1 : 2
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1. połowa0 : 2
18:51

Dziś na stadionie w Siedlcach widzieliśmy dwie twarze obydwu zespołów. W pierwszej dominowali goście, druga część należała do gospodarzy. Stomil Olsztyn wygrywa w Siedlcach z Pogonią 2:1. Dziękuję za uwagę, Sebastian Chmielak.

93'

Łukasz Szczech kończy dzisiejsze spotkanie.

93'

Piłka meczowa dla Pogoni, jednak znowu sytuacji nie potrafili wykorzystać piłkarze Pogoni.

92'

Dobrej kontry nie wykorzystał napastnik gości, który strzelił niecelnie.

91'

Gospodarzom zostały 2 minuty na wyrównanie.

90'

Arbiter dolicza 3 minuty.

88'

Ładne dośrodkowanie Kosiorowskiego, łapie jednak Skiba. próbuje przycisnąć.

87'

Korner dla gości, zawodnik Stomilu uderzył głową mocno niecelnie.

86'

Ukarany kartonikiem bramkarz gości za przedłużanie wznowienia gry.

83'

Lewą stroną ładnie przedzierał się Głowacki Piotr, dośrodkowania pomocnika nie wykorzystał Meshiia.

82'

Spiker podał informację, że dzisiejszy mecz ogląda 1539 widzów.

80'

2 zmiana w zespole gości. Trener Jabłoński widzi, ze jego podopieczni teraz praktycznie tylko się bronią.

78'

Wójcik ładnie podał do Dzięgielewskiego, ten za długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

78'

Zamieszanie w polu karnym Stomilu, jednak obrońcy wyjaśniają całą sytuację.

74'

Będzie okazja z rzutu wolnego dla Pogoni po faulu Ukraińca.

74'

Cały stadion skanduje POGOŃ SIEDLCE.

72'

Demianiuk ładnie strzela, ale niecelnie. Pogoń przycisnęła.

71'

Darmochwał na spalonym, gol obudził gości.

68'

Gol dla Pogoni, z rzutu wolnego uderzył Wócjik, bramkarz gości niefortunnie interweniował i wpadł z piłką do siatki.

69'

66'

Ogrodnik przedarł się prawą stroną, jednak piłkę wybijają obrońcy Stomilu.

64'

Pogoń bije głową w mur, Stomil jest bardzo dobrze ustawiony na boisku.

64'

Wójcik z dystansu, broni Skiba.

63'

Pogoń stara się sforrsować zasieki Olsztynian, cały czas bez skutku.

61'

Brzydki faul zawodnika gospodarzy.

61'

3 zmiana w zespole Pogoni.

56'

Faul blisko pola karnego, jednak pogoń znów nie wykorzystała sytuacji.

55'

Świetna okazja dla Pogoni, piłkę ładnie rozegrali na prawym skrzydle Kosiorowski z Ogrodnikiem. Ogrodnik dośrodkował w pole karne, a tam piłki nie skierował do siatki Demianiuk. Powinno być 1:2.

54'

Z rożnego nic nie wynikło, lekki strzał broni Skiba.

53'

Będzie korner dla gospodarzy po rajdzie Demianiuka.

52'

Pogoń przejęła inicjatywę.

50'

Za odrzucenie piłki, został ukarany kartonikiem zawodnik gości- Darmochwał.

52'

Kosiorowski przedzierał sie prawą stroną, rzut wolny dla Pogoni. Piłkę zagraną z rzutu wolnego łatwo łapie Skiba.

47'

Cały stadion dopinguje teraz zespół Pogoni.

46'

Trener Pogoni zareagował 2 zmianami na słaba grę swoich podopiecznych

46'

60'

Od środka zaczynają goście.

60'

Na plac wracają piłkarze obu zespołów.

52'

Dziś na stadionie w Siedlcach widać efekty pracy włożonej w budowę coraz silniejszego Stomilu Olsztyn. Goście kilkukrotnie prostopadłymi piłkami uruchamiali Kovala oraz kontrolowali tempo meczu. Jeżeli gra Pogoni nie ulegnie diametralnej przemianie, to Olsztynianie zdobędą łatwe 3 punkty i na dłużej się zadomowią w czubie tabeli 1 ligi.

45'

Łukasz Szczech nic nie doliczył do regulaminowych 45 minut. Do przerwy Stomil Olsztyn prowadzi 2:0 w Siedlcach z miejscową Pogonią.

43'

Świetna kolejna piłka do napastnika Stomilu, który bez problemów umieszcza piłkę w siatce.

43'

Zmieszanie w polu karnym Stomilu po rzucie rożnym, broni Skiba.

