KONIEC! KONIEC! ATLETICO WYGRYWA 1:0 I WYRZUCA BARCELONĘ ZA BURTĘ!

Sporo kartek w końcówce. Sędzia napomniał Alvesa

Atletico przez dobre kilkadziesiąt sekund trzyma piłkę w narożniku boiska

92'

Sędzia doliczył 3 minuty!

92'

ALEŻ SYTUACJA CEBULI! Wyszedł na czystą pozycję i oddał strzał, ale prosto w Pinto! Rzut rożny!

90'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne łapie belgijski bramkarza. Barcelona całkowicie bez wiary i bez pomysłu.

88'

Centra w pole karne Atletico i bardzo niepewny Filipe Luis wybija piłkę na rzut rożny

88'

Na Calderon nikt już nie siedzi. Wszyscy stoją i śpiewają!

87'

Koke świetnie wygarnął piłkę rywalowi i szukał podania do kolegi w pole karne, ale źle do uderzenia zabrał się Diego

85'

Wszyscy zawodnicy są teraz na połowie Atletico. Kontra wisi w powietrzu.

82'

Schodzi David Villa, który opadł już z sił. Wchodzi Cristian "Cebula" Rodriguez

80'

Alexis świetna wrzutka do Neymara, który nieźle złożył się do uderzenia głową, ale przestrzelił obok słupka!

78'

Bitwa Juanfrana w narożniku boiska z dwoma zawodnikami Barcelony. Górą... obrońca gospodarzy.

76'

Pedro chwilę wcześniej zmienił Iniestę

74'

Kolejne dramatyczne interwencje obrońców Barcelony. Serca kibiców Dumy Katalonii zabiły mocniej

72'

GAAAABI! Wyszedł na czystą pozycję i stanął oko w oko z bramkarzem. Pinto zostawił jednak nogę, a Gabi "podaniostrzałem trafił właśnie w nią.

70'

Villa zapoczątkował kontrę i zagrywał do Diego, ale ten miał pecha, bo musiał ścigać się z Albą. Wynik tej konfrontacji biegowej jest oczywisty.

68'

Faul na Messim. Będzie okazja do bezpośredniego uderzenia z rzutu wolnego.

67'

Diego wpada w pole karne i oddaje strzał na bramkę. Pinto-akrobata broni i mamy rzut rożny!

64'

Mamy też zmianę u gospodarzy. Adriana zmienia Diego. Owacje na stojąco dla ulubieńca Simeone.

63'

Fabregas schodzi z boiska. Bezbarwny występ byłego zawodnika Kanonierów. Za niego wchodzi Alexis

62'

Świetna wrzutka Alvesa w pole karne i Xaviemu zabrakło centymetrów by strącić piłkę.

60'

Villa wychodził z kontrą, ale był zbyt wolny, by samemu próbować iść do końca. Zagrywał piłkę na pamięć do prawej strony, ale Raulowi Garcii brakowało dobrych kilku metrów

57'

Bartra przedzierał się jak czołg pod polem karnym Atletico, ale zatrzymał się na trzecim zawodniku

57'

Barcelona stara się w drugiej połowie agresywnie odbierać piłkę. Sędzia pozwala pograć ciałem więc trzeba to wykorzystać.

55'

Atletico - Barcelona

54'

Kolejna akcja Barcelony, kolejna centra, kolejny rzut rożny

54'

Mecz nam się trochę otworzył i obrona Atletico nie jest już tak zwarta

53'

Messi subtelną wrzutką szukał wchodzącego Alby, ale boczny defensor Barcelony zagrywał ręką.

51'

Ależ akcja Barcelony! To powinna być bramka. Xavi znalazł prostopadłym podaniem Neymara, ale Courtois dobrze wyszedł i uniemożliwił wykończenie akcji Brazylijczykowi. Później jednak belgijski bramkarz się pogubił i Barcelonie mało brakowało do zdobycia bramki!

49'

Tiago zatrzymuje przedzierającego się Iniestę. Bardzo dobry występ defensywnego pomocnika Atletico

49'

Koke chciał pograć z Villą, ale były zawodnik Barcelony za mocno zagrywa piłkę na skrzydło

48'

Mascherano na środku boiska zatrzymuje Garcię

46'

Wracamy na Calderon!

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Atletico prowadzi 1:0.

46'

Filipe Luis stracił piłkę w środku pola, a Iniesta bez namysłu posłał ją do przodu. Na rzut rożny piłkę wybija Godin.

46'

Neymar faulował Juanfrana. Brazylijczyk powoli pracuje na kartkę

46'

Seria dwóch rzutów rożnych dla Barcelony, ale bez żadnej korzyści

45'

Tym razem w polu karnym Atletico pada Fabregas. Wydawało się, że tym razem był faul

44'

42'

Adrian szarżował w pole karne i padł na murawę w starciu z Mascherano, ale nie możemy tu mówić o rzucie karnym.

