Schodzi najlepszy zawodnik w tym meczu - Grzegorz Goncerz!

80'

Ostatnia zmiana Wisły.

78'

Piękna akcja GKSu. Dośrodkowanie idealnie na głowę do Goncerza i już nie mógł się pomylić z 5 metra. 0:2 i 12 min dla Wisły na zdobycie minimum 2 bramek.

75'

Bardzo groźna sytuacja Wisły po rzucie rożnym. Jednak Bodziony wybija piłkę z 3 metrów sprzed bramki

74'

Za przewinienie na Jacku Góralskim

69'

Druga zmiana w zespole gospodarzy.

66'

Nieudany rzut rożny dla GKSu Katowice.

64'

Druga zmiana GKSu

62'

Pierwsza zmiana Nafciarzy!

59'

Bardzo ostry faul na Grzegorzu Goncerzu.

56'

Pierwsza zmiana w drużynie z Górnego Śląska.

55'

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Łukasz Kacprzycki i po zgraniu Marko Radica strzelał Wlazło. Poprzeczka uratowała bramkę GIEKSY.

50'

Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowanie Łukasza Kacprzyckiego i wybita na aut piłka przez obrońców z Katowic

47'

Kibice gości w końcu na stadionie

46'

Zaczynają gospodarze!

47'

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1 dla GKSu.

46'

Po prostopadłym podaniu Kamila Bętkowskiego Grzegorz Goncerz zdobywa bramkę z pozycji sam na sam.

38'

Za bardzo ostry faul na Jacku Góralskim

36'

Po prostopadłym podaniu Piotra Roszkula, Krzysztof Janus na spalonym

33'

Ostry faul na Krzysztofie Janusie. Rzut wolny i dośrodkowanie z 40 metra na pole karne. Strzał głową Marko Radic'a bardzo niecelny.

29'

Bardzo groźne sytuacje GKSu, jednak pogubiona defensywa Wisły daje rade wybić piłkę spod pola karnego. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nieudane.

25'

Od początku meczu piłkarze Wisły mogą liczyć na głośny doping swoich kibiców.

20'

Następna bardzo groźna sytuacja GKSu. Na szczęście Wisły Seweryn Kiełpin na posterunku!

15'

Bardzo groźna sytuacja GIEKSY. Błąd obrońców Wisły ale niecelny strzał napastnika z Katowic.

13'

Groźny strzał Grzegorza Goncerza. Jednak nad bramką.

5'

Wyrównany mecz w pierwszych minutach, ale minimalna przewaga Wisły.

14:50

Mecz rozpoczęła GIEKSA

14:43

Obie drużyny wchodzą na murawę.

14:38

Dzień przed meczem nastąpił ważny moment dla Nafciarzy. Ich jeden z najlepszych zawodników - Filip Bukhardt - odszedł do ekstraklasowego Górnika Łęczna. Na pewno będzie bardzo trudny do zastąpienia.