Niedziela, 31 sierpnia 2014, godz. 19:47
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
0 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
93'

Koniec meczu w Suwałkach. W końcówce spotkania Wigry nie były w stanie stworzyć zagrożenia. Olimpia wywozi cenne zwycięstwo 1:0!

90'

Trzy minuty doliczone w Suwałkach

89'

Ostatnia zmiana także w Olimpii. Kaczmarka zastępuje Suchocki.

87'

Ostatnia zmiana w Wigrach. Tarnowski za Radzia.

82'

Po indywidualnej akcji niekryty w polu karnym Woźniak uderzył po długim rogu i zaskoczył Salika!

82'

Gooool! Woźniak wyprowadza Olimpię na prowadzenie!

77'

Druga zmiana w Wigrach. Biel za Żebrowskiego

76'

Mackiewicz znalazł w polu karnym Radzio, ale ten nie trafił na bramkę.

75'

Z rzutu wolnego uderzał Popović, Salik na raty broni

74'

Ależ okazja Olimpii! Szczot w sytuacji sam na sam minął Salika, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

72'

Druga zmiana w Olimpii. Smoliński za Rogalskiego

68'

Z rzutu wolnego z 17 metrów uderzał Mackiewicz, ale piłka została wybita na rzut rożny.

67'

Żółta kartka dla Pitera-Bucko za faul taktyczny na linii pola karnego. Tylko żółta można powiedzieć, patrząc na kategorię przewinienia.

65'

Salika strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Jaroch, ale pewnie bramkarz Wigier.

64'

Olimpia była bardzo blisko! Po wrzutce Kaczmarka głową uderzał Kłus, a piłka minimalnie minęła słupek.

63'

Kolejny korner dla Wigier, ponownie bez efektu.

61'

Zmiana w Wigrach. Adamek zastępuje Sernasa.

60'

Wróbel wybił piłkę na rzut rożny po strzale Bartkowskiego.

58'

Kaczmarek zdecydował się na strzał, ale uderzył w środek bramki. Pewnie broni Salik

57'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Szczot za Aleksandra.

56'

Rzut rożny dla Olimpii, jednak nie przyniósł zagrożenia pod bramką Salika.

52'

Żółta kartka dla Kaczmarka za faul.

50'

Żebrowski, który ucierpiał po faulu, musiał na chwilę opuścić boisko na noszach, po chwili jednak kulejąc wrócił na murawę.

48'

Rzut wolny dla Wigier z 30 metrów. Wrzucał piłkę Mackiewicz, ale niecelnie.

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

46'

W doliczonym czasie gry rzut wolny dla Wigier. Sędzia nie pozwolił już jednak go wykonać i zakończył pierwszą połowę.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Okazja Olimpii. Zamieszenia w polu karnym po wrzutce, ale ostatecznie skończyło się na faulu w ataku.

40'

Próbował wrzucać piłkę w pole karne Mackiewicz, ale bardzo nieudanie.

39'

Rzut wolny dla Olimpii z 40 metrów. Wrzutka w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji.

38'

W Suwałkach oglądamy nudne widowisko. Na boisku nie dzieje się wiele, brakuje składnych akcji i okazji bramkowych.

35'

Wrzutka w pole karne Wigier, ale łapie piłkę Salik.

31'

Na strzał zdecydował się Bogusz. Bardzo niecelnie.

30'

Kolejny korner dla gospodarzy, ale z nim również poradziła sobie obrona Olimpii.

29'

Rzut rożny dla Wigier, ale bez efektu bramkowego.

26'

Kaczmarek uderzył z rzutu wolnego po ziemi, na raty obronił Salik

25'

Żółta kartka dla Bartkowskiego za faul.

22'

Zła wrzutka Mackiewicza z kornera, nie było zagrożenia pod bramką gości.

21'

Strzał Sernasa wybity na rzut rożny.

20'

Bogusz w dobrej sytuacji oddał bardzo niecelny strzał

17'

Bardzo ładna akcja kombinacyjna w polu karnym Olimpii, ale wymianę podań gospodarzy przerwali obrońcy zespołu z Grudziądza.

16'

Wrzutka Karankiewicza i Radzio głową posłał piłkę na bramkę. Interweniował Wróbel.

15'

Trwa walka o każdy centymetr boiska.

14'

Interwencja obrońcy Wigier zatrzymała dobrze zapowiadającą się akcję Aleksandra.

11'

Na strzał zdecydował się Żebrowski, ale posłał piłkę nad bramką gości

10'

Jak na razie gra toczy się w środku pola, dużo walki o piłkę, mało składnych akcji.

7'

W ataku Olimpia. Na strzał z pola karnego zdecydował się Aleksander, ale nie zaskoczył Salika.

6'

Wydawało się, że może być rzut karny dla gospodarzy, ale sędzia nie zdecydował się odgwizdać pozornego zagrania ręką. Bez powtórki trudno rozsądzić, czy to słuszna decyzja.

5'

Korner rozegrany, ale nie przyniósł zagrożenia.

4'

Ładny strzał Mackiewicza zza pola karnego. Wróbel przerzucił piłkę nad poprzeczką. Rzut rożny.

1'

Od środka rozpoczęli piłkarze Wigier. Na trybunach pojawiła się zapowiadana ekipa fanów z Grudziądza.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

19:46

Po krótkiej uroczystości rocznicowej, piłkarze wyszli już na murawę. Gospodarze zagrają na biało, Olimpia na zielono.

19:35

Z racji uroczystości obchodów rocznicy powstania klubu w Suwałkach uroczysta atmosfera. Stadion zapełnia się kibicami Wigier. Na mecz awizowanych jest też 21 fanów Olimpii, jednak jeszcze nie pojawili się na stadionie. Jeśli chodzi o trybuny gospodarzy, spodziewany jest dzisiaj komplet.

19:30

Rezerwowi Olimpii: Łukasz Sapela, Milan Andelković, Adrian Bielawski, Łukasz Suchocki, Robert Szczot, Bruno Żołądź i Marcin Smoliński

19:30

Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Bartosz Biel, Kamil Adamek, Maciej Wichtowski, Marcin Tarnowski, Karol Drągowski i Bartosz Bujalski.

19:20

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wigier Suwałki z Olimpią Grudziądz. Mecz zacznie się o 19:47, co ma symbolizować rok założenia miejscowego klubu.