Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
14:13

Za uwagę podczas tej relacji LIVE dziękuję już Państwu bardzo serdecznie Bartosz Głąb. Miłej niedzieli!

14:12

Dzięki takiemu wynikowi GKS Tychy utrzymuje się w strefie spadkowej, a dla Floty te punkty mogą się okazać kluczowe w walce o utrzymanie.

96'

Ostatni gwizdek sędziego!! Flota Świnoujście po bardzo ciekawym spotkaniu wygrywa w Jaworznie z GKS-em Tychy 3:2!

94'

Ostatnia zmiana w zespole Floty, raczej tylko na zyskanie czasu. Na placu gry pojawia się Łukasz Sołowiej w miejsce Macieja Mysiaka.

93'

Próba świetnego technicznego strzału zawodnika Floty. Krzysztof Bodziony jednak minimalnie spudłował i nadal mamy 2:3.

92'

Żółtą kartką za opóźnianie gry ukarany zostaje bramkarz Floty - Darko Brljak.

91'

Flota broni się całym zespołem we własnym polu karnym, robi się coraz goręcej.

90'

Sędzia Marcin Szrek do drugiej połowy spotkania w Jaworznie dolicza co najmniej cztery minuty.

89'

Damian Szczęsny popędził w pole karne Floty i gdy się wydawało, że sędzia podyktuje rzut karny dla gospodarzy, arbiter odgwizdał przewinienie zawodnika GKS-u.

88'

Próba świetnego prostopadłego podania do Damiana Szczęsnego, zawodnik GKS-u jednak na spalonym.

84'

Druga zmiana także w zespole Floty Świnoujście. Kontuzjowanego Sebastiana Olszara zmienia Robert Kolendowicz.

82'

Trzecia i zarazem ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Pawła Smłókę na boisku melduje się Łukasz Małkowski.

81'

Mogła paść bramka wyrównująca! Po dośrodkowaniu w pole karne Floty jeden z zawodników gospodarzy strzałem głową niewiele się pomylił i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Floty.

79'

Druga zmiana w zespole GKS-u Tychy. Daniel Mąka pojawia się w miejsce Marcina Wodeckiego..

78'

Uderzenie z dystansu Sebastiana Olszara, z którym nie był w stanie poradzić sobie Piotr Misztal i mamy wynik 3:2 dla Floty!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Sebastian Olszar zdobywa drugą bramkę w tym meczu i Flota ponownie prowadzi! Fantastyczny mecz!

76'

Pierwsza zmiana w zespole Floty. Na boisku pojawia się Sebastian Kamiński w miejsce Bartosza Śpiączki.

73'

Teraz szczęścia strzałem z dalszej odległości spróbował Denis Popović, jednak Brljak zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

70'

Mogła teraz paść bramka po rzucie rożnym dla Floty. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry strzału głową spróbował Bartosz Śpiączka, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki Misztala.

69'

Ależ błąd bramkarza Floty!!! Przy wybijaniu trafił piłką w Marcina Wodeckiego, ten jednak nie potrafił oddać strzału w stronę bramki i cała sytuacja skończyła się jedynie na strachu.

67'

Paweł Smółka przyjął piłkę na klatkę piersiową w polu karnym Floty i próbował strzału "przewrotką". Piłka jednak w dalekiej odległości minęła bramkę gości.

66'

Marcin Wodecki dopadł do wybitej piłki z pola karnego Floty i uderzył w stronę bramki, ale piłka przeszła wysoko nad bramką Floty.

64'

Akcja gospodarzy prawą stroną boiska, dośrodkowanie Damiana Szczęsnego wylądowało jednak na obrońcy rywali.

63'

Za faul w środkowej strefie boiska żółtą kartką ukarany Bartosz Śpiączka.

63'

Kolejarz Stróże prowadzi z Arką Gdynia 2:1, co powoduje, że przy równoczesnym remisie GKS-u z Flotą, to tyszanie pozostają w strefie spadkowej.

59'

Bartosz Śpiączka popędził prawą stroną boiska, zagrał futbolówkę w pole karne tyszan, a tan znalazł się Sebastian Olszar i popularnym "szczupakiem" wpakował piłkę do siatki gospodarzy wyrównując stan meczu w Jaworznie!

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Po fantastycznej kontrze goście doprowadzają do wyrównania!!! Autorem wyrównującego trafienia Sebastian Olszar.

