Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 1
Wisła PłockWisła Płock
94'

Koniec spotkania! Olimpia remisuje z Wisłą 1:1. Dziękuję za uwagę, a relację przeprowadził Mątewski Dawid.

92'

Groźnie pod bramką Olimpii po centrze Kacprzyckiego. Piłka była na tyle mocno zagrana że minęła wszystkich zawodników. Od bramki Sapela.

90'

Arbiter do regulaminowego czasu gry dolicza cztery minuty.

89'

Strzał Woźniaka z dystansu po zgraniu głową piłki przez Kłusa. Strzał okazał się bardzo niecelny.

88'

Żółta kartka dla Kacprzyckiego po nieprzepisowym zatrzymaniu kontrataku Olimpii.

87'

Zmiana w Olimpii, z boiska zszedł Maciej Rogalski, a na boisku w jego miejsce pojawił się Suchocki.

85'

Znów groźnie pod bramką Kiełpina, zamieszanie w polu karnym na szczęście gości skończyło się tylko rzutem rożnym z którego nic nie wyniknęło.

84'

Janus ukarany żółtą kartką.

83'

Olimpia w końcówce spotkania szturmuje bramkę gości, grudziądzanie powoli zaczynają słynąć na boiskach pierwszoligowych z gry do ostatniego gwizdka. To podoba się kibicom!

81'

Groźnie pod bramką Wisły. Ewidentnie faulowany w polu karnym Cieśliński! A gwizdek arbitra? Milczy.Od bramki rozpoczyna Seweryn Kiełpin.

78'

Na boisku leżał Magdoń po starciu z defensorem Olimpii, stąd nastąpiła krótka przerwa w grze.

75'

Zmiana w drużynie Olimpii, na boisku pojawił się Robert Szczot za Smolińskiego.

73'

Pierwsza kartka dla Olimpii, ukarany po faulu Kaczmarek.

71'

Zmiana w Olimpii, za dziś przeciętnego Popovicia pojawi się Bruno Żołądź.

70'

Żołta kartka dla Góralskiego po faulu na Kaczmarku który to rozpoczął świetny rajd prawą stroną boiska.

68'

GOOOOOOL! Mamy wyrównanie w Grudziądzu za sprawą Magdonia, a asystował mu po stałym fragmencie wcześniej wspomniany Burkhardt!

67'

Adam Cieśliński dziś jest wszędzie, gra tego zawodnika zasługuje w pełni na pochwałę, zaś po stronie płocczan brakuje aktywności Burkhardta.

65'

Kolejna groźna akcja Olimpii, Rogalski wycofał piłkę do nabiegającego Woźniaka, a ten uderzył minimalnie nad poprzeczką. Było groźnie!

63'

Obserwujemy trochę agresywniejszą grę, niepotrzebne faule w strefie środkowej boiska nie stwarzające zagrożenia.

62'

Druga zmiana w Wiśle. Boisko opuszcza znany miejscowej publiczności Ruszkul, a w jego miejsce Dimitar Iliev.

60'

Akcja Wisły zakończona wywalczeniem rzutu rożnego po którym to po raz kolejny Sapela łapie piłkę dość pewnie.

56'

Żółty kartonik po faulu na Cieślińskim dla Hiszpańskiego.

56'

Adam Cieśliński urwał się obrońcom Wisły, wychodząc za ich plecami mógł znaleźć się oko w oko z Kiełpinem gdyby nie faul Hiszpańskiego na żółtą kartkę. Od wolnego sprzed pola karnego Olimpia.

54'

Stały fragment nie przyniósł biało-zielonym większych korzyści i przy piłce popularni Nafciarze.

54'

52'

Rzut rożny dla Olimpii po akcji lewą stroną Rogalskiego.

51'

Na murawie leży Denis Popović którym zajmują się już medycy. Nie wygląda to na coś poważnego, prawdopodobnie za chwilę Denis powróci na boisko.

50'

Strata piłki przez Popovicia, byłoby groźnie gdyby goście wiedzieli co z tą piłką zrobić. Od bramki rozpoczął Sapela.

47'

Prawą stroną atakuje Wisła, faulowany piłkarz gości przez Jarocha i mamy stały fragment który finalnie nie przyniósł zagrożenia, a pewnie piłkę chwycił Sapela.

46'

Piłkarze już na swoich połowach, gwizdek arbitra i zaczynamy drugą część spotkania! Przy piłce Wisła.

46'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Kostrzewa, a w jego miejsce Piotr Wlazło.

45'

Sędzia Wojciech Krztoń kończy pierwszą część spotkania, a piłkarze opuszczają boisko schodząc do swoich szatni,

45'

Smoliński walczył o piłkę w polu karnym gości, przepychając się wraz z obrońcą. Sędzia zaś przerwał akcję gwizdkiem, od stałego fragmentu zacznie Kiełpin.

43'

Jaroch poprawnie zatrzymał akcję płocczan, ruszając od razu do kontrataku. Chociaż jego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia - przy piłce Wisła.

43'

40'

Grudziądzanie cały czas spokojnie rozgrywają piłkę, zaczynając od obrony. Piłkarze Wisły zaś cierpliwie wyczekują ich na własnej części boiska.

38'

Kaczmarek wydawałoby się że zagrał piłkę za mocno w pole karne ze stałego fragmentu, nic mylnego! Kłus odbił piłkę głową posyłając ponownie ją w głąb pola karnego gdzie akcje zamknął Bućko i mamy 1:0 w Grudziądzu.

