Arka GdyniaArka Gdynia
1 : 2
Widzew ŁódźWidzew Łódź
20:22

Arka Widzew "My dwa lata czekaliśmy, dzisiaj w końcy wygraliśmy" To niesamowite ile zespołów przełamuje się na Arce. 2 lata czekali kibice Widzewa na to zwycięstwo. Na koniec ładny obrazek "Arka Gdynia dziękujemy" śpiewają kibice Widzewa nie wiemy tylko czy za przełamanie czy za wpuszczenie ich na trybuny. W Gdyni rozpacz, i ciche "walczyć trenowac Areczka musi panować" ale bez przekonania. Piłkarze nawet nie zatrzymali się przed Górką, chyba jest im wstyd. Za relacje dziękuje Adam Kamiński.

94'

KONIEC! Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Widzewa od 2012 roku stało się faktem.

94'

Duda wykorzystuje sytuację sam na sam i Widzew jest bliski pierwszego zwycięstwa na wyjeździe od października 2012!

93'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 Duda!

92'

Dośrodkowanie Marcusa z rzutu wolnego, przedłużył Marcjanik i nic z tego nie wyszło.

91'

Kusiak faulowany na lewej stronie, a Czapliński ogląda żółtą kartkę

90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Sulewski dośrodkowuje z prawej strony lewą nogą ale nikogo nie było w polu karnym i piłkę łapie bramkarz.

89'

Czapliński zmienia Wrzesińskiego.

88'

Znowu fatalny błąd Marcjanika musi naprawiać Sobieraj! Marcjanik dał się łatwo ograć na lewej stronie, dośrodkowanie w pole karne ale był tam na szczęście ostatni zawodnik Arki, Sobieraj i wybił piłkę.

86'

Kviek doszedł do sytuacji strzeleckiej po podaniu Dudy i błędzie Marcjanika, ale uderzył obok bramki z ostrego kąta.

85'

Nic z tego rzutu rożnego nie wyszło, ale chwilę później było ciekawie, Marcus zagrał prostopadle do Abbotta, ten przegrał pojedynek z bramkarzem który wybił piłkę, a jeden z zawodników Arki zamiast uderzyć i wykorzystać to że nikogo nie ma w bramce, stracił piłkę.

84'

Znakomita wrzutka Marcusa i będzie jeszcze będzie rzut rożny.

84'

Marcus wywalczył rzut wolny z lewej strony na wysokości pola karnego, znowu będzie groźnie.

82'

Prostopadłe podanie od Ławy do Marcusa ale przecina je obrońca Widzewa.

81'

Abbott otrzymuje żółtą kartkę za faul na Wrzesińskim.

81'

Patryk Stępiński zmienia Mrozińskiego.

80'

Sobieraj uratował teraz Arkę, po zamieszaniu w polu karnym Duda znalazł się oko w oko ze Skowronem, ale kapitan Arki wybił piłkę w ostatniej chwili.

80'

Kviek ruszył lewą stroną dośrodkował ale Warcholak dość niepewnie wybił na aut bramkowy.

79'

Ława wywarł presję na bramkarzu, a ten kopnął prosto w niego, na szczęście dla Widzewa, piłka ląduje na aucie.

78'

Ława zagrał znakomitą długą piłkę na lewą stronę do Warcholaka, ale ten źle ją przyjął i aut bramkowy dla Widzewa.

78'

4263 kibiców dzisiaj na stadionie

76'

Kwiek zmienia Rybickiego, pierwsza zmiana w Widzewie.

76'

Ostatnia zmiana w Arce Kusiak zmienia Wojowskiego i tym samym debiutuje w Arce.

75'

Dośrodkowanie Marcusa z rzutu rożnego wprost w ręce bramkarza.

74'

Warcholak prostopadle do Wojowskiego, wybija obrona, będzie rzut rożny dla Arki.

73'

Długa piłka do Glaubera, ale nie zdołał do niej dobiec. Aut dla gości.

71'

Znakomite dogranie Warcholaka na piąty metr gdzie był Abbott ale minął się z piłką!

70'

Marcus już miałby świetną asystę, znakomicie dograł do Wojowskiego, ten źle ją przyjął i uderzył tylko w boczną siatkę w idealnej sytuacji.

69'

Rzut rożny dla Widzewa.

68'

Na boisku wchodzi Marcus da Silva po 5 miesiącach przerwy. Zmienia Nalepę.

67'

Abbott faulowany w środku pola.

67'

Nalepa kompletnie nieudanie z tego rzutu wolnego, piłka ląduje na aucie bramkowym, chciał to chyba dokręcić w okienko.

