Stomil stara się jeszcze coś zdziałać w końcówce tego meczu.

Ależ błąd techniczny Darmochwała, była szansa na kontrę, ale nie opanował on piłki przy linii.

Bardzo nudny mecz oglądamy w Suwałkach.

76'

Karłowicz w miejsce Michałowskiego.

75'

Stomil stara się sforsować obronę Wigier poprzez atak pozycyjny, ale nic z tego ataku nie wychodzi.

72'

Trzeciakiewicz w miejsce strzelca bramki, Meskhii.

71'

Ależ okazja! Uderzenie Żebrowskiego nad bramką!

70'

Lauryn za Radzio.

68'

Gra wznowiona. Mecz bez fajerwerków.

66'

Przerwa na wodę.

64'

Centra w pole karne Stomilu, Radzia uprzedza Wielnicki.

62'

Wigry nieco zagubione, Stomil w natarciu.

60'

Świetna wrzutka w pole karne, uderzenie głową Łukasika minęła milimetry słupek bramki!

59'

Łukasik z rzutu wolnego prosto w mur.

56'

Mecz toczy się w środku pola.

54'

Tym razem Radzio pada w polu karnym, ale arbiter znowu nie używa gwizdka.

51'

Długie podanie do Mackiewicza, ale zbyt mocne.

50'

Wełna wybija piłkę z własnego pola karnego.

47'

Pierwsza groźna akcja Wigier, wrzutka do Tuttasa, ale uderzył obok bramki!

46'

Początek drugiej części gry. Od środka Stomil.

47'

Koniec 1. połowy spotkania. Wracamy za 15 minut.

47'

Ależ parady Salika! Najpierw raz po strzale głową, a potem jeszcze dobitkę! Świetny refleks tego bramkarza!

45'

Doliczono jedną minutę.

44'

Świetne dośrodkowanie z lewej strony w pole karne, obrona Stomilu zaspała, a Żebrowski wpakował pierwszą bramkę w historii dla Wigier w 1. lidze i zapisał się w kartach historii!

44'

GOOOL! 1:1!

43'

Kibice Wigier uczcili pamięć o powstańcach i skandują głośne CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

42'

Meskhiia świetnie podał do Łukasika, ten starał się lobować Salika, ale uderzył wysoko nad bramką!

37'

Mogło być 0:2! Strzał z rzutu wolnego Salik wybija na róg!

36'

Dobre dośrodkowanie Bucholca w pole karne Wigier, piłkę jednak dał radę wybić Jarzębowski, ale pod nogi zawodnika Stomilu i Meskhiia pięknym strzałem przy słupku pokonuje Salika!

36'

GOOOOOOOOOL! 0:1!!!

35'

Żebrowski pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

31'

Minuty lecą, a sam mecz rozczarowuje. Jedni i drudzy wyglądają na takich, którzy chętnie zeszliby już do szatni na przerwę.

29'

Tempo meczu siadło. Wigry starają się zbudować atak, ale każde podanie prostopadłe jest fatalne.

27'

Bardzo wiele niedokładnych podań oglądamy w tym meczu.

25'

Uderzenie Bogusza prosto w Skibe.

24'

Wznowiliśmy grę. Stomil buduje akcję od ataku pozycyjnego.

23'

Przerwa w grze na spożycie wody.

23'

Świetnie rozegrany rzut wolny przez Wigry. Mackiewicz świetnie zagrał do Atanackovicia, który uderzył i Skiba sparował piłkę nad bramkę!

22'

Faulowany Radzio i rzut wolny dla Wigier z ok. 25 metrów.

18'

Świetne przejęcie piłki Glowackiego, była szansa na kontrę Stomilu, ale w polu karnym pogubił się Łukasik, zagrał jeszcze raz do Głowackiego, a ten postanowił centrować wp ole karne, ale defensorzy Wigier wyjaśnili sytuację.

17'

Salik wychodzi daleko z bramki, ale świetnie zatrzymuje akcję Stomilu.

16'

Beznadziejny strzał Bogusza i od bramki Skiba.

13'

Dobra indywidualna akcja Głowackiego, który dośrodkowywał z prawej strony, ale piłkę pewnie łapie Salik.

