Niedziela, 31 sierpnia 2014, godz. 17:00
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
94'

Koniec meczu! W Chojnicach remis - 1:1.

90'

W końcowych minutach przewaga po stronie Dolcanu. Na gola się jednak nie zanosi.

90'

Jeszcze żółta kartka dla Chyły.

90'

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Wrzutka w pole karne Chojniczanki, ale łapie piłkę Dumieński

86'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Chałas za Neumanna.

82'

Rzut wolny dla Dolcanu. Parada Dumieńskiego ratuje Chojniczankę. Rzut rożny dla gości.

79'

Rzut wolny dla Chojniczanki. Do bramki około 25 metrów. Pietruszka huknął w mur.

78'

Po rzucie rożnym nie było zagrożenia. Od bramki Dolcan.

77'

Spokojniejszy okres gry. Rzut rożny dla Chojniczanki.

73'

Ostatnia zmiana w Chojniczance. W miejsce Zawistowskiego wchodzi Lisowski

72'

Żółta kartka dla Feciucha.

69'

Zmiana w Chojniczance. Debiutujący Niedziela zmienia Gancarczyka.

69'

Zmiana w Dolcanie. Zembrowski za Świerblewskiego

68'

Idealna okazja dla Dolcanu! Po strzale i rykoszecie piłka wyszła jednak na rzut rożny.

67'

Błąd sędziego. Piłka wyszła na rzut rożny dla gospodarzy, liniowy potwierdził, ale główny podjął inną decyzję i od bramki Dolcan.

65'

Idealna okazja dla Chojniczanki, ale Iwanicki źle przyjął piłkę w polu karnym. Tylko rzut rożny.

61'

Zmiana w zespole Dolcanu. Mazek za Jakubika

60'

Spokojniejszy okres gry. Akcja za akcję, ale z powodu dużej niedokładności nic z tego nie wynika.

57'

Piłka przypadkowo trafiła do Neumanna, który oddał sytuacyjny strzał nad bramką.

55'

Groźnie pod bramką Chojniczanki! Po wrzutce w pole karne głową z piątek metra uderzył Neumann, ale ponad bramką.

54'

Chojniczanka wyszła z kontrą 2 na 1, ale zawalił akcję Gancarczyk.

51'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłka idealnie spadła na głowę zawodnika gospodarzy, ale strzał powędrował prosto w bramkarza. To była wymarzona sytuacja na objęcie prowadzenia!

50'

Zółta kartka dla Jakubika za faul na Pietruszce.

50'

Po rzucie rożnym na bramkę uderzył Chyła, ale posłał piłkę ponad poprzeczką.

49'

Chojniczanka wywalczyła rzut rożny.

48'

Po wrzutce zamieszanie pod bramką Chojniczanki, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

47'

Rzut wolny dla Dolcanu w okolicach narożnika boiska.

47'

Siemaszko padł w polu karnym. Wydawało się, że był faulowany. Sędzia pozostał niewzruszony.

46'

Początek drugiej połowy w Chojnicach.

18:00

Piłkarze wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy

Piłkarze wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

17:49

Piłkarze schodzą do szatni. My wracamy za kwadrans na drugą połowę Chojniczanka - Dolcan

46'

Koniec pierwszej części spotkania! Jak na razie w Chojnicach 1:1, bo golu do szatni Piesia. Wcześniej gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Siemaszko.

45'

Doliczona jedna minuta do pierwszej połowy.

45'

Piesio dostał prostopadłą piłkę po błędzie obrony Chojniczanki i pewnie pokonał Dumieńskiego!

45'

Gooool! Piesio doprowadza do wyrównania!

41'

Kolejny faul zawodnika Dolcanu, który tym razem powstrzymał Radlera. Bez kartki

41'

Od dłuższego czasu lepsze wrażenie sprawia teraz Chojniczanka. Piłkarze Dolcanu wydają się być zagubieni w obecnej sytuacji.

38'

Doskonała sytuacja Chojniczanki! Gancarczyk był w sytuacji sam na sam, ale zwycięsko z pojedynku wyszedł Leszczyński!

37'

Po rzucie wolnym dla Chojniczanki na spalonym złapany został Kieruzel.

36'

Kolejna żółta kartka dla gości. Tym razem za faul taktyczny ukarany Cichocki.

35'

Rzut wolny dla Chojniczanki blisko narożnika. Wykonanie jednak słabiutkie i nie było zagrożenia.

34'

Groźna akcja Chojniczanki. Po wrzutce w pole karne Siemaszko minął się z piłka na 10 metrze.

33'

Na boisku znowu zamieszanie, sędzia musi studzić nastroje. Żółtą kartką ukarany Klepczarek

31'

Żółta kartka także dla Łuszkiewicza.

31'

Żółtą kartką ukarany Zawistowski.

29'

Zamieszanie na boisku! Mikołajczak faulował, po chwili sam był faulowany. Na boisku doszło po tym do przepychanek. Sędzia uspokoił zawodników.

28'

Żółta kartka dla Tadrovskiego za wejście nakładką w nogi rywala.

27'

Kontuzjowany Rybski schodzi z boiska. W jego miejsce Iwanicki.

27'

Dolcan próbował odpowiedzieć od razu, przeprowadzając zbliżoną akcję do tej bramkowej rywali. Finał był jednak inny - obronił Dumieński.

25'

Po akcji oskrzydlające Rybski wewnętrzną częścią stopy wrzucił piłkę w pole karne, a tam na 5. metrze głową uderzył Siemaszko, pokonując Leszczyńskiego.

25'

Goooooool! Siemaszko strzałem głową pokonał Leszczyńskiego!

24'

Gra gospodarzy wygląda bardzo chaotycznie, jakby brakowało im pomysłu. W grze Dolcanu widać jakąś koncepcję i porządek.

22'

Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Można zwrócić jedynie uwagę na sporą liczbę fauli w środku pola.

19'

Jak na razie oglądamy przeciętne widowisko, z boiska od kilku minut wieje wręcz nudą.

17'

Zawodnik Dolcanu złapany na spalonym przy próbie wyprowadzenia akcji.

16'

Mikołajczak był faulowany 20 metrów od bramki. Z rzutu wolnego uderzył Zawistowski, ale jego strzał obronił Leszczyński.

15'

Na boisku obserwujemy od kilku minut dużo walki o piłkę.

14'

Na trybunach dzisiaj około 2 tysięcy kibiców. Oficjalnych danych jeszcze nie podano.

13'

Ucierpiał w starciu Tadrovski. Potrzebna pomoc ekipy medycznej

12'

Na strzał z około 25 metrów zdecydował się Łuszkiewicz! Broni Dumieński!

10'

Jak na razie oglądamy wyrównane widowisko. Oba zespoły od kilku minut starają się atakować skrzydłami, ale te akcje nie przynoszą na razie efektu.

6'

Po akcji Gancarczyka Chojniczanka wywalczyła pierwszy rzut rożny.

3'

Pierwsi groźną sytuację stworzyli sobie goście! Po wrzutce z autu w pole karne strzelał jeden z zawodników Dolcanu, ale Dumieński był na posterunku.

1'

Gramy! Od środka rozpoczął Dolcan!

17:00

Chojniczanka zagra dzisiaj w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a Dolcan w zielono-czarnych

17:00

Chojniczanka - Dolcan

16:50

Wyjściowe składy już po rozgrzewce, piłkarze przebierają się w szatniach w stroje meczowe i za chwilę powrócą na boisko.

16:45

Zawodnicy powoli będą kończyć rozgrzewkę. Za kwadrans pierwszy gwizdek sędziego.