Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
20:53

Ze stadionu przy ulicy Bukowej to już wszystko dzisiejszego wieczoru. Dziękujemy za śledzenie relacji na łamach Naszego serwisu. Dobranoc!

93'

Koniec meczu w Katowicach! GKS choć pierwszy strzelił bramkę i prowadził w meczu, to wynik spotkania jest remisowy. Po błędzie bramkarza GieKSy gola na wagę jednego punktu dla Chojniczanki strzelił Rafał Siemaszko.

91'

Kibice GKS-u są bardzo zirytowani aktualnym wynikiem.

90'

Żółta kartka dla Iwanickiego.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty!

88'

Gancarczyk out, Czerwiński on.

87'

Feciuch ląduje w kajeciku arbitra Radkiewicza.

85'

Wymarzona sytuacja na 2:1 dla GieKSy, ale bramki nadal nie ma. Z rzutu rożnego dośrodkował Wołkowicz, do piłki dopadł Pitry, ale strzał napastnika GieKSy wybił z linii bramkowej obrońca Chojniczanki.

82'

GKS próbuje za wszelką cenę wygrać ten mecz, kiedy jednak to piłkarze trenera Moskala są przy piłce, zbyt mało jest ruchu i precyzji.

79'

Za Zawistowskiego na placu gry melduje się Wojciech Lisowski.

76'

Paweł Iwanicki w miejsce strzelca bramki dla Chojniczanki Rafała Siemaszko.

75'

''Asystent'' Nawrot opuszcza boisko, w jego miejsce Krzysztof Wołkowicz. Trener Moskal wykorzystuje już wszystkie możliwości zmian.

75'

Kwadrans do końca! Januszkiewicz mocno z dystansu, jednak wprost w Dumieńskiego.

72'

Faul Januszkiewicza na Marku Gancarczyku. Chojniczanka ma rzut wolny spod bocznej linii boiska.

69'

GKS ciągle nie schodzi z połowy zespołu z Chojnic. Gospodarze chcą za wszelką cenę przychylić szalę na swoją korzyść.

67'

Rzut wolny dla GKS-u. Strzelał Przemysław Pitry, ale piłka poszybowała minimalnie obok bramki Chojniczanki.

64'

Z boiska schodzi młokos Bętkowski, w jego miejsce młokos Januszkiewicz.

64'

Przemo Pitry za Ceglarza.

63'

Szykuje się podwójna zmiana w barwach GieKSy. Przy linii bocznej już czekają Pitry i Januszkiewicz.

62'

GKS w natarciu! Kamil Bętkowski z dystansu strzelił bardzo mocno, ale to Dumieński był tym razem górą i z trudem wyłapał uderzenie.

60'

Identyczna sytuacja GieKSy jak w pierwszej połowie, kiedy bramkę strzelił Goncerz. Tym razem, również z lewej flanki z piłką popędził Pietrzak, podał ją po ziemi do''Gonza'', ale strzał napastnika gospodarzy zablokował jeden z obrońców Chojniczanki.

57'

Widać, że GKS chce przejąć inicjatywę w meczu, ale jak na razie jego poczynania są nieprecyzyjne.

55'

Obie drużyny grają cios za cios! Tym razem z lewej strony pola karnego do piłki doszedł Rafał Pietrzak. Uderzenie obrońcy GieKSy było, jednak minimalnie niecelne i piłka minęła dalszy słupek.

53'

Odpowiedź Marka Gancarczyka, również z podobnym skutkiem jak chwilę wcześniej Nawrot. Obok bramki.

51'

Strzał zza pola karnego oddał Michał Nawrot! Efekt - ponad bramką Dumieńskiego.

48'

''Żółtko'' dla Bodzionego za faul na Chyle.

47'

Obie drużyny do ostatnich regulaminowych 45 minut przystąpiły bez zmian personalnych.

46'

Faul Gancarczyka na Ceglarzu.

46'

Od środka druga połowę zaczynają zawodnicy GieKSy!

19:56

Na murawie stadionu przy Bukowej konkurs rzutów karnych dla kibiców. Zwycięzcą okazał się kibic Damian z Siemianowic Śląskich.

19:51

Nad drużynę GKS-u wróciły czarne koszmary ze spotkania z Niecieczą. Gospodarze szybko obejmują prowadzenie, aby następnie na własne życzenie rywal doprowadził do wyrównania i na samym końcu strzelił gola na wagę 3 punktów.

47'

Koniec pierwszej odsłony spotkania w stolicy Górnego Śląska. Jak na razie remis 1:1! Zapraszamy za kwadrans na drugą ''połówkę''.

43'

Remis w Katowicach!!! Ależ błąd Antonina Bucka, który wyszedł poza pole karne chcąc przeciąć lot piłki, ta jednak trafiła pod nogi Siemaszki, który strzelił na pustą bramkę i mamy wyrównanie!

42'

Kontratak GieKSy! Bętkowski posłał piłkę po ziemi na lewe skrzydło do Ceglarza, ten wycofał ją do Bodzionego ale pomocnik GKS-u oddał strzał nad bramką gości.

