Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
1 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
93'

Koniec!! Wielkie emocje, dramat Pogoni i upragnione zwycięstwo Zagłębia! Zapraszam na kolejne relacje LIVE z Siedlec!

92'

Ratajczak! Znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Forenc świetnie odbił piłkę!

91'

Arbiter doliczył trzy minuty.

90'

Ogrodnik ukarany za faul na Przybeckim.

89'

Pogoń z pełną determinacją dąży do wyrównania. Czy starczy im czasu?

87'

Kartka dla Cotry za faul taktyczny.

86'

Przybecki!!! Pomocnik Zagłębia samotnie pędził na bramkę, ale fatalnie spudłował!

86'

Nieskuteczny w dzisiejszym spotkaniu napastnik uderzył zza pola karnego, piłka po rykoszecie poleciała wysokim łukiem i wpadła za kołnierz Kozaczyńskiemu. Wielki pech siedleckiego golkipera, który mimo świetnej postawy już dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki.

84'

GOOOOOLL!!! W końcu Papadopulos!!

82'

Ogrodnik!! W zamieszaniu po rzucie rożnym pomocnik Pogoni sytuacyjnie uderzył, ale minimalnie nad poprzeczką.

81'

Dziubiński faulowany przy próbie wyprowadzenia kontrataku. Tym razem arbiter nie zdecydował się na wyjęcie kartonika.

81'

80'

Janoszka doznał lekkiego urazu bez kontaktu z przeciwnikiem, ale wygląda na to, że za chwilę będzie zdolny do dalszej gry,

78'

Ogrodnik z ogromnym zapałem zabrał się za rozpoczynanie kontrataku, jednak z roztargnienia wyjechał z piłką poza linię końcową.

76'

Cotra dokładnie wrzucił piłkę na głowę Papadopulosa, który wprawdzie przeskoczył obrońcę, ale uderzył niecelnie.

74'

Arbiter ukarał Janoszkę za brutalny wślizg w nogi Ogrodnika.

73'

Pogoń miała świetnie zapowiadającą się kontrę, Wójcik zagrał do Ogrodnika, a ten mając dwóch niekrytych partnerów, przerzucił piłkę nad polem karnym.

70'

Kolejne uderzenie głową Krzysztofa Piątka, tym razem znacznie słabsze, ląduje w rękawicach golkipera Pogoni.

69'

Ależ było blisko!! Piątek uderzył głową po dośrodkowaniu, a Kozaczyński czubkami palców zatrzymał piłkę na linii!

68'

"Wędka" trenera Purzyckiego - Marcel Gąsior, który wszedł na boisko w pierwszej połowie, opuścił plac gry. Zmienił go Adrian Dziubiński.

66'

GOOOOOLLLL!!!!! KWIEK!!!! Płaskie uderzenie z rzutu wolnego i Kozaczyński pokonany!

66'

Piątek zmienia Stolarskiego.

65'

Kwiek puścił sobie piłkę i wpadł w jednego z obrońców. Sędzia odgwizdał faul, co wybitnie nie przypadło do gustu fanom zgromadzonym na stadionie.

64'

Atmosfera coraz gorętsza.. Co chwilę dochodzi do spięć pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

63'

Arbiter ukarał Gąsiora za zagranie ręką.

61'

Forenc starał się uruchomić Przybeckiego długim zagraniem, ale Kozaczyński wyszedł daleko poza pole karne i zażegnał niebezpieczeństwo.

61'

Demianiuk! Świetnie wyłuskał piłkę Cotrze i popędził w pole karne, ale przy próbie dogrania do niepilnowanego Krawczyka został zablokowany.

59'

Stolarski próbował wrzucić piłkę w pole karne, jednak został zablokowany na skrzydle.

58'

Trener Stokowiec reaguje na utratę bramki - Przybecki wchodzi w miejsce Błąda.

56'

Wrzutka Wójcika z rzutu wolnego do niepilnowanego Grudniewskiego, który lekkim strzałem pokonał bezradnego Forenca.

55'

GOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!! Grudniewski!!!!

53'

Jak dotychczas obraz gry nie uległ zmianie - Zagłębie częściej jest przy piłce, a Pogoń stara się wyprowadzać kontrataki.

51'

Cotra wrzucił piłkę z lewej flanki, doszedł do niej Papadopulos, jednak uderzył ponad poprzeczką.

49'

Demianiuk wychodził na czystą pozycję, jednak został złapany na spalonym.

47'

Indywidualna akcja Wójcika, zejście do środka i zablokowane uderzenie pomocnika Pogoni.

46'

Akcja skrzydłem Stolarskiego, strzał z ostrego kąta i kapitalna parada Kozaczyńskiego!

46'

Gramy!

46'

Spotkanie ogląda 2100 widzów.

46'

Zmiana w przerwie w drużynie Zagłębia - Janoszka pojawił się na placu gry w miejscu Kubickiego.

17:58

Obie drużyny z powrotem na murawie. Jak zakończy się to spotkanie?

47'

Koniec pierwszej odsłony. Pasjonująca rywalizacja w Siedlcach - Zagłębie przeważa, ale Pogoń również stworzyła sobie dogodne sytuacje. Zapraszam po przerwie!

