Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

18:59

Trzeba jednak zaznaczyć, że Siarka nie zasłużyła na tak wysoką porażkę.

18:59

Wigry znakomicie rozpracowały Siarkę w 2 połowie. Wynik 3:0 i goście redukują stratę punktową do zaledwie 1 "oczka"! To powoduje, że walka o awans nabierze jeszcze większych rumieńców!

94'

Koniec spotkania! Wigry rozbijają Siarkę 3:0 i zbliżają się do tarnobrzeżan na zaledwie 1 punkt!

92'

Jeszcze jedna żółta kartka, którą sędzia ukarał Jakuba Wróbla.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

90'

Prawdziwy nokaut, Wigry potwierdzają znakomitą formę, Siarka natomiast słabą.

89'

GOOOOOOOOOOOOLLL 0:3!! Wigry rozbijają Siarkę! Goście wyszli w kontrze 3 na 1, i Radzio bez problemów pokonuje Melona!

85'

Zmiana w drużynie Wigier, za strzelca pierwszej bramki, Mateusza Żebrowskiego, na boisku pojawia się Mateusz Romachów.

84'

GOOOOOOOOOLLL, 0:2!! Mackiewicz uderza z linii pola karnego obok zdezorientowanego Melona i Wigry prowadzą już dwoma bramkami!

83'

Luksys schodzi z boiska, za niego Jeriomenko.

82'

Mackiewicz kapitalnie "wjechał" w obronę Siarki, ale jego strzał broni Melon. Rzut rożny dla Wigier.

81'

Karłowicz i Popiela mocno ucierpieli w bezpośrednim starciu, ale zaraz powinni wrócić do gry.

80'

Sędzia podyktował rzut wolny dla Wigier po czym...zmienił decyzję i przyznał wolny Siarce.

77'

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów. W Tarnobrzegu jest dziś bardzo ciepło.

76'

Buras otrzymał kartkę i od razu został zmieniony. W jego miejsce na murawie pojawił się Jakub Wróbel.

76'

Buras w walce o piłkę fauluje Michałowskiego i otrzymuje żółtą kartkę.

74'

I jeszcze zmiana, boisko opuścił Dariusz Frankiewicz, a w jego miejsce Łukasz Popiela. Trener Tułacz stawia wszystko na jedną kartę.

74'

Makowski fauluje wychodzącego na dobrą pozycję Luksysa, sędzia ukarał zawodnika żółtą kartką.

71'

Cóż za okazja dla Siarki! Ciećko fantastycznie zagrał do Truszkowskiego, który stanął oko w oko z Salikiem, ale bramkarz Wigier skutecznie interweniował!

70'

Ciećko ładnie przyjął piłkę na klatkę przed polem karnym, jednak uderzył bardzo słabo.

68'

Wrzutka Koczona, piłka leciała wprost na głowę Ciećki, ale w ostatniej chwili na rzut rożny wybił Bogusz!

68'

Buras blisko straty, o piłkę walczył Karłowicz, ale ostatecznie górą zawodnik Siarki.

65'

Zmiana w zespole Wigier, na murawie za Tomasza Tuttasa pojawia się Piotr Karłowicz.

64'

Kontratak Siarki, Bartkowski fauluje Burasa i kolejna żółta kartka dla Wigier.

62'

Frankiewicz kapitalnie zastopował kontrę Wigier!

61'

Nadolski dośrodkowuje ale wprost w ręce Salika.

59'

Nadolski bezsensownie ciągnie za koszulkę Żebrowskiego i słusznie otrzymuje kartkę.

58'

Mackiewicz fauluje Koczona i przy okazji mocno nabija piłką Marcina Figla, który zwija się z bólu na murawie.

55'

Kontratak Wigier, ale akcja gości dobrze przerwana przez tarnobrzeską defensywę.

54'

Zakotłowało się teraz pod bramką Wigier! Wrzutka ląduje w rękach Salika, ale golkiper drużyny gości wypuścił futbolówkę! Piłkarze Siarki jednak zbyt mocno próbowali strzelić bramkę i finalnie sfaulowali bramkarza Wigier.

53'

Drugi rzut rożny dla Siarki w przeciągu minuty, żaden jednak nie przyniósł skutku.

52'

Świetna szansa Siarki! Frankiewicz zagrał do Barana który stał na 11 metrze, jego strzał jednak zablokowany!

51'

Mocna piłka Frankiewicza z rzutu wolnego i zawodnicy Wigier wybijają na korner.

51'

MELON KAPITALNIE BRONI! Luksys dostał znakomite zagranie, wbiegł w pole karne, lecz bramkarz Siarki fantastycznie obronił strzał zawodnika Wigier!

48'

Miękkie zagranie Burasa w pole karne, ale Ciećko nie sięgnął piłki.

46'

Od początku drugiej połowy na boisku pojawił się Tomasz Ciećko, który zastąpił Tomasza Personę.

46'

Gwizdek sędziego i Siarka zaczyna drugą połowę spotkania!

18:03

Piłkarze wracają powoli na murawę, za chwilę drugie 45 minut!

17:54

A przy bramce zawinił Persona, który dał się wyprzedzić Żebrowskiemu.

17:52

Siarka nie ma już nic do stracenia. Czy trener Tułacz zaryzykuje i postawi na kolejnego napastnika?

