Wisła PłockWisła Płock
95'

Koniec spotkania. Stomil ma czego żałować

95'

Koprucki zgrywa piłkę do wychodzącego sam na sam Darmochwała, który upada. Sędzie nie wzruszony nie pokazuje na wapno. Nakazuje grać dalej

92'

90'

Do regulaminowego czasu gry sędzia Pskit dolicza 4 minuty

87'

Burkhardt zabiera marzenia na korzystny rezultat

84'

Na boisko wchodzi Bartłomiej Sielewski, strzelec bramki z pierwszego spotkania z Płocka

82'

Krzywicki schodzi do linii końcowej i oddaje strzał obok bramki

81'

Kato strzela wprost w bramkarza

78'

Lech napomniany przez arbitra żółtym kartonikiem

75'

Olsztyński samuraj przy aplauzie kibiców melduje się na boisku

72'

Ustawienie Darmochwała jako najbardziej wysuniętego zawodnika od samego początku przynosi efekty

70'

W minute dwie groźne akcje Stomilu. Najpierw głową próbował pokonać Kiełpina Trzeciakiewicz, a chwilę później strzelał z dystansu Jegliśnki

69'

Paweł Magdoń w nieprzemyślany sposób zagrywa piłkę ręką. Sędzia słusznie wyrzuca zawodnika z boiska

66'

Krzywicki przebojem wdarł się w pole karne, ale na posterunku byli obrońcy, którzy wybili piłkę na rożny

64'

Gracze Stomilu zamknięci na własnej połowie. Jedynym wysuniętym zawodnikiem jest Darmochwał

58'

Stomil się nie poddaje kolejna groźna akcja. W roli głównej znów Lech i Darmochwał, ale piłka uderzona przez Lecha powędrowała nad bramką

57'

Będzie kolejna wymuszona zmiana. Rafał Remisz nie będzie w stanie kontynuować spotkania. W jego miejsce wejdzie Arkadiusz Mroczkowski

56'

Tak jak przewidywaliśmy, Koprucki pojawia się na boisku

55'

Rafał Remisz wraca na boisku. Gracze Stomilu już w komplecie

54'

Krzwicki strzela na bramkę Skiby, ale sędzia boczny pokazuje pozycje spaloną

52'

Rafał Remisz nabawił się urazu i jest opatrywany poza boiskiem

52'

Nieporozumienie w szeregach obronnych Stomilu. Do piłki dopadł Burkhard, który stanął w oko w oko z Piotrkiem Skibą, ale ten wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

50'

Strzał Jacka Góralskiego powędrował obok bramki Skiby

50'

Do środa obrony został przesunięty Paweł Głowacki. Zapewne w najbliższym czasie na boisku zobaczymy Arkadiusza Kopruckiego

49'

Strzelec wyrównującej bramki dla Stomilu opuścił boisko przy nieśmiałych oklaskach kibiców

47'

Fatalne wiadomości dla sympatyków Stomilu. Arkadiusz Czarnecki za zagranie piłki ręką otrzymał drugą żółtą kartkę

45'

Oraz miejsce Alberta Taara zajmie Piotr Wlazło

45'

Pawła Kaczmarka zmienia Łukasz Kacprzycki

45'

Zaczynamy drugą połowę, oby była tak samo emocjonująca, jak pierwsza

45'

Jeśli mielibyśmy typować to pierwszym graczem do zmiany w drużynie Stomilu powinien być Michał Trzeciakiewicz. Popularny Trzeci nie rozgrywa dziś najlepszych zawodów, zanotował kilka strat oraz niepewnych zagrań

45'

Stomil rozpoczął bardzo słabo spotkanie, ale z czasem ich gra zaczynała wyglądać coraz lepiej. Mimo stworzenia kilku dogodnych sytuacji bramkowych brakuje dokładności i wykończenia akcji. Gracze Wisły po strzeleniu bramki poczuli się zbyt pewnie co mogło się na nich zemścić. Z niecierpliwością oczekujemy drugiej połowy

45'

Sędzia Pskit kończy pierwszą, bardzo emocjonującą połowę

44'

Strzał Krzywickiego z 16 metra mija bramkę Skiby

42'

Gracze Stomilu niesieni dopingiem swoich kibiców mieli kolejną okazję na wyjście na prowadzenie. Niestety Darmochwał niecelnie zagrał do Trzeciakiewicza wychodzącego na czystą pozycję i gracze gości powstrzymali atak Stomilu

41'

Kolejna okazja dla Stomilu. Po dośrodkowaniu Bucholca do piłki dopadł Kun, który strzałem głową przeniósł piłkę ponad bramką

