Sędzia zakończył spotkanie! Pogoń Siedlce pokonała Chojniczankę Chojnice 4:1.

GOOOOOOL!!! To już jest nokaut! Ciechański podwyższył na 4:1!!

Jeszcze kartonik ogląda Jankowski.

90'

Aż cztery minuty doliczone.

88'

Kolejnego gola szukają podopieczni Pawlaka. Przed momentem zablokowany w dobrej sytuacji Siemaszko.

86'

Strata w środku pola Feciucha, ale nie wykorzystał tej sytuacji Ciechański.

84'

Schodzi bohater Pogoni - Wójcik. W jego miejsce Sebastian Olczak.

83'

Było groźnie po uderzeniu Kieruzela, ale poradził sobie bramkarza gospodarzy. Chojniczanka w natarciu!

81'

Robert Kwiatkowski wchodzi za Tataja.

81'

Dość nieporadnie zachowali się w tej sytuacji obrońcy Pogoni. Asystę zanotował wprowadzony Radler.

80'

GOOOOL!!! Rybski strzela bramkę na 1:3!!

79'

Dobre podanie Mikołajczaka do Siemaszki, jednak skuteczną interwencją popisał się Kozaczyński.

77'

Siedlczanie cofnęli się i dają teraz grać piłką Chojniczance. Czy gości stać będzie na honorowe trafienie?

75'

Daniel Ciechański wchodzi za Drażbę.

73'

Wójcik postanowił raz jeszcze spróbować sił z daleka i tym razem umieścił piłkę w samym okienku! Mamy murowanego kandydata do jedenastki kolejki 1. ligi.

72'

GOOOOL!!! Na nic się to stało! Wójcik jeszcze raz pięknie uderzył z daleka i Pogoń gromi Chojniczankę!

71'

Błażej Radler zastępuje Gancarczyka. Tym razem Mariusz Pawlak wprowadza środkowego obrońcę za skrzydłowego.

70'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Przed nami końcowe 20 minut.

68'

Piękne uderzenie z dalszej odległości Wójcika. Strzał był z bardzo daleka i wpadł tuż przy słupku.

67'

GOOOOOL!!! Wykrakaliśmy! Na 2:0 podwyższył Wójcik!

66'

Akcja za akcję w Siedlcach. Gospodarze nie zamierzają tylko i wyłącznie bronić rezultatu. Czyżby kolejne gole były kwestią czasu?

63'

W dobrej pozycji zbyt długo zbierał się do strzału Demianiuk. Zdążyli wrócić obrońcy.

62'

Iwanicki znowu został przesunięty do obrony, tym razem na prawą stronę.

61'

Druga już ofensywna zmiana trenera Chojniczanki. Rafał Siemaszko zastępuje Lisowskiego.

60'

Lewandowski miał chrapkę na jeszcze jednego gola, ale jego strzał został zablokowany przez jednego z graczy Chojniczanki.

58'

Od początku drugiej części w pomocy oglądamy Iwanickiego, który zamienił się pozycją z Pietruszką.

55'

Piotr Kosiorowski opatrywany poza linią boczną.

53'

Kolejne dośrodkowanie Gancarczyka z narożnika boiska, tym razem wybite przez obrońców.

52'

Mikołajczak dwa razy próbował pokonać bramkarza po rzucie rożnym, ale nic nie wpadło do siatki. Było bardzo blisko wyrównania.

49'

Jeszcze jeden strzał gospodarzy, tym razem zablokowany Michał Ogrodnik.

48'

Z dystansu potężnie uderzył Krystian Wójcik, ale niecelna ta próba.

46'

Rafał Leśniewski zmienił niewidocznego Łukasza Białożyta.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Pogoń prowadzi z Chojniczanką 1:0, a bramka padła w ostatniej akcji przed przerwą. Wracamy za kwadrans.

45'

Lewandowski najwyżej wyskoczył do piłki posłanej lewą nogą z rzutu rożnego przez Ratajczaka i z główki wpakował ją do siatki.

45'

GOOOOOL!!! Bramkę do szatni zdobywa Tomasz Lewandowski! 1:0 dla Pogoni!

43'

Nieco spanikował przed momentem bramkarz Chojniczanki i naciskany, postanowił wybić piłkę za linię boczną.

41'

Za chwilę koniec pierwszej połowy. Czy któremuś z zespołów uda się jeszcze zaskoczyć przeciwnika?

38'

Indywidualna akcja Mikołajczaka, którzy przedryblował obrońców i uderzył tuż obok bramki. Na takie właśnie sytuacje czekamy.

36'

Gra z kontry w wykonaniu siedlczan może się naprawdę podobać. Mecz jest bardzo wyrównany. Brakuje tylko większej ilości czystych sytuacji bramkowych.

33'

Lekki, zbyt lekki strzał Andrzeja Rybskiego, by zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

31'

Ukarany kartką Tataj, który nie szczędził uwag w stronę sędziego.

30'

Znowu zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego.

