Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
0 : 2
concordiaConcordia Elbląg
94'

Koniec spotkania! Garbarnia Kraków przegrywa swój przedostatni mecz w II lidze na własnym terenie z Concordią Elbląg 0:2 (0:2) i spada na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście zyskują jedno "oczko" i co ważniejsze przerywają passę czterech meczów bez zwycięstwa. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

90'

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

87'

Kolejne uderzenie z rzutu wolnego Kalemby, ale znów pewnie broni Przemysław Matłoka.

84'

Ostatnią zmianę przeprowadza także Gimenez de los Galanes. Na boisko wszedł Tomczuk, zmienił Lopeza.

82'

Ostatnia zmiana w Garbarni. Kalicki zmienia Piszczka.

81'

Juan Manuel Gonzalez Perez schodzi, w jego miejsce Jakub Zejglic.

76'

Świetne wyjście z bramki Sypniewskiego! Kolejny raz młody golkiper ratuje swoją drużynę przed utratą bramki.

74'

Ofiarna interwencja Norberta Piszczka zapobiegła w ostatniej chwili utracie trzeciego gola. Na bramkę Sypniewskiego strzelał Patryk Galeniewski.

71'

Paweł Byrski zmienia Marcina Siedlarza.

67'

Adolfo Fernandez Lopez uderza z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko ponad bramką Sypniewskiego.

66'

Ogar zmienia Jakuba Góreckiego.

65'

Za wysoko uniósł nogę Jakub Górecki, od rzutu wolnego Concordia.

64'

Kolejna żółta karta dla zawodnika Garbarni. Tym razem napomniany przez arbitra został Jakub Górecki.

61'

Druga roszada w składzie Concordii. Na placu gry pojawił się Patryk Galeniewski, zmienił Alfredo Pereza Zapatę.

58'

Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Jean Claude Essomba, w jego miejsce Adrian Jastrzębski.

55'

Garbarnia otrząsnęła się po stracie dwóch zawodników i zaczyna sobie coraz odważniej poczynać.

52'

Ależ atomowe uderzenie z rzutu wolnego Krzysztofa Kalemby! Z wielkim trudem strzał zawodnika Garbarni broni Przemysław Matłoka!

47'

Błąd w przyjęciu Kiyoshiego, od autu gospodarze.

46'

Wracamy po przewie! Od środka rozpoczęli goście.

45'

Koniec pierwszej połowy! Concordia Elbląg w pełni zasłużenie prowadzi z Garbarnią Kraków 2:0. Jeżeli tak dalej gospodarze będą grać w tym spotkaniu to na pewno po zmianie stron obejrzymy kolejne bramki autorstwa gości. Na Suche Stawy wracamy za około kwadrans!

44'

W natarciu po raz kolejny goście, ale strzał Hectora Ibaneza fantastycznie broni Sypniewski!!

41'

Ostro w polu karnym potraktowany jeden z zawodników Concordii, ale gwizdek arbitra milczy, nie ma czwartego karnego dla gości

38'

Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Na placu gry melduje się Haxhijaj, który zmienił Michała Góreckiego.

35'

Kolejne uderzenie z dystansu rozpędzonych gości, ale piłka powędrowała wysoko ponad bramką Sypniewskiego.

31'

Przy okazji czerwoną kartą ukarany został Marcin Pluta, tak więc Garbarnia do końca meczu będzie grała w "9".

31'

GOOOOOOOOL!!!! 0:2 dla gości!!! Tym razem skutecznie "11" wykonał Shotro Okada.

30'

Jeszcze nie skończyła się pierwsza połowa a my mamy już trzecią jedenastkę na Suchych Stawach!!!

25'

GOOOOOOL!!!! Concordia wychodzi na prowadzenie!!! Drugi raz do piłki oddalonej jedenaście metrów od bramki podszedł Alfredo Perez Zapata, ale tym razem Hiszpan pewnym strzałem w środek pokonał Sypniewskiego!!

24'

Druga żółta dla Kowalskiego! Obrońca Garbarni wylatuje z boiska!

24'

Niesamowite!! Druga jedenastka dla Concordii!!

20'

Nie ma bramki! Kapitalna interwencja Jakub Sypniewskiego, który wyczuł intencje strzelca!

20'

Żółta kartka dla Kowalskiego

19'

Kapitalna indywidualna akcja Jeana Claude'a Essomby i mamy rzut karny dla Concordii!!

18'

Kolejny rzut wolny dla Concordii. Jak na razie piłkarze Garbarni nie radzą sobie z szybkimi piłkarzami gości.

15'

Żółtą kartką ukarany Norbert Piszczek.

15'

Kolejne prostopadłe zagranie w kierunku najbardziej wysuniętego napastnika Concordii, ale tym razem za mocno.

11'

Garbarnia próbowała rozegrać akcję z pominięciem drugiej linii, ale Kowalski źle rozpoczął grę długim podaniem. Ewidentnie brakuje w szeregach gospodarzy spokoju i dokładności.

10'

Bardzo aktywny od początku spotkania jest Hector Faura Ibanez. 23-letni Hiszpan już sporo krwi napsuł piłkarzom gospodarzy.

6'

Ładne prostopadłe podanie w kierunku Zapaty, ale Hiszpan na ewidentnym spalonym. Od rzutu wolnego gospodarze.

4'

Na razie optyczną przewagę zyskali goście, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

3'

Gospodarze zagrają dziś w tradycyjnych biało-brązowych trykotach, natomiast goście na pomarańczowo.

1'

Pierwszy gwizdek rozbrzmiał nad Suchymi Stawami, od środka rozpoczęli gospodarze.

16:59

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę, za chwilę początek rywalizacji na Suchych Stawach!

16:36

Obie drużyny nie mogą być zadowolone z wyników jakie osiągały w ostatnim czasie. Garbarnia przegrała mecze z Pogonią Siedlce, Wigrami Suwałki oraz zremisowała z walczącą o awans do 1. ligi Siarką Tarnobrzeg, natomiast zespół gości przegrał z Legionovią, Olimpią Zambrów i Stalą Stalowa Wola.

16:30

Piłkarze obu ekip zameldowali się już na rozgrzewce, do pierwszego gwizdka arbitra już tylko 30 minut.

Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 25.05.2014

Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 25.05. 2014

16:26

Do meczu pozostało jeszcze kilka chwil, tak więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z którtką zapowiedzią tego spotkania.

16:24

Ławka gości: Patryk Galeniewski, Bartosz Broniarek, Sebastian Tomczuk, Jakub Zejglic, Adrian Jastrzębski.

16:23

Ławka gospodarzy: Adrian Jękot, Paweł Byrski, Gjentijan Haxhijaj, Tomasz Ogar, Tomasz Kalicki, Mateusz Ząbczyk.

16:19

W pierwszym listopadowym starciu obu ekip w Elblągu lepsza okazała się Garbarnia, która po bramkach Nowaka oraz Pluty wygrała 2:1. Honorowe trafienie dla Concordii zaliczył wówczas Damian Szuprytowski.

16:16

Spotkanie na Suchych Stawach będzie jednak rywalizacją bez większego ciśnienia, bowiem obie ekipy nie mają już szans na utrzymanie się w II lidze.

16:07

Witamy serdecznie ze słonecznego Krakowa. Już za niespełna 50 minut pierwszy gwizdek sędziego Andrzeja Chudego, który rozpocznie starcie Garbarni Kraków z Concordią Elbląg.