Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
0 : 2
Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
93'

Koniec spotkania w Krakowie! Olimpia Elbląg wygrywa z Garbarnią Kraków 2:0 i na poważnie włącza się do walki o ligowy byt. Gospodarze natomiast muszą przełknąć kolejną gorzką pigułkę, która bardzo komplikuje sytuację ligową "Brązowym". Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej części gry.

90'

Ostatnia zmiana w Olimpii. Schodzi Prusinowski, w jego miejsce Oleksa.

87'

Uderzenie Pluty mija w znacznej odległości bramkę Zocha.

84'

Rozpaczliwe ataki Garbarni jak na razie nie przynoszą zamierzonego efektu. Goście już w stu procentach skupili się na bronieniu korzystnego wyniku.

80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nowaka efektownie uderzał Kalicki, jednak próba napastnika Garbarni minęła bramkę Zocha.

79'

GOOOOOOOOOOL!!! Olimpia prowadzi w Krakowie już 2:0!!! Na listę strzelców wpisuje się Tomasz Sedlewski, który w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans golkiperowi gospodarzy.

79'

Roman Maciejak zmienia Kolosova.

76'

Niestety słaby mecz oglądamy w Krakowie. Dominującym elementem jest chaos, który panuje praktycznie przez całe spotkanie.

73'

Bardzo dobre uderzenie z dystansu Kostrubały minimalnie minęło bramkę gości.

70'

Druga zmiana w Olimpii. Kamil Kopycki zmienia Piotrowskiego.

68'

Fantastyczne okazje na zmianę rezultatu miał Leśniewski, ale dwa strzały napastnika Olimpii zablokował Piszczek!

66'

Pierwsza roszada w składzie gości. Leśniewski zmienił Graczyka.

62'

Zszedł także Kaczor, który został został zmieniony przez Kokoszkę

62'

Podwójna zmiana w Garbarni. Boisko opuścił Michał Górecki, w jego miejsce pojawił się Ogar.

61'

Fantastyczne uderzenie Tomasza Sedlewskiego zza pola karnego zatrzymało się na poprzeczce bramki Błąkały! Wiele szczęścia mieli teraz gospodarze.

56'

Z lewej strony próbował wrzucał Radosław Stępień, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

52'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Na placu gry melduje się Piszczek, który zmienił Przemysława Senderskiego.

49'

Gra toczy się głównie w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi wypracować sobie przewagi.

46'

Zaczynamy! Od środka rozpoczęli goście.

48'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania! Garbarnia przegrywa po pierwszych 45 minutach z Olimpią Elbląg 0:1. Na Suche Stawy wracamy za około kwadrans.

45'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

Kolejny spalony Olimpii. Tym razem na "ofsajdzie" Graczyk.

42'

GOOOOOOOOOL!!! Goście wychodzą na prowadzenie!!! Fantastyczne podanie od Piotrowskiego na bramkę zamienił Kolosow, który sprytnym strzałem pokonał Błąkałę.

37'

Kolejne prostopadłe podanie w kierunku Sedlewskiego i kolejny spalony "w wykonaniu" pomocnika gości.

33'

Dobre prostopadłe podanie w kierunku Sedlewskiego, ale pomocnik Olimpii znalazł się na pozycji spalonej. Od rzutu wolnego Błąkała.

31'

Ładna indywidualna akcja Michała Góreckiego, który wdarł się z piłką w pole i uderzył w kierunku dalszego słupka bramki Zocha. Uderzenie napastnika "Garcy" minimalnie minęło jednak bramkę gości.

30'

Z dystansu bramkarza gości próbował zaskoczyć Kostrubała, ale jego uderzenie w znacznej odległości minęło bramkę Zocha.

27'

Goście mimo, że grają z przewagą jednego zawodnika to nie potrafią jak na razie osiągnąć wyraźnej przewagi.

24'

Aktywny w dzisiejszym spotkaniu jest Piotrowski, który po raz kolejny zagroził bramce Błąkały.

21'

Bardzo dobre wyjście Błąkały, który w ostatniej chwili uprzedził Piotrowskiego.

18'

Bardzo dobra interwencja Pluty, tylko rzut rożny dla gości.

15'

Około 30-osobowa grupa kibiców prowadzi dziś doping dla Olimpii.

11'

Haxhijaj ukarany żółtą kartkę.

9'

Robert Błąkała zastępuje na placu gry Marcina Siedlarza.

7'

Czerwona kartka dla Sypniewskiego! Bramkarz gospodarzy nieprzepisowo interweniował tuż za linią pola karnego.

5'

Bardzo dobre dośrodkowanie z lewej strony Sedlewskiego, ale zamykający całą akcję Kolosow nie zdołał pokonać Sypniewskiego.

2'

Bardzo ostry atak Senderskiego, od rzutu wolnego goście

1'

Pierwszy gwizdek rozbrzmiał nad Suchymi Stawami, od środka rozpoczęli gospodarze.

14:57

Piłkarze wychodzą już na murawę, za chwilę zaczynamy!

14:50

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Sobiło. Dla sędziego z Legnicy będzie to drugi w bieżącym sezonie mecz w Krakowie. Po raz pierwszy zawitał na stadion Hutnika w trzeciej kolejce, kiedy to "Brązowi'" podejmowali Motor Lublin (1:2).

14:46

Początek przygody Mirosława Kmiecia z Garbarnią okazał się jednym długim "miesiącem miodowym". Lepszego startu nie można było sobie wymarzyć, a passa meczów bez porażki, która sięgnęła pięciu spotkań, zaświeciła światełko w bardzo ciemnym tunelu. Po wznowieniu rozgrywek wydawało się, że wszystko podąża w dobrym kierunku, ale trzy porażki w trzech ostatnich kolejkach sprawiły, że Krakowianie powrócili do punktu wyjścia.

14:41

Ławka gości: Mateusz Imianowski, Kamil Kopycki, Patryk Oleksa, Roman Maciejak, Iulian Petreche, Patryk Sokołowski, Rafał Leśniewski.

14:37

Ławka gospodarzy: Robert Błąkała, Krzysztof Kalemba, Tomasz Ogar, Norbert Piszczek, Tomasz Metz, Sebastian Kokoszka, Jakub Górecki.

14:35

Do meczu pozostało jeszcze kilka chwil, tak więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się zapowiedzią tego spotkania

14:21

W poprzednim sezonie Garbarnia wygrała na własnym terenie z Olimpią 1:0, dziś taki wynik "Brązowi" wzięliby zapewne w ciemno.

14:21

Witamy serdecznie z Krakowa. Już za około 40 minut na Suchych Stawach rozpocznie się spotkanie, w którym Garbarnia zmierzy się z Olimpią Elbląg. Mecz rozegrany zostanie w ramach 23 kolejki 2 ligi grupy wschodniej.