Bayern MonachiumBayern Monachium
5 : 1
KaiserslauternFC Kaiserslautern
92'

KONIEC!! Bayern Monachium rozbił na Alianz Areni drugoligowe Kaiserslautern 5:1 i awansował do finału Pucharu Niemiec w którym zmierzy się z Borussią Dortmund!

91'

Goetze i Ribery ośmieszyli defensywę Kaiserslautern! Francuz popisał się kapitalnym podaniem, a Niemiec bez problemu wpakował piłkę do bramki.

90'

Gooool! Goetze!!!!!

89'

Alexander Ring próbował zaskoczyc gospodarzy z rzutu rożnego, ale w tym spotkaniu nic sie już raczej nie zmieni.

88'

Bayern

87'

Rafinha ładnie włączył się do akcji ofensywnej, ale jak to mówią z dużej chmury mały deszcz, zero zagrożenia pod bramką Tobiasa Sippela.

85'

Idrissou uderzał i przez przypadek trafił w twarz Lahma. Bardzo mocno ucierpiał kapitan gospodarzy.

83'

I jeszcze przed szansą stanęli Bawarczycy, Götze świetnie zagrał do Mandzukicia, ale Chorwat nie potrafił wykorzystać świetnego podania i nie zdobył kolejnej bramki.

82'

Ostatnie dziecięc minut meczu przed nami, a w powietrzu wisi kolejna bramka dla Bayernu.

81'

Boisko opuścił też strzelec gola dla przyjezdnych, Zoller, którego zmienił Lakić.

80'

Kolejna zmiana w Bayernie. Rafinha pojawia się za Davida Alabe.

79'

Mario Goetze dograł piłkę w kierunku Maro Mandzuikca, a Chorwat znalazł się we właściwym miejscu i czasie, kierując piłkę na długi róg, prosto do siatki.

78'

Goooool! Mario Mandzukic!!!!!!! To jest już koniec!!!!

76'

Zmiana także w zespole Kaiserslautern, Idrissou zastąpi Jessena.

75'

Strzelec bramki, Bastian Schweinsteiger opuszcza murawę, zastąpi go Javi Martinez.

73'

Na brawa zasługują gracze Kaiserslautern, po ich grze wciąż widac, że starają się zapracowac sobie na zdobycie drugiej bramki.

72'

Tempo spotkania trochę przygasło, gra toczy się teraz w środku pola, przy piłce utrzymuje się Bayern.

70'

Rzut wolny dla Kaiserslautern, piłkę zagrywał Kostas Fortounis, ale Boateng zrehabilitował się za fatalną postawę przy stracie gola i pewnie wybił pikę.

69'

Do końca spotkania pozostało dwadzieścia minut. Czy Kaiserslautern jest w stanie zdobyc jeszcze dwie bramki aby doprowadzic do wyrównania? Chyba nie...

68'

Chris Löwe nie jest w stanie kontynuowac gry. Zastąpi go Kostat Fortunis.

66'

Mamy rzut rożny dla gospodarzy, ale wcześnie skurcz złapał Chrisa Löwe.

65'

Strata bramki nieco zbiła z tropu Bawarczyków, którzy myśleli z pewnością, że ten mecz jest już wygrany. Piłkarze Kaiserslautern udowodnili, że będą walczyli o jak najbardziej korzystny dla siebie rezultat do ostatniego gwiazdka sędziego.

63'

To siódmy mecz z rzędu, kiedy Bayern Monachium stracił gola.

61'

Pierwszej zamiany dokonał Pep Guardiola. Za Arjena Robbena pojawia się Mario Goetze.

60'

Simon Zoller pracował starannie na tę bramkę od dłuższego czasu. Dostał dobre dośrodkwoanie od Dicka, wygrał pojedynek główkowy ze spóźnionym Boatengiem i pokonał pewnym strzałem Lukasa Readera.

59'

Goooool! Simon Zoller!!!!!! Bramka dla Kaiserslautern!!

57'

Bayern

56'

Florian Dick ukarany żółtą kartką za faul na Franku Riberym.

56'

Jeśli Bayern awansuje, a tak się właśnie stanie, w wielkim finale Pucharu Niemiec zagra z Borussią Dortmund, która wczoraj poradziła sobie z Wolfsburgiem.

54'

Arjen Robben dobrze dziś asystuje, ale gorzej mu idzie jeśli chodzi o strzelanie goli. Przed chwilą popisał się niecelną próbą uderzenia.

53'

Zoller stanął przed szansą zdobycia gola dla swojej drużyny, ale w dobrej sytuacji nie trafił nawet w piłkę.

