Niedziela, 24 sierpnia 2014, godz. 12:15
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
93'

KONIEC! Termalica zremisowała z Dolcanem Ząbki 1:1!

91'

Czerwiński strzela głową, ale piłkę z lini bramkowej wybija jeden z obrońców Dolcanu!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Nad stadionem w Niecieczy oberwanie chmury.

87'

Szalona końcówka meczu z Niecieczy, obie strony co chwila atakują swoje bramki. Przed momentem Jarecki minął dwóch rywali i zagrał do Biskupa, ale ten strzelił po ziemi tuz obok bramki Leszczyńskiego.

85'

Szybka odpowiedź gości, Grzegorz Piesio mocno strzelił z ostrego kąta, ale tylko nad poprzeczkę.

84'

Tomasz Foszmańczyk mógł strzelić gola, ale trafił obok słupka!

83'

Ostatnia zmiana Termaliki, za Smuczyńskiego wejdzie Kamiński.

81'

Smuczyński za mocno wrzucił w pole karne, pewnie piłkę złapał Leszczyński.

79'

Zmiana w Dolcanie, Tomasz Chałas wejdzie za Jakubika.

78'

Dalibor Pleva ukarany żółtą kartką za faul.

76'

Kupczak za mocno zgrał do Jareckiego, rzut rożny dla Termliki.

73'

Nieładny mecz zrobił się nam w Niecieczy, na boisku widzimy dużo fauli, a sędzia spotkania jest dziś bardzo pobłażliwy i do tej pory pokazał tylko jedną żółtą kartkę, chociaż miał podstawy, by uczynić to kilka razy więcej.

71'

Adriana Łuszkiewicz ukarany żółtą kartką za faul na Foszmańczyku.

69'

Jrecki uderzał z rzutu wolnego, ale to nie był zbyt dobry strzał.

68'

Pleva zagrał do Biskupa, ale ten został sfaulowany przez rywala. Mamy rzut wolny dla Termaliki.

66'

Dobra wrzutka Jareckiego w kierunku Foszmańczyka, ten jednak nie opanował piłki.

65'

Jarecki faulowany przed polem karnym, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

63'

Bardzo nieładny faul Kupczaka na Jakubczyku, ale sędzia po raz kolejny nie reaguje.

62'

Smuczyński pędził prawym skrzydłem, ale dośrodkował niecelnie i piłka nie dotarła do żadnego z jego kolegów.

61'

Zmiana w Dolcanie, za Kamila Mazek wejdzie Prejsa.

60'

Zmiana w Dolcanie, za Świerblewskiego wejdzie Wiśniewski.

59'

Adrian Łuszkiewicz złapany na spalonym.

57'

Foszmańczyk podaje do Jakuba Biskupa, ten głową strzela obok prawego słupka bramki Dolcanu.

55'

Gospodarze nabrali wiatru w żagle i chcą pójść za ciosem, przed chwilą Emil Drozdowicz po dośrodkowaniu Fryca oddał strzał, ale trafił w ręce Leszczyńskiego.

53'

Prawą stroną biegł Jarecki, ale piłkę po jego strzale pewnie złapał Leszczyński.

50'

Co za początek drugiej połowy, Termalica wyrównuje! Fantastyczne dośrodkowanie Dariusza Jareckiego bezbłędnie wykorzystał Jakub Czerwiński, który strzałem głową pokonał golkipera Dolcanu.

49'

GOOOOL!! JAKUB CZERWIŃSKI!!!

47'

Zmiana w Termalice, Kupczak wejdzie za Sołdeckiego.

46'

Zmiana w Termalice, Jarecki wejdzie za Kaczmarczyka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Termalica przegrywa na własnym boisku z Dolcanem Ząbki 0:1.

44'

Kaczmarczyk dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

43'

Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania! Foszmańczyk świetnie zagrał futbolówkę do Kaczmarczyka, a ten w sytuacji sam na sam przegrywa w pojedynku z Leszczyńskim! Tylko korner dla "Słoników".

40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Emil Drozdowicz popisał się niezłym strzałem, ale piłka nieznacznie minęła bramkę.

38'

Krzysztof Kaczmarczyk pędził z piłką na bramkę Dolcanu, ale sędzia odgwizdał spalonego.

36'

Mikita zagrał do Matuszczyka, ale w porę uprzedził ich Sebastian Nowak.

35'

Szansa na dobrą kontrę Termaliki, ale Biskup niedokładnie dośrodkował.

32'

Emil Drozdowicz ucierpiał w starciu z Leszczyńskim, ale po kilku chwilach i pomocy medycznej wrócił na boisko.

