Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
0 : 1
Wisła PuławyWisła Puławy
93'

Koniec spotkania! Wisła Puławy wygrywa z Garbarnią Kraków 1:0 i włącza się na poważnie do walki o awans. "Brązowi" natomiast jak najszybciej muszą zapomnieć o dobrej passie jaką nie tak dawno mieli i od nowa zacząć mozolną pracę, która może w ostatecznym rozrachunku dać utrzymanie w drugiej lidze. Na tę chwilę podopieczni Mirosława Kmiecia przegrywają drugi mecz z rzędu i oddalają się od bezpiecznej strefy. Za wspólnie spędzony czas dziękuję Państwu Mariusz Lesiak.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Szczotka za Jabkowskiego.

86'

Po raz kolejny zmuszony do interwencji Sypniewski.

84'

Ostatnie kilka minut lekko mówiąc nie porywa, a gra toczy się raczej w środku pola.

83'

Żółta kartka dla Jabkowskiego.

78'

Martuś zastępuje na placu gry Filipova.

77'

Kolejna kapitalna interwencja Jakuba Sypniewskiego, który obronił strzał Rafała Wiącka.

75'

Uderzenie Konrada Nowaka z rzutu wolnego pewnie broni Jakub Sypniewski.

74'

Żółtą kartką ukarany Paweł Nowak.

73'

Ostatnia zmiana w Garbarni. Piszczek za Kaczora.

72'

Znakomita interwencja Jakub Sypniewskiego, który odważnie wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo!

70'

Dawid Pożak za Lytvynyuka

68'

Zmiana także w zespole Wisły, Michała Palucha zmienia Arkadiusz Maksymiuk.

67'

I od razu także trzecia zmiana w Garbarni. Tomasz Ogar za Michała Góreckiego.

67'

Druga zmiana w szeregach gości. Siedlarz za Metza

66'

Kolejne świetne uderzenie Kalemby z rzutu wolnego, tym razem jednak świetną interwencją popisał się Zolech, który sparował piłkę na rzut rożny.

64'

Pierwsza zmiana w barwach Garbarni. Na placu gry melduje się Kokoszka, który zmienił Jakuba Góreckiego.

63'

Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Krzysztof Kalemba minimalnie mija bramkę gości.

60'

Strzał z dystansu Lytvynyuka w znacznej odległości mija bramkę gospodarzy.

56'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka ląduje w rękawicach Jakuba Sypniewskiego.

54'

Oprócz Zolecha swoje pierwsze występy w barwach Wisły zaliczają dziś także Jason Gorskie i Christopher Edwards.

51'

Dośrodkowanie Senderskiego z prawej strony boiska bez problemów wyłapał Jakub Zolech.

48'

Zbyt mocne prostopadłe podanie Metza w kierunku Pawła Nowaka, od bramki Zolech.

47'

Na drugą połowę obie ekipy wyszły bez zmian.

46'

Drugie czterdzieści pięć minut rozpoczęte!

16:01

Garbarnia Kraków - Wisła Puławy

15:58

15:55

46'

Koniec pierwszej połowy! Jak na razie Wisła Puławy prowadzi z Garbarnią Kraków 1:0, po bramce Michała Palucha.

45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej części gry.

41'

Dośrodkowanie Pawła Nowaka z rzutu wolnego wpadło wprost w ręce, debiutuje dziś w drugiej lidze, Jakuba Zolecha.

39'

Na strzał z dystansu zdecydował się Wiącek, jednak uderzenie piłkarz gości w znacznej odległości minęło bramkę Sypniewskiego.

36'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu. "Żółtkiem" ukarany zawodnik gości Christopher Edwards.

34'

W odpowiedzi Garbarnia!! Fantastyczny strzał Pawła Nowaka zatrzymał się słupku bramki Zolecha! Wiele szczęścia towarzyszyło w tej akcji Wiśle

32'

Dośrodkowanie z lewej strony Jabkowskiego na bramkę zamienił Michał Paluch, który czubkiem buta skierował piłkę do siatki.

31'

GOOOOOOOOOOOOL!!! Wisła Puławy obejmuje prowadzenie!!! Na listę strzelców wpisał się Michał Paluch

25'

Zeszłotygodniowa porażka "Brązowych" w Lublinie przerwała znakomitą passę meczów pięciu meczów bez porażki pod wodzą Mirosława Kmiecia.

22'

Ostro Christopher Edwards, od rzutu wolnego Garbarnia.

19'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu Wiącka, ale Konrad Nowak nie miał szans dojść do tej piłki.

16'

Powinno być 1:0 dla Wisły, z prawej strony w pole karne dogrywał Konrad Nowak, ale w ostatniej chwili lot futbolówki przeciął Mateusz Kowalski i zażegnał niebezpieczeństwo!

13'

Próba długiego podania w kierunku Konrada Nowaka, czujny w bramce był jednak Sypniewski, który wyszedł z bramki i złapał futbolówkę.

10'

Pierwsza świetna okazja Garbarni. W sytuacji sam na sam znalazł Michał Górecki, ale nie zachował zimnej krwi i trafił wprost w Zolecha!

9'

Dobre dośrodkowanie Pawła Nowaka z rzutu rożnego, ale bardzo pewnie piąstkuje Zolech.

6'

Kolejną sytuację stworzyli sobie goście, ale dośrodkowanie Lytvynyuka po raz kolejny nie znalazło adresata.

3'

Znowu w ataku Wisła, ale dośrodkowanie Lytvynyuka nie znalazło adresata.

2'

Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy, ale strzał głową Jasona Gorskiego minął w znacznej odległości bramkę Sypniewskiego.

1'

Pierwszy gwizdek Pana Wasilewskiego rozbrzmiał nad Suchymi Stawami, od środka rozpoczęli goście.

14:57

Piłkarze wychodzą już na murawę, za chwilę zaczynamy!

14:47

Ławka gości: Piotr Lipka, Dominik Giziński, Paweł Komar, Arkadiusz Maksymiuk, Dawid Pożak, Szymon Martuś, Konrad Szczotka.

14:46

Ławka gospodarzy: Adrian Jękot, Gjentijan Haxhijaj, Norbert Piszczek, Marcin Siedlarz, Sebastian Kokoszka, Łukasz Cichy, Tomasz Ogar

14:45

Natomiast Garbarnia zgarnęła komplet punktów w wyjazdowym starciu z Limanovią, a przed tygodniem przegrała 1:3 z Motorem.

14:36

Dla obu drużyn będzie to już trzeci mecz po wznowieniu rozgrywek. Piłkarze z Puław na początek pokonali na wyjeździe 5:3 Olimpię, a przed tygodniem na własnym terenie wygrali 2:0 ze Stalą Stalowa Wola.

14:10

Pierwszy mecz pomiędzy obiema ekipami zakończył się zwycięstwem Wisły 2:1. Dla gospodarzy obie bramki zdobył wówczas Konrad Nowak, zaś honorowe trafienie dla Garbarni zaliczył Jakub Górecki.

14:05

Witamy serdecznie ze słonecznego Krakowa. Już za niespełna godzinę pierwszy gwizdek w spotkaniu Garbarnia Kraków – Wisła Puławy. Dla gospodarzy będzie to inauguracja piłkarskiej wiosny przed własną publicznością.