Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
92'

Koniec spotkania! Olimpia przerwała serię dwóch porażek z rzędu i zgarnęła komplet punktów w Chojnicach. Gospodarze mogą pluć sobie w brodę, bowiem po przerwie to oni byli stroną dominującą. Dziękujemy za uwagę.

88'

Woźniak absolutnym bohaterem, po tym jak wybił główkę Pietruszki z linii bramkowej!

87'

Ostatnia zmiana w Olimpii. Bruno Żołądź za Aleksandra.

86'

Fatalnie minął się Misztal po dośrodkowaniu z rogu przez Kaczmarka, a Woźniak przytomnie zamknął akcję!

85'

GOOOOOOL!!! Marcin Woźniak daje prowadzenie Olimpii!

82'

Szybka kontra Chojniczanki zaprzepaszczona przez Leśniewskiego.

80'

Ostatnie 10 minut przed nami. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę na swoją stronę?

78'

Świetna interwencja Sapeli po lekkim muśnięciu piłki przez Gancarczyka. Chwilę wcześniej uderzał Chyła i futbolówka zahaczyła o mur.

77'

Sapela nie miał zbyt wiele pracy w pierwszej połowie, za to teraz nie może narzekać na nudę. Pełne ręce roboty ma bramkarz Olimpii, który musi wyłapywać wysokie piłki adresowane w pole karne.

75'

Rafał Leśniewski wchodzi za Rybskiego. To ostatnia już roszada dokonana przez trenera gospodarzy.

74'

Żółty kartonik ogląda Woźniak.

73'

W drużynie Olimpii schodzi Rogalski. Zastępuje go Łukasz Suchocki.

72'

Z dalszej odległości spróbował szczęścia Pietruszka, jednak spokojnie interweniował Sapela. Dalej Chojniczanka w natarciu.

70'

Rafał Siemaszko zastępuje Pawła Iwanickiego.

68'

Teraz stroną dominującą są gospodarze, którzy zaczynają grać coraz odważniej w ofensywie.

66'

Ależ szansa dla Chojniczanki! W dobrej sytuacji znalazł się Gancarczyk, któremu zabrakło centymetrów do przelobowania bramkarza!

65'

Zmiana w Olimpii: schodzi Smoliński, a w jego miejsce do gry desygnowany zostaje Denis Popović.

64'

Upominany przez arbitra trener gospodarzy, który zbyt żywiołowo przeżywa mecz przy linii.

63'

Dośrodkowania z obu stron bez problemu rozczytywane przez obrońców.

60'

Druga połowa nie rozpieszcza kibiców. Mało ciekawych akcji i oprócz przewrotki, zerwo sytuacji bramkowych.

57'

Kolejne podobne zagranie, tym razem w wykonaniu Rogalskiego.

55'

Dariusz Kłus zagrał ręką, szybko rozegrany rzut wolny nie przyniósł efektu zaskoczenia.

53'

Mateusz Piechowiak opuszcza boisko. W jego miejsce Przemysław Laskowski.

50'

Wydawało się, że Olimpii należał się rzut karny za przewrócenie Cieślińskiego w szesnastce. Gwizdek sędziego jednak milczy.

47'

Piękna przewrotka Daniela Chyły nieznacznie minęła bramkę strzeżoną przez Sapelę! Chojniczanka mogła zacząć od mocnego uderzenia!

46'

Drugą część spotkania rozpoczęła Olimpia.

45'

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy. Oglądamy całkiem niezłe spotkanie, w którym jednak wyraźnie brakuje groźnych sytuacji. Może po przerwie zawodnicy podejmą większe ryzyko. Wracamy za kwadrans.

43'

Żółta kartka dla Aleksandra.

42'

Była dobra okazja na strzał z rzutu wolnego, ale Kaczmarek przymierzył prosto w mur zawodników Chojniczanki.

40'

Zbyt ostre zagranie Jankowskiego. Będzie kartka.

39'

Andrzej Rybski uderzał z bliska w polu karnym, ale zablokował tę próbę Łabędzki!

38'

Niezliczoną ilość rzutów wolnych zdążył wykonać już Kaczmarek. Trzeba przyznać, że najgroźniejszy był ten pierwszy.

36'

Zawodnicy Chojniczanki stosują wysoki pressing, który przynosi efekty. W poprzednim meczu w Głogowie również w 1. połowie wyglądało to podobnie, jednak po przerwie chojniczanie kompletnie opadli z sił. Czy teraz będzie tak samo?

34'

Sporo fauli i rzutów wolnych. Tak naprawdę nie oglądaliśmy jeszcze żadnego groźnego strzału na bramkę...