66'

Wojowski wywalczył rzut wolny na lewej stronie na wysokości pola karnego, będzie bardzo groźnie.

65'

Warcholak chciał dośrodkować, ale zeszła mu piłka z nogi i w efekcie wyszedł z tego bardzo nieudany strzał z około 30 metrów.

64'

Glauber zapoczątkował świetną kontrę Arki, ale Del Toro zatrzymał Nalepę faulem i obejrzał żółtą kartkę.

64'

Piłka wstrzelona z tego rzutu wolnego, ale nie dał się zaskoczyć Skowron i mamy rzut rożny.

63'

Sulewski fauluje gracza Widzewa na lewej stronie, na wysokości pola karnego, będzie groźny rzut wolny.

63'

Dośrodkowanie Mrozińskiego z prawej strony, piłkę głową wybija Glauber, a poprawia piąstkując Skowron.

62'

Mroziński faulował Wojowskiego 40 metrów od bramki, do piłki podszedł Nalepa i świetnie dośrodkował, ale strzał Warcholaka zablokowany.

61'

Arka A tak prezentują się Tory

60'

Glauber dostał długie podanie od Marcjanika, stracił piłkę, ale próbując ją odzyskać faulował obrońcę Widzewa.

59'

Akcja Arki lewą stroną, dośrodkowanie, piłka odbija się przypadkowo od Nowaka, ale ostatecznie łapie piłkę Hamzić.

58'

Kompletnie teraz nieudane dośrodkowanie Warcholaka z lewej strony, od bramki Hamzić.

57'

Wojowski minął Kozłowskiego i zagrał na 13 metr, ale tam był tylko obrońca Widzewa.

56'

Spore zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Ławy, ale ostatecznie od bramki zacznie Hamzić.

56'

Dośrodkowanie Sulewskiego z prawej strony zablokowany i będzie rzut rożny.

54'

Teraz odpowiada Widzew, z lewej strony dośrodkowuje zawodnik gości, a do strzału głową doszedł Wrzesiński ale uderzył nad bramką.

54'

Nalepa wpada w pole karne i uderza z lewej nogi minimalnie nad poprzeczką!

53'

Ława dorzuca w pole karne, wybija obrona Widzewa, ale do strzału dochodzi Warcholak. Uderzona przez niego piłka po ziemi trafia wprost w bramkarza.

52'

Dobra próba uderzenia Sulewskiego z woleja, ale broni Hamzić i mamy rzut rożny dla Arki.

51'

Dośrodkowanie Warcholaka mija całe pole karne, trafia na prawe skrzydło do Sulewskiego, ale jego dośrodkowanie wyłapuje Hamzić.

50'

Wrzesiński chciał zagrać prostopadłą piłkę w pole karne ale na posterunku był obrońca Arki Marcjanik, który wybił piłkę.

49'

Problemy z internetem ale już wracamy do relacji

46'

Drugą połowę od środka rozpoczął Widzew.

46'

W przerwie zmiana w Arce. Sulewski zastąpił Jagiełłę

19:18

Do przerwy 1:1. Lepsze wrażenie sprawia jednak Widzew, który stara się grać piłką, Arka trochę bez pomysłu, długimi piłkami, ale mało z tego zagrożenia. Największą kontrowersją było starcie z 40 minuty po którym mógł być rzut karny dla Arki. Jeśli Widzew dalej będzie tak grał, to kto wie, może nawet przełamie swoją passę meczów bez zwycięstwa na wyjeździe.

46'

Nowak dośrodkował zza pola karnego po rzucie rożnym, piłkę wybiła obrona i sędzia kończy pierwszą połowę.

46'

Kolejna szansa dla Widzewa, tym razem po rzucie rożnym który wywalczył Mroziński.

45'

Jedna minuta doliczona

45'

Nalepa z rzutu wolnego, wprost w okienko, ale za lekko by zaskoczyć bramkarza.

44'

Ręką zagrał obrońca Widzewa tuż przed swoim polem karnym. Rzut wolny dla Arki z około 30 metrów.

42'

Augustyniak ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola.

41'

Ależ teraz błąd obrony Arki. Nalepa zagrał pod nogi Rybickiego, Ten wykorzystał, że Warcholak poszedł do przodu i zagrał w pole karne do Mrozińskiego, który przełożył sobie piłkę na lewą nogę i uderzył po długim słupku.

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy wyrównanie! Mroziński!

40'

Ława znakomicie zagrał do Jagiełły prostopadłą piłkę a ten jest ewidentnie faulowany w polu karnym. Sędzia jednak karnego nie dyktuje!

