Polska U-21Polska
5 : 0
LitwaLitwa U-21
18:55

Całkiem nieźle zagrali dzisiaj Polacy. Rywal co prawda był kiepski, ale wynik 5:0 musi zrobić wrażenie na każdym. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski. Zapraszam na kolejne relacje live w naszym serwisie!

93'

Koniec spotkania, wygrywamy z Litwą 5:0

93'

Zieliński! Było blisko kolejnego gola, ale pogubił się chyba piłkarz Udine.

91'

Vykintas Slivka dostał żółtą kartkę.

90'

Trzy minuty dolicza sędzia do drugiej połowy.

89'

Goooooooool! Cudowny strzał Przybyłki z dystansu, bramkarz bez szans! 5:0!

88'

Pawłowski uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zrobił to niecelnie.

85'

Chrapek! Zawodnik Wisły kapitalnie uderzył z dystansu, ale równie dobrze interweniował bramkarz

83'

Znów długo rozgrywamy piłkę. Zobaczymy, co padną jeszcze jakieś bramki.

80'

Świetną sytuację miał teraz Lewandowski, jednak w najważniejszym momencie zamiast strzelać, to próbował podawać i zepsuł tę akcję.

79'

Żółta kartka dla Girdvainisa

78'

Dobra wrzutka z prawej strony, ale będący w polu karnym Wszołek był na spalonym.

75'

Przybyłko faulował rywala pod polem karnym Litwy.

73'

Zmiana u Litwinów.

72'

Mocny strzał Upstasa, ale bron Leszczyński.

70'

I Lewandowski za Dziwniela.

70'

Kolejne zmiany w naszej ekipie. Dąbrowski za Kędziorę.

67'

Dobrze wyglądamy w drugiej połowie, praktycznie cały czas atakujemy bramkę Litwinów. Tu powinny paść kolejne gole

64'

Ależ zamieszanie pod bramką gości! W słupek trafił Pawłowski, a w poprzeczkę... zawodnik litewski!

64'

Przybyłko miał identyczną sytuację do tej Parzyszka z pierwszej połowy. Wystarczyło dołożyć nogę i trafić do pustej bramki.

62'

Goooooooool! 4:0, Przybyłko!

60'

I Przybyłko za Parzyszka.

59'

Kolejne zmiany w naszej drużynie. Zieliński za Furmana

59'

To powinien być gol! Fatalny błąd Chrapka, Litwin oddał strzał, który obronił Leszczyński, a dobitki nie wykorzystał Usptas!

58'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Leszczyńskiego, ale nasz bramkarz spokojnie złapał piłkę.

56'

Wolski wyszedł teraz sam na sam i zderzył się z bramkarzem. Wydawało się, że złapał kontuzję, ale już jest w grze.

54'

Kolejna dobra akcja Polaków, ale tym razem bez efektu bramkowego.

53'

Zmiana u Litwinów, Norvilas za Zukauskasa.

51'

Wolski! To powinien być gol, ale Polak nie wykorzystał sytuacji sam na sam!

47'

I Chrapek za Linettyego

49'

Gooooooooool! 3:0, Furman z karnego!

47'

Leszczyński za Szumskiego.

47'

Zmiany w naszej ekipie. Golla za Janickiego

46'

Sędzia daje znak, zaczynamy drugą połowę.

17:57

Gdyby nie kiepska skuteczność Parzyszka, pewnie prowadzilibyśmy dużo wyżej. Możemy być jednak spokojni, w drugiej połowie powinny paść kolejna bramki dla Polaków.

46'

Koniec pierwszej połowy, jak na razie prowadzimy 2:0

46'

Wolski uderzył sprzed szesnastki, ale niecelnie.

45'

Minutę doliczył sędzia do tej pierwszej połowy.

45'

Fajna szarża Wszołka prawą stroną, jednak tylko rzut rożny.

43'

Dobry, mocny strzał Pawłowskiego, jednak minimalnie niecelny.