32'

Krystian Feciuch ukarany pierwszą żółtą kartką w dzisiejszym spotkaniu.

29'

W ostatniej chwili Jankowski przeciął górną piłkę zmierzającą do Rogalskiego. Mogło być groźnie.

27'

Siadło nieco tempo tego spotkania. Dobrze do piłki wyszedł w powietrzu Sapela, który nie ma dzisiaj dużo roboty.

24'

Mikołajczak padł jak długi w polu karnym, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki.

22'

Piter-Bućko rozgrywa bezbłędne zawody. Słowacki stoper "kasuje" wszystkie ofensywne zagrania w kierunku Mikołajczaka.

20'

Oglądamy wyrównany pojedynek w Chojnicach. W ostatnich minutach trochę groźniejsi są grudziądzanie (za sprawą stałych fragmentów Kaczmarka).

18'

W odpowiedzi niecelna główka Marka Gancarczyka, która minęła bramkę Olimpii.

17'

Zbyt mocne zagranie Kaczmarka w kierunku wychodzącego Marcina Smolińskiego.

15'

Pewna interwencja Rafała Misztala po uderzeniu Kaczmarka z rzutu wolnego.

13'

Sporo piłek adresowanych w kierunku najbardziej wysuniętego Tomasza Mikołajczaka, ale póki co szybsi są obrońcy lub Łukasz Sapela.

11'

Zapowiadało się na niezłą kontrę Olimpii, ale w decydującym momencie Maciej Rogalski zagrał zbyt mocno na lewą stronę do Marcina Woźniaka.

10'

Próbował kilka razy wrzucać Przemysław Pietruszka, aż wreszcie wywalczył rzut rożny.

9'

Starał się prostopadle zagrać do przodu Mateusz Piechowiak, ale dobrze przeczytał sytuację Michal Piter-Bućko.

7'

Kolejny stały fragment wykonywany przez Kaczmarka tym razem nie przyniósł zagrożenia.

5'

Mogła być bramkowa odpowiedź Olimpii! Do piłki bitej z rzutu wolnego przez Marcina Kaczmarka najwyżej wyskoczył Arkadiusz Aleksander i na linii interweniował Błażej Radler, który uratował Chojniczankę.

3'

Od zdecydowanych ataków zaczęli chojniczanie. Dwa razy dobre dośrodkowania przysporzyły sporo nerwów defensorom Olimpii.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

16:51

Odnotujmy, że w kadrze meczowej Chojniczanki nie ma póki co Pawła Zawistowskiego, który wczoraj podpisał kontrakt z klubem.

16:43

Na murawie trwa rozgrzewka, a my przyjrzyjmy się wyjściowym składom.Trener gospodarzy postawił na dokładnie tę samą jedenastkę, co w Głogowie. W myśl zasady, że wyjściowego składu się nie zmienia ;) Z kolei Dariusz Kubicki zdecydował się na kilka roszad, a dokładnie cztery. Od początku zagrają więc: Jaroch, Łabędzki, Rogalski oraz Cieśliński.

16:32

Rezerwowi Olimpia: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Bruno Żołądź, Denis Popović, Łukasz Suchocki, Robert Szczot, Oskar Trzepacz.

16:30

Rezerwowi Chojniczanka: Michał Dumieński, Przemysław Czerwiński, Piotr Kieruzel, Przemysław Laskowski, Rafał Leśniewski, Rafał Siemaszko, Wojciech Lisowski.

16:21

Oba zespoły na pewno nie dopuszczają myśli o porażce. Chojniczanka liczy na kolejną zdobycz punktową, a Olimpia na przełamanie serii porażek. Komu oda się zrealizować przedmeczowe założenia?

16:19

Olimpia również ma na swoim koncie trzy "oczka", zdobyte w 1. kolejce, po dobrym występie przeciwko Miedzi Legnica (zwycięstwo 4:2). Potem było już tylko gorzej: porażki z Termaliką i szczególnie domowa z Flotą, mocno zaniepokoiły zarząd klubu oraz kibiców.

16:17

Zawodnicy Chojny rozpoczęli sezon od dwóch porażek, a nastroje zostały polepszone dopiero ostatnim, wyjazdowym zwycięstwem z Chrobrym Głogów. Przed dzisiejszym spotkaniem podopieczni Mariusza Pawlaka znajdują się tuż nad miejscem barażowym, czyli na 14. pozycji.

16:10

Witamy z Chojnic. To właśnie tutaj rozpocznie się dzisiaj 4. kolejka 1. ligi. Miejscowa Chojniczanka zagra z Olimpią Grudziądz. Zapraszamy na relację na żywo!