11'

Fatalne podanie Radzio do Żebrowskiego.

11'

Kibice Stomilu rozpoczęli doping i od razu 'wymiana uprzejmości' z obu stron.

9'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z 30 metrów mija wszystkich w polu karnym i od bramki bramkarz Wigier.

7'

Tuttas do Mackiewicza, ten postanowił oddać strzał, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

6'

Dobra akcja Wigier, podanie do Michałowskiego, a ten wywalcza korner.

4'

Zagranie do Tutty, ale przegrywa on pojedynek z Wielnickim.

3'

Kibice Stomilu powoli zapełniają swój sektor gości. Chętnych było zdecydowanie więcej niż mieli do rozdysponowania miejsc.

2'

Bardzo chaotyczny początek tego meczu. Sporo błędów.

1'

Od początku meczu niesie się po stadionie głośne 'Hej Wigry gol!'.

12:31

Początek spotkania. Od środka Wigry!

12:28

Piłkarze już na środku murawy. Za chwilę rozpoczynamy święto w Suwałkach! Debiut Wigier w 1. lidze!

12:25

Informacja się potwierdza. Od jutra rozpocząć treningi z Wigrami ma Sernas, zapowiada się spore wzmocnienie w zespole Wigier.

12:24

W Suwałkach dzisiaj ponad 30 stopni.

12:20

Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Tomasz Radkiewicz z Łodzi.

12:15

Wigry zajęły drugą pozycję w swojej grupie co dało im awans do 1. ligi. Stomil za to znajdował się na pierwszym miejscu dającym spadek, ale z racji tego, że Kolejarz Stróże wycofał się z gry w 1. lidze na zapleczu Ekstraklasy dalej oglądać będziemy olsztynian.

12:12

W Stomilu nastąpiło podobne wietrzenie kadr. Olsztyn opuściło dziesięciu piłkarzy, w tym chociażby rewelacyjny w poprzednim sezonie obrońca Marcin Warcholak oraz bardzo solidni ligowcy tacy jak Tomasz Bzdęga czy Grzegorz Lech. W ich miejsce pozyskano Tomasza Wełnickiego, Tomasza Wełnę oraz czterech obcokrajowców. Naoya Shibamura, Witalij Berezowski, Irakli Meskhia oraz Władimir Kowal mają dać drużynie nową jakość, potrzebną do spokojnego utrzymania się w pierwszej lidze.

12:04

W obu drużynach latem działo się bardzo dużo. W Wigrach z klubem pożegnało się siedmiu zawodników, a kolejnych pięciu wzmocniło zespół. Są to: doświadczony Tomasz Jarzębowski, a także Hieronim Zoch, Maciej Wasilewski, Maciej Wichtowski oraz Bartosz Biel. Dodatkowo lada dzień klub z województwa podlaskiego ma wzmocnić Mateusz Kwiatkowski z Ruchu Chorzów, który od dłuższego czasu trenuje z drużyną Kaczmarka.

11:59

- Podstawowym celem jest utrzymanie. Nie po to awansowaliśmy, aby spaść po jednym sezonie z hukiem. Jeśli się uda, to powalczymy o zajęcie lokaty w górnej połowie tabeli – przyznaje trener Kaczmarek.

11:55

Pierwsza liga jeszcze nigdy nie ‘wychyliła się’ tak daleko na północny wschód Polski. Wiąże się to z faktem, iż suwalskie Wigry nigdy wcześniej nie występowały na tym szczeblu rozgrywkowym. Dotychczas w klubowej historii suwalczanie potrafili zajść co najwyżej do drugiej (dawniej trzeciej) ligi.

11:46

Redaktor Orange Sport, Leszek Bartnicki donosi prosto z Suwałk.

11:45

Witam serdecznie w to niedzielne południe. Już za około 45 minut rozpocznie się piłkarskie święto w Suwałkach gdzie beniaminek 1. ligi, Wigry podejmą u siebie niedoszłego spadkowicza, Stomil Olsztyn. Na wspólnie spędzony czas zaprasza, Bartosz Czekała.