Pietrzak szukał okazji ale niestety był na spalonym.

Bartoszewicz otrzymuje żółty kartonik.

76'

Szczepaniak mocno uderza lecz piłka mija słupki Bucka.

74'

Dobra akcja miedzi wpierw Łobodziński samotnie niecelnie uderza w piłke następnie dochodzi Lenkiewicz ale tutaj świetnie spisali się obrońcy a ostatni uderzał Feruga ale nic z tego piłkę łapie bramkarz.

70'

Pietrzak dobrze wyskoczył do przodu jednak znalazł się na spalonym.

67'

Przerwa na wodę. i zaraz wracamy do gry.

65'

Feruga z wolnego z okolic 18 metrów ale jednak obok bramki gości.

62'

Kamiński za Kujawe ostatnia zmiana w Katowicach

61'

Midzierski otrzymuje żółty kartonik.

59'

Garuch strzela bramkę i mamy 4:2 co za początek II połowy

59'

Czerwona dla GKS-u Jurkowski schodzi i rzut karny dla miedzi

56'

Lenkiewicz świetnie odebrał piłke od Łobodzińskiego i mamy juz 3:2.

55'

GGGGOOOOLLLL dla Miedzi Lenkiewicz.

53'

Feruga z 20 metrów ale piłka trafia w poprzeczkę

52'

Składy wyrównują się i czerwoną kartke otrzymał Pielorz

50'

Zgarda otrzymuje czerwoną kartkę za faul w polu karnym

49'

Goncerz poprawnie wykonuje karnego i mamy juz 2:2.

48'

Karny dla Katowic co się dzieje w Legnicy po przerwie.

47'

GGGGGOOOOOLLL dla GKS-u

46'

Oraz Krzysztof Wołkowicz za Januszkiewicza.

46'

Przemysław Pitry zastępuje Nawrota.

66'

Zaczynamy druga połowę.

13:33

Zawodnicy już na murawie za chwile II połowa.

13:22

Legniczanie świetnie utrzymują się na połowie GKS-u, co pokazuje wynik spotkania. Czy Katowice będą potrafić jeszcze zagrozić bramce Bledzewskiego ? Przekonamy się o tym w kolejnych 45 minutach.

48'

Koniec I połowy.

46'

Sędzia dolicza jeszcze 2 minuty.

39'

Legniczanie nie odpuszczają i nadal atakują tym razem obrońcą udało się zatrzymać Lenkiewicza.

37'

Nawrot próbował wymusić rzut Karny ale nic z tego. Sędzia dobrze widzi co się dziej na boisku.

35'

Prosto z rogu piłka trafia do Szczepaniaka a ten podwyższa wynik.

34'

GGGGGOOOOOLLLLLL dla Miedzi Szczepaniak.

32'

Łobodziński świetnie wypuścił Szczepaniaka ale tu szybszy był Bucek.

28'

Łobodziński dobrze dośrodkował w pole karne a tam dobrze był ustawiony Feruga i delikatnym strzałem dał prowadzenie Miedzi.

28'

GGGGGOOOOOLLLLL dla Miedzi Feruga.

27'

Goncerz sam próbował ograć obrońców jednak traci piłkę.

24'

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.

20'

Dobre dośrodkowanie ale Szczepaniak mija sie z piłka a następnie Zasada uderza bardzo ponad bramkę Katowic.

16'

Strzał z daleka Katowic i z trudnościami Bledzewski.

14'

Goncerz próbował samotnego ataku jednak był na spalonym.

12'

Lenkiewicz sam próbował ograć GKS lecz uderza piłkę zbyt słabo aby zdobyć pierwszą bramkę.

10'

Pietrzak z rzutu wolnego ale dobrze piąstkuje Bledzewski.

8'

Legniczanie ciągle na połowie gości, ale dobrze dziś pracują obrońcy z Katowic.

4'

Legniczanie ciągle na połowie rywala szukając dobrego dojścia do bramki GKS-u.

3'

Miedź w natarciu Garuch ładnie do Łobodzińskiego ten jednak traci piłkę.

2'

Od środka zaczęła Miedź.

12:31

I zaczynamy.

12:29

Piłkarze wychodzą z tunelu za chwile pierwszy gwizdek w Legnicy.

12:21

Zawodnicy już w szatni szykują się do rozpoczęcia spotkania. Za 10 minut rozpoczynamy mecz. Kibice Gości również już zajmują swoje miejsce na stadionie w Legnicy.

12:08

W Legnicy coraz cieplej temperatura z pewnością sięgnie 30 stopni, a do jej podwyższenia przyczyni się dzisiejsze spotkanie GKS odniósł już pierwsze zwycięstwo, lecz miedź zaliczyła falstart w rozgrywkach i w poprzedniej kolejce uległa Olimpii.

12:00

Zawodnicy już na murawie stadionu przygotowują się do pierwszego spotkania w nowej rundzie 1 ligi.

11:56

Ławka rezerwowych Miedzi: Ptak, Cierpka, Jovanović, Lafrance, Daniel, Szymański, Kakoko. Ławka rezerwowych GKS: Dobroliński, Czerwiński, Szołtys, Pitry, Wołkowicz, Bodziony, Kamiński.