30'

Drozdowicz znalazł się na pozycji sam na sam z Leszczyńskim, ale nic z tej akcji nie wyszło.

29'

Faul Cichockiego na Kaczmarczyku, ale gwizdek sędziego milczy.

27'

Widać, że gospodarze są zdeterminowani, aby zdobyć bramkę kontaktową, ale Dolcan umiejętnie się broni.

25'

Rzut wolny dla Dolcanu, ale Łukasiewicz strzela prosto w mur.

23'

Dawid Sołdecki strzela z bliskiej odległości zza pola karnego, ale piłka trafiła w ręce Leszczyńskiego.

22'

Jakub Biskup dośrodkowuje, ale robi to na tyle niedokładnie, że piłka powędrowała prosto na głowy obrońców Dolcanu.

21'

Zagranie Grzegorza Piesio na prawe skrzydło do Mikity, który oddał potężny strzał z okolicy szesnastego metra, ale piłka minęła prawy słupek bramki.

19'

Grzegorz Piesio strzela z dystansu, ale piłka minęła bramkę rywali.

17'

Kolejny atak Dolcanu! Najpierw dośrodkowywał Matuszek, piłkę przejął Patryka Mikity i znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak przegrał walkę z Sebastianem Nowakiem.

15'

Patryk Mikita nieźle przechwycił piłkę i już chciał ruszyć z kontratakiem, ale w ostatniej chwili skutecznie powstrzymywał go Czerwiński.

13'

Po szybkim objęciu prowadzenia piłkarze Dolcanu nieco zwalniają i teraz częściej przy piłce utrzymują się zawodnicy Termaliki. Goście są zamknięci na własnej połowie.

11'

Kolejna dobra akcja gospodarzy, dośrodkowanie Biskupa w stronę Foszmańczyka, ale ten uprzedzony przez defensorów Dolcanu.

9'

Strzał z dystansu Grzegorza Piesio, ale uderzał zbyt lekko i nie zagroził bramce drużyny przeciwnej.

7'

To mogła być szybka odpowiedź gospodarzy, w sytuacji sam na sam z Rafałem Leszczyńskim znalazł się Emil Drozdowicz, ale nie trafił do siatki!

6'

Dolcan obejmuje prowadzenie, z rzutu rożnego dośrodkowywał Adrian Łuszkiewicz, a w polu karnym rywali świetnie zachował się Szymon Matuszek, który pewnym strzałem pokonał Sebastiana Nowaka.

5'

GOOOOL!!! SZYMON MATUSZEK!!!

4'

Termalica bliska zdobycia gola! Fantastyczna, dwójkowa akcja, Foszmańczyk zagrał futbolówkę w kierunku Bartłomieja Smuczyńskiego, który oddał strzał sprzed pola karnego, ale nieznacznie się pomylił!

2'

Pierwsza akcja Termaliki, lewą flanką biegł Foszmańczyk, ale przy próbie podania uprzedzili go defensorzy Dolcanu.

1'

Gospodarze grają dziś na pomarańczowo, zaś piłkarze Dolcanu w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

11:52

Rezerwowi piłkarze Dolcanu: Maciej Humerski, Tomasz Chałas, Bartosz Osoliński, Tomasz Prejs, Rafał Zembrowski, Bartosz Wiśniewski.

11:52

Rezerwowi piłkarze Termaliki: Adrian Olszewski, Peter Maslo, Dawid Kamiński , Mateusz Janeczko, Mateusz Kupczak, Dariusz Jarecki.

11:51

Trener Termaliki nie będzie mógł skorzystać dziś z Wiktora Płanety i Adriana Paluchowskiego. W zespole gości zabraknie Mateusza Długołęckiego oraz Mateusza Kryczki.

11:50

Gospodarze niedzielnego spotkania rozpoczęli sezon doskonale. Po trzech kolejkach zajmują fotel lidera z trzema zwycięstwami na koncie. Goście również w bieżących rozgrywkach nie zawodzą; w poprzedniej kolejce pokonali u siebie Miedź Legnica 2:0, a we wcześniejszych dwóch spotkaniach zanotowali dwa remisy

11:49

- W kolejnym spotkaniu zmierzymy się z trudnym przeciwnikiem. W trzech dotychczasowych meczach nie przegrał, stracił zaledwie jedną bramkę. Zapowiada się mecz zespołów o zbliżonym potencjale. Wierzę, że szczęśliwie dla nas się zakończy. Jesteśmy w dobrej dyspozycji - mówił przed meczem Piotr Mandrysz.