Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
0 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
95'

KONIEC!!! W ostatnich sekundach Drągowski zmarnował wyśmienitą okazję i z kilku metrów nie trafił do siatki! Po wyrównanym spotkaniu Pogoń Siedlce remisuje z Wigrami 0:0. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!

93'

Czerwona kartka dla Bogusza! Zawodnik drużyny gości brutalnie zaatakował Kosiorowskiego, Wigry kończą ten mecz w dziesiątkę!

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Dziubiński składał się do nożyc i mocno trafił Karankiewicza w kark, za co otrzymał żółtko.

87'

Sernas wychodził na czystą pozycję, ale arbiter po raz kolejny odgwizdał spalonego.

85'

Ciechański świetnie zastawił piłkę w polu karnym, jednak odegrał niecelnie.

82'

Ależ było blisko!!! Drągowski uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego i tylko przytomna interwencja Kozaczyńskiego uratowała gospodarzy przed stratą bramki!

81'

Biel szarżował przy linii bocznej i wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny.

79'

Obecna sytuacja na boisku każe wątpić w to, że zgromadzeni dziś na stadionie kibice ujrzą jakąś bramkę.

78'

Dybiec pojawia się na placu gry w miejsce Ogrodnika.

77'

Jak dotychczas nowy nabytek, Darvydas Sernas, nie pokazał nic szczególnego.

75'

Drużyna z Suwałk po raz kolejny wykonywała rzut rożny - po raz kolejny bez wymiernych efektów.

72'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy, Ciechański wszedł na boisko w miejsce Piotra Krawczyka.

73'

Kolejna zmiana w drużynie Wigier - Drągowski za Lauryna,

71'

Okres przewagi gości - najpierw seria kornerów, a teraz kilka groźnych dośrodkowań. Jak dotychczas jednak Kozaczyński nie został wystawiony na trudniejszą próbę.

69'

Kamil Lauryn ukarany za niesportowe zachowanie.

68'

Dośrodkowanie Mackiewicza z rzutu rożnego, sytuację wyjaśnił Michał Grudniewski wybijając piłkę poza linię końcową.

64'

Adrian Dziubiński pojawia się na placu gry, zmienia Macieja Tataja.

63'

Demianiuk długo utrzymywał się przy piłce jednak pod naporem trzech rywali skapitulował

62'

Druga roszada w zespole gości - Bartosz Biel zmienił Mateusza Żebrowskiego.

61'

To powinna być bramka!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Karankiewicz uderzył głową tuż obok słupka!

59'

Świetna akcja gości. Po krzyżowym podaniu Żebrowski starał się z pierwszej piłki wypuścić partnera na czystą pozycję, jednak Kozaczyński przytomnie wyszedł z bramki.

57'

Tymczasem na boisku pojawił się znany między innymi z występów w łódzkim Widzewie Darvydas Sernas, który zmienił Karłowicza.

56'

Demianiuk!! Świetne podanie Wójcika, po którym Demianiuk uderzył tuż obok słupka!?

53'

Piotr Kosiorowski został ukarany żółtą kartką za agresywny wślizg w środku pola.

51'

Rodak! Zawodnik Pogoni miał sporo czasu i miejsca, piłka po jego uderzeniu została podbita i wyszła poza linię końcową.

48'

Radzio znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak w momencie podania znajdował sie poza linią obrońców.

47'

Spokojny początek w wykonaniu obu zespołów. Przy piłce częściej utrzymują się gospodarze.

46'

Gramy!! Kto wygra mecz?

45'

Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Ostatnie narady i za chwilę zaczniemy decydującą część meczu!

47'

Koniec pierwszej części. Jak dotychczas jest to mecz bez historii. Zawodnicy obu drużyn stworzyli niewiele dogodnych sytuacji, a przez ostatnie dwadzieścia minut zawody toczyły się głównie w środku pola. Zapraszam na relację z drugiej odsłony za kilkanaście minut.

45'

Arbiter Lyczmański doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Zmarnowana szansa gospodarzy. Krawczyk dostał piłkę na lewej flance, jednak długo zwlekał z wrzutką, a ostatecznie wyekspediował futbolówkę poza linię końcową.

