NiemcyEkstraklasa.net
6 : 1
wikipedia.orgArmenia
91'

Koniec meczu! W 20 minut padło sześć bramek! Mecz mógł się podobać. Niemcy mogą wstrząsnąć Brazylią! Oby kontuzja Reusa nie była groźna.

90'

Jaaaaaaaaa! Sechs:ein! Zamieszanie pod bramką Berezovsky'ego, do piłki dopadł Goetze, który podwyższył na 6:1!

88'

Strzał Ghazaryana w polu karnym, ale w kapitalny sposób interweniuje Roman Weidenfeller, który przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

86'

Ależ rozegrali stały fragment gry gospodarze! Uderzał Klose, ale niecelnie.

86'

W odstępie nieco ponad dziesięciu minut padło pięć bramek! Chyba nikt z Was nie narzeka, prawda?

83'

Hohohohoh! 5:1! Rozstrzelali nam się Niemcy! Tym razem do siatki trafia Goetze Idealnie, w tempo zagrał Podolski! Zdecydowanie "Man of the match!"

82'

W środku pola faulowany Henrik Mkhitaryan. Ormianie rozpoczną od rzutu wolnego.

79'

Tumasyan zmienia Manucharyana.

78'

Klose! Ale tym razem niecelnie!

78'

Nadrabiamy zaległości ze zmianami. Na boisku zameldował się Sarkisov.

77'

Klose! 4:1! Pogrom! Ależ kapitalne widowisko w ostatnich minutach! Palce lizać! Łukasz do Mirka i bramka! Pomyśleć, że mogli tak strzelać dla Polski...

75'

Kolejne zmiany. Goetze w miejsce Schuerrle.

74'

Kolejna bramka! Już 3:1! Tym razem na listę strzelców wpisał się Höwedes. Najpierw piękna interwencja Berezovsky'ego, ale dobitka została już wykorzystana przez obrońcę gospodarzy.

72'

GOOOOOOOL! 2:1 dla Niemiec! Podolski wykorzystuje piękną akcję swojej reprezentacji! Świetna asysta Mesuta Oezila.

71'

Czy Niemcy zremisują oba spotkania przed mundialem w Brazylii? Przypomnijmy, że kilka dni temu podopieczni Joachima Loewa stracili dwie bramki z Kamerunem, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

69'

GOOOOOOL! 1:1! Nie pomylił się Henrik Mkhitaryan. Będą jeszcze emocje!

69'

Karny dla Armenii! Kevin Grosskreutz fauluje Ghazaryana!

67'

67'

Dwie zmiany Loewa. Klose za Mullera i Großkreutz za Boatenga.

65'

Oezil! Ależ szansa! Pomocnik uderzył technicznie z 16. metrów, ale piłka odbiła się o słupek! Blisko Niemcy!

64'

Mamy bramkę Andre Schuerrle:

64'

Odpowiadają goście! Edgar Manucharyan nie trafił w bramkę. To był bardzo dobra okazja.

63'

Boateng! Ależ niewiele zabrakło! Strzał z powietrza minimalnie ponad bramką.

59'

Zmiana Niemców. Na ławce siada Khedira.

58'

Khedira z 16. metrów, ale broni Roman Berezovsky.

56'

Mkhitaryan leży na boisku. Od rzutu wolnego Ormianie.

54'

Jak informuje Mateusz Karoń, Reus ma uraz więzadła bocznego. Jest w drodze do szpitala.

52'

GOOOOOL! 1:0! Podolski do Schuerrle i zawodnik Chelsea trafia do siatki piętką! Wreszcie doczekaliśmy się trafienia!

51'

Tak wyglądała kontuzja Reusa:

Reus

50'

Dobra szansa przed gospodarzami, ale arbiter dopatrzył się przewinienia Podolskiego. Nie zgadza się z tą decyzją Niemiec.

50'

Khedira! Jednak strzał blokuje Robert Arzumanyan.

48'

Niemcy spokojnie rozpoczynają drugą połowę. Piłka krąży jak po sznurku, ale nie przerodziło się to póki co w sytuacje podbramkowe.

45'

Zaczęliśmy drugą część spotkania.

45'

Zanim pierwsza połowa będzie zmiana. Oezil w miejsce Lahma.

21:46

Na Twitterze dużo dyskusji na temat kontuzji Reusa. Wyglądało bardzo groźnie. Może to wyeliminować Niemca z udziału w mistrzostwach.

47'

Koniec pierwszej połowy. Po 45. minutach 0:0.

46'

Konieczna będzie zmiana. Reus zniesiony, w jego miejsce Podolski.

44'

Reus zwija się z bólu. Oby to nie był poważny uraz, ale strasznie cierpi Niemiec.

42'

Boateng ostro wszedł w Ghazaryana. Rzut wolny dla gości.

40'

Na boisku leży Ghazaryan, który ucierpiał w starciu podczas rzutu rożnego.

39'

Bramkarz gości wybił piłkę w boczny sektor, tam ustawiony był Reus, ale strzał Niemca bardzo niedokładny.

38'

Przebłysk Ormian, ale szybko przechwytują gospodarze.

37'

Mecz towarzyski: Niemcy - ArmeniaMecz towarzyski: Niemcy - Armenia

36'

Boateng! Ale futbolówka w dłoniach bramkarza.

