Miedź LegnicaMiedź Legnica
18:55

Za dzisiejszą relację LIVE już dziękujemy, zapraszamy na kolejne. Miłego wieczora!

95'

Koniec spotkania w Jaworznie! GKS Tychy wygrywa pierwszy mecz ligowy w tym sezonie pokonując zasłużenie Miedź Legnica 2:1.

91'

Do drugiej połowy meczu sędzia dolicza co najmniej cztery minuty.

91'

Trener GKS-u Tychy teraz wyrzucony na trybuny za zbyt impulsywne reagowanie na sytuacje boiskowe.

91'

Limit zmian wykorzystany już także w zespole Miedzi. Za Kevina Lafrance'a wchodzi Bartosz Machaj.

89'

Mateusz Grzybek ratuje teraz prawdopodobnie swój zespół przed stratą bramki strącając piłkę sprzed nosa Szymańskiemu.

88'

Niesamowite pudło Pawła Smółki! Stykową piłkę wygrali zawodnicy GKS-u, prawą stroną popędził Szczęsny, zagrał w pole karne do niepilnowanego Smółki, a ten w stuprocentowej sytuacji fatalnie spudłował.

85'

Ależ byli bliscy teraz goście wyrównania. po wrzutce z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Kevin Lafrance, ale minimalnie spudłował.

83'

Ostatnia zmiana w tyskim zespole. Za strzelca drugiej bramki dla swojego zespołu Macieja Kowalczyka, na boisku pojawia się Paweł Smółka.

81'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza jeden ze strzelców bramek - Wojciech Trochim, a w jego miejsce melduje się Marcin Wodecki.

78'

I kolejne "żółtko" dla zawodnika tyszan. Tym razem napomniany Damian Szczęsny.

77'

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany nią kapitan GKS-u Tychy - Mateusz Masternak.

75'

Tomasz Midzierski za głupi faul na własnej połowie ukarany drugą żółtą kartką i Miedź będzie kończyć ten mecz w osłabieniu!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marcin Garuch daje nadzieje Miedzi na punty w tym meczu!

65'

Ależ znakomita kontra Miedzi, Szymański zagrał w środek pola karnego, gdzie gdzie wbiegał Zgarda, piłkę tuż przed nim wybił jednak Łukasz Bocian.

64'

Źle wprowadził się na boisko czarnoskóry pomocnik Miedzi. Daniel stracił piłkę w środku pola, co spowodowało rzut rożny dla tyszan.

62'

Druga zmiana w zespole Miedzi. Keon Daniel melduje się w miejsce Damiana Lenkiewicza.

59'

jeszcze wracając do Ruskovskiego. To może być nawet złamanie nogi, trener Cecherz mówił coś o potrzebie wezwania karetki.

57'

Teraz piłka wyłożona znakomicie do Wojciecha Trochima, ale ten minimalnie spudłował.

56'

Ruskovsky nie jest w stanie kontynuować gry, w jego miejscu na boisku pojawia się Damian Szczęsny.

55'

Pavol Ruskovsky leży nie podnosi się z boiska i ogromnym grymasem bólu zostaje znoszony z placu gry. Niedobrze to wygląda.

54'

Żółta kartka dla Lenkiewicza za brutalny faul! To najniższy wymiar kary.

50'

Drugą połowę tego meczu znacznie lepiej zaczęli goście, którzy nie schodzą z połowy boiska, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

47'

Już na samym początku drugiej połowy meczu mamy żółtą kartkę, a ukarany nią Marcin Garuch.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania, zaczyna Miedź.

46'

Pierwsza zmiana w zespole Miedzi Legnica już w przerwie. Patryk Szymański wchodzi na boisko w miejsce Yannick"a Kakoko.

17:58

Już na murawie pojawiają się obie jedenastki. Za moment początek drugiej połowy meczu w Jaworznie.

47'

Koniec pierwszej połowy meczu w Jaworznie. GKS Tychy zasłużenie prowadzi z Miedzą 2:0. Zapraszamy teraz na kilkuminutową przerwę, a zaraz po niej na drugą połowę spotkania 5. kolejki 1. ligi.

47'

Pawol Ruskovsky popędzył na bramkę Miedzi, oddał strzał, ale Aleksander Ptak świetnie obronił strzał i mamy wciąż tylko 2:0 dla tyszan.

44'

Teraz nieco spadło nam tempo spotkania w Jaworznie. Żadna z zespołów nie ma zbytniej przewagi.

42'

Kolejny raz Miedź próbowała koronkowo rozklepać rywali. Jednak na końcu Marcin Garuch fatalnie spudłował zza pola karnego.

41'

Jednoosobowa kontra gospodarzy w wykonaniu Mariusza Zganiacza. Szybko zakończona jednak przez Kevina Lafrance'a

39'

To powinna być bramka dla Miedzi! Po dośrodkowaniu Zgardy piłkę w polu karnym tyszan przyjął Łobodziński, ale strzałem z bliskiej odległości trafił wprost w bramkarza GKS-u!

