1. połowa0 : 2
19:01

Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

19:00

W meczu nie zabrakło ostrej gry. Wystarczy popatrzeć na ilość kartek, których Piotr Wasilewski pokazał dziś aż 11 (w tym aż 9 dla zawodników Stali).

18:58

Siarka przegrywa zatem pierwszy mecz u siebie od 27 lipca 2013 roku. Stalówka powtórzyła wynik sprzed roku, gdy również pokonała w Tarnobrzegu Siarkę 1:2. Piłkarze Pawła Wtorka odnoszą niezwykle cenne zwycięstwo, rewanżując się tarnobrzeżanom za porażkę w pierwszym meczu.

18:56

Bardzo ciekawy mecz zobaczyli dziś kibice w Tarnobrzegu. Stal szybko zdobyła dwie bramki, które ustawiły mecz. W drugiej połowie nadzieje gospodarzom dał Marcin Figiel, jednak piłkarze Siarki nie poszli za ciosem i ostatecznie to Stal Stalowa Wola cieszy się ze zwycięstwa 1:2!

96'

Ostatni gwizdek sędziego, Wielkie Derby Podkarpacia dla Stali Stalowa Wola!

96'

Argasiński otrzymuje drugą żółtą kartkę za strzał po gwizdku!

95'

Piłka w bramce Siarki, ale na spalonym Płonka!

94'

Ciećko fauluje około 40 metrów od własnej bramki, jest chyba po meczu.

92'

Taktyczny faul Płonki i żółta kartka.

91'

Doliczone zostało 5 minut

90'

Jeszcze jedna, taktyczna zmiana trenera Wtorka, na boisku za Mikołajczaka pojawia się Płonka.

89'

Wrzutka wprost na głowę Wróbla, który w świetnej sytuacji nie trafił w bramkę!

89'

Łanucha fauluje Barana na linii środkowej i kolejne "żółtko"

85'

Niebezpieczny wślizg Argasińskiego i żółta kartka dla gracza Stali

84'

Trener Tułacz stawia wszystko na jedną kartę, wprowadza do gry Tomasza Ciećkę za Bartosza Sulkowskiego.

83'

Piłkarze Stali często faulują w środku pola.

82'

Kontra Stalówki, zawodnicy trenera Wtorka jednak nie potrafili wykorzystać przewagi.

80'

I zmiana, za Sachę na boisku pojawia się Mateusz Kantor.

80'

Zmieniany Mariusz Sacha ukarany żółtą kartką za opóźnianie zmiany.

80'

Wrzutka Persony z rzutu wolnego, piłka po rykoszecie mija bramkę! Dziwna decyzja sędziego, który nie odgwizdał ewidentnego rzutu rożnego.

77'

Persona stracił piłkę w narożniku boiska i sfaulował zawodnika Stali, za co dostał żółtą kartkę.

76'

Reiman dobrze podciął piłkę do wychodzącego Sachy, ale szybszy Pogorzelec.

73'

W miejsce Żmudy pojawił się Michał Bogacz.

73'

Żmuda opuszcza boisko na noszach.

72'

Pierwsza zmiana w szeregach Stali, boisko opuszcza strzelec drugiej bramki, Przemysław Żmuda.

71'

Koczon wyprowadzał kontrę Siarki, gospodarze mieli liczebną przewagę, ale złe podanie zawodnika Siarki!

67'

Wróbel wyprowadzał kontrę Siarki, faulowany przez Czarnego, który otrzymuje żółtą kartkę.

67'

Pogorzelec świetnie broni strzał Łanuchy!

64'

Świetne wyjście na pozycję Mikołajczaka! Zawodnik Stali próbował zaskoczyć Pogorzelca strzałem po długim słupku, ale niecelnie!

61'

Wrzutka Persony z rzutu wolnego nie dotarła do nikogo, ale mogła zaskoczyć Wietechę, który z trudem odbija futbolówkę!

