1 : 2
CracoviaCracovia
1. połowa0 : 2
19:52

To było słabe pożegnanie z własną publicznością w wykonaniu gospodarzy. Korona była dzisiaj zupełnie bezpłciowa jeśli chodzi o rozgrywanie piłki w ataku i zasłużenie przegrała to spotkanie. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

93'

Koniec! Cracovia wygrywa w Kielcach!

92'

I jeszcze zmiana u gości. Za Budzińskiego wchodzi Kapustka

91'

Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Golański dośrodkował z rzutu wolnego, z dalszej odległości, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut bramkowy

88'

Dłużej przy piłce są gospodarze, ale brakuje ich akcjom tempa, dokładności. Trudno będzie im jeszcze coś tutaj zmienić

86'

Golański dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale został zablokowany. Tylko aut

84'

Zmiana też u gospodarzy, za Janotę wchodzi Cebula

84'

Kita wchodzi za Rakelsa

83'

Sylwestrzak dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale wybili piłkę obrońcy Cracovii

82'

Malarczyk zagrał długą piłkę w kierunku Chiżniczenki, ale zrobił to za mocno i ten nie zdołał do niej dojść

80'

Aankour groźnie dośrodkował z prawej strony boiska, ale żaden z piłkarzy Korony nie trafił w piłkę

78'

Janota! Dobry, mocny strzał sprzed pola karnego, piłka nieznacznie minęła prawy słupek!

77'

Golański dośrodkował z rzutu wolnego, ale głową wybija piłkę Covilo

75'

Sylwestrzak oddał strzał przewrotką... sprzed pola karnego, ale piłka poleciała dość daleko od bramki Pilarza

73'

Pilipczuk oddał strzał po dośrodkowaniu Golańskiego z prawej strony boiska, ale piłka poleciała daleko od bramki

72'

Korona Kielce - Cracovia

71'

Zmiana też u gości, Szeliga wchodzi za Jaroszyńskiego

71'

Zapowiadany Chiżniczenko zmienia Sobolewskiego

70'

Jovanović oddał strzał z dystansu, ale był on bardzo niecelny. A chwilę wcześniej po pustym przelocie z bramki Cerniauskasa blisko trafienia była Cracovia, ale wybili piłkę obrońcy gospodarzy

68'

Środkiem boiska starała się zaatakować Korona, ale wszystko skończyło się stratą i faulem Aankoura

67'

Siergiej Chiżniczenko już jest gotowy do wejścia na boisko

66'

Trytko zaatakował lewą stroną boiska, minął rywala, ale piłkę po jego dośrodkowaniu złapał Pilarz

65'

Żółta kartka dla Golańskiego, za taktyczny faul na Budzińskim

63'

Żółta kartka dla Przemysława Trytki

61'

Jovanović przedarł się z piłką w pole karne, zagrał górą na czwarty metr, a tam Trytko wykorzystał niepewne wyjście Pilarza i trafił do bramki!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trytko, Korona zmniejsza straty!

59'

A teraz z rzutu wolnego dośrodkowywał Golański, ale wybijają piłkę obrońcy gości

58'

Budziński dośrodkował z rzutu wolnego, ale bramkarz Korony pewnie złapał piłkę

56'

Jovanović zdołał wedrzeć się w pole karne gości z piłką, ale tam powstrzymali go obrońcy Cracovii

55'

Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym

54'

Budziński zaatakował środkiem pola, ale tam powstrzymał go Jovanović

52'

Golański dośrodkował z prawej strony boiska, a Pilarz spokojnie złapał piłkę

50'

Długo budują swoją akcję kielczanie, ale cały czas nic z tego nie wynika

48'

48'

A teraz długie zagranie od Sylwestrzaka do Aankoura, ale niedokładne. Aut bramkowy

47'

Dialiba zaatakował lewą stroną boiska, ale wyjechał z piłką za linię bramkową. Grę wznowi Cerniauskas

46'

Arbiter daje znak, mecz wznawiają goście

46'

Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę w ekipie gospodarzy. Schodzi Kiełb, wchodzi Aankour

18:47

Świetna pierwsza połowa w wykonaniu Cracovii, katastrofalna w wykonaniu Korony. Goście grają bardzo swobodnie, na luzie stwarzają sobie kolejne okazje podbramkowe, a goście jakby cofnęli się w czasie, gdyż zaczęli grać tak jak na początku tego sezonu

46'

I właśnie teraz pan Szymon Marciniak zaprosił piłkarzy na przerwę

44'

Dejmek oddał strzał z dystansu, ale nie stworzył tym żadnego zagrożenia pod bramką gości

44'

Golański nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, ale jedyne, co wywalczył, to rzut rożny

42'

Budziński zagrał bardzo dobre podanie na prawo do Nykiela, ten zdecydował się na dośrodkowanie. Piłka minęła wszystkich piłkarzy Korony w polu karnym i dotarła do zamykającego akcję Rakelsa. Ten wpakował ją pewnie do bramki!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Rakels, 2:0 dla gości!

