Niedziela, 10 sierpnia 2014, godz. 12:15
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
98'

Dziękuję za śledzenie mojej pierwszej relacji. Mam nadzieję że się podobało!

97'

Spotkanie kończy się remisem. Moim zdaniem sprawiedliwy wynik. Obie drużyny walczyły, ale lepszej nie było.

96'

Rzut rożny dla Wisły. Bardzo możliwe że będzie to ostatnia akcja meczu!

96'

93'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

91'

Rzut rożny dla Wisły

91'

Zbicie głowami zawodników Wisły i Pogoni. Obaj zawodnicy podnieśli się z boiska i zmierzają pod linie boczną boiska

88'

Bardzo dobre przyjęcie Piotra Roszkula, od razu podanie prostopadłe ale strzał Krzywickiego obroniony przez bramkarza. Rzut rożny nieudane dośrodkowanie.

86'

Rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowanie Bukhardta za krótkie. Poprawka także nieudana

83'

83'

Po zmianie nieudane dośrodkowanie Pogoni

81'

Rzut wolny dla Pogoni w dobrej odległości na dokładne dośrodkowanie.

79'

Bardzo groźna sytuacja Pogoni, jednak Kiełpin na posterunku. Rzut rożny.

77'

Za Dimitara Ilieva wchodzi Marcin Krzywicki

75'

Świetna parada Kiełpina po strzale z 20 metrów zawodnika Pogoni

75'

Za Macieja Tataja wchodzi Daniel Ciechański

72'

Przy okazji zmiany przerwa na uzupełnienie płynów.

70'

Nieudany strzał Macieja Kostrzewy

66'

65'

65'

Piłka poza boiskiem po prostopadłym podaniu Bukhardta.

61'

Maciej Kostrzewa nie podnosi się z murawy, ale po pomocy medycznej staje przy linii bocznej. Najprawdopodobniej wróci na pole gry.

60'

Odpowiedź Pogoni! Strzał z dystansu mija centymetry bramkę bronioną przez Kiełpina!

59'

Kolejna bardzo dobra akcja Janusa! Podanie wzdłuż pola karnego broni Jacek Kozaczyński

58'

Fatalny kiks Pawła Kaczmarka. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Krzysztofa Janusa nie trafia piłki głową w prostej sytuacji 5 metrów od bramki.

53'

Dimitar Iliev po bardzo ładnym podaniu prostopadłym znalazł się na pozycji spalonej.

51'

Pierwszy strzał zawodnika Pogoni Pawła Drażby

46'

Pierwszy gwizdek w drugiej połowie sędziego z Olsztyna. Drużyny grają bez zmian.

47'

Ostatni gwizdek w pierwszej połowie Wojciecha Krztonia. Zapraszamy na drugą część spotkania!

45'

Bardzo dobra kontra Wiślaków. Jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Krzysztof Janus. Bardzo dobre zachowanie Jacka Kozaczyńskiego.

42'

Rzut rożny dla Wisły. Krótkie wykonanie, niedokładne dośrodkowanie Janusa i piłka od bramki Pogoni

38'

Po rykoszecie w lewy róg bramki Pogoni trafił Filip Bukhardt i mamy remis!

37'

Dużo niedokładności w poczynaniach obu drużyn. Pogoda daje swe znaki.

35'

Od kilku minut widzimy mecz walki na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku!

29'

Za faul na Hiszpańskim w poprzedniej akcji.

29'

Strzał Filipa Bukhardta wysoko ponad bramką klubu z Siedlec.

28'

Ostry faul prawego obrońcy Pogoni na Hiszpańskim. Rzut wolny z linii pola karnego dla Wisły!

25'

Po pięknej akcji Pogoni bramkę z najbliższej odległości zdobywa Maciej Tataj

22'

Rzut rożny z prawej strony pod bramką Pogoni. Bez zagrożenia dla bramki.

21'

Dobra odpowiedź Pogoni. Po prawej stronie strzał, ale obroniony po raz kolejny przez Kiełpina.

20'

Bardzo ciekawa akcja Wisły. Wpadła bramka, lecz nie została uznana.

20'

Po 17 minutach nieobecności kibice Wisły zaczęli dopingować swoją drużynę

19'

Rzut rożny pod bramką Pogoni. Bardzo dobre wykonanie przez Bukhardta, ale po strzale głową piłka mija słupek bramki o centymetry.

17'

Po kwadransie gry Wisła dominuje, lecz dużo groźniejsze akcje przeprowadziła Pogoń Siedlce!

14'

Bardzo ładna akcja Pogoni. Bardzo ładna drybling prawoskrzydłowego i strzał obroniony przez Kiełpina!

10'

Pierwsza bardzo dobra akcja Pogonii Siedlce. Strzał z prawej strony obroniony przez Seweryna Kiełpina.

9'

Bardzo dobry strzał po ziemi Krzysztofa Janusa! Obroniony przez Jacka Kozaczyńskiego

7'

Dośrodkowanie z prawej strony Filipa Bukhardta wybronione przez bramkarza gości.

4'

Faul na Ilievie pod polem karnym Pogonii.

4'

Bardzo ciekawa akcja Nafciarzy! Akcja po prawej stronie, klepka pomiędzy pomocnikami i rzut rożny!

1'

Pierwszy gwizdek w Płocku!

12:12

Przed chwilką odbyła się mała uroczystość. Krzysztof Janus został wybrany przez kibiców najlepszym zawodnikiem wiosny 2014. Serdecznie Gratulujemy!

12:09

Obie drużyny wchodzą na płytę boiska! Nafciarze na niebiesko, a Pogoń na czerwono!

12:03

Spodziewamy się bardzo ciekawego spotkania. Obie drużyny spotkały się w sezonie 2012/2013 dwa razy na poziomie 2. ligi. Oba spotkania zakończyły się wynikami 2:2 w dramatycznych okolicznościach.

12:00

Sędzia spotkania Wojciech Krztoń zaprosił drużyny do szatni. Za 15 minut pierwszy gwizdek!

11:58

Na sektorze gości już zameldowali się kibice z Siedlec. Dotarli w liczbie około 90 osób.

11:56

Witam na relacji live prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Wisłą Płock a Pogonią Siedlce!