41'

Lewandowski ukarany za faul taktyczny.

40'

Lauryn również wrócił do gry. Oglądamy obecnie mniej ciekawy fragment meczu.

39'

Kosiorowski wrócił do gry, a teraz na murawie leży Lauryn, który ucierpiał po wybiciu piłki.

36'

Kosiorowski zwija się z bólu przy linii bocznej. Na boisku pojawił się sztab medyczny drużyny gospodarzy.

35'

Było blisko! Radzio zdecydował się na strzał przewrotką, futbolówka po jego uderzeniu o metr minęła bramkę Kozaczyńskiego.

35'

Lauryn świetnie wywalczył piłkę przy linii końcowej i dośrodkował na piąty metr. Po interwencji Ratajczaka będziemy mieli rzut rożny.

33'

Kolejne centry wpadają w pole karne gości. Jak dotychczas - bez efektu.

31'

"Cały stadion ręce w górę!! Wszyscy wstają i śpiewają!! - doping fanów siedleckiej Pogoni zdecydowanie dodaje kolorytu dzisiejszemu widowisku.

30'

Piotr Karłowicz przez pewien moment samotnie pędził w stronę bramki przeciwnika, jednak ostatecznie stracił piłkę na rzecz jednego z defensorów Pogoni.

27'

Demianiuk!! Fatalny błąd Bartkowskiego, który zbyt łatwo dał się przepchnąć, w wyniku czego zawodnik Pogoni popędził samotnie w stronę bramki. Na końcu zdecydował się jednak na przerzut, co zniweczyło szansę na bramkę

26'

Długie zagranie do Tataja ze środka pola. Były zawodnik Korony Kielce zdecydował się na bezpośredni strzał, lecz nieczysto uderzył w piłkę i ta spokojnie dotoczyła się do Salika.

24'

Pierwsza od dłuższego czasu składna akcja Wigier. Po rozegraniu piłki w środku pola Bogusz wrzucił futbolówkę w pole karne, jednak wpadła ona wprost w rękawice Kozaczyńskiego.

23'

Błąd Kosiorowskiego, który właściwie wyłożył piłkę Mackiewiczowi we własnej strefie obronnej. Ten jednak nie skorzystał z okazji i stracił futbolówkę.

22'

Tym razem bez zagrożenia dla bramki Salika. Chwilę później drużyna gości starała się wyprowadzić kontrę jednak szybko straciła piłkę.

20'

Demianiuk faulowany przy linii bocznej, za chwilę Wójcik ponownie wrzuci futbolówkę w szesnastkę gości.

20'

Wójcik ponownie z dystansu, po raz kolejny dał drużynie korner,

17'

Pogoń powoli zyskuje przewagę w środku pola, stwarza sobie sytuacje, ale jak dotychczas brakuje wykończenia.

16'

Krawczyk! Zawodnik gospodarzy spróbował strzału z powietrza, lecz piłka przeleciała metr nad bramką.

15'

Wójcik dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, przełożył rywala i zdecydował się na strzał. Salik sparował jego mocne uderzenie na rzut rożny.

12'

Rzut wolny dla gospodarzy. Ogrodnik starał się zacentrować w szesnastkę, jednak piłka wylądowała poza linią boczną.

9'

Dobra okazja dla gości! Po wrzutce z wolnego Mackiewicza i strzale Radzia z bliskiej odległości piłka mija jednak bramkę gospodarzy.

8'

Na stadionie są kibice gości, jednak nie zostali wpuszczeni na sektor..

7'

Pogoń konstruuje akcje prawym skrzydle, po chwili strata piłki

2'

Pierwsza okazja dla gospodarzy! Krawczyk dostał piłkę kilka metrów przed bramką, jednak nie zdołał skierować jej do siatki!

16:59

Gramy! Od środka zaczną gospodarze.

16:57

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko - za chwilę zaczynamy!

16:46

W oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu zapraszam do lektury zapowiedzi dzisiejszego spotkania tutaj.

16:37

Witamy z Siedlec!! Już za kilkanaście minut pierwszy gwizdek Adama Lyczmańskiego oznajmiający początek spotkania Pogoni z Wigrami.