Koniec spotkania! Łódź żegna się z Ekstraklasą zwycięstwem!

Żółta kartka dla Matrasa.

90'

Dwie minuty doliczone.

89'

Piękną asystę miałby Kaczmarek, gdyby Visnakovs zamiast podawać do Rybickiego zdecydował się na strzał.

82'

Mroziński zmienia Kasprzaka

81'

Dośrodkowanie z lewej strony, a niepilnowany Kędziora wbił piłkę do siatki.

81'

Goooool! Bramkę kontaktową dla Piasta zdobył Kędziora!

75'

Kaczmarek wrzucał piłkę w pole karne, ale przejął ją Trela.

74'

Rzut rożny dla Piasta, ale po wrzutce Badii na krótki słupek piłkę wybijają Widzewiacy.

74'

Dzisiejszy mecz ogląda 3200 widzów.

72'

Żółta kartka dla Augustyniaka za zagranie ręką.

70'

Cetnarski podał do Visnakovsa, który będąc już w polu karnym uderzył w prawy róg bramki i pokonał Trelę.

70'

Gooooooooool! Eduards Visnakovs na 2:0!

67'

Ależ okazja Widzewa! Visnakovs wyszedł sam na sam z Trelą, ale przegrał ten pojedynek!

66'

Visnakovs strzelał głową na bramkę Treli, ale za słabo by sprawić problem bramkarzowi Piasta.

64'

Trochę niedokładności w polu karnym Piasta i było groźnie. Ostatecznie z opresji wyszedł Trela.

62'

Król uderzył mocno na bramkę Widzewa, ale również niecelnie.

61'

Widzew Łódź - Piast GliwiceWidzew Łódź - Piast Gliwice

60'

Widzew sporadycznie zapuszcza się pod bramke Treli, ale bez powodzenia.

58'

Dwa rzuty rożne dla Piasta. Po drugim Horvath głową posłał piłkę obok bramki.

56'

Od początku drugiej połowy lepiej poczyna sobie Piast. Widać, że goście chcą odrobić straty.

55'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Kaczmarek w miejsce Bruno.

53'

Widzew próbował atakować, ale po wymianie kilku podań, wszystko zakończyło się stratą piłki w polu karnym Piasta.

51'

Pierwsza akcja Widzewa. Strzelał Cetnarski, ale Trela łatwo wyłapał piłkę.

50'

Zawodnikiem, który uderzał był Hanzel, a piłkę na poprzeczkę przeniósł jeszcze Wolański, który musnął ją końcami palców.

49'

Ależ okazja Piasta! Piłka uderzyła w poprzeczkę po strzale jednego z piłkarzy gości sprzed pola karnego!

48'

Wrzutka w pole karne, ale rzucił się do przodu Wolański i wypiąstkował piłkę.

47'

Rzut rożny z prawej strony dla Piasta.

46'

Zaczynamy 2 polowe. Piłkę wprowadza Widzew.

21:12

W przerwie w Łodzi przestało padać.

45'

Koniec pierwszej połowy! Przewaga Widzewa potwierdzona jednobramkowa przewaga. Bardzo dobry mecz rozgrywa Marek Wasiluk!

41'

Żółta kartka dla Krzysztofa Króla.

40'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Okachi.

38'

Od kilku minut akcja za akcję, ale niewiele z tego wynika. Mimo to nadal widac lekka przewagę Widzewa. Akcje gospodarzy są bardziej składne.

34'

I żółta kartka za symulowanie faulu dla... Carlesa Martineza.

33'

Carles Martinez opatrywany poza linią boczną. Po chwili wraca do gry

30'

Widzew miał rzut wolny na około 25 metrze, po faulu na Kasprzaku. Do piłki podszedł Wasiluk i uderzył w samo okienko. Piękna bramka!

30'

Gooooooooool! Wasiluk z rzutu wolnego!

28'

Matras wrzucił piłkę w pole karne, ale poradził z nią sobie Wolański

27'

Pierwszy celny strzał Piasta. Strzelał Podgórski. Z boiska ogólnie wieje nudą...

24'

Zagranie do Rybickiego w pole karne, ale napastnik Widzewa nie zdołał opanować piłki.

23'

Szarżować próbował Okachi. ale szybszy od niego okazał się Kędziora.

22'

Obrońcy Piasta zablokowali strzał Cetnarskiego.

21'

Piast na razie bezradny, przewaga Widzewa w posiadaniu piłki i ilości akcji ofensywnych.

19'

Akcja Piasta. Król chciał dośrodkować, ale piłka trafiła na aut po drugiej stronie.

17'

Rzut rożny po strzale Cetnarskiego, ale dobrze interweniuje Trela.

16'

Okachi do Rybickiego, ten do Cetnarskiego, który strzela w boczna siatkę.

15'

Po wrzutce Cetnarskiego ponad bramką uderzał Kasprzak.

14'

Kibice Widzewa szybko znaleźli winnych spadku Kibice Widzewa szybko znaleźli winnych spadku

13'

Nieudana akcja Widzewa. Za mocne dośrodkowanie Wasiluka

12'

Mecz został wznowiony bez zbędnych formalności, od rzutu sędziowskiego.

20:16

Niestety, zaczyna padać coraz mocniej. Miejmy nadzieję, że nie przeżyjemy deja vu i dzisiaj mecz uda się jednak rozegrać. Sytuacja pogodowa pogarsza się jednak z minuty na minutę...

20:15

Widzew - Piast

20:05

Kilka minut temu zaczęło co prawda padać, ale taki deszczyk nie utrudni rozegrania spotkania.