55'

Złe przyjęcie piłki Michała Stasiaka, przejął ją Paweł Smółka i moment później został powalony przez Stasiaka. Arbiter postanowił ukarać zawodnika Floty żółtą kartką.

50'

Flota zamknęła rywala w ich polu karnym i spokojnie rozgrywała piłkę. Próba zagrania w pole karne skończyła się wyłapaniem piłki przez Misztala.

49'

Ależ okazja tyszan! Marcin Wodecki uderzył z prawej strony boiska, ale bramkarz Floty popisał się świetną interwencją! Dobitka Chomiuka trafiła w obrońcę rywali.

47'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu za faul w środku pola ukarany Marek Opałacz.

46'

Początek drugiej połowy spotkania w Jaworznie! Pierwsze kopnięcie piłki przez zawodników Floty.

46'

Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy już przed przerwą. Marcel Gąsior wchodzi na boisko w miejsce Mateusza Bukowca

13:11

Na drugą połowę spotkania zapraszamy już za chwilę.

13:08

Do momentu zdobycia wyrównującej bramki przez GKS Tychy to goście mieli znaczą przewagę, dopiero bramka Pawła Smółki zmieniła przebieg rozgrywanych zawodów i od tego momentu to tyszanie atakowali, co przyniosło fantastyczny efekt w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

48'

Zaraz po tej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. GKS Tychy prowadzi z Flotą 2:1!

47'

Po dośrodkowaniu piłki z lewego narożnika boiska żaden z obrońców Floty nie zdołał wybić futbolówki i Tomasz Balul wpakował ją do siatki dając prowadzenie swojej drużynie!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ końcówka w wykonaniu tyszan! Tomasz Balul daje prowadzenie swojemu zespołowi!

45'

Sędzia Marcin Szrek do pierwszej części meczu dolicza co najmniej dwie minuty.

43'

Kolejne podłączenie się do akcji ofensywne Adriana Chomiuka. Tym razem jego płaskie dośrodkowanie wybił Rafał Grzelak.

40'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Floty! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka utknęła między nogami zawodników obu drużyn i żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał kopnąć jej w stronę bramki.

36'

Teraz mógł się wykazać Piotr Misztal, bramkarz tyszan ładnie interweniował po strzale z dystansu jednego z zawodników Floty.

33'

Piłka przenosi się spod jednego, pod drugie pole karne. Teraz Adrian Chomiuk miał szansę na bramkę, ale zadryblował się w polu karnym rywala i stracił piłkę.

31'

Mogła paść kolejna bramka w tym spotkania. Kolejny raz zawodnik Floty wyszedł sam na sam z Misztalem, tym razem jednak bramkarz tyszan złapał piłkę.

30'

Oskrzydlająca akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony boiska Sebastiana Grzybka i Paweł Smółka strzałem głową pokonał Darko Brljaka!

29'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Ależ szybka odpowiedź tyszan!!! Paweł Smółka trafia na 1:1!!!

27'

GKS Tychy stracił piłkę na połowie rywala, przez co poszła fantastyczna kontra gości. Sebastian Olszar zagrał piłkę do Śpiączki sam na sam z bramkarzem, ten minął golkipera rywala i wpakował futbolówkę już do pustej bramki.

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Po fantastycznej kontrze Flota Świnoujście obejmuje prowadzenie!!! Autorem bramki Bartosz Śpiączka!!

25'

Teraz Mateusz Grzybek próbował sam załatwić sprawę, popędził na pole karne rywala, ale po minięciu jednego przeciwnika stracił piłkę.

23'

Ofensywne wejście Balula, najpierw próbował dośrodkować z lewej strony boiska, potem strzelał, obie próby zablokowane.

22'

Mateusz Bukowiec popędził środkiem boiska i został powalony przed jednego z rywali. Na szczęście nie groźnie.

20'

GKS Tychy w ostatnich minutach przejął inicjatywę, ale na razie nie idą za tym sytuacje bramkowe.

19'

Kontuzja okazała się niegroźna, Balul wrócił do gry.

16'

Faul na graczu gospodarzy. Na boisku leży Tomasz Balul,na razie nie podnosi się z murawy.

13'

Dobrze wykonany stały fragment gry, ale przeszkodzili sobie dwaj zawodnicy Floty przy próbie oddania strzału.

12'

Marek Opałacz próbował zaskoczyć Misztala strzałem z dystansu, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

11'

Oskrzydlająca akcja gości, piłka chodziła jak po sznurku. Przeciął to wszystko dopiero we własnym polu karnym Ivica Żunić.

