Zgarda słabo uderza i marnuje szanse na gola.

Calderon wcześniej wszedł za Wojowskiego

86'

Z rzutu karnego Calderon.

83'

Szczepaniak ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką, za wybiegnięcie na boisko. Przypomnijmy, że jest to już rezerwowy zawodnik.

83'

GGGGGGOOOOOLLLLL dla Miedzianki Szymański

82'

Ostatnia zmiana w miedzi Kakoko za Lenkiewicza.

81'

Szubert za Lecha

79'

Szymański zdobywa trzeciego gola dla Miedzi. Zawodnik gospodarzy z jedenastu metrów świetnie wykończył akcję.

79'

GGGGGOOOOOLLLL dla Miedzi. Szymański

76'

Gola zdobywa z rzutu rożnego Ława

73'

GGGGGOOOOOLLL dla Arki kolejna z rogu.

71'

Druga zmiana w Miedzi Szymański za Szczepaniaka.

69'

Nalepa z wolnego i z trudnościami Ptak.

66'

Żółta kartka dla Szczepaniaka.

66'

Keon za Feruge

65'

Nalepa z rzutu wolnego uderza za mocno i piłka ponad bramka Ptaka.

63'

Lafrance świetnie w obronie. Ale sędzia pokazuje ręke przed polem karnym.

61'

Woźniczka świetnie składa się do strzału z 15 metra i mamy 2-2.

60'

GGGGGGOOOOOOOLLLLLLLL dla Miedzi

58'

Gra w środku pola gdzie gospodarze szukaja miejsca na przebicie w obronie gości.

56'

Cierpka w lewej strony ale tylko boczna siatka.

52'

Gramy dalej. Legniczanie nie miało na połowie rywala i Lenkiewicz marnuje szansę na wyrównanie.

52'

Lafrance i Lech mocno uderzyli sie głowami i chwila przerwy.

49'

Goście znowu atakuje jednak w bramce czujnie Ptak.

48'

Arka znowu na połowie Miedzi.

21:00

I zaczynamy II połowę.

20:47

Sędzia kończy I połowie w dziwny sposób wpierw wskazuje rzut rożny a następnie kończy I połowę.

46'

Zakończenie i połowy.

44'

Ława próbuje z boku ale lepszy ponownie Ptak.

42'

Szczepaniak mocno z 30 metrów ale nad bramką.

38'

Jagiełło próbował wyrwać piłkę po rzucie wolnym jednak źle ja przyjął i lepszy Ptak.

36'

Nalepa lezy na boisku ale juz jest ekipa medyczna.

33'

Lenkiewicz za długo trzymał piłkę aźle akcje wykończył Cierpka.

30'

Ława otrzymuję dobre podanie w polu karnym ale lepszy Ptak.

30'

Woźniczka otrzymał żółty kartonik za faul w środku pola.

28'

Feruga ponownie oddaje strzał ale trafia w obrońce.

25'

Legniczanie blisko wyrównania ale piłka ląduje obok bramki Arki.

22'

Rzut wolny dla Miedzi Feruga wykonuje ale prosto do obrońców.

22'

Żółty kartonik dla Sobieraja

18'

Ponowna akcja Arki teraz jednak przytomnie Ptak.

13'

Lech dostaje piłkę na 5 metrze z rogu i mamy już prowadzenie dla Gości.

13'

GGGGGGGOOOOOOOOLLLLLL dla Arki.

10'

Świetnie Łobodziński ale obrońcy Arki byli lepsi.

8'

Mecz znacznie pod dyktando Arki.

7'

Prosto z rogu bramkę zdobył Łukasiewicz.

5'

GGGGGGOOOOOLLLL dla Arki.

5'

Łobodziński świetnie dostał piłkę i sam pociągnął akcje oszukując bramkarza w krótki róg.

4'

GGGGGOOOOOOLLLLLL Łobodziński

2'

Arka w przewadze na połowie gospodarzy.

20:00

I rozpoczynamy.

19:58

Zawodnicy już na murawie a sędzie już ustawia piłkę na środku murawy.

19:57

Na stadionie w Legnicy około 1200 widzów dzisiejszego spotkania oraz około 300 przyjezdnych.

19:54

Już za chwile początek spotkania.

19:45

Przebudowa. Oba zespoły ją przechodzą. Arka po tym jak awans spełzł na niczym postanowiła wymienić praktycznie wszystkich piłkarzy. Doświadczeni piłkarze wspierani zdolną młodzieżą mieli stanowić o sile żółto-niebieskich. W dodatku przyszedł trener, który ma wizję by Arka grała efektowną i miłą dla oka kibiców piłkę. Miedź była wymieniana w gronie zespołów które mogą namieszać w czołówce. Ciekawe transfery i trener z dużym nazwiskiem, jak na razie się nie sprawdziły.

19:37

Zarówno Arka, jak i Miedź miały poważne plany na ten sezon, ale pierwsze 5 meczów to spory kubeł zimnej wody, który ostudził nastroje.

19:35

Witamy z Legnicy. O godz. 20 dojdzie do pojedynku miejscowej Miedzi z Arką Gdynia. Zapraszamy na relację na żywo!