Koniec meczu! Bytovia ograła Wisłę na inaugurację sezonu w Bytowie!

Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

88'

Ostatnia zmiana w Bytovii. Wróbel za Kryszaka.

87'

Wisła dąży do wyrównania, ale na posterunku jest Oszmaniec, który broni kolejne uderzenie!

86'

Uderzał Krzywicki, ale na posterunku Oszmaniec.

85'

Kolejny rzut wolny sprzed pola karnego dla Wisły!

84'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Na boisku za Hiszpańskiego pojawia się Marcin Krzywicki. Czy po meczu będzie miał o czym twittować?

83'

Rzut wolny dla Wisły sprzed pola karnego, uderzenie broni bramkarz Bytovii.

81'

Drugiego gola próbował zdobyć Hirsz, ale tym razem jego strzał był niecelny.

79'

Druga zmiana także w Bytovii. Kikut za Jakóbowskiego, trener nie chce ryzykować drugiej żółtej kartki.

77'

... i Ruszkul za Kaczmarka.

76'

Dwie zmiany w Wiśle. Jabłoński za Zyskę...

73'

Żółta kartka dla Jakóbowskiego za faul na bramkarzu.

70'

Gooooool! Wejście smoka Hirsza! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik Bytovii głową pokonał Kiełpina!

69'

Ciągle gorąco, sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów, za moment wznawiamy.

67'

Akcja za akcję, dośrodkowania z obu stron, ale od paru minut bez groźnych sytuacji. Powoli zmęczenie może dawać się we znaki zawodnikom.

65'

Burkhardt próbował uderzenia z dystansu, ale zablokowali piłkę obrońcy.

64'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. W zespole Bytovii Hirsz w miejsce Mandrysza.

61'

Mogło być 3:2 dla Bytovii! Błąd Kiełpina, który wypuścił sobie piłkę z rąk i zdołał zatrzymać ją dopiero tuż przed linią bramkową! Ożywił nam się mecz, idzie atak za atakiem!

59'

Ależ szybka odpowiedź Bytovii! W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Bąk i mamy 2:2!

57'

Goooool! Burkhardt na 2:1 dla Wisły! Zawodnik Nafciarzy nie zmarnował sytuacji sam na sam i po podaniu Zyski przerzucił piłkę nad interweniującym Oszmańcem!

54'

Mogło być 2:1 dla gospodarzy, ale Kiełpin wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Bytovii!

52'

Stara się znaleźć kolegów w polu karnym Burkhardt, ale tym razem jego wrzutka pada łupem obrońców.

50'

W odpowiedzi Wisła, ale na posterunku Oszmaniec, który broni strzał Kaczmarka.

48'

Surdykowski doszedł do piłki po dośrodkowaniu, ale oddał niecelny strzał na bramkę Wisły

47'

Kostrzewa ukarany żółtą kartką za faul.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczyna Bytovia.

17:50

Oglądamy dzisiaj bardzo wyrównane widowisko. Oba zespoły na atak starają się odpowiadać atakiem. Wynik jak na razie wydaje się być sprawiedliwy, ale spodziewamy się kolejnych bramek po przerwie.

46'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Bytowie 1:1.

45'

Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

42'

Wisła próbuje konstruować akcje w końcówce pierwszej połowy, ale niewiele jej z tego wychodzi.

40'

Ciągle za ciosem starają się iść gospodarze! Na posterunku bramkarz Wisły, który wyłapuje kolejną piłkę.

38'

Kiełpin! Dobra interwencja bramkarza Nafciarzy uratowała gości przed utratą drugiej bramki, po strzale Pietronia.

36'

Gospodarze próbują iść za ciosem, ale tym razem Kiełpin szybszy od zawodnika Bytovii.

34'

Bardzo dobra kontra Bytovii wykończona przez Surdykowskiego. Kiedy zanosiło się na drugą bramkę dla gości, miejscowi niespodziewanie zadali cios!

34'

Gooooool! Surdykowski na 1:1!

32'

Atak Bytovii, ale strzał Mąki zablokowany.

30'

Po okresie wyrównanej gry do głosu znowu dochodzą "Nafciarze". Z ich dośrodkowaniami radzą sobie jednak obrońcy Bytovii.

27'

Sędzia zarządził dwuminutową przerwę na uzupełnienie płynów z powodu upału. Po niej gra już wznowiona.

25'

Z rzutu wolnego, sprzed pola karnego uderzał Kaczmarek, ale nie trafił w bramkę.

23'

Na inaugurację 1 ligi miało przyjść dzisiaj około 1500 kibiców miejscowych. Przed samym meczem przed kasami były jeszcze kolejki, więc być może, że fani dalej w nich stoją. Niemniej na trybunach jest jeszcze sporo wolnych miejsc, a obecnych jest nieco ponad 1000 osób.

22'

Obyło się bez zagrożenia po dośrodkowaniu z kornera, piłkę poza obręb "szesnastki" ekspediowali obrońcy.

21'

Rzut rożny dla gości. Będzie groźnie.

19'

Próbują odrabiać straty bytowianie, ale na razie są nieskuteczni. Strzał Pietronia poszybował ponad bramką.

18'

Mogło być wyrównanie! Będącego sam na sam Jakóbowskiego w ostatniej chwili powstrzymał obrońca!

17'

Pogoda dzisiaj w Bytowie bardzo... wakacyjna. Jest gorąco i słonecznie, piłkarzom aura może dać się we znaki. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie jednak negatywnie na niezłe jak na razie tempo tego spotkania.

16'

Wydawało się, że jeden z zawodników gospodarzy zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale sędzia wyraźnie uznał, że było to zagranie przypadkowe i nie użył gwizdka.

15'

Wisła próbuje iść za ciosem, po dośrodkowaniu Stefańczyka bliski szczęścia był Kaczmarek, ale od bramki zacznie Oszmaniec.

13'

Bardzo ładna akcja gości! Hiszpański został wypuszczony skrzydłem, zagrał w pole karne, gdzie Janus z kilku metrów pokonał bramkarza!

12'

Goooooool! Krzysztof Janus wyprowadza Wisłę na prowadzenie!

9'

Jak na razie spotkanie bardzo wyrównane, można powiedzieć akcja za akcję, nie rysuje się przewaga żadnej ze stron.

5'

Atakować próbują gospodarze, ale na razie ich akcją brakuje dokładności. Z dośrodkowaniami radzą sobie obrońcy.

3'

W odpowiedzi akcja Bytovii, ale Surdykowski powstrzymany i tylko rzut rożny.

2'

Pierwszy atak goście, ale po wrzutce w pole karne obrońcy wybijają piłkę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy! Od środka goście!

16:55

Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Bytovii: Tomasz Laskowski, Marcin Kikut, Łukasz Wróbel, Maciej Kazimierowicz, Daniel Gołębiewski, Robert Hirsz i Bartłomiej Chojnacki. Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Kamil Hempel, Marko Radić, Dawid Jabłoński, Piotr Ruszkul, Piotr Wlazło i Marcin Krzywicki.

16:41

Mimo, iż goście są bardziej utytułowani, trudno wskazać faworyta dzisiejszego meczu. Bytovia ma bowiem możnego sponsora i jest wymieniana jako najmocniejszy z beniaminków, który może siłą rozpędu włączyć się nawet do walki o awans do Ekstraklasy.

16:40

Dla miejscowych dzisiejsze spotkanie to wielkie święto. Wszak to pierwszy mecz w I lidze, a do tego z tak znaną drużyną jak Wisłą Płock, która 9 sezonów grała w ekstraklasie.

16:30

- Na pewno jestem pełen nadziei, bo to początek sezonu. Mamy trochę nowych twarzy i od tego jak ten zespół się zaprezentuje, zależy weryfikacja pierwszych meczów - mówi przed spotkaniem trener Bytovii Paweł Janas.