35'

Ponownie "pogubił się" Thomas Mueller i nie przyjął piłki zagranej od Andre Schuerrle.

35'

Na trybunach kibice skandują nazwisko Łukasza Podolskiego. Przypomnijmy, że napastnik rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych.

33'

Jeszcze jedna szansa Niemców. Marco Reus był w sytuacji sam na sam z golkiperem Armenii, ale bardzo dobrze zachował się Berezovsky.

32'

Boateng główką po rzucie rożnym, ale zabrakło kilku centymetrów.

30'

Niedokładnie zgrywał Muller i od bramki wznowił Berezovsky.

27'

Sześciu Niemców udało się na rozgrzewkę. Cały czas dominują podopieczni Loewa, ale nie oglądaliśmy jeszcze bramek.

23'

Co się z nim dzieje? Thomas Mueller po raz trzeci nie trafia w piłkę.

22'

Groźny strzał z dystansu Kroosa, ale Niemiec ponad bramką.

20'

Piąstkuje Berezovsky.

20'

Höwedes wywalczył rzut rożny.

18'

Dobra piłka zagrywana na lewą flankę, ale futbolówki nie opanował Schuerrle.

16'

Andre Schuerrle zagrywa płaską piłkę przed bramkę Armenii, ale goście wybijają futbolówkę, zażegnując niebezpieczeństwu.

14'

Kolejna szansa naszych zachodnich sąsiadów. Reus znalazł się oko w oko z Berezovskym, ale z linii bramkowej wybił piłkę Mkoyan.

13'

Niemcy całkowicie zdominowali przebieg spotkania. Zaraz po stracie futbolówki wysoko "doskakują" do przeciwnika i odbierają mu piłkę.

10'

Andre Schuerrle! Nie ma bramki! Philipp Lahm rewelacyjnie dograł na głowę zawodnika Chelsea, ale ten nie zdołał trafić do siatki bramkarza gości.

7'

Piłka po zagraniu Schuerrle przeszła obrońców Armenii, ale Thomas Mueller ponownie nie trafił w piłkę i od bramki rozpocznie Roman Berezovsky.

7'

Ostry pressing Niemców i wywalczyli oni rzut różny.

4'

Kolejna szansa gości! Henrik Mkhitaryan wysunął piłkę na 11. metr w kierunku Movsisyana, ale napastnik nie trafił w piłkę.

3'

Manucharyan próbował dośrodkowywać w pole karne, ale bardzo niedokładnie prawoskrzydłowy Armenii. .

2'

Pierwsza sytuacja gospodarzy. Gdyby Thomas Mueller trafił czystko w piłkę mielibyśmy 1:0.

20:44

Rozpoczynamy mecz towarzyski pomiędzy Niemcami a Armenią.

20:43

Coface Arena wypełniona do ostatniego miejsca. Zawodnicy już się przywitali. Zaraz rozpoczniemy.

20:41

Tymczasem hymn Niemiec.

20:40

Hymn Armenii.

20:39

Kapitalna oprawa kibiców. Wszystko jest rewelacyjnie przygotowane, choć to tylko mecz towarzyski.

20:39

Wyszli! Za moment hymny obu państw.

20:37

Na trybunach pojawili się także kibice reprezentacji Armenii.

20:37

Zawodnicy już w tunelu.

20:36

Oprawa na murawie stadiony w Moguncji przygotowana. Czekamy już tylko na piłkarzy.

20:35

Oto rezerwy Armenii: Beglaryan, Haceaturov, Sarkisov, Tumasyan, Yuspashyan, Alex Henrique, Daghbashyan, Hambardzumyan, Guevgeozián, Aslanyan-Mamedov, Voskanyan, Kasparov.

20:33

Rezerwowi reprezentacji Niemiec: Schweinsteiger, Kramer, Durm, Draxler, Großkreutz, Podolski, Ginter, Götze, Klose, Özil, Zieler, Neuer.

20:32

Jutro podopieczni Joachima Loewa wylecą do Brazylii.

20:28

Henrik Mkhitaryan

20:28

W najnowszym rankingu FIFA Niemcy są sklasyfikowani na 2. miejscu, natomiast podopieczni Bernarda Challandesa spadli o 5 pozycji i zajmują 38. miejsce.

20:25

Ormianie w ostatnich tygodniach rozegrali dwa spotkania. Najpierw pokonali 4:3 Zjednoczone Emiraty Arabskie, natomiast kilka dni później ulegli Algierii 1:3.

20:22

Niemcy rozegrali już jeden mecz podczas przygotowań do mundialu. Zremisowali oni 2:2 z Kamerunek, a bramki dla naszych zachodnich sąsiadów zdobywali: Thomas Mueller i Andre Schuerrle.

20:18

Głównym arbitrem spotkania będzie Austriak - Herald Lechner. Na liniach - Maximilian Kolbitsch oraz Andreas Staudinger.

20:17

Obie reprezentacje zagrają dzisiaj na Coface Arena (na co dzień używany przez FSV Mainz 05)

20:15

Zapraszam wszystkich na relację na żywo z meczu Niemcy-Armenia. Dzisiaj przekonamy się w jakiej formie przed mundialem w Brazylii są nasi zachodni sąsiedzi.