Koniec spotkania. Sandecja pewnie ograła Widzew przed własną publicznością. Podopieczni Jozefa Kostelnika zachowali miano niepokonanych w obecnym sezonie.

Trzy minuty doliczone.

90'

Lekkie uderzenie po rzucie rożnym Krystiana Nowaka, ale strzał w sam środek.

89'

Znakomity strzał Rybickiego po krótkim rogu, ale jeszcze lepiej broni bramkarz Sandecji!

88'

Zmiana w Widzewie, z boiska schodzi Augustyniak, zastąpi go Warchoł.

87'

Nieprzyjemna piłka wstrzelona z rzutu wolnego przez Kwieka, piąstkuje na korner Kozioł!

86'

Przytomnie zabrał się z futbolówką Duda, zatrzymał go nieprzepisowo Szufryn. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.

85'

Gospodarze spokojnie poczynają sobie w defensywie i wcale się do niej nie ograniczają. Przed nami końcówka spotkania.

83'

Szufryn zostaje ukarany żółtą kartką.

83'

Batrović prosto w mur.

82'

Będzie dobra sytuacja dla Widzewa na kontaktowego gola. Rzut wolny z ok. 20 metrów.

78'

Znowu dobre zagrania do wybiegającego Traore, ale wyszedł na linię pola karnego Krakowiak.

77'

Traore praktycznie sam na sam z Krakowiakiem, ale górą bramkarz Widzewa! To powinno być już 3:0.

73'

Przepraszamy za utrudnienia, mamy małe problemy techniczne.

66'

A Bartków zmienił Makucha.

65'

Zmiana. Wrzesiński schodzi, wchodzi Batrović.

64'

Stały fragment gry dla klubu z Łodzi, wciąż 2:0.

63'

Kapitalne zagranie Traore bodajże do Frańczaka, ten centrował w pole karne w kierunku Bębęnka a on dość prostym do obrony uderzeniem pokonał Krakowiaka. Ten strzał głową nie powinien wpaść do bramki.

62'

Gooool! Ponownie Grzeszczyk!! 2:0!!

61'

Na razie brakuje emocji na boisku. Gra polega raczej na obustronnych atakach, które kończą się słabymi strzałami.

60'

Duda zastąpił na boisku Visnakovsa.

59'

Sebastian Szczepański zmienił Rudolfa Urbana.

58'

Szybka kontra Widzewa kończy się słabym przyjęciem Rybickiego.

57'

Doskonała akcja gospodarzy! Frańczak ze skrzydła wycofał piłkę do Bębenka, ten rozegrał to z kolegą ale nie zakończył akcji strzałem bo zbyt długo zwlekał w polu karnym...

56'

Dobre dośrodkowanie Frańczaka ale nie zamykał tej akcji żaden z jego kolegów.

55'

Adriana Danka zmienił Wojciech Kalisz.

54'

Traore podał do Urbana, ten próbował długą piłką zagrać za linię obrony Widzewa ale futbolówka wylądowała w rękach Krakowiaka.

53'

Dobra akcja skrzydłem Rybickiego ale na miejscu byli defensorzy Sandecji.

52'

Grę od bramki wznawia Kozioł. Odważnie atakują goście, ale nie potrafią strzelić bramki.

51'

Ponownie wymiana ciosów. W ataku widzewiacy, jednak stracili piłkę.

50'

Dobra indywidualna akcja Kozłowskiegp zakończona strzałem w środek bramki. Broni Kozioł.

49'

Jak na razie gra przenosi się z jednej bramki do drugiej, ale nic konkretnego piłkarze jeszcze nie pokazali.

48'

Gra przeniosła się już pod drugą bramkę, Frańczak próbował dośrodkowania - nieudana ta próba.

47'

Szybki atak Widzewa i grę wznowi Kozioł.

15:46

Zaczynamy drugą połowę!

15:44

Wracamy już na stadion w Nowym Sączu. Piłkarze są już na murawie, za chwilę gra zostanie wznowiona.

45'

Arbiter nie doliczył ani minuty do podstawowego czasu gry, koniec pierwszej połowy.

44'

Końcówka trochę nudna w Nowym Sączu. Zespoły myślą już o zejściu do szatni.

43'

Rzut wolny dla Widzewa z bocznej strefy boiska kończy się nieudanym dośrodkowaniem w pole karne.

42'

Fatalny strzał Danka...

42'

Zatrzymany przez Bębenka Rybicki, jednak próba wyjścia z piłką z własnej połowy kończy się odbiorem futbolówki przez Del Toro.

41'

Świetna kontra Widzewa, Rybicki wpadł w pole karne i oddał strzał a świetną interwencją popisał się Kozioł!

40'

Znów dwie próby strzałów ze strony Sandecji i Widzewa, podobnie jak przed chwilą - bramki nie zobaczyliśmy.

38'

I szybka odpowiedź - z dystansu strzelał Grzeszczyk, dobrze broni jednak Krakowiak.

38'

Dobra próba uderzenia Rybickiego z dystansu, ale pewnie broni Kozioł.

37'

Trzecia kara indywidualna dla piłkarza Sandecji, powinni się trochę opanować gospodarze. Tym razem ukarany Rudolf Urban.

36'

Niezła próba Rybickiego, ale na koniec piłkarz Widzewa zagrał piłkę ręką.