46'

Piękna interwencja! Po wrzutce Stolarskiego, Woźniak świetnie przymierzył z powietrza, ale Kozaczyński wyciągnął się jak struna i uchronił Pogoń przed stratą bramki!

44'

Błąd uderzył bezpośrednio ze stojącej piłki - piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

42'

Faul Gąsiora tuż przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla gości.

40'

Bardzo optymistyczny pomysł Ratajczaka, który zdecydował się na strzał z około czterdziestu metrów. Uderzył zbyt słabo i niecelnie aby choćby zmusić Forenca do interwencji.

37'

Nieprawdopodobne!!! To musi być bramka!! Demianiuk pociągnął lewą stroną, ograł obrońcę i wystawił "patelnię" Wójcikowi, który z pięciu metrów nie trafił w bramkę!!

34'

Kosiorowski nie wróci już na boisko. W jego miejsce pojawia się Marcel Gąsior.

30'

Kosiorowski podniósł rękę i padł na murawę. Najprawdopodobniej doznał uraz mięśnia.

29'

Gospodarze powoli zaczynają się odgryzać. Tym razem dobrze zapowiadającą się akcję Wójcika zaprzepaścił Krawczyk.

28'

Teraz szansa dla Pogoni! Krawczyk uwolnił się spod opieki obrony i dograł płasko w pole karne. W ostatniej chwili Guldan wybił piłkę na aut bramkowy.

28'

Kubicki ukarany za faul taktyczny w środku pola.

28'

Kolejna setka Zagłębia!! Świetne rozegranie Stolarskiego z Kwiekiem i podanie do niepilnowanego Papadopulosa, który anemicznym strzałem zaprzepaścił szanse gości na gola!

17:25

Kibice

24'

Stolarski szarżował prawą flanką, jednak został skutecznie powstrzymany przez Ratajczaka.

22'

Wrzutka Wójcika, futbolówka wychodzi poza szesnastkę, dopada do niej Demianiuk, który uderzył z powietrza - mocno, ale niecelnie.

22'

Faul na Kosiorowskim z boku boiska.

21'

Z drugiego rzutu rożnego nie wynikło żadne zagrożenie. Pogoń próbowała wyjść z kontrą, ale w pewnym momencie Demianiuk posłał piłkę na aut.

20'

Korner dla Zagłębia zakończony strzałem Godala. Piłka po rykoszecie wyszła poza linię końcową - będzie powtórka.

16'

Teraz próba wyjścia z kontratakiem w wykonaniu Pogoni. Dośrodkowanie Kosiorowskiego zostało zablokowane i piłkę przejęli goście.

15'

Gospodarze są całkowicie bezradni, od kilku minut nie potrafią wydostać się z obrębu własnego pola karnego.

11'

Papadopulos! Grek dostał świetną piłkę na skraj szesnastki i tylko dzięki refleksowi golkipera Pogoni wciąż utrzymuje się wynik bezbramkowy!

9'

Ponownie w ataku Zagłębie! Niegroźne wydawałoby się dośrodkowanie dotarło do Woźniaka, który z ostrego kąta uderzył tuż obok słupka!

9'

Miedziowi powoli przejmują inicjatywę nad wydarzeniami na boisku. Wyraźnie widoczne jest doświadczenie na poziomie ekstraklasy u zawodników drużyny przyjezdnej.

7'

Tym razem blisko strzelenia bramki byli gospodarze, jednak dobry refleksem wykazał się Forenc.

6'

To powinien być gol!!! Kapitalna akcja, kilka szybkich podań na klepkę i Papadopulos w sytuacji jeden na jednego został pokonany przez świetnie interweniującego Kozaczyńskiego!

5'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego i wrzutka w pole karne. Do piłki ruszał Woźniak, jednak uprzedził go Kozaczyński.

17:02

TG: Jak się przyjrzeć, to widać kibica Zagłębia.

Pogoń - Zagłęb ie

3'

Było blisko!! Wójcik świetnie przedarł się z piłką lewą flanką, zagrał płasko do Demianiuka, a ten nie minął się z futbolówką!

1'

Od początku przy piłce utrzymują się podopieczni Stokowsca, którzy spokojnie rozgrywająpiłkę w środku pola.

16:59

Gramy!! Kto lepszy: beniaminek czy spadkowicz?

16:57

Zawodnicy obu drużyn już wychodzą na murawę - za chwilę zaczynamy!

16:49

Trening strzelecki gospodarzy nie napawa optymizmem - sporo piłek poza boiskiem.. Pogon

16:29

Ławka rezerwowych Pogoni: Tobjasz, Tataj, Dziubiński, Gąsior, Drażba, Tarachulski, Dzięgielewski

16:28

Ławka rezerwowych Zagłębia: Hładun, Azikiewicz, Jach, Piątek, Przybecki, Janoszka, Rakowski

16:27

Przed pierwszym gwizdkiem zapraszam do lektury zapowiedzi spotkania tutaj.

16:25

Witamy z Siedlec!! Jest sobota, godzina 15:25, a pogoda zdecydowanie sprzyja do gry w piłkę :) Pogoń Siedlce