd, jednak po raz kolejny Skiba był na posterunku.

12'

U Jakuba Tosika widać dzisiaj brak rytmu meczowego

10'

Jak na razie oba zespoły pokazują wielką ochotę do gry i mamy dobry mecz w Lubinie.

8'

Żółtą kartką za faul ukarany został zawodnik Zagłębia Lubin - Boris Godal.

7'

Adrian Błąd dośrodkował w pole karne Stomilu do Krzysztofa Piątka. Napastnik Miedziowych strącił piłkę w kierunku bramki ale na posterunku był Piotr Skiba.

5'

Kontrowersja w Lubinie! Sędzia główny wycofał się ze swojej decyzji i od bramki rozpoczął Stomil!

4'

W polu karnym Piotr Skiba sfaulował Adriana Błąda

4'

Karny dla Zagłębia

3'

W Zagłębiu na prawej obronie debiutuje dzisiaj Jakub Tosik, który dołączył w tygodniu do Miedziowych.

1'

Ależ rozpoczęcie Stomilu! Szybka akcja gości ale strzał Kovala zablokował Cotra.

12:31

Rozpoczynają gospodarze! Przed nami ciekawe spotkanie zarówno na murawie jak i na trybunach !

12:29

Obie drużyny są już na murawie.

12:28

Dzisiaj jest światowy dzień zasad fair play. Przed meczem kapitanowi obu drużyn odczytają specjalne oświadczenia.

12:27

Stomil Olsztyn zagra na biało-niebiesko.

12:26

Miedziowi zagrają dzisiaj w strojach pomarańczowo-czarno-pomarańczowych.

12:25

Na trybunach w Lubinie są również fanatycy Stomilu Olsztyn, którzy już teraz głośno dają o sobie znać.

12:25

Głównym sędzią w dzisiejszym meczu będzie Pan Tomasz Radkiewicz z ŁZPN.

12:23

Goście dotychczas jeszcze nie doznali porażki a w sześciu kolejkach odnieśli trzy zwycięstwa oraz trzy razy padł remis.

12:22

Zagłębie po ostatnim zwycięstwie z Pogonią w Siedlcach będzie chciało podtrzymać serię zwycięstw i przerwać passę Stomilu Olsztyn.

12:22

Stomil Olsztyn : Piotr Skiba – Vitaliy Berezovskyy, Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Naoya Shibamura, Dawid Szymonowicz, Piotr Darmochwał, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Roman Machulenko, Volodymyr Koval.

Rezerwowi Stomil : Dawid Miecznikowski, Arkadiusz Mroczkowski, Tomasz Wełna, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Karol Żwir.

12:21

Zagłębie Lubin : Konrad Forenc – Jakub Tosik, Boris Godal, Lubomir Guldan, Dorde Cotra, Krzysztof Piątek, Adrian Błąd, Łukasz Piątek, Arkadiusz Woźniak, Michal Papadopulos.

Rezerwowi Zagłębie : Dominik Hładun, Piotr Azikiewicz, Damian Kowalczyk, Jarosław Kubicki, Łukasz Janoszka, Miłosz Przybecki, Paweł Oleksy.

12:16

Witam serdecznie ze stadionu w Lubinie ! Przed nami jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki 1. ligi. Zapraszam na relację LIVE z tego meczu!