61'

Koczon wychodził z kontratakiem, sfaulował go Bartkiewicz, a sędzia słusznie pokazuje żółtą kartkę

59'

Figiel fauluje Mikołajczaka około 40 metrów od bramki.

57'

Siarka wraca zatem do gry! Liczymy na świetne widowisko!

55'

Ależ mogła odpowiedzieć Stal! Czarny z najbliższej odległości główkuje nad bramką!

54'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLL, Marcin Figiel! Kapitalna wrzutka Koczona z prawej strony i Figiel kapitalnie ubiegł Wietechę!

52'

Odpowiedź Siarki! Piłka do wchodzącego Kowalskiego, który wślizgiem próbował pokonać Wietechę, jednak ten po raz kolejny świetnie broni!

52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Czarnego, ale ten uderza tuż nad poprzeczką!

47'

Stalówka ruszała z kontrą, którą wślizgiem przerwał Kowalski. Sędzia uznał, że nie był czysty i ukarał zawodnika Siarki żółtą kartką.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut!

18:02

A na trybunach dziś m.in. Cezary Kucharski i Jacek Zieliński.

18:01

Piłkarze wracają na murawę, za chwilę początek drugiej części spotkania.

17:53

Trzeba za to powiedzieć, że podopieczni Pawła Wtorka są dziś w dobrej dyspozycji, zarówno w obronie, jak i w ataku. Piłkarze ze Stalowej Woli wyprowadzają bardzo groźne kontry.

17:51

Szybka bramka dla gości wyraźnie podcięła skrzydła Siarkowcom. Piłkarze trenera Tułacza próbowali zdobyć bramkę, lecz trzeba powiedzieć, że mieli oni pecha. Świetnie w bramce Stali spisuje się Wietecha, natomiast Siarka nie ma zbytnio pomysłu jak przedrzeć się przez obronę Stalówki. Czyżby pierwsza porażka Siarki na własnym stadionie od 27 lipca 2013 roku?

46'

Koniec pierwszej połowy, Stal prowadzi w Tarnobrzegu 2:0 po bramkach Łanuchy i Żmudy!

46'

Sędzia dolicza 1 minutę.

45'

Wrzutka Koczona ląduje w rękawicach Wietechy.

43'

Poprzeczka!! Wrzutka Persony z rzutu wolnego, Truszkowski uderza z woleja, a piłka trafia w poprzeczkę!

42'

Siarka wyraźnie podłamana, jednak cały czas próbują stworzyć sobie dobrą sytuację.

39'

Kowalski przerzucił piłkę na prawą stronę, tam na raty wrzucał Persona, lecz za drugim razem piłka opuściła boisko.

37'

Kapitalna "ruleta" Truszkowskiego, zagranie do wychodzącego Koczona, jednak zawodnik Siarki na spalonym!

35'

Wrzutka Persony w pole karne, ale strzał Wróbla wysoko nad bramką.

36'

Ależ blisko gola dla Siarki! Sprzed pola karnego uderzał Figiel, piłka jeszcze po rykoszecie przelatuje tuż obok okienka bramki Wietechy!

32'

Druga zmiana w drużynie Siarki! Trener Tułacz ściąga tym razem Łukasza Popielę.

31'

Siarka przeważa na boisku, jednak akcje Stali są bardzo niebezpieczne.

30'

Zdenerwowany trener Tułacz ściąga z boiska Damiana Burasa. Czy Wróbel pomoże Siarce odrobić straty?

30'

Szykuje się zmiana w drużynie Siarki, trener Tułacz wprowadzi Jakuba Wróbla.

27'

GOOOOOOOOOOOOOLLLL, 0:2!! Rzut rożny dla Stali, dośrodkowuje Łanucha, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Żmuda, który daje Stali dwubramkowe prowadzenie!

26'

Ależ kapitalnie broni Wietecha! Truszkowski uderzał głową, a bramkarz Stali wybronił ten strzał końcem palców!