10'

Maciej Mysiak ładnie minął rywala w środku pola, ale podanie "podcinką" okazało się niedokładne.

9'

Tomasz Kafarski po raz pierwszy podniósł się z ławki rezerwowych i instruuje Krzysztofa Bodzionego, aby ten nie zagrywał wszystkich piłek do tyłu. Jan Żurek natomiast od pierwszej minuty nerwowo drepcze przy bocznej linii boiska.

7'

Ciekawie rozegrany rzut rożny, piłka trafia do ustawionego przed polem karnym Bodzionego, ten strzałem z woleja przenosi piłkę wysoko nad bramką tyszan.

6'

Teraz Flota próbowała przeprowadzić ciekawą akcję prawą stroną boiska, ale Krzysztof Bodziony fatalnie dośrodkował, piłka ostatecznie wylądowała na rzucie rożnym.

5'

Damian Szczęsny tym razem znalazł się z prawej strony boiska, jego próba zagrania w pole karne gości kończy się rzutem rożnym.

4'

Teraz brzydki faul zawodnika Floty na połowie rywala, sędzia na razie upomina zawodnika tylko słownie.

4'

Po stałym fragmencie gry mogło być groźnie, ale tyszanie wybili piłkę na rzut rożny.

3'

Pierwszy faul na połowie GKS-u Tomasz Balul nie trafia w piłkę i rzut wolny dla Floty.

2'

Pierwsza okazja gospodarzy. Lewą stroną boiska popędził Damian Szczęsny, dograł w pole karne, ale tam Paweł Smółka nie zdołał opanować futbolówki i wylądowała ona w rękach bramkarza.

1'

Pierwsza minuta spotkania, przy piłce Flota, ale tracą piłkę przy pierwszej próbie przedostania się na połowę rywala.

12:15

Rozpoczynamy pojedynek w Jaworznie!!! Decydująca walka o utrzymanie rozpoczęta na dobre!

12:07

Piłkarze oby zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Jaworznie. Flota zagra dzisiaj w biało-niebieskich strojach, natomiast tyszanie standardowo w zielono-czarno-czerwonych kostiumach!

12:05

Ławka rezerwowych Floty Świnoujście: Szymon Gąsiński (Br.), Łukasz Sołowiej, Petr Hosek, Sebastian Kamiński, Jakub Pułka, Ensar Arifović, Robert Kolendowicz.

12:03

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Paweł Florek (Br.), Marcel Gąsior, Łukasz Małkowski, Robert Dymkowski, Dawid Dzięgielewski, Daniel Mąka, Łukasz Kopczyk

12:03

Dzisiaj jest rozgrywane jeszcze jedno spotkanie 1. ligi. Kolejarz Stróże o 12:30 na własnym stadionie podejmie Arkę Gdynia.

12:01

Na ławce trenerskiej Floty Świnoujście zasiada dzisiaj Tomasz Kafarski. Szkoleniowiec znany między innymi z bardzo dobrych wyników w Lechii Gdańsk. Na stanowisko trenera Floty wrócił przed tygodniem.

12:00

W poprzednim meczu pomiędzy obiema drużynami na jesień GKS Tychy wygrał w Świnoujściu z Flotą 1:0 po bramce Pawła Smółki w 54. minucie meczu.

11:57

Oba zespoły w nie najlepszych nastrojach przystępują do dzisiejszego spotkania. GKS Tychy przed tygodniem zremisował na wyjeździe z Wisłą Płock 1:1 tracąc bramkę w doliczonym czasie meczu, natomiast Flota bezbramkowo zremisowała u siebie ze Stomilem Olsztyn.

11:57

Ładna pogoda w Jaworznie, zza chmur prześwituje słońce, temperatura około piętnastu stopni, niedziela, 12:15, to chyba dobra pora na granie w piłkę!

11:55

Już za dwadzieścia minut na Stadionie Miejskim w Jaworznie rozpocznie się przedostatnie spotkanie 29. kolejki 1. ligi polskiej. W szaleńczej walce o utrzymanie grający w roli gospodarza GKS Tychy podejmie Flotę Świnoujście. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

11:45

Zapraszamy na relację na żywo z meczu w Jaworznie, w którym GKS Tychy zmierzy się z Flotą Świnoujście. Oba zespoły walczą o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy, a w tabeli dzieli je zaledwie jeden punkt.