39'

Rymaniak dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale piłka odbiła się od Sylwestrzaka i wyszła na aut

38'

Golański dośrodkował z rzutu wolnego, a Covilo wybił piłkę głową

36'

Długo wymieniają podania piłkarze Tarasiewicza, ale cały czas nic z tego nie wynika.

34'

Dialiba dośrodkował z prawej strony boiska, łapie piłkę bramkarz Korony

32'

Golański! Świetny strzał z rzutu wolnego, piłka minimalnie mija bramkę!

30'

Teraz troszkę dłużej przy piłce są gospodarze, ale niewiele jak na razie z tego wynika

28'

Ależ było blisko gola, co tam się działo?! Dialiba wyszedł sam na sam z Cerniauskasem po podaniu Budzińskiego, zdołał oddać lekki strzał, a kiedy wydawało się, że piłka wtoczy się do siatki, to z linii bramkowej wybił ją Golański!

26'

Próba otwierającego podania od Janoty do Kiełba, ale niedokładna. Grę od bramki wznowi Pilarz

25'

A teraz groźnie pod bramką gości! Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu wolnego głową uderzył Dejmek, ale Pilarz chwycił futbolówkę

24'

Golański dośrodkował z rzutu wolnego, a Covilo wybił piłkę głową z własnego pola karnego

23'

I znowu groźnie pod bramką Korony! Po dośrodkowaniu Nykiela z prawej strony boiska głową piłkę zgrywał Covilo, a Rakels z bliskiej odległości nie potrafił pokonać Cerniauskasa!

22'

Jaroszyński! Potężna bomba z dystansu, Cerniauskas paruje piłkę na poprzeczkę!

20'

Budziński oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez obrońcę

18'

Długa piłka z głębi pola do Dialiby, ale tego powstrzymał Paweł Golański

16'

Covilo oddał strzał głową po dośrodkowaniu Budzińskiego z rzutu wolnego, ale został zablokowany przez obrońcę

15'

Próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu gospodarzy, ale Kiełb stracił piłkę przed polem karny, Cracovii

13'

Malarczyk stracił teraz piłkę przed własnym polem karnym, ale zdołał ją odzyskać, zanim Rakels oddał strzał na bramkę

12'

Było gorąco pod bramką Korony! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska strzał głową oddał Rakels, a piłka trafiła w boczną siatkę! Arbiter i tak jednak odgwizdał spalonego, więc ewentualny gol nie byłby uznany

10'

Pilipczuk oddał "centrostrzał" z lewej strony boiska, piłka wyszła na aut bramkowy

8'

Małe zamieszanie w środku pola, gdzie Korona straciła piłkę. Następnie po prostopadłym zagraniu Dąbrowskiego sam na sam z bramkarzem wyszedł Budziński i nie zmarnował tej okazji!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Marcin Budziński, 1:0 dla Cracovii!

6'

Lewą stroną próbowali zaatakować gospodarze, ale tam Covilo zatrzymał Kiełba

4'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

2'

Budziński oddał strzał z dystansu, ale łapie piłkę Cerniauskas

1'

Mieliśmy zmianę w wyjściowym składzie gospodarzy. Miejsce Oliviera Kapo zajął Jacek Kiełb, Francuza nie ma nawet na ławce rezerwowych

1'

Pan Szymon Marciniak daje znak, zaczynamy to spotkanie!

17:56

Obie drużyny znajdują się w dolnych rejonach tabeli, obu bardzo przydałby się dzisiaj komplet punktów. Kto go zdobędzie? Już za chwilkę zaczynamy!

17:54

Ławka gospodarzy: Małecki, Cebula, Ouattara, Aankour, Kiełb, Leandro, Chiżniczenko

17:52

Ławka gości: Stępniowski, Zjawiński, Kita, Szeliga, Zeidler, Deleu, Kapustka

17:50

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego pojedynku.

17:48

Witamy! Już tylko nieco ponad dziesięć minut zostało do inauguracji ostatniej tegorocznej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Korona Kielce kontra Cracovia, zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!