23'

Głupia strata Popieli w środkowej części boiska, ale zawodnik Siarki chwilę później naprawia swój błąd.

22'

Dzisiejszy mecz ogląda około 3200 kibiców.

21'

Brzydki faul Mistrzyka w pobliżu pola karnego Siarki i sędzia pokazuje pierwsze "żółtko"

20'

Fatalnie uderzał Figiel, mimo, iż miał dość dużo miejsca.

18'

Siarka od momentu straty bramki dominuje na boisku.

15'

Pierwsza wrzutka Persony niecelna, po chwili zawodnik Siarki poprawił, ale Baran uderzał niecelnie

14'

Buras faulowany na wysokości pola karnego, dobra okazja do wrzutki dla gospodarzy.

13'

Strata Persony, jednak Figiel wybija piłkę na aut. Chwilę później faulowany Nadolski.

10'

Przepraszam za błąd - strzelał Buras, nie Chrabąszcz, który jest kontuzjowany.

8'

Ależ szansa SiarkI! Najpierw strzelał Chrabąszcz, piłka trafiła do leżącego na 5. metrze Truszkowskiego, którego pierwszy strzał obronił Wietecha, a drugi minimalnie minął słupek!

7'

Siarka próbuje się odgryźć, ale jak na razie podopieczni Tomasza Tułacza nie mają pomysłu na atak

5'

GOOOOOOLLL dla Stali! Łanucha pakuje piłkę w lewy róg bramki Pogorzelca, Stal prowadzi w Tarnobrzegu!

3'

Rzut karny dla Stali! Z lewej strony wrzucał Mistrzyk, a ręką zagrał jeden z piłkarzy Siarki!

1'

Pierwsza wrzutka Persony z rzutu wolnego wybita przez obrońców Stali.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Wasilewskiego i od środka zaczynają gospodarze!

16:59

Siarka wita gości utworem AC/DC - Highway to Hell. Czy Tarnobrzeg będzie piekłem dla Stalówki?

16:57

Sędzia Wasilewski wyprowadza obie drużyny na boisko, za chwilę zaczynamy!

16:47

Piłkarze schodzą już do szatni, do meczu pozostało niewiele ponad 10 minut.

16:44

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Piotr Wasilewski, pomagać mu będą Piotr Marucha, Dawid Farbicki oraz Paweł Moszak.

16:38

Nad stadionem piękna pogoda, a na trybunach coraz mniej wolnych krzesełek.

16:35

Ławka rezerwowych Stali: Dawid Wołoszyn - Mateusz Kantor, Damian Juda, Patryk Tur, Tomasz Płonka, Sylwester Sikorski, Michał Bogacz

16:35

Ławka rezerwowych Siarki: Artur Melon - Konrad Stępień, Patryk Szewc, Jan Kowalski, Maciej Termanowski, Jakub Wróbel, Tomasz Ciećko

16:23

Chwilę później pojawiają się również gospodarze, powitani gromkimi oklaskami.

16:23

Na rozgrzewkę wybiegają piłkarze Stali, których publiczność wita gwizdami.

16:14

Pogoda w Tarnobrzegu dziś bardzo zmienna. Raz świeci słońce, raz pada deszcz. Jak na razie ciemniejszych chmur nad stadionem jednak nie widać.

16:10

Bilety na dzisiejsze spotkanie rozchodziły się niczym "ciepłe bułki". Na stadionie spodziewany jest dziś komplet widzów.

16:07

Siarka jest aktualnie liderem, natomiast Stal zajmuje 9. miejsce ze stratą 14 punktów do dzisiejszego rywala. W pierwszym meczu tych dwóch drużyn podopieczni trenera Tułacza zwyciężyli w Stalowej Woli 1:0, a zwycięską bramkę zdobył Marcin Truszkowski.

16:05

Mecz określany mianem Wielkich Derbów Podkarpacia elektryzuje kibiców na Podkarpaciu. Niestety, kibice "Stalówki" dzisiejszego meczu ze stadionu nie zobaczą.