Niedziela, 17 sierpnia 2014, godz. 12:15

Koniec spotkania! Goście szczęśliwie wywożą trzy punkty z Bytowa!

90'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

90'

Rzut wolny dla Bytovii kilkanaście metrów od bramki. Do piłki podszedł Mandrysz, ale przestrzelił!

89'

Trzeciakiewicz za Maczułenkę.

88'

Ostatnie minuty spotkania. Desperackie próby ataków gospodarzy przynoszą niewiele pożytku.

85'

Bytovia stara się atakować, ale Stomil zamknął się na własnej połowie i groźnie kontruje.

80'

Niewiele wskazywało na taki obrót spraw. W drugiej połowie to Bytovia była stroną dominującą. Wystarczył jeden błąd, a w efekcie faul bramkarza na Kovalu, i teraz gospodarze są w bardzo trudnej sytuacji.

79'

Bytovia rzuciła się do odrabiania strat, i była nawet blisko, ale świetną interwencją popisał się Skiba!

77'

Gooool! Pewnym wykonawcą jedenastki okazał się Paweł Głowacki!

77'

Rzut karny dla dla Stomilu po faulu Laskowskiego.

73'

Rzut wolny dla Stomilu z dogodnej pozycji przed polem karnym. Piłka posłana jednak obok bramki.

73'

Koval wchodzi w miejsce Darmochwała.

71'

Ostatnia zmiana w Bytovii. Mąka za Wilczyńskiego.

70'

Ostatnie kilka minut to groźne akcje Bytovii, jednak na razie nie przynoszą one spodziewanego rezultatu.

66'

Wprowadzony dziesięć minut wcześniej Meschia oddał bardzo niecelny strzał na bramkę.

65'

Bytovia - StomilBytovia - Stomil

18'

Bucholc faulował Wilczyńskiego i został ukarany żółtą kartką.

62'

Uderzenie Jeglińskiego pewnie wybronił Laskowski.

59'

Bytovia przycisnęła. Dwie okazje do zdobycia bramki, ale na razie bardzo dobrze spisuje się Skiba!

54'

PIerwsza zmiana w Stomilu. Głowackiego zmienia Meschia.

53'

Kolejny atak Bytovii, ale brakuje na razie wykończenia. Gospodarze od kilku minut śmielej ruszyli jednak do przodu.

52'

Rzut rożny dla Bytovii, ale nie przyniósł zagrożenia pod bramką Stomilu.

49'

Sporo walki na boisku. Żółtą kartką ukarany Wilczyński.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęli goście.

46'

Jedna zmiana w zespole gospodarzy. Hirsz zmienił Michaleskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy! Jak na razie więcej z gry mieli gospodarze, ale Stomil starał się odgryzać. Liczymy na gole po przerwie.

44'

Żółta kartka dla Bąka.

41'

Ożywił się doping miejscowych fanów, który w coraz odważniejszych poczynaniach swojego zespołu dopatrują się szansy na bramkę. Na razie na tablicy wyników ciągle 0:0.

40'

Z kontrą wyszła Bytovia, strzał Wilczyńskiego pozostawiał jednak sporo do życzenia, piłka poszybowała ponad bramką.

35'

Dobra sytuacja dla Stomilu, na szczęście dla gospodarzy zdołał wyłapać piłkę Laskowski.

33'

Aktywny Wróblewski. Tym razem centrostrzał w wykonaniu pomocnika gospodarzy ląduje w rękach Skiby.

32'

Atak gospodarzy, ale wrzutka w pole karne Wróblewskiego wybita na aut.

30'

Boisko zmuszony jest opuścić kontuzjowany Chojnacki. W jego miejsce Wojach.

28'

Ależ okazja dla Bytovii! Po rzucie rożnym skierowaną do bramki piłkę w ostatniej chwili ponownie na rzut rożny wybili obrońcy!

22'

Groźna sytuacja gospodarzy! Piłka ląduje na słupku po dośrodkowaniu i strzale głową w zamieszaniu jednego z piłkarzy Bytovii!

19'

Na trybunach atmosfera iście piknikowa. Za trybunami rozstawiony plac zabaw dla dzieci, dmuchane zamki i tym podobne atrakcje. W młynie gospodarzy około 30 osób, które starają się dopingować, ale wychodzi to niemrawo. W sektorze gości kilkanaście osób.

18'

Chwilę wcześniej żółtą kartką ukarany był również Chojnacki.

17'

Sytuacja pod bramką Stomilu, ale znowu zabrakło wykończenia.

13'

Bytovia miała jak do tej pory dwa rzuty wolne, ale nie było po nich zagrożenia. Poza strzałem na bramkę Bytovii niewiele się na razie dzieje.

10'

Sytuacja pod bramką Stomilu, ale niebezpieczeństwo szybko zażegnane. Na razie bardzo przeciętny początek spotkania, oba zespoły grają bardzo zachowawczo.

5'

Mamy pierwszy strzał na bramkę! Strzał po ziemi z pola karnego jednego z piłkarzy gości bez problemu wybronił Laskowski.

4'

Początek spotkania spokojny, na razie nie dochodzi do sytuacji podbramkowych.

3'

Gospodarze grają dziś w czerwonych strojach, goście na niebiesko.

2'

Pogoda dzisiaj bardzo dobra do gry, ale frekwencja rozczarowuje. W młynie kibiców Bytovii niezbyt wielu fanów. Za płotem z kolei około setki fanów Stomilu, którzy na razie nie weszli na stadion. W sektorze gości tylko kilka osób, reszta wraz z obstawą policji ciągle poza stadionem. Przypomnijmy, że to mecz podwyższonego ryzyka.

1'

Początek spotkania. Od środka Bytovia.

11:57

Piłkarze z Olsztyna mają z kolei na swoim koncie dwa remisy, 1:1 z Wigrami Suwałki i 2:2 GKS-em Tychy. Czy gracze Mirosława Jabłońskiego odniosą dziś pierwsze zwycięstwo w sezonie?

11:55

Podopieczni Pawła Janasa jak na beniaminka radzą sobie bardzo dobrze. Na inaugurację sezonu bytowianie pokonali Wisłę Płock 3:2, a następnie zremisowali z Wigrami Suwałki 1:1.

11:53

Rezerwowi piłkarze Stomilu: Mieczkowski, Czarnecki, Meschia, Trzeciakiewicz, Łukasik, Śledź, Koval

11:52

Rezerwowi piłkarze Bytovii: Mąka, Gołębiewski, Hirsz, Pietroń, Wróbel, Wojach, Kowalczyk

11:45

Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało jeszcze trochę czasu, zapraszamy więc do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ spotkania.

11:43

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z pierwszego, niedzielnego meczu 1. ligi, w którym Bytovia Bytów podejmie u siebie Stomil Olsztyn!