35'

GOOOOOOOL! Bramka po rzucie rożnym dla Olimpii, a jej strzelcem Michal Piter-Bućko.

33'

Cezary Stefańczyk faulowany bardzo blisko pola karnego Olimpii. Znów ciekawie rozegrany stały fragment - Kacprzycki wycofał do Burkhardta, a ten uderzył z dystansu, podobnie jak poprzednio piłka minęła słupek.

31'

Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Rzut rożny dla Olimpii po którym piłka znalazła się przy drugim słupku, przewrotką próbował uderzać Cieśliński, a po jego uderzeniu futbolówka wylądowała na głowie Kłusa który nieznacznie się pomylił. Najlepsza jak dotąd akcja grudziądzan.

28'

Olimpia więcej gra piłką, zawodnicy są zdecydowanie bardziej waleczni aczkolwiek wiele z tego nie wynika gdyż to Wisła jak na razie była bliższa strzelenia bramki.

26'

Tym razem niepilnowany Filip Burkhardt uderza z dystansu na bramkę Sapeli, piłka po strzale mija lewy słupek.

24'

Kolejny stały fragment dla gości w okolicach trzydziestego metra do bramki Sapeli. Tradycyjnie wykonywany fragment przez Burkhardta, a piłka ląduję w rękach golkipera Olimpii.

22'

Rzut wolny dla Wisły wykonany przez Burkhardta który posłał piłkę w pole karne do Janusa który bardzo sprytnie uwolnił się spod opieki obrońców i mało brakowało, a mielibyśmy 0:1. Piłka minęła słupek!

21'

Dziś bardzo aktywny Woźniak który po raz kolejny przebija się w okolice pola karnego Wisły. Obrona Nafciarzy cały czas na miejscu i skutecznie wybijają centry Woźniaka.

19'

Popović stracił piłkę w znakomitej sytuacji do strzału, a z kontrą ruszyli piłkarze Wisły. Na szczęście gospodarzy Popović wrócił za akcją i odebrał futbolówkę Ruszkulowi.

17'

Popović próbuje zagrać prostopadłą piłkę w stronę Rogalskiego, na szczęście gości zagrał za mocno i od bramki Seweryn Kiełpin.

14'

Ponownie lewą stroną Wisła, dośrodkowanie w pole karne które minęło Kacprzyckiego, a akcję próbował zamknąć Burkhardt. Świetnie w defensywnie Rogalski który wybił piłkę za linię bramkową.

12'

Wisła próbuje swoje ataki przeprowadzać lewą flanką aczkolwiek zawsze brakuje ostatniego podania, na posterunku znajduję się Bućko bądź Jaroch.

10'

Woźniak rozpoczął ładny rajd lewą stroną, udanie mijając Kacprzyckiego lecz jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia. Od bramki Kiełpin.

8'

Spotkanie przebiega w nieco nerwowej atmosferze, jedni i drudzy starają się grać dość ostrożnie co zdecydowanie plącze im nogi.

6'

Faul na środku boiska Rogalskiego. Ponownie od stałego fragmentu goście.

5'

Zamieszał na swojej lewej stronie Kostrzewa, mijają Jarocha oddał strzał na bramkę Sapeli, lecz niecelnie.

3'

Strata piłki na skrzydle przez Kaczmarka, z kontrą próbowali wyjść Nafciarze lecz znakomicie zapełniony środek pola nie pozwolił na udane zakończenie kontrataku.

2'

Od autu Olimpia, rozegranie piłki Woźniaka ze Smolińskim - zakończone dośrodkowaniem które zakończył gwizdkiem arbiter. Od rzutu wolnego goście.

1'

I mamy pierwszy gwizdek arbitra! Od środka zaczynają gospodarze, gramy!

16:58

Zawodnicy Olimpii i Wisły wychodzą już na murawę stadionu przy Piłsudskiego wraz z trójką arbitrów na których czele stoi sędzia Wojciech Krztoń z Olszyna.

16:51

Piłkarze zeszli już do swoich szatni, do rozpoczęcia spotkania pozostało niewiele! Na trybunach pojawiają się również kibice Wisły, którzy przyjechali wspierać swój zespół.

16:46

Dziś przez Grudziądz w godzinach popołudniowych przeszła potężna ulewa, całe szczęście że deszcz ustąpił i wszystko wskazuje na to że obejdzie się bez nieprzyjemnych niespodzianek pogodowych tym samym nam pozostaje mieć tylko nadzieję na dobre widowisko stworzone przez piłkarzy obu drużyn.

16:42

W meczowej "osiemnastce" Olimpii zabrakło między innymi Arkadiusza Aleksandra, któremu na dniach odnowił się drobny uraz. Jest to spore osłabienie gospodarzy w linii ataku.

16:40

Obecnie trwa rozgrzewka obu drużyn, a do rozpoczęcia spotkania pozostało zaledwie dwadzieścia minut.

16:35

Na ławce Olimpii zasiedli: Michał Wróbel, Bruno Żołądź, Adrian Bielawski, Robert Szczot, Łukasz Suchocki, Oskar Trzepacz i Bartosz Śmietanko.

16:33

Znane są już składy obu drużyn. Na ławce gości znajdują się: Daniel Szczepankiewicz, Kamil Hempel, Dimitar Iliev, Dawid Jabłoński, Marcin Krzywicki, Piotr Wlazło oraz Bartłomiej Sielewski.

16:30

Witamy serdecznie z Grudziądza! Gdzie miejscowa Olimpia już za pół godziny zmierzy się z Wisłą Płock.