41'

Żółty kartonik dla Rafała Pietrzaka za faul na Mikołajczaku.

40'

Bardzo groźna akcja Chojniczanki. Piłkę z prawej strony dośrodkował Chyła, piłkę głową przedłużył Mikołajczak, do futbolówki dopadł aktywny Marek Gancarczyk. ''Garnek'' oddał starzał, jednak Bucek był na posterunku i sparował strzał na rzut rożny.

37'

GKS w ataku pozycyjnym, co jak dotąd oglądaliśmy bardzo rzadko. Gospodarze starają się oddać rywalowi pole gry, a następnie wyprowadzić groźną kontrę.

35'

Dośrodkowanie Pietrzaka wybili z pola karnego obrońcy Chojniczanki.

34'

Faul Chyły na Nawrocie. Rzut wolny dla GieKSy.

32'

Marek Gancarczyk na spalonym.

29'

Rafał Pietrzak wpadł w pole karne jak Usain Bolt, wstrzelił futbolówkę po ziemi jak w akcji bramkowej, jednak dośrodkowania nikt nie przeciął, choć blisko powodzenia był Piotr Ceglarz.

26'

Próba uderzenia przez Marka Gancarczyka bardzo niecelna. Piłka poszybowała ponad bramką Bucka.

25'

Za faul na wychodzącym na czysta pozycję Krzysztofie Bodzionym.

24'

GKS strzelił gola, choć nic na to się nie zapowiadało. To goście mieli nieznaczną przewagę w środku pola, lepiej rozgrywając piłkę, ale to gospodarze za pierwszym celnym strzałem trafili do siatki.

20'

Kolejna groźna akcja GieKSy! Tym razem z prawej strony boiska z piłką popędził Ceglarz, pomocnik gospodarzy oddał strzał na dalszy słupek bramki Dumieńskiego, jednak uderzenie było minimalnie chybione.

17'

Bramka dla GKS-u!!! Z lewej strony piłkę przejął Michał Nawrot, minął ładnym zwodem obrońcę, dośrodkował ją po ziemi do Grzegorza Goncerza, który lekkim strzałem umieścił futbolówkę w siatce obok wychodzącego bramkarza.

15'

Niecelny strzał Bętkowskiego po krótkim rozegraniu rzutu rożnego w wykonaniu GieKSy.

12'

Faul Ceglarza na Pietruszce. Jak na razie bez upomnień indywidualnych.

9'

Kontratak GieKSy z lewej strony piłkę podciągnął do pola karnego Pietrzak, dośrodkował do wchodzącego w pole bramkowe Goncerza, jednak strzał napastnika GKS-u zablokowali ofiarnie obrońcy z Chojnic.

7'

Bardzo niecelne dośrodkowanie Marka Gancarczyka. Piłkę przejmują gospodarze.

6'

Rzut rożny dla Chojniczanki.

4'

W GKS-ie ponownie od pierwszej minuty zagra młody pomocnik gospodarzy - Kamil Bętkowski.

2'

Pierwszy strzał, pierwszy celny w wykonaniu debiutanta Pawła Zawistowskiego. Uderzenie wyłapuje Antonin Bucek.

1'

Rozpoczynamy 90 minut emocji w Katowicach na stadionie przy Bukowej. Od środka rozpocznie drużyna Chojniczanki! Let's Go!

19:00

Piłkarze już na murawie, trwa przywitanie obu ekip. Zaraz zaczynamy!

18:59

Kapitanem w zespole GieKSy jest Kamil Cholerzyński, natomiast w Chojniczance opaskę kapitana będzie nosił Błażej Radler.

18:57

Jak na razie na stadionie bardzo mała liczba kibiców miejscowej GieKSy. Sympatyków z Chojnic brak.

18:55

Na murawie zameldowały się już cheerleaderki z trójkolorowymi flagami w barwach GKS-u, które również czekają na wyjście piłkarzy obu drużyn.

18:54

Asystentami arbitra w dzisiejszym spotkaniu są: Arkadiusz Śpiewak i Maciej Majewski. Sędzią technicznym jest Patryk Adamczyk.

18:49

Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce dzisiejszy gospodarz - GKS Katowice wygrał w Świnoujściu z Flotą 1:0 po samobójczym trafieniu Michała Stasiaka w 90 minucie spotkania, natomiast Chojniczanka uległa na własnym terenie Olimpii Grudziądz w tym samym stosunku.

18:44

Rezerwowi Chojniczanka: Rafał Misztal, Przemysław Czerwiński, Paweł Iwanicki, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Rafał Majtyka, Mateusz Piechowiak

18:42

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi GKS Katowice: Maciej Wierzbicki, Krzysztof Wołkowicz, Przemysław Pitry, Alan Czerwiński, Aleksander Januszkiewicz, Sławomir Duda, Jarosław Wieczorek

18:40

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 5. kolejki 1. ligi, w którym GKS Katowice podejmie Chojniczankę Chojnice.