39'

WidzewA tutaj zdjęcie kibiców Widzewa

38'

Sobieraj znalazł się pod polem karnym Widzewa ale zamiast uderzać, bezpiecznie podał na lewo do Jagiełły, a ten stracił.

37'

Dośrodkowanie Glaubera z prawej strony wybija Priwirnyj na aut.

35'

Ależ szansa dla Widzewa! Toro doszedł do strzału głową po kornerze, Skowron obronił, ale Hiszpan jeszcze doszedł do dobitki, jednak z 5 metrów uderzył wysoko ponad bramką!

35'

Łukasiewicz dopadł do piłki wybitej przed pole karne przez obronę Widzewa, ale uderzył fatalnie i piłka wylądowała na trybunach.

33'

Uaktywnili się kibice Widzewa. Najpierw "Jesteśmy zawsze tam", a teraz wyrażają swoją opinię o pracy trenera Widzewa.

33'

Znowu szansa dla Arki, Ława wpadł w pole karne, podał do Abbotta, a ten uderzył, chociaż to za dużo powiedziane...

31'

Warcholak wrzucił w pole karne z autu, piłka odbiła się od Abbotta i wpadła pod nogi Nalepy, ten odepchnął obrońcę i uderzył z narożnika pola karnego wprost nie do obrony! Piłka idealnie wpadła po długim słupku i zatrzepotała w siatce.

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki, a strzelcem Nalepa!

29'

Warcholak prostopadle do Jagiełły na lewym skrzydle, ale umiejętnie przyblokował go obrońca i od bramki Hamzić.

28'

Nalepa zagrał krótko do Jagiełły, ten minął obrońcę i dośrodkował ale niestety dla Arki wprost pod nogi obrońców.

27'

Po tym rzucie wolnym Arka wywalczyła rzut rożny, znowu spróbuje dośrodkować Nalepa.

26'

Fighter Sobieraj! 3 razy odbierał piłkę pod rząd, aż w końcu dał się sfaulować. Rzut wolny dla Arki z lewej strony boiska.

26'

Warcholak dośrodkował po ziemi z lewej strony ale wybił piłkę Nowak.

25'

Rzut rożny dla Widzewa, ale piłkę dośrodkowaną wybija Warcholak.

24'

Na boisku leżał Pidwirnyj ale już się podniósł, na szczęście to nic groźnego.

22'

Co dzisiaj robią obrońcy Arki... znowu było blisko, Warcholak zgrał piłkę do Skowrona a Sobieraj nie wiedział czy ją blokować czy wybić. Ostatecznie łapie Skowron.

21'

Dośrodkowanie Wojowskiego z lewej strony ale pewnie wybija obrońca. Piłka kierowana była do Abbotta na 11 metr.

19'

ArkaA tak prezentuje się dzisiaj Górka.

18'

Arka gra zupełnie inaczej niż chciałby tego trener i kibice. To Widzew gra piłką, Arka wymienia podania w obronie, a następnie Sobieraj lub Marcjanik grają długą piłkę na Abbotta, zupełnie bez sensu.

16'

Warcholak świetnie odebrał piłkę Rybickiemu na prawej stronie, kontra Arki zatrzymana gdy Abbott piętką chciał prostopadle zagrać do Nalepy, ale połapał się w tym obrońca.

15'

Po rzucie rożnym Del Toro uderza głową na bramkę Arki, ale pewnie łapie Skowron.

14'

Reklamowali teraz gracze Widzewa rękę w polu karnym, ale sędzia pokazuje tylko rzut rożny. Prawdopodobnie piłka leciała ze zbyt małej odległości i zbyt mocno by orzec o karnym.

14'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybija Abbott, po chwili piłka ląduje na aucie.

13'

Wojowski fauluje gracza Widzewa na prawej stronie, rzut wolny dla gości.

13'

Duda prostopadle do Rybickiego, ale na posterunku jest Sobieraj, który wybija piłkę. Mogła być okazja sam na sam!

11'

Sobieraj dzisiaj się wziął za rozgrywanie, tym razem świetna długa piłka w pole karne do Jagielły, ale temu zabrakło centymetrów by ją skleić i uderzyć na bramkę.

10'

Kasprzak ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny na Wojowskim w środku polu.

9'

Niedokładność Łukasiewicza w podaniu do Nalepy, przejął piłkę obrońca, ale doświadczony gracz Arki od razu ruszył by naprawić swój błąd i przy okazji faulował.

9'

Marcjanik zagrywa długą piłkę w pole karne, w kierunku Abbotta, ale wprost na głowę Pydvyrnyia.

8'

Mroziński fauluje Jagiełłę w środku pola.

8'

Sobieraj zagrał długą piłkę do Wojowskiego, ale ten nie zdołał jej opanować na lewym skrzydle, od bramki Hamzić.

7'

Znowu Duda wychodził sam na sam, tym razem po podaniu Del Toro, ale sędzia odgwizdał spalonego.

6'

Rzut wolny dla Widzewa tuż przy linii środkowej.

5'

Co teraz zrobił Marcjanik?! Chciał chyba podać do tyłu, do Sobieraja albo do Skowrona, ale zagrał idealną prostopadłą piłkę do Dudy, a ten w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki!

4'

Widzew w strasznych opałach, Arka bardzo wysoko podchodzi. Toro ratuje się długim podaniem do Dudy, ale Marcjanik świetnie go przyblokował i Sobieraj dopadł do piłki.

3'

Znakomity pressing Arki na połowie Widzewa i obrońca stracił piłkę. Arka szybko chciała rozegrać, ale Kozłowski wybił w aut.

2'

Łukasiewicz zagrał dobrą prostopadłą piłkę do Glaubera na prawą stronę, ale obrońca Arki zbyt wolno biegł by mógł ją złapać.

2'

Sobieraj zapuścił się teraz z piłką na połowę Widzewa, ale powstrzymała go obrona i aut dla Arki.

1'

świetna kombinacyjna akcja Arki. Abbott do Ławy, a ten wypuścił w pole karne Nalepę, ale dobrze przyblokował go obrońca i piłkę łapie Hamzić.

1'

Od środka rozpoczęła Arka.

18:30

ArkaObie jedenastki już na murawie!

18:23

Bardzo słabo wygląda dzisiaj frekwencja, około 2-3 tysięcy kibiców maksymalnie, dzisiaj na trybunach.

18:22

Do 18 meczowej po 5 miesiącach przerwy powraca Marcus da Silva, który w weekend zagrał w meczu rezerw i strzelił nawet bramkę. Dzisiaj jeżeli dostanie szansę, to raczej na kilka minut.

18:21

Będzie to ważny mecz dla Adama Dudy, wychowanka Lechii Gdańsk. Na pewno nie ma co liczyć na cieple przyjęcie przez kibiców Arki.

18:21

Widzew nie wygrał na wyjeździe od 20 października 2012 roku i kibice Arki liczą, że ta passa się nie zmieni. Szczerze mówiąc, na Arce przełamywało się już tyle drużyn, że niewiele może zdziwić kibiców.

18:20

Widzew jak na razie zdobył tylko dwa punkty, ale trener Tylak... jest dumny. Kuriozalna wypowiedź trenera Widzewa, ale dalej rozwija swoją myśl, że jest dumny z tego jak zawodnicy pracują. Cóż, na ten moment punktów Widzew ma jak na lekarstwo i raczej nie ma z czego być dumnym.

18:17

Arka - WidzewArka - Widzew A tak rozgrzewają się piłkarze Arki i Widzewa

18:14

Na meczu zasiądzie około 200 kibiców Widzewa, którzy pomimo zakazu wyjazdowego wybrali się do Gdyni. Właśnie wyrabiają profile kibica pod stadionem.

18:02

Ławka rezerwowych Widzewa: Krakowiak, Czapliński, Kasperkiewicz, Kwiek, Rozwandowicz, Warchoł, Stępiński

18:02

Ławka rezerwowych Arki: Miszczuk, Sulewski, Da Silva, Calderon, Kusiak, Lech, Fialho

17:56

Arka - Widzew Piłkarze Arki i Widzewa są już na rozgrzewce.

17:52

Łukasz Skowron bramkarz Arki chwalił się wczoraj na twitterze że oglądał mecz Manchesteru City z Liverpoolem, kibice Arki życzą mu pewnie żeby bronił bardziej jak Joe Hart, który wpuścił tylko jedną bramkę niż jak Mignolet bramkarz Liverpoolu który wpuścił ich aż 3.

17:46

Jako pierwszy na murawie pojawił się Łukasz Skowron, który najprawdopodobniej stanie między słupkami w Arce. Tuż za nim Jakub Miszczuk, rezerwowy bramkarz i Jarosław Krupski trener bramkarzy, który będzie ich przygotowywał do dzisiejszego występu

17:44

Arka - Widzew Trochę popadało w Gdyni, ale na ten moment nie ma deszczu. Do meczu wciąż prawie godzina, a stadion wypełniło jak na razie około 100 kibiców. Wciąż jest dużo czasu a i pod kasami ustawiają się kolejki. Dzisiaj będziemy mieli hit czy kit kolejki? To się okaże. Ze stadionu w Gdyni witają się Adam Kamiński i Andrzej Rukść.