Niedziela, 31 sierpnia 2014, godz. 17:00
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
2 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
90'

Koniec meczu w Świnoujściu! Flota wygrała z Sandecją 2:0. W tabeli gospodarze są 7. miejscu, a goście na 14.

90'

Sebastian Zalepa za Arkadiusza Recę

89'

Michał Stasiak

87'

Rafał Grzelak musiał strzelić gola na 3:0, ale źle wykończył akcję i jego uderzenie zatrzymał Kozioł!

85'

Marcin Makuch za Adriana Frańczaka

83'

Brljak wyszedł z bramki i przerwał akcję gości

82'

Przed meczem to Sandecja w tabeli była połowie stawki, a Flota w strefie spadkowej. Po spotkaniu wygląda na to, że będzie odwrotnie

80'

Dawid Retlewski za Charlesa Nwaogu

78'

Wojciech Kalisz za Macieja Bębenka

76'

Raz jeszcze w dobrej sytuacji znalazł się Nwaogu, ale w bramkę znowu nie trafił

74'

Gospodarze są już zadowoleni z wyniku i na pewno nie będą za wszelką cenę atakować. Nastawili się na kontry. A Sandecja? Próbuje, ale efektów nie widać

72'

Marek Kozioł złapał spokojnie piłkę po strzale z rzutu wolnego Recy. Dziś bramkarz Sandecji bronił już trudniejsze uderzenia

69'

Nwaogu ponownie trafił do bramki gości, ale tym razem sędzia odgwizdał spalonego

66'

Dośrodkowanie Frańczaka sprawiło problemy bramkarzowi Floty, ale ostatecznie Brlajk złapał piłkę

64'

Takimi uderzeniami jak to Grzeszczyka goście na pewno nie odwrócą losów meczu. Zawodnik Sandecji strzelił nad poprzeczką

63'

Sandecja jest już w bardzo trudnej sytuacji i nie widać, by goście potrafili znaleźć sposób na dobrze dysponowanych dzisiaj gospodarzy

60'

Kort tyle co wszedł na boisku i zaliczył asystę. Dograł piłkę do Nwaogu, a ten trafił do bramki

60'

Gooool! Flota wygrywa już po 2:0 po bramce Charlsea Nwaogu!

59'

Dawid Kort za Pawła Lisowskiego

57'

Szczepański strzelał z dystansu, ale nad bramką Floty

54'

W zespole gości aktywny jest Traore. Na tego zawodnika muszą uważać gospodarze. Co prawda na razie snajper Sandecji nie potrafi ograć defensywy Floty, ale w każdej chwili może błysnąć skutecznością

52'

Grzeszczyk strzelił z okolic linii pola karnego, pomylił się, ale niewiele

50'

Początek drugiej połowy taki sam jak pierwsza połowa. Flota atakuje, gospodarze liczą przede wszystkim na Nwaogu, ale napastnik po przerwie nie potrafi dojść do dobrej sytuacji strzeleckiej

46'

W przerwie jedna zmiana. Mateusz Bartków za Dawida Szufryna

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy! Flota wygrywa 1:0 z Sandecją, ale powinna prowadzić wyżej

44'

Mógł wyrównać Traore, ale jego strzał głową był niecelny

42'

Gospodarze atakowali, zmarnowali karnego, ale wreszcie osiągnęli swój cel i prowadzą. Teraz powinno im się grać łatwiej. Zobaczymy czy w drugiej połowie zmienią nastawienie wycofają się, czekając na to co zrobią goście

38'

Nie wytrzymali naporu Floty goście. Tym razem Kozioł już nie uratował swojego zespołu. Cienciała wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wpakował piłkę do bramki

38'

Gooooool! Flota prowadzi 1:0 po golu Sławomira Cienciały!

37'

Dawid Szufryn - za faul

33'

I ponownie Kozioł! Strzelał głową Reca, ale golkiper Sandecji znowu skutecznie broni. Niesamowity mecz golkipera z Nowego Sącza

32'

A Marek Kozioł dalej swoje! Tym razem zatrzymał w doskonałej sytuacji Nwaogu

30'

W ostatnich minutach problemy w ofensywie mają też gospodarze. Nie potrafią trafić w bramkę Sandecji

28'

Sandecja spróbowała stworzyć coś w ataku, ale wyszło to słabo. Zawalił akcję... Kamil Słaby

25'

W ciężkiej sytuacji są przyjezdni, którzy od początku meczu dali się zdominować i tylko swojemu bramkarzowi zawdzięczają to, że nie przegrywają. Sandecja jak najszybciej musi się pozbierać, bo inaczej, Flota prędzej czy później strzelili pierwszego gola

20'

Marek Kozioł znowu lepszy od gospodarzy! Tym razem sparował strzał z bliska Cienciały i raz jeszcze uratował Sandecję przed stratą gola

18'

Daniel Brud marnuje karnego! Uderzył źle i Kozioł odbił piłkę!

12'

Muszą goście uważać w obronie, bo Flota chce jak najszybciej strzelić pierwszego gola. Próbował głową Cienciała, ale nie trafił w bramkę

10'

Goście na początku meczu nie mają zamiaru rzucać się na gospodarzy. Postawili na spokojną i ostrożną grę, nakierowaną na zachowanie czystego konta. Jako pierwszy swoich sił w zespole Sandecji spróbował Grzeszczyk, ale jego uderzenie obronił Brljak

7'

Odważnie zaczęli gospodarze, ale mimo prób, nie potrafili na razie zatrudnić Kozioła w bramce

5'

Rafał Grzelak tak uderzył z rzutu wolnego, że zamiast w bramkę, trafił w kolegę z zespołu

2'

Mogli gospodarze rozpocząć fantastycznie ten mecz, ale Nwaogu nie wykorzystał doskonałej sytuacji po kontrze. Nie trafił nawet w bramkę!

17:03

Początek meczu w Świnoujściu!

16:51

Pogoda dziś piłkarzom pomagać nie będzie. W Świnoujściu od rana pada deszcz i wygląda na to, że w trakcie spotkania nie będzie inaczej

16:48

Sandecja jest co prawda aż siedem miejsc wyżej, ale tylko jeden punkt więcej niż Flota. Tak więc dla obu zespołów spotkania ma wysoką stawkę

16:47

Flota po pięciu meczach ma tylko pięć punktów i jest 16. w tabeli. Dzisiaj gospodarze będą mieli okazję, by wydostać się ze strefy spadkowej

16:43

Sandecja - rezerwowi: Radliński – Fałowski, Niane, Makuch, Bartków, Kuźma, Kalisz.

16:43

Flota - rezerwowi: Skrzeszewski – Zalepa, Erić, Zieliński, Retlewski, Siemko, Kort