40'

Czarnecki ukarany za bezpardonowy faul na Góralskim

35'

Po wyrównującej bramce kibice wzmogli swój doping

34'

Zamieszanie w polu karnym, zawodnicy Stomilu na raty strzelali na bramkę Kiełpina. Formalności dopełnił Arkadiusz Czarnecki

33'

Dobra zagranie Głowackiego ze środka pola do Darmochwała, który wywalczył rzut rożny. Niestety, kolejny stały fragment nic nie dał Stomilowi

30'

Stomil przed szansą na wyrównanie! Patryk Kun wyłuskał piłkę i zagrał w pole karne do Lecha, ale ten przenosi piłkę nad poprzeczką.

28'

W ostatnich 5 minutach gracze Stomilu ewidentnie przygaśli i oddali inicjatywę gościom

23'

Patryk Kun faulował gracza Wisła w środkowej części boiska. Na razie młody gracz Stomilu został tylko upomniany przez arbitra

20'

Dwa dobre płaskie zagrania w pole karne Wisły, ale nie było nikogo kto by zakończył akcję strzałem

18'

Kolejna groźna akcja Stomilu. Po dośrodkowaniu w rzutu rożnego piłka znów trafia do Darmochwała,ale jego strzał został zablokowany i mamy kolejny rzut rożny

17'

Darmochwał od samego początku jest jednym z wyróżniających się graczy w drużynie Stomilu

16'

Groźny strzał Darmochwała. W niewielkiej odległości mija bramkę Kiełpina. Na trybunie tylko jęk zawodu.

15'

Zamieszanie pod polem karnym gości. Znów strzela Trzeciakiewicz, tym razem piłka zatrzymała się na plecach obrońcy z Płocka

13'

Darmochwał spod linki końcowej podaje futbolówkę do niebiegającego Trzeciakiewicza, ale ten oddaje zbyt czytelny strzał aby zaskoczyć bramkarza gości.

10'

Darmochwał z poświęceniem próbował dogonić piłkę, ale nie udało mu się dobiec do futbolówki. Mimo nieudanej akcji kibice nagrodzili zawodnika brawami za zaangażowanie

9'

Gracze Stomilu wyszli wysokim presingiem. Prawie udało się przechwycić piłkę i wyjść z groźną akcją, ale sędzia Pskit uważał, że gracz Stomilu faulował obrońcę z Płocka

6'

Fatalne rozpoczęcie spotkania przez Stomil. Podopieczni Adama Łopatko będą musieli sporo się natrudzić, a by doprowadzić do wyrównania

4'

Zamieszanie w polu karnym. Błąd obrony po dośrodkowaniu wykorzystuje Marcin Krzywicki

1'

Rozpoczynamy arcyważne spotkanie dla Stomilu. Sędzia Pskit gwiżdże po raz pierwszy

14:16

Jesienią obie drużyny podzieliły się punktami, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bramki zdobywali: dla gospodarzy Bartłomiej Sielewski, a wyrównanie olsztynianom dał Arkadiusz Koprucki

14:12

Na murawie boiska zameldowali się gracze obydwu drużyn i rozpoczynają intensywną rozgrzewkę. Do rozpoczęcia spotkania pozostały już tylko 2 kwadranse.

14:05

Przypomnijmy również, że dziś pierwszy raz od września 2012 roku na trybunach olsztyńskiego stadionu będziemy mogli zobaczyć kibiców drużyny gości.

14:02

W drużynie z Olsztyna wciąż brakuje kontuzjowanego Warcholaka, dziś od początku miejsce na prawej stronie zajmie Remisz, który w meczu z Tychami spisał się poprawnie. Szanse od pierwszej minuty dostaną również Trzeciakiewicz, który również wprowadził ożywienie w ofensywie w ostatnim spotkaniu oraz Patryk Kun

13:59

Na rozgrzewkę wybiegli bramkarze obu ekip. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 45 minut

13:54

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią dzisiejszego spotkania http://tnij.org/stomilplock

13:53

Na płycie boiska nie widzimy jeszcze rozgrzewających się zawodników, ale zauważyliśmy trenera Łopatko,który od kilku minut rozmawia z zawodnikiem Wisły Kamilem Hempelem. Zawodnik występujący w pierwszej rundzie w Olsztynie dziś rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowej.

13:49

Witamy serdecznie i zapraszamy na relację z dzisiejszego spotkania. Dla Stomilu będzie to walka o ligowy byt, natomiast drużyna z Płocka aktualnie zajmuje 9. pozycję w ligowej tabeli i jest w znacznie lepszej sytuacji niż gospodarze