52'

Dzięki zdobytej bramce Thomas Mueller po raz siódmy wpisał się na listę strzelców w tegorocznej edycji Pucharu Niemiec i tym samym wysunął się na pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek.

51'

Napastnik Bayernu Monachium pewnie egzekwuje jedenastkę i zamienia ja na gola. To jest nokaut drużyny Kaiserslautern.

50'

Gooool! Thomas Mueller!

49'

Chris Löwe faulował w polu karnym Arjena Robbena.

48'

Robben przewraca się w polu karnym, mamy jedenastkę dla Bayernu!

47'

Świetne dośrodkowanie w pole karne gości, do piłki doszedł Dante, ale Sippel niepewnie zdołał ją wybic.

46'

Początek drugiej połowy dla Bayernu, dobra wrzutka Boatenga nie przyniosła jednak poważnego zagrożenia pod bramką Sippela.

21:31

Po przerwie wracamy do Monachium i rozpoczynamy drugą połowę!

21:17

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bayern Monachium prowadzi z Kaiserslautern 2:0.

45'

Źle wygląda dziś Bayern w defensywie, przed chwilą dobrą szanse mieli goście, w polu karnym Bawarczyków było dwóch niepilnowanych piłkarzy Kaiserslautern , w tym Karim Matmour, ale ostatecznie piłkę zdołał przechwycic Dante.

44'

Mogli jeszcze poszukac przed przerwą trzeciej bramki piłkarze Bayernu, ale piłkę zbyt łatwo stracił Bastian Schweinsteiger.

43'

Bayern - Kaiserslautern

42'

Kolejny rzut rożny dla gości, piłkę dośrodkowywał Karim Matmour, ale Mario Mandzukic znakomicie spisał się w defensywie.

41'

Bayern Monachium wymienił do tej pory 314 podań, a Kaiserslautern 96.

40'

Rzut rożny dla gości, do piłki podszedł Chris Löwe, ale nie udało mi się to zagranie.

39'

Od kilku minut oglądamy na placu gry dominację Bayernu. Wątpliwym jest, że przedstawiciele 2. Bundesligi zdołają odwrócic losy tego spotkania.

37'

Świetne zagranie Kroosa do Ribery'ego, ale w całej tej sytuacji gdzieś ofiarnie zainterweniował jeden z defensorów Kaiserslautern.

36'

Dobre wyjście Tobiasa Sippela ratuje przyjezdnych przed utratą gola.

35'

34'

Kontra Kaiserslautern, ale tak szybko jak goście ją wyprowadzili, tak szybko Bayern powstrzymał ją i rozpoczął konstruowanie własnego ataku.

33'

To jest Bayern! Świetna akcja gospodarzy, znów podawał Arjen Robben, a wewnętrznym podbiciem, tuż przy słupku uderzył Toni Kroos. Tobias Sippel by bez szans na obronę tego strzału.

32'

Goooool! Kroos!!!!!!

30'

Fantastyczna atmosfera panuje dziś na trybunach stadionu Alianz Arena. Mecz ogląda aż 71 000 tys. widzów.

29'

Chorwat utyka, ale po chwili wraca do gry. Piłkarze Bayernu domagali się żółtej kartki dla piłkarza Kaiserslautern.

28'

Brzydki faul na Mario Mandzukicu, zaowdnik tym razem nie podnosi się z murawy.

27'

Mario Mandzukic zszedł z prawej strony do środka i oddał niecelny strzał na bramkę Sippela, Chorwat przewrócił się jeszcze w polu karnym, ale nie zdołał ugrac niczego dla swojego zespołu.

25'

Pracowali na tego gola gospodarze przynajmniej od dobrego kwadransa. Czy bramka Schweinsteiger otworzy nam worek z bramkami w dzisiejszym spotkaniu?

24'

Bayern zdobywa gola po stałym fragmencie gry! Do narożnika ustawił się Arjen Robben, który zagrał piłkę w okolice jedenastego metra, a tam do bramki wpakował ją Bastian Schweinsteiger!

23'

Goool! Bastian Schweinsteiger!!!

22'

Próbował swoich sił Robben, ale nie udało mu się osiągnąc sukcesu pod bramką rywali i wyalczył tylko rzut wolny.

20'

Realizator transmisji wypatrzył na trybunach kontuzjowanego Manuela Neuera. Golkiper Bayernu nie wróci jeszcze na ligowe starcie z Brunszwikiem, ale ma byc do dyspozycji trenera na pierwszy mecz półfinałowy LM z Realem Madryt.

19'

Dwudziesta minuta meczu za nami, a na Alianz Arenie wciąż bez goli.