28'

Coraz częściej do głosu zaczynają dochodzić gospodarze, wspierani żywiołowym dopingiem swoich fanów.

26'

Ostro grający Przemysław Rodak doczekał się żółtej kartki. Kapitan Pogoni musi teraz uważać.

23'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Temperatura daje się zawodnikom we znaki.

21'

Ależ sytuacja! Dobrze zbudowany Demianiuk z najbliżej odległości uderzył prosto w Dumieńskiego!

20'

W dobrej sytuacji znalazł się Paweł Drażba na prawym skrzydle, ale uderzył tuż nad bramką.

18'

Przed momentem byliśmy świadkami niecelnych dośrodkowań z obu stron. Tak właśnie wygląda ten mecz - przede wszystkim rzuca się w oczy brak precyzji.

16'

W odpowiedzi Tomasz Mikołajczak padł jak długi w polu karnym po przeciwnej stronie boiska. To chyba z upału...

15'

Padł w polu karnym Tataj, ale zdaniem arbitra nie ma mowy o rzucie karnym.

13'

Przemysław Pietruszka zszedł teraz na prawą flankę i posłał niebezpiecznie dośrodkowanie w szesnastkę Pogoni. Nikt nie zamknął akcji.

11'

Widać, kto tutaj jest beniaminkiem. Gospodarze z dużym respektem podeszli do rywalizacji z Chojniczanką. Inicjatywa po stronie gości.

9'

Golkiper Pogoni Siedlce jest niewiele starszy, bowiem ma na karku 20 wiosen.

8'

Pierwszy celny strzał w tym meczu. Cezary Demianiuk sprawdził czujność zaledwie 18-letniego Michała Dumieńskiego.

7'

Agresywnie spisuje się cała drużyna Chojniczanki, ciężko się przedrzeć siedlczanom.

5'

Dał się ograć debiutujący w zespole przyjezdnych Piotr Kieruzel, ale Maciej Tataj nie był w stanie zagrać celnie do kolegi.

3'

W pierwszych kilkudziesięciu sekundach dłużej przy piłce utrzymywali się gracze Chojniczanki. Oprócz jednego dośrodkowania, nic groźnego jednak nie stworzyli.

1'

Spotkanie rozpoczęli goście.

17:01

Statuetki rozdane, jeszcze minuta ciszy by uczcić Powstańców Warszawskich.

16:54

Na początek Pogoń odbiera trofeum za awans do 1. ligi.

16:47

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę, pierwszy gwizdek za nieco ponad 10 minut.

16:40

Zmiany nie ominęły również Chojniczanki. Drużynę z Chojnic opuściło kilku zawodników, a największą stratą jest Kosuke Ikegami, z którym nie przedłużono umowy. W zespole Mariusza Pawlaka pojawiło się za to sporo nowych twarzy, a najbardziej rozpoznawalnym z pozyskanych piłkarzy jest Marek Gancarczyk - były zawodnik m.in. Śląska Wrocław.

16:35

Rekonstruując kadrę na potrzeby pierwszej ligi, Pogoń pozyskała jednak kilku ciekawych graczy. Największym wzmocnieniem wydaje się być Maciej Tataja który w poprzednich rozgrywkach drugiej ligi wschodniej w barwach Motoru Lublin strzelił 22 bramki, zostając tym samym królem strzelców. Tataj jako jeden z niewielu piłkarzy siedleckiej Pogoni, grał w przeszłości w Ekstraklasie, jako piłkarz Korony Kielce. Doskonale zna też realia pierwszoligowe, z występów w Dolcanie Ząbki.

16:33

Warto zauważyć, że w przerwie letniej doszło do wielu zmian w obydwu zespołach. Z drużyną Pogoni pożegnało się kilku zawodników, a największy ubytek dla podopiecznych Daniela Purzyckiego stanowi odejście Odunki oraz Zaniewskiego. Czarnoskóry zawodnik w poprzednim sezonie strzelił w barwach siedlczan 5 bramek, Zaniewski natomiast w sezonie 2013/2014 wpisał się na listę strzelców aż dziewięciokrotnie.

16:22

Rezerwowi Chojniczanka: Rafał Misztal, Daniel Chyła, Błażej Radler, Przemysław Czerwiński, Przemysław Laskowski, Rafał Siemaszko, Rafał Leśniewski.

16:20

Rezerwowi Pogoń: Mateusz Tobjasz, Robert Pisarczuk, Sebastian Olczak, Bartosz Tarachulski, Michał Kitliński, Daniel Ciechański, Robert Kwiatkowski.

16:17

Podobnie jak w całej Polsce, również w Siedlcach jest dzisiaj upalnie. Powietrze jest ciężkie, więc warunki do gry nie będą łatwe. Liczymy jednak, że pierwszy mecz sezonu odpowiednio zmotywuje zawodników i że kilka bramek padnie.

16:15

Witamy z Siedlec, gdzie miejscowy beniaminek 1. ligi zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo!