0 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1. połowa0 : 2
94'

KONIEC! Flota dość niespodziewanie wygrywa w Grudziądzu 2:0 po golach Marka Niewiady i Pawła Lisowskiego.

93'

Zmiana w drużynie Floty, za Olszara na boisku pojawia się Erić.

91'

Olszar zdecydował się na przeprowadzenie samotnej akcji, ograł z łatwością kilku rywali, ale ostatecznie stracił piłkę.

89'

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

86'

Grzelak uderzał z rzutu rożnego, gospodarze wybili piłkę z pola karnego, ale szybko przejął ją Kamiński, który niespodziewanie postanowił oddać strzał. Piłka powędrowała obok bramki Sapeli.

85'

Rzut rożny dla Floty, bez zagrożenia pod bramką Olimpii.

83'

Piłkę z rzutu rożnego uderzał Kaczmarek, ta powędrowała do Kłusa, który oddał strzał, jednak pewnie wybronił Brljak.

81'

Suchocki próbował zagrać w pole karne, ale zrobił to na tyle źle, że piłkę pewnie wyłapał Brljak.

80'

Arkadiusz Aleksander 'zdecydował się na oddani strzału tuż sprzed pola karnego, ale piłka nawet nie doleciała do bramki Floty, gdyż została zablokowana przez piłkarzy tej drużyny.

78'

Olszar ładnie ograł Bielawskiego, wrzucił piłkę w pole karne, gdzie...nie było żadnego z jego kolegów.

77'

Do końca spotkania pozostał nieco ponad kwadrans i niewiele wskazuje na to, że wynik ulegnie zmianie. Flota Świnoujście może dziś odnieść zwycięstwo po raz pierwszy w tym sezonie.

75'

Reca leży na boisku i potrzebuje pomocy medycznej.

75'

Z boiska schodzi Woźniak, w jego miejsce zobaczymy Suchockiego.

73'

Kaczmarek uderzał z rzutu wolnego, ale piłka zamiast powędrować w pole karne opuściła boisko.

72'

Żółtą kartką ukarany Brud.

70'

Marek Opałacz ukarany żółtą kartką.

69'

Olszar zgubił futbolówkę w polu karnym Olimpii, gospodarze wykorzystali ten błąd i wyprowadzili kontratak. Popovica zagrał do Kaczmarka, który uderzał na bramkę trafiając w boczną siatkę.

67'

Bielawski zagrywał w pole karne głową, piłka powędrowała do Smolińskiego, który uderzył jednak ponad bramką.

65'

To mogła być dobra akcja, ale Cieśliński zagrał za mocno do Kaczmarka.

64'

Zmiana w szeregach Floty, z boiska schodzi Stasiak, zastąpi go Cienciała.

62'

Woźniak walczył na skrzydle z Sołowiejem i ostatecznie przegrał to starcie.

60'

Kamiński zagrał do Olszara, ale.Piter-Bućko przecina to podanie.

58'

Piłka po uderzeniu Popovica trafia w jednego z zawodników i zaskakująco zmienia tor lotu zmierzając prosto do bramki gości, golkiper Floty z ledwością ją wybronił!

56'

Kaczmarek zagrał na skrzydło do Bielawskiego, a ten chciał zaatakować bramkę rywali. W ostatniej chwili zablokował go Opałacz.

54'

Marcin Kaczmarek złapany na spalonym.

53'

Kolejna już w tym meczu zbyt łatwa strata Bielawskiego.To nie jest dobre spotkanie w wykonaniu tego piłkarza.

51'

Kolejny korner dla gospodarzy, ten element gry egzekwował Kaczmarek, ale po raz kolejny zrobił to źle i piłkę wybił Brljak.

50'

Pomoc medyczna jest udzielana Stasiakowi.

49'

Rzut rożny dla Olimpii, Kaczmarek uderzał piłkę, którą chwilę później wybił jeden z obrońców Floty.

47'

Cieśliński wchodzący z ławki już zaznaczył swoją obecność na boisku, ładnie zagrał do Kaczmarka, po którego dośrodkowaniu futbolówkę złapał Brljak.

46'

Zmiana, z boiska schodzi Szczot, w jego miejsce pojawia się Cieśliński.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Flota dość niespodziewanie prowadzi w Grudziądzu 2:0.

45'

Tak jest, konieczna jest zmiana, kontuzjowany Andelković opuszcza boisku, zastąpi go Łabędzki.

44'

Andelković nie podnosi się z murawy, piłkarze sygnalizują konieczność zmiany.

42'

Piłka powędrowała do Kamińskiego, a ten zagrał ją do nadbiegającego Pawła Lisowskiego, który nie dał szans Sapeli i pewnie go pokonał.

40'

GOOOL! LISOWSKI!!

40'

Niewiada wygrał pojedynek o górną piłkę z Kłusem.

38'

Wrzutka Kamińskiego w pole karne, ale piłkę przejął Andelković.

37'

Aleksander zagrał do Kaczmarka, który przebojem chciał się przedrzeć pod pole karne rywali, ale koniec końców został skutecznie zablokowany przez graczy Floty.

36'

Dośrodkowanie Kamińskiego z prawej strony zostało zablokowane przez Szczota.

34'

Ten stały fragment gry wykonywał Grzelak, który uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego i trafił prosto w mur.

33'

Piter-Bućko fauluje przed własnym polem karnym, rzut wolny dla Floty.

31'

Indywidualna akcja Bruda, który oddał strzał z okolicy dwudziestego metra. Ten strzał był jednak mocno niecelny.