37'

Tyszanie szybko rozegrali rzut wolny, lewą stroną ruszył Radzewicz, zagrał w pole karne, ale tam nie przeciął piłki żaden z zawodników gospodarzy.

35'

Ładna, kombinacyjna akcja Miedzi na końcu której Marcin Garuch otrzymał piłkę w polu karnym gospodarzy, przełożył sobie ją na prawą nogę i posłał nad poprzeczką bramki.

32'

Kolejna kontra tyszan! Gospodarze ruszyli trzech na trzech, jednak Marcin Radowicz postanowił sam zakończyć akcję i trafił wprost w bramkarza gości.

31'

Żółta kartka także dla zawodnika gospodarzy. Mariusz Zganiacz faulował Garucha i nie obyło się bez upomnienia.

27'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią obrońca Miedzi Tomasz Midzierski.

24'

Ależ szansa gospodarzy! To powinno być 2:0! Kowalczyk popędził na bramkę Miedzi, przepchał ostatniego obrońcę, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali przeniósł piłkę wysoko nad bramką.

22'

Snajper tyszan po błędzie obrony rywala ruszył sam na bramkę Aleksandra Ptaka i bez problemu podwyższył prowadzenie umieszczając piłkę przy słupku bramki!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Maciej Kowalczyk podwyższa prowadzenie w Jaworznie!

20'

GKS Tychy po zdobyciu bramki coraz bardziej naciska na rywala, wydaje się, że kwestią czasu będzie bramka na 2:0.

18'

Maciej Kowalczyk chciał spróbować szczęścia strzałem z boku pola karnego, jednak piłka po jego uderzeniu minęła bramkę Aleksandra Ptaka.

16'

Miedź chciała odpowiedzieć, ale strzał zza pola karnego okazał się bardzo niecelny.

14'

Marcin Radzewicz popędził lewą stroną boiska, wycofał piłkę przed pole karne Miedzi, gdzie był Wojciech Trochim, a ten pięknym strzałem w samo okienko bramki otworzył wynik spotkania w Jaworznie!

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wojciech Trochim bramka STADIONY ŚWIATA!!!

11'

Marcin Radzewicz teraz próbując dośrodkować piłkę w pole karne Miedzi, zagrał niczym rygbyta wysoko, wysoko nad bramką rywali.

10'

Kolejna bardzo groźna akcja gospodarzy! Marcin Radzewidz zagrał dwójkowo z Wojciechem Trochimem. Ten pierwszy doszedł do pozycji strzeleckiej, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

8'

w zagraniach Miedzi widać rękę Wojciecha Stawowego. Zawodnicy starając się grać krótko, szybkimi podaniami, na jeden kontakt. Jednak jak na razie obrona "Piwoszy" nie do przejścia.

6'

Pierwsza groźna akcja w tym meczu GKS-u Tychy! Mariusz Zganiacz popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, ale wszystko wyjaśnili obrońcy Miedzi wybijając piłkę poza boisko.

5'

Yannick Kakoko zagrywał z rzutu wolnego, ale niedokładnie i gospodarze chcieli ruszyć z kontrą. Jednak Midzierski wyjaśnił wszystko dalekim wykopem poza linie boczną.

3'

Pierwszy faul w tym spotkaniu. Na połowie tyszan faulowany Marcin Garuch.

2'

Na początku spotkania Miedź stara się uspokoić grę, spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

17:02

Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczynają Tychy, obyśmy oglądali dzisiaj dobre widowisko.

17:01

Oba zespoły wychodzą już na murawę stadionu w Jaworznie! GKS Tychy zagra dzisiaj w jednolitych białych kostiumach, natomiast Miedź na niebiesko. Za moment zaczynamy!

16:51

Już za parę minut rozpocznie się pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS-em Tychy, a Miedzią Legnica!

16:50

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Piotr Misztal (Br.), Damian Szczęsny, Paweł Smółka, Robert Dymkowski, Łukasz Kopczyk, Mateusz Mączyński, Marcin Wodecki.

16:50

Ławka rezerwowych Miedzi: Dominik Budzuński (Br.), Adrian Cierpka, Bartosz Machaj, Daniel Tanżyna, Daniel Feruga, Keon Daniel, Patryk Szymański.

16:48

W poprzedniej kolejce zarówno Miedź, jak i GKS Tychy zanotowały po remisie 1:1. GKS zremisował na wyjeździe z Widzewem, natomiast Miedź, w Legnicy z Sandecją.

16:47

Oba zespoły jak na razie w tym sezonie prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Miedź Legnica zanotowała zaledwie jedno zwycięstwo w tym sezonie, z GKS-em Katowice, natomiast tyszanie w tym sezonie jeszcze nie zaznali smaku zwycięstwa.