Chrobry GłogówChrobry Głogów
3 : 1
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
93'

Koniec spotkania! Kibice owacją na stojąco świętują pierwsze zwycięstwo Chrobrego w sezonie!

90'

Żółta kartka dla Szałka za faul w środku pola.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

88'

Jeszcze doskonała okazja dla Wigier! Biel z dystansu, ale piłka minimalnie minęła bramkę!

84'

Wigry starają się atakować, ale biją głową w mur. Poza rzutami rożnymi, niewiele jest pożytku z ich ataków w końcowych minutach. Chrobry chyba dowiezie do końca pierwsze zwycięstwo w sezonie.

79'

Ostatnia zmiana w zespole Wigier. Bujalski w miejsce Michałowskiego

77'

Ostatnia zmiana w Chrobrym. Mateusz Szałek za Szczepaniaka.

72'

Chrobry kontroluje sytuacje. Dobrą okazję miał Chrzanowski, ale po dośrodkowaniu Sędziaka nie trafił w piłkę.

70'

Sernas w miejsce Radzio w zespole gości.

68'

Druga zmiana w Chrobrym. Debiutujący Chrzanowski zastępuje Kościelniaka.

67'

Goooool! 3:1! Piotrowski wyszedł dwójkową kontrą z Sędziakiem i sam zakończył akcję strzałem!

66'

Zmiana w Wigrach. Biel za Żebrowskiego

65'

Goooool! Hałambiec w swoim stylu z dystansu, z około 25 metrów i Chrobry prowadzi 2:1!

63'

Mecz ogląda nieco więcej kibiców niż na początku szacowaliśmy. Oficjalna liczba - 1200.

62'

Rzut wolny z 20 metrów dla Chrobrego. Wielu chętnych do wykonania stałego fragmentu, ostatecznie uderzył Sędizak, ponad bramką.

60'

Groźniej zaczęli atakować goście, którzy raz po raz witają pod bramką Chrobrego. Na razie górą jednak defensywa i bramkarz gospodarzy.

57'

Napracował się dzisiaj Ałdaś. Wyraźnie zmęczonego pomocnika zmienia Sędziak.

56'

Chrobry był bliski objęcia prowadzenia! Piotrowski dostał piłkę z prawej strony i z kilku metrów nie trafił na bramkę!

54'

Kolejna akcja Wigier, ale wrzutkę Karankiewicza łapie bramkarz gospodarzy.

52'

Z dystansu uderzał Radzio, ale bez problemu broni Janicki.

48'

Od początku atakować próbuje Chrobry, ale na razie bez efektu.

46'

Początek drugiej połowy.

19:50

Chrobry w ostatnich minutach przeważał, chciał pójść za ciosem, ale zabrakło czasu przed przerwą. Kibice miejscowych liczą na to, że uda się po przerwie. Wigry po zdobyciu gola wyraźnie się cofnęły. W drugiej połowie taka postawa może się źle skończyć.

46'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Głogowie remis 1:1

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

42'

Świetnie wykonany rzut rożny Chrobrego! Bogusławski zagrał na skrzydło do Piotrowskiego, który dośrodkował idealnie na głowę Ilków-Gołąba!

42'

Goooool! 1:1! Ilków-Gołąb!

40'

Obraz gry cały czas ten sam, Chrobry przeważa, ale dośrodkowania padają łupek obrońców i bramkarza. Wyraźnie brakuje gospodarzom strzałów.

36'

W dalszym ciągu w ataku Chrobry, ale nie jest w stanie stworzyć sobie kolejnej dogodnej okazji.

32'

Doskonałą sytuacja Chrobrego na wyrównanie. Długa piłka do Kościelniaka, ten odegrał do Ałdasia, ale ten fatalnie przestrzelił ze środka pola karnego!

30'

Chrobry przeważa, ale wynikają z tego tylko rzuty rożne. Po wrzutce z 20 metrów uderzał Ulatwoski, ale niecelnie.

28'

Żółta kartka dla Ulatowskiego za faul

25'

Chrobry znowu w ataku i po raz kolejny tylko rzut rożny. Wrzutkę wybijają obrońcy.

23'

Akcja prawą stroną Kościelniaka, ale nie zakończona strzałem. Mogło być groźnie.

21'

Żółta kartka dla Piotrowskiego, który faulem przerwał kontrę rywali.

21'

Rzut rożny dla Chrobrego. Wrzucał piłkę Ałdaś, ale pewnie łapie Salik

18'

Chrobry stara się doprowadzić do wyrównania, ale na razie niewiele z tego wychodzi.

16'

Mecz źle zaczyna się dla gospodarzy. Zanosi się na kolejny mecz bez punktów. Przypomnijmy, że jak na razie Chrobry wywalczył tylko jeden remis.

14'

Goooool dla Wigier! Dośrodkowanie Radzio i płaskim strzałem zdobył Adamek!

10'

Tym razem korner dla Chrobrego, ale również bez efektu.

9'

Wrzutka z rzutu rożnego nie przyniosła korzyści gościom.

8'

W ataku Wigry. W polu karnym Karankiewicz uderzył na bramkę, ale dobrze obronił Janicki, który wybił na rzut rożny.

6'

Dobra okazja Chrobrego. Akcja Samca lewym skrzydłem, dośrodkowanie i z powietrza uderzał Ałdaś, ale obok bramki.

5'

Przy piłce większość czasu Chrobry, który stosuje wysoki pressing. Początek spotkania jednak spokojny, bez fajerwerków.

2'

Rzut wolny dla Chrobrego. Po ziemi uderzył Piotrowski, ale pewnie broni Salik.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka i gramy!

18:58

Na trybunach maksymalnie około 1000 kibiców. Co ciekawe, w daleką podróż z Suwałk wybrało się sześciu kibiców gości!

18:58

Oba zespoły wychodzą już na boisku. Chrobry w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach, Wigry na biało

18:40

Na murawie trwają rozgrzewki obu zespołów. Pogoda dzisiaj idealna do gry, jest ciepło i świecie jeszcze słońce. Środek tygodnia nie sprzyja jednak frekwencji na trybunach, które dopiero powoli się zapełniają. Jak na razie dzisiejsze widowisko ściągnęło na obiekt Chrobrego około setki miejscowych fanów.

18:35

Znamy już składy obu zespołów, pora na rezerwowych. Chrobry: Amadeusz Skrzyniarz, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Krzysztof Ziemniak, Damian Sędziak, Jakub Chrzanowski i Michał Bednarski Wigry: Maciej Wichtowski, Hieronim Zoch, Darvydas Sernas, Bartosz Biel, Bartosz Widejko, Karol Drągowski i Bartosz Bujalski.