21'

17'

Zawodnicy Kaiserslautern nie postawili przysłowiowego "autobusu" we własnym polu karny, wręcz przeciwnie, w miarę swoich możliwości starają się zagrozic bramce Bayernu.

16'

Faulowany Mario Mandzukic, ale gracz Bayernu na szczęście szybko podniósł się z murawy.

15'

Pierwszy kwadrans gry bez straty gola przez Kaiserslautern.

14'

Teraz rajd Ribery'ego , Francuz biegł z piłką, przełożył ją sobie na prawą nogę i zagrywał do Robbena, ale Holender na spalonym.

12'

Szybka odpowiedź Kaiserslautern! Simon Zoller znów szalał przed polem karnym Bayernu, ale w porę powstrzymali go czujni, monachijscy defensorzy.

11'

I znów Bayern atakuje skrzydłem, akcję znów zainicjował Arjen Robben, dobra wrzutka w kierunku Mandzukica, ale Chorwat trafił w piłkę nieczysto i nie zdołał wpakowac jej do siatki.

10'

Po okresie dobrej gry piłkarzy Kaiserslautern tak jak przewidywano do głosu dochodzą monachijczycy. Coraz częściej wyprowadzają groźne ataki w okolice pola karnego rywali i częściej utrzymują się przy piłce.

8'

To mógł byc gol! Robben ładnie rozegrał piłkę prawym skrzydłem, wypatrzył wbiegającego w pole karne Thomasa Muellera, a ten główką skierował piłkę w poprzeczkę!

7'

Długie zagranie w kierunku Simona Zollera, ale bez zagrożenia pod bramką Lukasa Readera.

6'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska i jak na razie radzą sobie całkiem nieźle.

4'

Pierwsza szansa Bayernu, niegroźny strzał oddał Thomas Muller, najlepszy strzelec tegorocznej edycji Pucharu Niemiec, który w tych rozgrywkach zdobył już 6 goli.

3'

O dziwno odważnie mecze rozpoczęli goście. Piłkarze Kaiserslautern zdołali nawet zamknac Bawarczyków na własnej połowie i nie dali im się zdominowac.

2'

Philipp Lahm dopuścił się faulu na jednym z piłkarzy drużyny gości, ale sędzia tylko słownie upomniał kapitana Bayernu.

1'

W tradycyjnych czerwonych trykotach występują dziś Bawarczycy, zaś piłkarze Kaiserslautern graja w białych strojach.

20:32

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz półfinałowy Bayern Monachium - FC Kaiserslautern!

20:29

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na placu gry.

20:19

Rezerwowi piłkarze Kaiserslautern: Muller, Dorow, Karl, Fortounis, Mockenhaupt, Lakic, Idrissou.

20:18

Rezerwowi piłkarze Bayernu: Husic, Van Buyten, Hojbjerg, Rafinha, Martinez, Götze, Pizarro.

20:18

Monachium jest już gotowe na dzisiejszy mecz. A Wy? :)

20:13

Co ciekawe po drodze do półfinału DFB Pokal "Czerwone Diabły" pokonały przedstawicieli Bundesligi - Bayer Leverkusen i Herthę Berlin.

20:12

Kaiserslautern występuje obecnie w 2. Bundeslidze, ale w ostatnich meczach prezentuje wysoką formę. Podopieczni Kosty Runjaicia nie przegrali siedmiu ostatnich spotkań ligowych, co na chwilę obecną daje im czwarte miejsce w tabeli rozgrywek.

20:11

Puchar Niemiec

20:08

W Pucharze Niemiec Bayern triumfował już 16-krotni razy. W tym roku ma szansę powtórzyć wyczyn z sezonu 06/07, kiedy udało mu się obronić trofeum.

20:08

20:06

Po tym, jak drużyna Pepa Guradioli zapewniła sobie tytuł nieco spuściła z tonu. W ostatnich pięciu spotkaniach Bawarczycy zwyciężyli zaledwie raz, w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United 3:1. W lidze radzą sobie z kolei przeciętnie, bowiem najpierw zremisowali z Hoffenheim, a później przegrali kolejno z Augsburgiem (0:1) i Borussią Dortmund (0:3).

20:05

Piłkarze Bayernu w trwającym obecnie sezonie zdołali zapewnić już sobie jeden tytuł. Po 27 kolejkach Bundesligi osiągnęli tak dużą przewagę na pozostałymi rywalami, że już wtedy mogli świętować obronę krajowego mistrzostwa.

20:03

Przed meczem zachęcamy Was do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

19:57

Serdecznie witamy i zapraszamy LIVE z półfinałowego meczu Pucharu Niemiec w którym Bayern Monachium zagra z Kaiserslautern.