17:52

Nic nie wskazywało na bramkę dla Wigier. Sytuacji podbramkowych mieliśmy jak na lekarstwo, Wigry stworzyły jedną sytuację i piłkarze trenera Kaczmarka prowadzą po 1 odsłonie.

45'

Ani jednej doliczonej minuty i sędzia odgwizduje koniec 1 połowy, wracamy za kwadrans!

44'

Przy bramce mocno zawiniła obrona gospodarzy, gdyż Żebrowski łatwo minął obrońcę Siarki i oddał strzał na bramkę Melona.

43'

Karankiewicz fauluje Truszkowskiego i sędzia słusznie pokazuje żółtko.

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL dla Wigier! Znakomita piłka do Żebrowskiego, który wbiegł w pole karne i potężnym strzałem pokonał Melona!

42'

Mackiewicz prosto w mur i Siarka rusza z kontrą. Piłka do Truszkowskiego, ale szybszy był Salik.

41'

Makowski fauluje Luksysa około 30 metrów od bramki Melona i mamy rzut wolny dla Wigier.

38'

Tuttas przyjął piłkę 2 metry od bramki Melona, ale skutecznie wybił mu ją spod nóg Makowski.

35'

Wrzutka Mackiewicza z rzutu wolnego minęła wszystkich. Minęła również słupek bramki Melona i golkiper Siarki wznowi grę.

34'

Strzał Figla zablokowany, piłka trafiła do Truszkowskiego, który z woleja uderza mocno, ale wprost w bramkarza Wigier.

32'

Figiel zgrywa piłkę do Nadolski, który stał na 16 metrze. Pierwsze uderzenie trafiło w plecy obrońcy Wigier, poprawka z główki już niecelna.

31'

Krótko rozegrany korner, ale zawodnicy Siarki przekombinowali i od bramki zaczyna Salik.

30'

Siarka zamknęła Wigry na ich połowie, teraz piłkę wybija Bartkowski i mamy pierwszy rzut rożny.

26'

Bramkarze jak na razie nie mają zbyt wiele do roboty. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, a sytuacji podbramkowych praktycznie nie ma.

24'

Ładne wrzucenie piłki w szesnastkę przez Frankiewicza, tam futbolówkę otrzymał Koczon, jednak później na spalonym jeden z zawodników Siarki.

23'

Sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w tym meczu, za faul na Frankiewiczu ukarany został Luksys.

22'

I mamy zmianę. Co ciekawe, po starciu Tarnowskiego i Tunkiewicza, obaj odnieśli urazy i...nie ma ich już na murawie.

21'

Na boisku leży Tunkiewicz, który widać odczuwa ból po wcześniejszym zderzeniu z Tarnowskim. Do zmiany przygotowany już Marcin Figiel.

20'

Uderzenie Tuttasa po ładnej akcji Wigier mija bramkę Melona.

19'

Nadolski podbił piłkę wrzuconą przez Koczona, ta trafiła pod nogi Burasa który mocno uderzył, ale piłka jeszcze po rykoszecie ląduje w rękawicach Salika

17'

A jednak konieczna będzie zmiana. Za Tarnowskiego na boisku pojawia się Luksys.

15'

Z boiska schodzi kontuzjowany Tarnowski, zawodnik gości trzyma się za Kolano i mocno kuleje. Zmiany jednak nie ma.

13'

Dobry przechwyt Stępnia na linii środkowej, kapitan Siarki próbował zagrać prostopadłą piłkę do wychodzącego Truszkowskiego, ale podanie to przeciął Karankiewicz.

12'

Okres spokojniejszej gry. Widać, ze zespoły badają się wzajemnie.

9'

Już wszystko w porządku i zawodnik gospodarzy kontynuuje grę.

8'

Na boisku leży Tunkiewicz, o którego zahaczył Tarnowski. Zawodnik Siarki powinien jednak wrócić do gry.

6'

Niemal kopia akcji sprzed chwili, znów do piłki skakał Tunkiewicz, lecz tym razem nie sięgnął futbolówki.

4'

Stępień mocno wrzucił piłkę z autu w pole karne, tam strącił ją Tunkiewicz, ale ta wyleciała za pole gry.

3'

Nerwowo wybija piłkę Tunkiewicz, wprost pod nogi Mackiewicza, ten oddaje strzał, jednak bez problemów broni Melon.

2'

Od samego początku do ofensywy ruszyli goście - Siarka jeszcze nie przekroczyła z piłką linii środkowej boiska.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Lasyka i od środka zaczynają goście!

17:00

Sędziowie dzisiejszego spotkania wyprowadzają piłkarzy na murawę. Siarka w tradycyjnych żółto-czarnych strojach, Wigry dziś natomiast na biało.

16:56

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Piotr Lasyk, a pomagać mu będą Marcin Kasprzyk, Rafał Lasyk oraz Wojciech Kretek.

16:56

Jeszcze szybciutko ławki rezerwowych obu drużyn. Siarka: Pogorzelec - Sulkowski, Popiela, Szewc, Ciećko, Figiel, Wróbel. Wigry: Olszewski - Romachów, Makaradze, Luksys, Jeromienko, Karłowicz, Porębski.

16:51

Piłkarze już zakończyli rozgrzewkę, zaczynamy za niespełna 10 minut!

16:51

Siarka Tarnobrzeg zajmuje aktualnie 2 miejsce w tabeli, tuż za plecami dzisiejszych gospodarzy znajdują się dzisiejsi goście - Wigry Suwałki, ze stratą 4 punktów.