Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 1
GKS TychyGKS Tychy
94'

Koniec spotkania. Cztery rzuty karne i podział punktów w Nowym Sączu. Dziękujemy za uwagę!

92'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mączyńskiego.

90'

Mączyński ukarany kartonikiem.

92'

Arbiter kończy spotkanie, końcowy rezultat to 1:1.

92'

Jedenastka dla Sandecji, faul w polu karnym. Nather marnuje rzut karny, próbując ponownie strzału a'la Panenka.

88'

Ostatnia zmiana Sądeczan. Za Szczepańskiego wchodzi Niane.

82'

Zawodzącego cały mecz Grzeszczyka zastąpił w sądeckich szeregach Fałowski.

80'

Żółty kartonik dla Bębenka za symulowanie faulu przed polem karnym.

77'

Ostatnia zmiana w tyskim zespole. Zmęczonego Kowalczyka zastępuje były gracz Sandecji Paweł Smółka.

75'

Indywidualna akcja Cicmana, który w końcowej fazie uderzył wysoko nad bramką.

75'

Brutalny faul na Zganiaczu i żółty kartonik dla Szczepańskiego.

72'

Bardzo trudno zatrzymać dzisiaj wszędobylskiego Bębenka.

70'

Przed nami ostatnie 20 minut. Czy któryś z zespołów będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

69'

Cicman ukarany żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie. Piłka kopnięta bez gry.

64'

Kolejna zmiana w Tyskim zespole, za Szczęsnego wchodzi Ruskovsky.

64'

W odpowiedzi rezerwowy Dymowski pięknie uderzył, ale na wysokości zadania stanął Kozioł!

62'

Próbował uderzenia Grzeszczyk, ale ten strzał nie okazał się skuteczny. Bardzo niecelne uderzenie.

60'

Trener Przemysław Cecherz upomniany przez sędziego za zbyt żywiołowe reagowanie przy linii.

58'

Zmęczonemu Urbanowi trener Kostelnik podziękował za grę, ponieważ dał z siebie naprawdę wiele.

54'

W ostatniej chwili wychodzący z bramki Igaz wyprzedził Wodeckiego i uratował sytuację.

52'

Alez znakomitą okazję marnuje Kowalczyk! Rajd prawą stroną boiska kończyardzo niecelnym strzałem zza pola karnego.

49'

Gra toczy się w środku boiska. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataków.[

46'

Zmiana w zespole GKS. Najprawdopodobniej taktyczna.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

19:59

Gracze wracają powoli na murawę, czekamy na arbitrów.

19:52

Do tej pory spotkanie grane jest w spokojnym tempie. Bramki padają tylko po jedenastkach, ale liczę na dobre drugie 45 minut.

19:52

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 1:1.

43'

Siadło nieco tempo w końcówce pierwszej części. Zawodnicy ewidentnie czekają już na przerwę.

41'

W ostatniej chwili udanie interweniował Masternak, który przeciął groźne zagranie z lewego skrzydła.

38'

Bardzo nieudana próba wrzutu Mariusza Zganiacz z rzutu wolnego. Piłka wyszła za linię końcową i kolejną akcję zacznie bramkarz Sandecji.

36'

GOOOOL!!! Kowalczyk doprowadził do wyrównania!

35'

Kolejna jedenastka! Padł w polu karnym Wodecki i sędzia się nie zawahał!

33'

Pierwszą żółtą kartkę w meczu otrzymuje Bocian.

31'

GOOOOOL!! Tym razem piłka w siatce! Matej Nather w stylu Panenki!

29'

Niesamowite! Drugi rzut karny dla Sandecji! Faulowany Traore!

28'

Kolejna jedenastka dla Sandecji po faulu na Traore.

28'

Czekamy na pierwszego gola w Nowy Sączu i doczekać się póki co nie możemy. Okazji wybornych było doprawdy mnóstwo.

25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyszedł Kopczyk, jednak nie był w stanie skierować jej w światło bramki.

24'

Który to już celny strzał tyszan? Tym razem Wodecki uderzył prosto w Kozioła.

22'

Przestrzelił rzut karny Łukasz Grzeszczyk! Kopnął obok bramki.

21'

Bębenek powalony w polu karnym przez Kopczyka... będzie jedenastka!

18'

Na razie bez bramek w Nowym Sączu, ale oglądamy naprawdę ciekawe widowisko.

16'

Akcja za akcję! Teraz świetnym uderzeniem popisał się Maciej Bębenek, ale również znakomicie interweniował Igaz!

15'

Jeszcze jeden celny strzał tyszan, tym razem Kowalczyka. Z małymi problemami interweniował Kozioł.

13'

Tym razem Łukasz Kopczyk sprawdził czujność Marka Kozioła, ale golkiper gości nie dał się zaskoczyć.

11'

To powinien być gol dla GKS-u! Najpierw strzał Marcina Wodeckiego został zablokowany, a poprawkę Łukasza Bociana obronił bramkarz.

8'

W odpowiedzi szczęścia próbował Mouhamadou Traore, po rykoszecie będzie rzut rożny dla Sandecji.

6'

Jeszcze jedna popisowa akcja doświadczonego Kowalczyka, który starał się ładnie zagrać do kolegi w pole karne.

4'

Futbolówka dotarła do Macieja Kowalczyka, który uderzył tuż nad poprzeczką.

2'

Spokojny początek, wzajemne badanie sił z obu stron.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

18:43

Już za kilkanaście minut początek spotkania. Spiker zapowiada spotkanie, zaś kibice rozwijają flagi. Warunki pogodowe idealne. Niebo się rozjaśnia, temperatura ok. 20 stopni.

18:24

Przed chwilą otrzymaliśmy składy obu zespołów.

18:18

Pierwsi kibice pojawiają się już na sektorze F, zajmowanym przez najbardziej zagorzałych fanów, a na płycie boiska rozgrzewają się bramkarze zarówno zepsołu gospodarzy, jak i gości.

18:10

Kiedy zespół z Tychów zmierzał do szatni, zawodnicy, którzy występowali dotychczas w Kolejarzu Stróże, m.in. Maciej Kowalczyk i Cheikh Niane urządzili sobie przyjacielską pogawędkę.

18:03

Na 2 godziny przed meczem nad stadionem padał rzęsisty deszcz, więc murawa jest odpowiednio nawilżona. Gracze GKS - u Tychy rozpoczną za moment swoją przedmeczową rozgrzewkę.

17:58

Dwa tygodnie po starcie Ekstraklasy rusza dziś nowy sezon 1. Ligi. Ze Stadionu im. o. Augustynka w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację Live meczu Sandecja - GKS Tychy.