20:00

Środa, godzina 20:00. Witamy ze stadionu Widzewa! Dzisiaj nie widać już, co wczoraj spowodowało przełożenie spotkania. Po wodzie na murawie nie ma większego śladu, liczymy, że mecz zostanie dograny bez przeszkód.

08:30

UWAGA! Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. wyznaczył dokończenie spotkania Widzew Łódź 0 Piast Gliwice na 28 maja. Początek o godzinie 20.30. Zawody zostaną wznowione od 12. minuty. CZYTAJ WIĘCEJ!

21:24

Mecz Widzew - Piast przerwany z powodu ulewyWidzew Łódź - Piast GliwiceMecz Widzew - Piast przerwany z powodu ulewy

21:11

Spotkanie najprawdopodobniej zostanie rozegrane jutro.

21:06

Piłkarze Widzewa poszli podziękować swoim kibicom, że mimo wielkiej ulewy dopingowali swój zespół.

21:02

Ostatnie doniesienia mówią że mecz że mecz jest odwołany!!! Jeszcze pozostaje decyzja w jakim terminie ma się odbyć to spotkanie.

20:58

Murawa wygląda fatalnie, ogromne kałuże pojawiły się na płycie boiska, ciężko sobie wyobrazić, by to spotkanie na razie mogło być kontynuowane.

25'

Spotkanie nadal nie może być kontynuowane z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych.

15'

Może warto teraz podsumować ten pierwszy kwadrans meczu. Dużo większą przewagę mają gospodarze, ale jak na razie nie potrafią sprawić dużych problemów Dariuszowi Treli. Piast jedynie kontruje.

14'

Prawdziwy armagedon na stadionie w Łodzi. Sędzia przerywa mecz z powodu ogromnej olewy i burzy jaka przechodzi nad stadionem.

12'

Akcja prawą stroną Widzewa, Alex Bruno dośrodkował na pole karne Piasta, ale nikt nie zamknął dośrodkowania i piłka opuszcza pole karne.

11'

Teraz szczęścia strzałem z dalszej odległości próbował Łukasz Hanzel, jednak przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki rywala.

10'

Uderzenie z dalszej odległości Cetnarskiego, piłka jeszcze wpadła w kozioł, co mogło spowodować problemy w interwencji Treli, ale bramkarz Piasta pewnie wybronił strzał.

8'

Gliwiczanie ruszyli z kontrą, piłka trafia do Rubena Jurado, ale ten zablokowany przez zawodnika Widzewa.

7'

Na razie gra toczy się głównie na połowie Piasta. Gospodarze chcą zmazać plamę po nieudanym sezonie i od początku meczu nie ustępują rywalom.

5'

Piast Gliwice jak na razie dużo gorszy od rywali. Teraz Gerard Badia próbował zagrać piłkę do środka pola karnego, ale zrobił to bardzo niedokładnie i gospodarze przejęli futbolówkę.

3'

Akcja Widzewa, piłka trafia do Eduardsa Visnakovs'a, ale ten trafił w kałużę i piłka spokojnie powędrowała do "koszyczka" Dariusza Treli.

2'

Riposta graczy z Gliwic, tutaj jednak także pewnie interweniuje bramkach wyłapując niedokładną wrzutkę.

1'

Wrzutka piłki na pole karne gości i pewnie interweniuje Dariusz Trela.

1'

Pierwsza akcja gospodarzy w tym spotkaniu, piłka wybita przez graczy Piasta na aut pod własnym polem karnym.

20:29

Piast zagra dzisiaj w jednolitych niebieskich kostiumach, Widzew natomiast na czerwono. Za moment początek meczu!

20:28

Piłkarze obu drużyn wychodzą już przy mocno rzęsistym deszczu na przemoczoną murawę stadionu w Łodzi.

20:26

Przypomnijmy jeszcze że Widzew stracił szansę na utrzymanie w zeszły czwartek przegrywając wysoko na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:3. Piast Gliwice natomiast przypieczętował spadek Zagłębia Lubin wygrywając na własnym stadionie 2:0.

20:25

Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Mielcarz, Mroziński, Kaczmarek, Leimonas, Kozłowski, Naroźnik.

20:20

Ławka rezerwowych Piasta Gliwicec: Szumski, Cicman, Izvolt, Klepczyński, Kwaśniewski, Polak, Szeliga.

20:20

Wróćmy już jednak do tego konkretnego spotkania.

20:19

Miejmy jednak nadzieję, że w spotkaniu pomiędzy Widzewem, a Piastem nie zabraknie emocji i zawodnicy obu drużyn będą chcieli pokazać swoim trenerom, że warto na nich stawiać w przyszłym sezonie.

20:17

Jeśli chodzi o walkę o utrzymanie już wszystko jasne. Z ligi spadają Widzew Łódź i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Pozostałe zespoły będą walczyć jedynie o premie z tytułu praw transmisyjnych przysługujących z tytułu wysokości w tabeli.

20:14

Dzisiaj o tej samej godzinie będą rozgrywane wszystkie spotkania grupy spadkowej. Oprócz tego meczu o 20:30 rozpoczną się pojedynki Śląska Wrocław z Cracovią Kraków, Jagiellonii Białystok z Koroną Kielce, oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Zagłębiem Lubin!

20:14

Już za kilka minut rozpocznie się przedostatnia kolejka T-Mobile Ekstraklasy! W 36. kolejce spadkowicz Widzew Łódź podejmować będzie na własnym stadionie drużynę Piasta Gliwice. Na to spotkanie zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!