42'

Ależ okazja dla Pogoni. Demianiuk otrzymał długa piłkę, wyszedł sam na sam, jednak za długo zwlekał i wywalczył tylko rzut rożny.

42'

Niecelne dośrodkowanie Wójcika w pole karne.

39'

Stomil gra dziś bardzo mądrze, goście nie forsują tempa, ale mają kontrolę nad przebiegiem zdarzeń na boisku.

37'

Pogoń jak na razie tylko 1 raz mocno zagroziła bramce Stomilu. To goście dziś lepiej wyglądają na boisku.

35'

Fatalne zawody prowadzi dziś jeden z arbitrów bocznych. Dużo przewinień wcale nie jest sygnalizowane przez tego arbitra.

34'

Niepotrzebny faul obrońcy Pogoni w środku boiska.

34'

Kolejna prostopadła piłka do Kovala, tym razem Ukrainiec na spalonym,

33'

Piłkę łatwo łapie Skiba.

33'

Wrzutka Kosiorowskiego w pole karne, będzie korner dla Pogoni.

30'

Jedni i drudzy próbują grać długa piłką.

27'

Siedleccy kibice mają ogromne pretensje do arbitra bocznego, który niee gwizdnął ewidentnego spalonego Stomilowca.

25'

Demianiuk faulowany około 35 metrów od bramki strzeżonej przez Skibę, będzie okazja na dobre dośrodkowanie.

24'

Dobra okazja na strzelenie bramki mieli Siedlczanie. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Wójcik, a strzelał na bramkę Lewandowski minimalnie nad poprzeczką.

23'

Kibice Stomilu zostali wpuszczeni na stadion Pogoni.

21'

Pogoń gra dziś bez pomysłu.

20'

Więcej z gry teraz mają Olsztynianie, łatwo przerywają ataki Pogoni. Kontrolują tempo spotkania,

19'

Piłkę w środku boiska przejął Głowacki pognał kilkanaście metrów z piłką, jednak niecelnie zagrał do Darmochwała. Dziś goście są dobrze dysponowani.

17'

Pogoń próbowała się szybko odgryźć, jednak strzał piłkarza gospodarzy głowa bardzo niecielny.

15'

Gola strzelają goście. Świetnie prostopadłe podanie Szymanowicza wykorzystał Darmochwał.

14'

Dużo walki w środku boiska, żaden zespół nie osiągnął znaczącej przewagi na boisku.

13'

Swoją obecność na stadionie zaznaczają kibice gości, jak na razie nie zostają wpuszczeni na sektor gości.

10'

Rzut wolny dla gości niemalże z narożnik boiska. Piłkarz Stomilu zagrał jednak tylko w boczną siatkę.

8'

świetna akcja gości prostopadłą piłkę zagrał Machulenko do Kovala. Ukrainiec uderzył mocno, jednak pikę wybił Kozaczyński.

7'

Dobra akcja Pogoni z piłka pognał Demianiuk zagrał na prawo do Ogrodnika ten jednak wzdłuż bramki zagrał niedokładnie. chwilę wcześniej po jednym ze strać w polu karnym Pogoni próbował wymusić rzut karny Koval.

7'

Rodak na wolne pole do Ratajczaka jednak za mocno.

3'

W początkowych minutach to Pogoń ma inicjatywę. Gospodarze długo utrzymują się przy piłce.

3'

Pierwsza okazja gości po błedzie defensywnych pomocników piłkę przejął Koval, jednak obrońcy Pogoni zażegnali niebezpieczeństwo

16:59

Pierwszy gwizdek arbitra z Warszawy. Od środka zaczyna Pogoń.

16:57

Drużyny wychodzą na murawę stadionu. Pogoń dziś zagra na niebiesko, a Stomil na czarno. .

16:56

Na stadion dojeżdża autobus kibiców Stomilu.

16:56

Siedlecki stadion powoli się zapełnia, jednak nie ma co oczekiwać kompletu.

16:50

Oba zespoły schodzą do tunelu. Warto dodac, ze Stomil pozyskał dziś napastnika- Łukasza Jamróza, byłego zawodnika m.in. Korony Kielce.

16:48

Swój przyjazd na mecz zapowiedzieli również kibice gości. Jak na razie fani olsztyńskiego zespołu jeszcze nie dojechali.

16:45

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Szczech z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Na liniach pomagać mu będą Marcin Lisowski oraz Filip Sierant. Sędzią technicznym jest Artur Mital.

16:40

Obie drużyny w tej chwili intensywnie rozgrzewają się na płycie siedleckiego stadionu. Dziś piłka może płatać figle, w Siedlcach mocno wieje.

16:38

Witamy na relacji live z meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, za niecałe 30 minut rozpocznie się mecz.