42'

Alves wrzutka w pole karne Atletico, ale to taka typowa wrzutka typu balon. Od bramki Belg

40'

Po raz kolejny aktywny pod bramką Barcelony był Adrian. Oddał piłkę do Villi, ale tam wtrącił się Gabi i dwaj zawodnicy Atletico jednocześnie chcieli uderzyć piłkę

37'

Z dystansu niespodziewanie uderzał Barta, ale bardzo niecelnie. Klasyk - pomysł dobry, wykonanie kiepskie

35'

Messi w groźnej sytuacji mógł stracić piłkę, ale ratuje go Mascherano

32'

Faul Raula Garcii, tym razem piłkarze Barcelony domagają się kartki

30'

Prosty błąd Iniesty i Barcelona traci piłkę

28'

Iniesta płaskie uderzenie z dystansu, ale zbyt lekkie by mogło zaskoczyć Belga. Typowe uderzenie podbijające statystykę oddanych strzałów.

27'

Filipe Luis szukał w polu karnym Adriana, a ten delikatną podcinką szukał Villi. Bardzo niecelnie i piłkę na linii końcowej zatrzymuje Pinto.

26'

25'

Neymar przeszedł pół obrony Atletico i zagrał piłkę do Messiego, ale Argentyńczyk przestrzelił obok słupka!

24'

Alves długa piłka do Neymara, ale Brazylijczyk nie był w stanie złapać piłki na takiej wysokości

23'

Neymar faulował Raula Garcię na połowie Atletico. Kibice domagali się kartki

21'

Atletico gra agresywnie w odbiorze, ale póki co grają bardzo czysto

20'

Kolejna poprzeczka Atletico! Tym razem z ostrego kąta uderzył Villa!

19'

Adrian szarżował niczym Messi. Przeszedł jednego, drugiego rywala, aż Busquets przerwał akcję taktycznym faulem

17'

Dużo strat po obu stronach. Czasami gra jest chaotyczna, ale tempo meczu stoi na wysokim poziomie

15'

Chwila spokoju w grze. Barcelona wraca do swojego klepania.

15'

Alves fenomenalna wrzutka do Messiego, który pomylił się o kilka centymetrów. Godin z Mirandą nie powinni dopuścić Argentyńczyka do tego uderzenia!

13'

Winowajcą w szeregach Barcelony był Busquets, który stracił piłkę jak dziecko

12'

Kolejny babol w obronie Barcelony. Atletico trafia w poprzeczkę!

12'

Juanfran fantastycznie zgasił ofensywne zapędy Neymara

11'

10'

Villa kolejna ambitna próba dośrodkowania, ale kolejny raz zostaje zablokowany. Mamy rzut rożny.

10'

Barcelona gra jak Real Madryt z Dortmundem. Nie wiedzą co się dzieje. Totalna dominacja Atletico.

9'

Adrian na spalonym

9'

Kolejna dobra sytuacja Atletico. Barcelona pogubiła się w środku pola, a na strzał zdecydował się Villa. Piłka odbiła się od Mascherano i wyszła na rzut rożny.

7'

Świetna akcja Atletico. Najpierw Adrian trafił w słupek, a później chaos w szeregach obronnych Barcelony wykorzystał Koke!

6'

GOOOL! KOKE wyprowadza Atletico na prowadzenie!!!

5'

Pierwszy raz Atletico było pod bramką Barcelony. Raul Garcia próbował uderzenia z dystansu, ale piłka przeleciała minimalnie nad bramką. Kopia sytuacji z pierwszego meczu, kiedy gola strzelił Diego

4'

Po tym jak faulowany był Alba, Xavi próbował dośrodkowania w pole karne, ale górą obrońcy Atletico

3'

Barcelona cały czas przy piłce. Atletico praktycznie bez kontaktu z futbolówką.

1'

Pierwszy gwizdek Howarda Webba. Zaczynamy!

20:41

Piłkarze wychodzą już na boisko. Za moment zaczynamy

20:38

Na Calderon fantastyczna kartoniada

20:12

W tym roku, gdy obie drużyny mierzyły się w walce o Superpuchar, do siatki Atletico trafił Neymar. Była to dla niego pierwsza zdobyta bramka w barwach Barcelony, a jak się okazało, ten gol przesądził o zdobyciu trofeum. Czy historia zatoczy koło i Neymar przeprowadzi Barcelonę do kolejnej fazy LM?

20:07

Jeśli chodzi o zespół Barcelony to dla wielu zaskoczeniem może być Fabregas na pozycji klasycznej "9". Takie ustawienie było już sprawdzane wielokrotnie w ważniejszych meczach.