35'

Było zamieszanie w polu karnym, ale na szczęście dla Sandecji udało się wybić piłkę.

34'

Traore nie zdołał opanować piłki po podaniu od partnera. Byłaby doskonała okazja...

33'

Rzut rożny dla Widzewa po strzale Kasprzaka.

32'

Akcja Widzewa kończy się wznowieniem gry wykopem przez Kozioła przez nieporozumienie zawodników.

31'

Nieudana próba kontrataku Sandecji.

30'

Sam poszkodowany uderzał - prosto w mur.

30'

Adrian Frańczak tuż przed polem karnym nieprzepisowo powstrzymał Kwieka. Rzut wolny i okazja do strzału.

29'

Faulowany del Toro.

29'

Danek uciekł obrońcom i znalazł się w dogodnej sytuacji, ale lepszy był Krakowiak!

26'

Dobra interwencja Bębenka przerywa akcję przyjezdnych.

25'

Strzał głową Cicmana po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - niecelny.

24'

Świetna interwencja Kozioła po strzale z ostrego kąta piłkarza Widzewa!

23'

Adrian Danek ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Mariuszu Rybyckim.

22'

Starają się kontrolować grę gospodarze.

21'

Zablokowany strzał Rafała Augustyniaka.

20'

Już odpowiedź Sandecji, znów duet Bębenek - Grzeszczyk, ale lepiej by to wyszło, gdyby zagrali na drugą stronę do niekrytego Danka.

19'

Kozioł wygrywa pojedynek biegowy z napastnikiem Widzewa.

18'

Bębenek szybko odegrał do Grzeszczyka, który lekkim lobem uderzał w okienko bramki Krakowiaka. Piłkę spokojnie złapał golkiper Widzewa.

17'

Kozłowski zapoczątkował akcję, którą kończył Augustyniak. Piłkarz Widzewa wpadł w szesnastkę gospodarzy i upadł w polu karnym.

16'

Dobra sytuacja dla Visnakovsa, który jednak niecelnie uderzał głową.

15'

Dobra próba ataku z obu stron, ale obydwie akcje kończą się fiaskiem.

14'

Trochę na raty próbowali oddać strzał widzewiacy, ale piłka ostatecznie trafiła w ręce Kozioła.

14'

Korner dla Widzewa.

13'

Z kontratakiem ruszają goście, szybko jednak Maków powstrzymuje akcję faulem.

12'

Kolejne dośrodkowanie Bębenka przynosi korner dla drużyny z Nowego Sącza.

11'

Kapitalna okazja Sandecji! Grzeszczyk rozklepał z Bębenkiem, wbiegł w pole karne ale dośrodkowanie Grzeszczyka było zbyt mocne. Mimo tego dochodzi do tej piłki Danek, który jednak został zablokowany.

10'

Napastnik łódzkiego klubu złapany na spalonym, grę wznawia Kozioł.

9'

Świetne dośrodkowanie w pole karne ze skrzydła, najwyżej w polu karnym wyskoczył Grzeszczyk, który pewnym strzałem głową pokonał bramkarza Widzewa.

8'

GRZESZCZYK! 1:0!

7'

Rzut wolny na własnej połowie ma Sandecja, długa piłka do napastników nie przyniosła jednak efektu - od bramki rozpoczyna Krakowiak.

6'

Ponownie atakują grający dziś w jednolitych czerwonych strojach goście.

5'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska, łodzianie ruszają do ataku, który kończy się niecelnym strzałem Kozłowskiego.

4'

Słabe wykonanie rzutu wolnego przez piłkarzy Widzewa.

4'

Brzydki faul Frańczaka, ale nie dostał żółtej kartki piłkarz Sandecji.

3'

Piłkę na własnej połowie rozgrywają gospodarze, długim wykopem przenosi grę do przodu Kozioł.

2'

Pierwsza dobra interwencja Marka Kozioła.

2'

Widzew już pod bramką rywala, najpierw rzut wolny teraz aut.

14:45

Ze środka zaczyna Widzew!

14:43

Przywitanie kapitanów, za chwilę zaczynamy!

14:40

Piłkarze za chwilę pojawią się na murawie, znów padało w Nowym Sączu.

14:35

Zapraszamy jeszcze do lektury zapowiedzi - KLIK!

14:31

Widzew w tabeli jest 17 z jednym punktem na koncie. Sandecja plasuje się na 10 miejscu z jednym oczkiem więcej.

14:24

W Nowym Sączu piłkarze mają dziś wyjątkowo trudne warunki. Raz pada deszcz, raz świeci słońce... Początek meczu za 20 minut.

14:19

Ławka rezerwowych Sandecji:

Radliński, Kalisz, Słaby, Bartków, Szczepański, Kuźma, Fałowski.

14:17

Ławka rezerwowych Widzewa:

Hamzić, Batrović,Duda, Pydvirnyi, Sołtysik, Stępiński, Warchoł.

14:08

13:55

Mamy początek sezonu, więc obydwa zespoły wystąpią w najmocniejszych składach. Jedynym nieobecnym będzie piłkarz Widzewa - Mateusz Broź.

13:45

13:44

Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania pierwszej ligi pomiędzy Sandecją a Widzewem. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? Zapraszamy do typowania w komentarzach!