Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
2 : 2
Chrobry GłogówChrobry Głogów
94'

Koniec spotkania! Flota atakowała w ostatnich minutach, ale nie zdołała odwrócić losów meczu. Oba zespoły ostatecznie zdobywają po pierwszym w sezonie punkcie!

90'

Aż o cztery minuty przedłużona druga połowa. Czy doczekamy się jeszcze gola?

88'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Kościelniak za Piotrowskiego.

86'

Tak się kończy nonszalancja i zachowawcza gra. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nikt nie upilnował Michalca, któremu wybita piłka spadła prosto pod nogi. Zawodnik gości uderzył bez zastanowienia i pokonał Skrzeszewskiego!

86'

Gooool! Chrobry dopiął swego! 2:2 po golu Michalca!

82'

Ostatnia zmiana we Flocie. Erić za Recę.

80'

Strzał Szczepaniaka okazał się bardzo niecelny.

79'

Druga zmiana w Chrobrym. Pieczara za Sędziaka.

78'

Chrobry stara się powalczyć o wyrównującą bramkę, Flota w defensywie, nie myśli o atakowaniu.

74'

Pierwsza zmiana w Chrobrym. Za Ulatowskiego wchodzi Damian Ałdaś.

69'

... oraz Niewiada w miejsce Grzelaka.

69'

Od razu reakcja trenera Kafarskiego. Z boiska schodzi Retlewski, w jego miejsce Zieliński...

68'

W pole karne Floty, wykorzystując zachowawczą grę rywali, zagrał Michalec, a Ilków-Gołąb z bliska pokonał bramkarza.

68'

Gooool! Jest bramka kontaktowa! Ilków-Gołąb!

64'

Za faul na rywalu żółtą kartką ukarany Retlewski.

62'

Kolejna okazja na bramkę kontaktową! Z ostrego kąta Sędziak trafił jednak tylko w słupek!

60'

Zanurkował w polu karnym Olszar! O karnym nie ma mowy, jest za to żółta kartka.

58'

Z rzutu wolnego piłkę wrzucił w pole karne Danielak, do piłki wyskoczył Hałambiec, ale jego uderzenie minimalnie minęło spojenie!

57'

W pole karne dośrodkowywał Kamiński. Do piłki najlepiej wyskoczył Reca, jednak jego strzał głową minął bramkę gości.

55'

Chrobry próbuje atakować, ale na razie niebezpieczeństwo zawczasu zażegnuje Skrzeszewski.

51'

Sporo miejsca zostawili obrońcy Floty Piotrowskiemu, ale ten nie wykorzystał luzu i trafił prosto w rywala.

49'

Grzelak wrzucał piłkę w pole karne Chrobrego, ale wybił ją obrońca.

48'

W ataku Flota, ale Reca w ostatniej chwili dał odebrać sobie piłkę w polu karnym.

46'

Od środka rozpoczęli goście.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Koniec pierwszej połowy! Flota pewnie prowadzi 2:0!

45'

Tylko minuta doliczona do pierwszej połowy.

42'

Flota kontroluje przebieg spotkania, chociaż nonszalancja w obronie sprzed chwili mogła się źle skończyć. Chrobremu na więcej na razie nie starcza sił.

38'

Ależ okazja Piotrowskiego! Zamiast strzelać z kilkunastu metrów w doskonałej okazji, próbował chyba dogrywać do kolegi, w efekcie wyszło mu straszne pudło!

36'

W ataku znowu Chrobry, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

33'

Próba gospodarzy. Dośrodkowanie przed bramkę Floty, ale z bliska w piłkę nie trafił Danielak.

30'

Trudno będzie się teraz podnieść gościom. Flota kontroluje przebieg spotkania.

28'

Reca bardzo ładnie przymierzył zza pola i mamy 2:0! Skrzyniarz bez szans. Mecz znowu fatalnie układa się dla Chrobrego, podobnie jak przed tygodniem.

28'

Gooool! 2:0 dla Floty! Tym razem Reca!

23'

Okazja gości. Danielak głową uderzał minimalnie ponad poprzeczką.

21'

Po bramce dla Floty goście nie rzucili się do ataku. Tempo spotkania wolniejsze niż na początku.

18'

Z rzutu wolnego uderzał Grzelak, ale piłka została odbita i trafiła do Olszara, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów zaskoczył Skrzyniarza!

18'

Gooooooool Olszar na 1:0 dla Floty!

17'

Żółta kartka dla Samca za faul przed polem karnym.

15'

Dobra okazja Floty! Po podaniu Kamińskiego niewiele pomylił się Olszar, który strzelał z linii pola karnego!

11'

Wyrównany początek spotkania, które rozgrywane jest w niezłym tempie..

9'

Strzał głową zdołał oddać Olszar, ale pewnie broni Skrzyniarz.

6'

Zagrywał w pole karne gości Grzelak, ale odważne wyjście Skrzyniarza zażegnało niebezpieczeństwo.

4'

Rzut rożny dla gości. Główka Michalca niebezpiecznie blisko bramki, jednak na szczęście dla gospodarzy, niecelnie.

2'

Rozpoczęła Flota, w biało-niebieskich strojach. Goście na pomarańczowo-czarno.

18:01

Pierwszy gwizdek Piotra Idzika. Gramy!

17:55

Pogoda dzisiaj bardzo dobra do gry, jest ciepło i bezdeszczowo, chociaż wcześniej padało. Za moment początek spotkania.

17:45

Znamy już składy obu zespołów. Pora na ławki rezerwowych. Flota: Bartek Marchewka, Nenad Erić, Marerk Niewiada, Łukasz Sołowiej, Kamil Zieliński, Dawid Siemko i Dawid Kort Chrobry: Krystian Pieczara, Mariusz Rzepecki, Damian Ałdaś, Jakub Ałdaś, Krzysztof Ziemniak, Jakub Kiełb i Dminik Kościelniak

17:35

Chrobry na inaugurację poległ u siebie z Termaliką 0:6. - Na pewno każdy z nas nie wyobrażał sobie tak pierwszej kolejki. W tym tygodniu wykonaliśmy ciężką pracę na treningach, żeby wyeliminować wszystkie błędy. Jesteśmy w stu procentach zmobilizowani na Flotę. Już na początku tygodnia każdy chciał tego meczu, aby zmazać plamę, jaka została po tym spotkaniu - komentował pierwszy mecz bramkarz, Amadeusz Skrzyniarz.

17:32

- Widać było, że nastawiliśmy się od początku na grę z kontrataku, szkoda pierwszej straconej bramki, bo z przebiegu gry może Zagłębie miało większe posiadanie piłki, ale nic z tego nie wynikało - podsumował mecz pierwszej kolejki nowy nabytek Floty, Dawid Retlewski.

17:30

Zarówno Flota jak i Chrobry pierwszą kolejkę zakończyły porażkami. Wyspiarze w inauguracyjnej serii spotkań ulegli Zagłębiu Lubin 0:2, a beniaminek 1. ligi został dotkliwie rozbity u siebie przez Termalikę Bruk-Bet Nieciecza aż 0:6. Dla obu drużyn dzisiejszy mecz będzie zatem okazją do zdobycia pierwszych punktów w obecnym sezonie