Koniec spotkania! Pewne zwycięstwo Chrobrego w Bytowie w starciu beniaminków.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

87'

Rezerwowy Danielak sprawdził czujność Laskowskiego, ale nie ma kolejnego gola dla Chrobrego.

85'

Ostatnie pięć minut przed nami.

83'

Uderzenie Kryszaka z rzutu wolnego, ale niecelne.

81'

Ostatnia zmiana w meczu. Damian Sędziak schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się na placu Jakub Chrzanowski.

78'

Dobra interwencja bramkarza Chrobrego, który obronił nisko lecący strzał jednego z graczy Bytovii.

74'

Gospodarze utrzymują się dłużej przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Pewnie broni się Chrobry.

70'

Przypomnijmy, że przed dzisiejszym spotkaniem Chrobry zamykał pierwszoligową tabelę. Jeśli zgarnie w Głogowie kompletu punktów, zanotuje spory awans w tabeli.

66'

I kolejna zmiana, ostatnia już u gospodarzy. Mateusz Michalski za Macieja Kazimierowicza.

64'

Do gry wchodzi również Krzysztof Ulatowski. Zastąpi Damiana Ałdasia.

60'

Pół godziny do końca. Czy Bytovia będzie w stanie się jeszcze podnieść po ciężkim nokaucie?

59'

Karol Danielak zastępuje Piotrowskiego.

57'

Fenomenalnie zaczęła się ta połowa dla gości z Głogowa, którzy są blisko cennego, wyjazdowego zwycięstwa.

54'

GOOOOOL!!! Niesamowite, kolejne trafienie Sędziaka! 4:1 dla Chrobrego!

52'

Maciej Szewczyk musi opuścić plac gry. W jego miejsce wchodzi Artur Wojach.

52'

Do dośrodkowanie z rzutu rożnego doszedł Sędziak, który strzałem z główki wpakował piłkę do sieci.

51'

GOOOOOL!!! I jest kolejna bramka dla Chrobrego! Damian Sędziak!!

50'

Świetna parada Laskowskiego! Mogłoby być już 3:1 dla Chrobrego!

48'

Trener Janas zdecydował się na wprowadzenie byłego gracza m.in. Warty Poznań i Arki Gdynia. Zobaczymy, czy coś to zmieni.

46'

Zaczynamy drugą cześć spotkania.

46'

Na drugą połowę nie wyjdzie już Pietroń, którego zastąpi Wojciech Wilczyński.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie mimo wszystko niespodziewane prowadzenie Chrobrego w Bytowie. Wracamy za kwadrans.

43'

Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Piłkarze czekają już na przerwę.

40'

No i proszę! Była doskonała sytuacja do wyrównania, ale pomylił się Robert Hirsz!

38'

Mimo, że na trybunach jest niespełna 1000 kibiców, to nie mogą narzekać na nudę. Oglądaliśmy już trzy gole i prawdopodobnie to jeszcze nie koniec.

35'

...i Adam Samiec.

34'

Sędzia musiał sypnąć kartkami. Otrzymali je Ilków-Gołąb...

32'

Środkowy pomocnik Bytovii wykorzystał podanie od Daniela Mąki i wpisał się na listę strzelców. Nic jeszcze nie jest w tym meczu przesądzone.

31'

GOOOOOL!!! Gospodarze łapią kontakt za sprawą Mariusza Kryszaka!

30'

Kapitalne zawody rozgrywa były zawodnik m.in. Górnika Polkowice, czy też Termaliki. Przed momentem wykorzystał świetne podanie od kolegi i drugi raz spokojnie pokonał Tomasza Laskowskiego.

29'

GOOOOOOL!!! Już 2:0 i znowu na listę strzelców wpisał się Piotrowski!

28'

Czy podopieczni Pawła Janasa znajdą receptę na dobrze grającego w defensywie Chrobrego? Jak na razie mają kłopoty z przedarciem się w pole karne Chrobrego.

25'

Dalej w natarciu głogowianie. Przed momentem znowu dobrze pokazał się Piotrowski, który ostatecznie zatrzymał się na jednym z obrońców.

21'

Od kilku minut wyraźna przewagę mieli przyjezdni, którą udokumentował Piotrowski, który nie dał szans bramkarzowi w sytuacji jeden na jednego.

20'

GOOOOOL!!! Chrobry na prowadzeniu! Piotrowski na 1:0!

17'

Znakomita interwencja Krzysztofa Bąka, który uratował Bytovią przed stratą gola.

13'

Wyrównany pojedynek do tej pory. Oprócz uderzenia w poprzeczkę nie było innej groźnej sytuacji.

10'

Urywał się napastnik Bytovii, którego nieprzepisowo zatrzymał Łukasz Bogusławski. Żółta kartka.

8'

Ależ szczęście gości! Michał Pietroń uderzył potężnie w poprzeczkę! Nadal bez bramek.

5'

Pierwsza celna próba Damiana Piotrowskiego, ale pewnie wyłapał strzał bramkarz gospodarzy.

3'

Badanie sił w środku boiska, na razie sporo chaosu w środkowej strefie. Czekamy na uporządkowanie gry.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

15:53

Rezerwowi Chrobry: Skrzyniarz, Michał Szałek, Mateusz Szałek, Danielak, Ulatowski, Ziemniak, Chrzanowski.

15:52

Rezerwowi Bytovia: Małkowski, Juraszek, Wilczyński, Mandrysz, Michalski, Wojach, Gołębiewski.

15:43

Bytovia natomiast po bardzo dobrym pierwszym meczu w tym sezonie notuje obecnie co najwyżej średnie występy. W ubiegłej kolejce "Czarne wilki" zremisowały na wyjeździe z "Miedziowymi" 2:2. Jednak nie było to porywające spotkanie w wykonaniu drużyny z Bytowa, bo nawet jej trener P. Janas powiedział, że Zagłębie było piłkarsko lepsze. Ale liczy się wynik i zdobyty punkt.

15:40

Chrobry po nieudanym początku, zaczyna wracać na właściwe tory. W ostatniej kolejce zanotował pierwsze zwycięstwo w 1. lidze z Wigrami Suwałki. Zapewne drużyna Ireneusza Mamrota będzie chciała podtrzymać dobrą passę i wygrać kolejny mecz.

15:33

Witamy z Bytowa! Już za niespełna pół godziny rozpocznie się mecz miejscowej Bytovii z Chrobrym Głogów. Który z beniaminków 1. ligi okaże się lepszy? Zapraszamy do relacji live!