30'

Flota wciąż atakuje, ale jak na razie nieskutecznie. Przed chwilą na spalonym został złapany Rafał Grzelak.

29'

Strata piłki przez Woźniaka mogła kosztować jego drużynę bardzo wiele. Na szczęście dla gospodarzy Sołowiej po przechwycie piłki także nie zachował się zbyt dobrze, a futbolówka ostatecznie opuściła plac gry.

29'

Jakiegoś urazy doznał Arkadiusz Reca, któremu udzielana jest pomoc medyczna poza boiskiem.

27'

Aleksander przyjął piłkę przed polem karnym i zdecydował się na uderzenie na bramkę. Jego strzał został jednak zablokowany przez Stasiaka.

25'

Odważne zachowanie Sapeli, Grzelak dostał piłkę prosto w pole karne, ale golkiper Olimpii wyszedł z własnej bramki i wygrał z piłkarzem Floty w pojedynku jeden na jeden.

23'

Niedokładne zagranie Lisowskiego i łatwa strata gości.

23'

Bielawski faulował Sebastiana Olszara i sędzia podyktował rzut wolny dla gości. Wówczas do piłki podszedł Grzelak, który skierował piłkę bezpośrednio w pole karne, a ta trafiła do Marka Niewiady. Piłkarz Floty tylko dopełnił formalności i z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

22'

GOOOOL!! MAREK NIEWIADA!!!

21'

Żółtą kartką ukarany Bielawski.

19'

Grzelak prostopadle do Kamińskiego i byłoby to nawet niezłe podanie, gdyby nie fakt, że obu piłkarzy wyprzedził Szczot i odebrał im futbolówkę.

17'

Gra nieco się uspokoiła, piłkarze znów wymieniają podania w środku pola.

15'

Piłkarze Floty wymienili między sobą kilka podań przed polem karnym, a cała akcja zakończyła się strzałem Bruda, który jednak nie sprawił żadnych problemów Sapeli.

14'

Rzut wolny dla Olimpii, Kaczmarek wrzuca piłkę na szesnasty metr, ale na rzut rożny wybija Grzelak.

13'

Woźniak próbował dośrodkować w pole karne, ale wyszedł mu przy tym całkiem niezły strzał. Brljak miał spore problemy, by uchronić swoją drużynę przed stratą bramki.

12'

Szczot dobrze przyjął piłkę od Woźniaka, ale w mig został zaatakowany przez Stasiaka i został zmuszony, by wybić piłkę na aut.

10'

To mogła być groźna akcja! Sołowiej przyjął piłkę lecącą do niego po uderzeniu z rzutu rożnego, uderzył główką i trafił tylko w poprzeczkę!

8'

Rzut wolny w wykonaniu piłkarzy Floty nie przyniósł Olimpii zagrożenia. Po tym, jak Lisowski uderzał futbolówkę bezpośrednio na bramkę rywali tę na rzut rożny wybił Sapela.

7'

Niezła wrzutka w kierunku pędzącego prawym skrzydłem Bielawskiego, który źle przyjął sobie piłkę i sfaulował przy tym Reca.

5'

Ładnie chciał to rozegrać Grzelak, który wypatrzył w polu karnym Olszara. Jednak w momencie zagranie futbolówki nieco się pomylił i ta trafiła prosto w ręce Sapeli.

4'

Woźniak próbował zagrać w kierunku Kaczmarka, ale całą tę akcję przerwał Lisowski.

3'

Początek meczu nie należy do najbardziej porywających. Piłkarze jak na razie spokoje rozgrywają piłkę, a gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

2'

Pierwsza akcja grudziądzan, piłkę przyjął Aleksander i składał się do oddania strzału, ale sędzie zasygnalizował pozycję spaloną.

2'

Gospodarze grają dziś w zielonych koszulkach, z kolei Flota w niebieskich.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

16:58

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na placu gry. Za moment zaczynamy.

16:48

Na stadionie w Grudziądzu od dzisiejszego meczu z Flotą Świnoujście wraca zorganizowany doping kibiców Olimpii.

16:36

Po mały falstarcie na początku sezonu, "Wyspiarze" zdają się nabierać wiatru w żagle. Po porażce Zagłębia Lubin zremisowali 2:2 z Chrobrym, a w tygodniu w meczu Pucharu Polski pokonali Wigry Suwałki 2:0 i awansowali do kolejnej rundy.

16:33

Gospodarze to zespół, który chce za wszelką cenę wywalczyć awans do Ekstraklasy. Ostatnio jednak piłkarze Dariusza Kubickiego notują raczej spadek formy - najpierw przegrali w meczu drugiej kolejki 1. ligi z Termaliką 0:1, a później pożegnali się z Pucharem Polski ulegając Stali Stalowa Wola.

16:30

Dzisiejszy mecz będzie szczególny dla Tomasza Kafarskiego, obecnego trenera Floty, który jeszcze przed rokiem prowadził...Olimpię.

16:28

Rezerwowi piłkarze Floty: Marcin Skrzeszewski, Nenad Erić, Kamil Zieliński, Sławomir Cienciała, Dawid Retlewski, Dawid Siemko, Dawid Kort

16:28

Rezerwowi piłkarze Olimpii: Michał Wróbel. Bruno Żołądź, Michał Łabędzki, Łukasz Suchocki, Bartosz Jaroch, Oskar Trzepacz, Adam Cieśliński

16:23

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

16:21

Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje LIVE z meczu Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście!