1. połowa0 : 2
20:23

Za uwagę dziękuje Artur Bocheńczyk

94'

Koniec meczu po bezbarwnej drugiej połowie. Manchester United, po dwóch golach Rooneya, w pełni zasłużenie zwycięża.

90'

4 minuty dłużej potrwa ten mecz

90'

Fellaini minął dwóch zawodników, wbiegł w pole karne i w ostatniej chwili piłkę wybił mu wracający Nocerino.

88'

Naprawdę ciężko coś dobrego napisać o drugiej połowie tego spotkania. Emocji jak na lekarstwo

86'

Dopiero teraz Tomkins opuszcza boisko, ale powinien na nie zaraz wrócić

83'

Przerwa w grze. Ucierpiał Tomkins w starciu z Fellainim.

83'

Ostatnia zmiana w szeregach West Hamu. Nocerino za Taylora.

81'

W końcu coś się działo w polu karnym de Gei. Dośrodkowanie w pole karne na długi słupek, w kierunku Cole'a, ale dobrze interweniujący Carrick na rzut rożny

78'

Zmienia równiez Moyes. Od razu podwójna zmiana. Chicharito luzuje Rooneya, który oddaje opaskę kapitańską Fletcherowi, a za Matę wchodzi Welbeck.

78'

75'

Taylor z głębi pola w ple karne do Colea, ten zgrywa piłkę przed bramkę, ale nie było tam żadnego z jego partnerów i obrońcy United zażegnują niebezpieczeństwo

73'

Kolejna zmiana w ekipie West Hamu. Na boisku melduje się Carlton Cole, a opuszcza je Kevin Nolan. Napastnik za pomocnika

70'

Ostatnie minuty dla gości. Utrzymują się długo przy piłce, nie spiesząc się z konstruowaniem ataków. Tempo meczu trochę siadło. United zadowolone z obecnego stanu posiadania, West Ham nie, ale nie bardzo podopieczni Big Sama wiedzą jak ugryźć United.

65'

W odpowiedzi Czerwone Diabły. Dośrodkowanie z prawej strony, okolice linii bocznej, 20 metr, Young do Fellainiego na długi słupek ale strzał niecelny, przelatuje nad poprzeczką

64'

Jarvis na lewej stronie minął dwóch zawodników, ale dośrodkowanie prawa nogą słabe i łapie je bez wysiłku de Gea

62'

Kwadrans drugiej odsłony za nami. Początek tej części gry zdecydowanie dla gospodarzy ale z biegiem czasu gra się wyrównała.

59'

Boisko opuszcza Diame, a w jego miejsce Jarvis

57'

Rafael zszedł z prawej strony do środka minał paru obrońców, oddał piłkę Fellainiemu, ten do Rooneya w pole karne, a Anglik wzdłuż linii bramkowej w kierunku Rafaela, ale w ostatniej chwili ubiegł go Caroll.

39'

Umknęły mi dwie żółte kartki jeszcze z pierwszej połowy. w 33 minucie Collins, a w 39 Taylor

33'

54'

Young ograł McCartneya na 30 metrze przed bramka Młotów, wbiegł z piłką w pole karne ale nie miał do pomocy żadnego z partnerów i zdołał wywalczyć tylko rzut rożny, po którym strzał zdołał oddać Rooney ale bardzo niecelnie.

52'

Strata Fletchera w środkowej strefie. piłka szybko zagrana na prawa stronę do Downinga, ten pociągnął z nią na wysokość pola karnego zacentrował w pole karne, ale to podanie przeciągnięte i nie zdołał oddać strzału Caroll.

50'

Z duzym animuszem rozpoczęli tę połowę gospodarze. Długie podanie, 50 metrowe do Carolla, ten wygrywa pojedynek główkowy na 17 metrze, piłka trafia do Nolana ale zablokowany w polu karnym i rzut rożny

48'

Downing centruje ale radzą sobie z tym podaniem obrońcy United

48'

Teraz corner dla Młotów

47'

Pierwszy rzut rożny w tej odsłonie dla Manchesteru, krótko rozegrany przez Younga i Matę. Ten pierwszy zdecydował się na strzał ze skraju pola karnego ale w sam środek bramki

46'

I piłka w grze!

19:32

Piłkarze obydwu drużyn już na boisku, za chwilę zaczynamy drugą połowę

19:23

Początek pierwszej połowy wyrównany. Dopiero około 20. minuty przewaga przyjezdnych zarysowywała się coraz bardziej, a po drugiej bramce Rooneya nie podlegała dyskusji. Najbardziej aktywni w ekipie West Hamu to Caroll i Diame. To oni powinni pociągnąć grę Młotów w drugiej odsłonie.

47'

W tym momencie Lee Mason kończy pierwszą część gry.

47'

Jeszcze jedna okazja dla manchesteru przed przerwą. Szybka kontra. Piłka dośrodkowana z lewej strony przez Matę na 16. metr do Rooneya, który zdecydował się na strzał, ale piłka uderzona nieczysto i wyleciała poza plac gry tuż przy chorągiewce rożnej.

46'

już wiemy, jeszcze 120 sekund

45'

Mija już 45 minuta, zaraz dowiemy się ile dłużej potrwa pierwsza część gry

43'

United, mając dwubramkowe prowadzenie, z większym spokojem konstruuje swoje ataki, długo utrzymując się przy piłce.

40'

W odpowiedzi Rooney z wolnego z okolo 27 metrów, ale obok bramki

40'

Strzał Carolla, przedarł się przez mur, zakotłowało się w polu karnym United, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny

38'

23metr, rzut wolny bezpośredni po faulu Fellainiego na Carollu i dobra szansa dla Młotów.

33'

Początek tej akcji miał miejsce pod bramką.. de Gei. Zakotłowało się pod bramką United. Trybuny wraz zawodnikami żądały podyktowania rzutu karnego, a w tym samym czasie gracze z manchesteru sunęli z kontrą. Na prawej stronie z piłka znalazł się Young, zdecydował się na centrę, która była za mocna, zbyt głęboka. Z takim dośrodkowaniem powinien poradzić sobie Noble, ale jego próba wybicia skończyła się kiksem i futbolówka upadła pod nogi Rooneya na 4 metrze, który skierował ją do siatki.

33'

GOOOOOOOOOOL ROOONEY po raz drugi

30'

Diame szykował sie do strzału ale w ostatniej chwili piłkę odebrał mu Fletcher czym zapoczątkował kontrę United. Piłka przy nodze Kagawy minęła linie środkową i trafiła na lewa stronę do Rooneya, który wycofał futbolówkę na 15 metr do Maty. hiszpan oddał strzał ale dobrze ustawiony Adrian poradził sobie z tym uderzeniem

27'

Ładna, długa akcja, rozegrana z lewej strony na prawą, od obrońców, do napastników poprzez pomocników. Dośrodkowanie Downinga w pole karne z lewej strony wybite na rzut rożny.

25'

Odbiór Fletchera na 40 metrze, piłkę przejął Mata, który zdobył kilka metrów i podał ją do Kagawy w pole karne ale jego strzał obroniony

25'

A graczom gospodarzy przytrafiaja sie proste, niewymuszone błędy podania. najpierw Diame, teraz Nolan.

24'

Z upływem czasu przewaga w posiadaniu piłki coraz bardziej wyraźna na korzyść Manchesteru.

21'

Bardzo długo, mozolnie budowany atak przez gości zniweczony przez banalny błąd podania Rafaela.

19'

Szybki atak Czerwonych Diabłów. W pole karne wpada Rooney, wycofuje piłkę przed pole karne ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

19'

Tu bramka Rooneya

16'

Kolejna szansa dla Carolla. Centra z lewej strony na długi słupek, Anglik znów wygrywa pojedynek w powietrzu ale prosto w środek bramki i de Gea bez problemu wyłapuje uderzenie

15'

Dobra szansa przed Carollem. Rosły napastnik wygrał pojedynek w polu karnym, ale jego strzał, oddany tyłem głowy, metr obok bramki.

12'

W natłoku emocji nie wspomniałem, że strzał Rooneya z niemal połowy boiska, niesłychane!

11'

Faul na Downingu i napomniany Rafael.

11'

Młoty chcą szybko odpowiedzieć. Obrońcy Manchesteru poradzili sobie z rzutem rożnym, ale piłka wybita zbyt krótko i z 20 metrów na strzał zdecydował sie Diame, który ostatecznie zablokowany przez stoperów United.

11'

I to wszystko na oczach selekcjonera reprezentacji Anglii - Roya Hodgsona :)

8'

F E N O M E N A L N E uderzenie Rooneya. Zobaczył, że Adrian jest nieco wysuniety przed bramkę i posłał piłke w kierunku bramki cudownym strzałem z półwoleja nad bezradnym bramkarzem West Hamu.

8'

CO ZA BRAMKAAAAAAAAAAAAA!!!!! ROOOOOOOOOONEY!!!!!

7'

Goście wychodzili z kolejna kontrą. Tym razem 3 na 3 ale podanie Younga do Kagawy spóźnione i Japończyk na spalonym.

5'

Znowu groźnie pod bramka Adriana. Szybka kontra United. Kagawa podprowadził piłke kilkanaście metrów, zagrał prostopadłe podanie w pole karne do Maty, ale jego uderzenie z dość ostrego kąta broni Adrian.

3'

Z dośrodkowaniem Hiszpana poradzili sobie obrońcy West Hamu, ale piłka wrócila na pole karne po centrze Younga, a tam na 5 metrze pojedynek główkowy wygrał Fellaini, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił Caroll.

2'

Pierwszy rzut rożny dla Młotów, a futbolówkę w pole karne zacentruje Mata

1'

Od środka Manchester. Puierwszy gwizdek i gramy!!

18:29

Na trybunach rozbrzmiewa hymn West Hamu Bubbles to znak, ze za kilka chwil zaczynamy, miejmy nadzieję, wielkie granie.

18:26

Piłkarze obydwu zespołów już wychodzą na murawę stadionu wyprowadzani przez zespół sędziowski z Lee Masonem na czele.

18:18

Jeszcze ostatnie sprinty i zawodnicy zejdą do szatni by przebrać się w meczowe stroje.

18:16

Rezerwowi Manchester United: Lindegaard, Evra, Hernandez, Nani, Welbeck, Januzaj, Cleverley

18:15

Rezerwowi West Ham: Jääskeläinen, Jarvis, J. Cole, C. Cole, Armero, Nocerino, Reid

18:08

West Ham świetnie spisujący się w lutym, mocno wyhamował i w marcu zanotował dwie kolejne porażki. Sam Allardayce i jego podopieczni chcą powrócić na zwycięską ścieżkę i pokonać United. Emocje gwarantowane!

18:04

Już za niespełna dwa kwadranse Młoty podejmą na Upton Park Czerwone Diabły. Podopieczni Davida Moyesa uskrzydleni pucharowym zwycięstwem w środku tygodniu nad Olympiakosem chcą zgarnąć komplet punktów z drużyną Sama Allardycea. W wyjściowej jedenastce sporo zmian względem środowej potyczki w Champions League. Od peirwszej minuty zagrają Buttner, Mata, Young, Fletcher, Fellaini, Kagawa!