42'

Strzał głową oddał przed chwilą Parzyszek, jednak nie trafił w bramkę. Sędzia jednak i tak odgwizdał spalonego, więc ewentualny gol nie byłby uznany.

40'

Mocny strzał Furmana z dystansu, ale nie trafił on nawet w bramkę.

39'

Grigaravicius dośrodkowywał teraz z rzutu wolnego, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę i mamy aut

37'

Wszołek mógł wyjść na czystą pozycję, ale był na spalonym.

36'

Znów długo klepiemy piłkę i szukamy dziury w defensywie przeciwnika.

35'

Kolejny Litwin leży kontuzjowany na murawie.

33'

Parzyszek... To musiał być gol. Napastnik naszej reprezentacji dostał piłkę na czwartym metrze od bramki i przestrzelił.

31'

Świetnie rozegraliśmy ten rzut wolny. Furman zagrał krótko, piłka trafiła do Wolskiego, ten podał do Wszołka, a on wpakował piłkę do bramki.

30'

Goooooooooool! Wszołek, 2:0!

30'

Rzut wolny dla Polaków, około 30 metra od bramki Litwy.

28'

Dobre uderzenie sprzed pola karnego zaprezentował nam Pawłowski, ale tym razem pomylił się nieznacznie.

26'

Długo teraz rozgrywamy piłkę, ale nie mamy pomysłu na przedarcie się w pole karne przeciwnika.

24'

Pawłowski huknął z dystansu, jednak bardzo mocno przestrzelił.

23'

Na boisku leży teraz kontuzjowany Krusnauskas

22'

Polacy dobrze dzisiaj bronią dostępu do bramki, Litwini nie potrafią stworzyć sobie jakiejkolwiek okazji strzeleckiej.

20'

Parzyszek uderzył na bramkę, ale zrobił to za słabo by pokonać bramkarza.

19'

Krusnauskas padł przed chwilą w polu karnym, jednak sędzia słusznie nie podyktował jedenastki.

17'

Furman jest jednak na szczęście w grze, być może ten uraz nie był groźny.

16'

Jakąś kontuzję odniósł Furman. Będzie zmiana?

14'

Źle rozegraliśmy ten stały fragment gry i znów musimy od nowa budować akcję.

13'

Kolejna wrzutka z lewej strony w pole karne gości, ci jednak tym razem poradzili sobie z tym zagrożeniem. Rzut rożny.

12'

To prowadzenie jest jak najbardziej zasłużone, to nasza drużyna ma dużą przewagę w tym meczu i z całą pewnością możemy liczyć na kolejne gole.

10'

Gooooooooool! 1:0, Rafał Wolski! Zamieszanie w polu karnym, piłka spadła pod nogi Wolskiego, a ten po rykoszecie strzela gola!

10'

To była idealna sytuacja, ale napastnik Charlton wybrał najgorsze możliwe rozwiązanie na tę akcję.

9'

To powinien być gol! Linetty świetnie zagrał do Parzyszka, ale ten nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam!

7'

Litwini próbowali zaatakować lewą stroną, ale dobrze przeciwnika zablokował Kędziora.

6'

Na razie Polacy dłużej utrzymują się przy piłce i rozgrywają ją głównie na połowie przeciwnika.

5'

Teraz Dominik Furman uderzył z dystansu, ale mocno przestrzelił.

4'

Pawłowski uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak nie trafił w światło bramki.

1'

I zaczęli!

16:58

Na stadionie grane już są hymny obu państw, czekamy na dobry mecz Polaków!

16:56

Nie ma Milika, który być może zagra dzisiaj w meczu pierwszej reprezentacji. W jego miejsce w Białymstoku zagra Piotr Parzyszek z angielskiego Charlton.

16:54

Dla Polaków to oczywiście dobre przygotowanie przed meczami eliminacji Mistrzostw Europy. Jak na razie prowadzimy w swojej grupie i mamy pięć punktów przewagi nad drugą Turcją, która rozegrała jednak dwa mecze mniej.