Indywidualny rajd Suchockiego, który świetnie zagrał do Kowalczyka, a ten pomylił się z bliskiej odległości.

A w ekipie gości Łukasz Suchocki wchodzi za Szczota.

78'

Na murawę wbiega Rudolf Urban, zastępuje Górskiego. To ostatnia roszada w Sandecji.

76'

Dośrodkowanie w pole karne Gawęckiego z rzutu wolnego, trochę problemów miał Cabaj.

74'

Udany drybling Kowalczyka na prawej stronie, ale wykończenie pozostawiło wiele do życzenia.

72'

Pierwsza akcja Cieślińskiego, który szukał w polu karnym Kowalczyka, ale we wszystko wmieszał się Bartków.

69'

Za Smolińskiego wchodzi Adam Cieśliński.

69'

Piękny strzał Mójty bezpośrednio z rzutu wolnego, bez szans Wróbel!

68'

GOOOOOOL!!! 2:1! Adam Mójta!

65'

Chciał wymusić jedenastkę Bębenek, ale sędzia nie dał się nabrać.

62'

Kolejna wymuszona zmiana w Sandecji. Cicman musi zejść z boiska, w jego miejsce Marcin Makuch.

60'

Spokojniejszy nieco fragment spotkania. Obu zespołom brakuje dokładności przy ostatnim podaniu.

57'

Z bólu zwija się Cicman, potrzebna będzie przerwa w grze.

56'

Bardzo dobra interwencja w destrukcji Bartkowa, który zatrzymał Kowalczyka.

53'

Niecelnie główkował Traore. Szuka bramki kontaktowej Sandecja.

52'

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie! Oko w oko z Wróblem stanął Bębenek i bramkarz gospodarzy wygrał ten pojedynek!

50'

Idealna okazja do podwyższenia na 3:0! Rogalski wyłożył piłkę tuż przed bramką Smolińskiemu, ale pomocnik Olimpii fatalnie spudłował.

47'

Żółta kartka dla Górskiego za symulowanie.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Olimpia prowadzi z Sandecją 2:0.

45'

Fantastyczny strzał Smolińskiego z wolnego, z najwyższym trudem Cabaj paruje piłkę na poprzeczkę!

44'

Sam na sam wychodził Kowalczyk, ale w ostatniej chwili zatrzymał go nieprzepisowo Słaby. Żółta kartka, a mogła być spokojnie czerwona!

43'

Strzelał z rzutu wolnego Grzeszczyk, ale Wróbel nie da się tak łatwo zaskoczyć.

42'

Uderzenie z ponad 30 metrów Gawęckiego znalazło drogę do bramki, po tym jak fatalnie interweniował Cabaj. Ale babol!

41'

GOOOOOOOL!!! 2:0! Gawęcki strzela kuriozalnego gola!

40'

Dosłownie centymetrów zabrakło Kowalczykowi, by jego główka zatrzepotała w siatce! Idealnie dorzucił piłkę z wolnego Smoliński.

37'

Niewiele zabrakło do szczęścia Bębenkowi. Jego strzał przeszedł obok prawego słupka bramki Olimpii.

35'

Czujność Cabaja sprawdził przed momentem Szczot. Bramkarz Sandecji wypluł piłkę, ale zdołał do niej dopaść i zapobiec dobitce.

33'

Kolejna próba gości z Nowego Sącza, ale tym razem uderzenie Bartkowa celne. Nie miał kłopotów Wróbel.

32'

Maciej Górski kropnął potężnie, ale nad bramką strzeżoną przez Wróbla.

31'

Dariusz Gawęcki zastępuje Ruszkula

30'

Ruszkul nabawił się jakiegoś poważniejszego urazu. Będzie konieczna zmiana w zespole miejscowych.

28'

Teraz z kolei żółtą kartkę ogląda Mateusz Bartków.

26'

Robert Pisarczuk sfaulował na skrzydle Mójtę i obejrzał żółty kartonik.

25'

Zablokowany tuż przed polem karnym Matej Nather.

24'

W ostatnich minutach Sandecja przejęła inicjatywę i dąży do wyrównania. Jak na razie skutecznie broni się Olimpia.

22'

W odpowiedzi beznadziejne dośrodkowanie Rogalskiego ze stałego fragmentu. Nikt nie sięgnął piłki i ta opuściła boisko.

20'

Bardzo nieudany dośrodkowanie z lewej nogi Adama Mójty.

18'

Ależ była okazja dla gospodarzy! Rogalski wyłożył piłkę jak na tacy Kowalczykowi, ale w ostatniej chwili nadbiegł Cicman i zapobiegł utracie gola.

15'

Grzeszczyk nieco pospiesznie zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i zablokował go Michał Łabędzki.

13'

Gomez jednak nabawił się poważniejszego urazu. W jego miejsce wchodzi Maciej Bębenek.

12'

GOOOOOOL!!! Maciej Rogalski i 1:0 dla Olimpii!

12'

Będzie rzut karny dla Olimpii! Robert Cicman zagrał ręką!

11'

Tym razem Szczot zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale na posterunku Marcin Cabaj.

10'

Niezła akcja Sandecji. W końcowej fazie futbolówka trafiła w polu karnym do Łukasza Grzeszczyka, ale ten uderzył nieprecyzyjnie.

8'

Aktywny na prawym skrzydle jest jak na razie Robert Szczot.

6'

Hiszpański obrońca wrócił już do gry.

5'

Ucierpiał Pablo Gomez, potrzebna będzie pomoc służb medycznych.

3'

Celnym uderzeniem popisał się Mouhamadou Traore, ale nie miał kłopotu z interwencją doświadczony Michał Wróbel.

2'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale pewnie w powietrzu interweniował jeden z defensorów gości.

1'

Tomasz Wajda zagwizdał po raz pierwszy, gramy!

14:58

Główni aktorzy dzisiejszego widowisko ponownie pojawili się na boisku. Za moment zaczynamy.

14:45

Pierwszy gwizdek sędziego za kwadrans, a na murawie trwa na razie rozgrzewka obu ekip.

14:43

Rezerwowi Sandecja: Marek Kozioł, Fabian Fałowski, Rudolf Urban, Adrian Danek, Maciej Bębenek, Marcin Makuch.

14:42

Rezerwowi Olimpia: Daniel Osiecki, Bartosz Śmietanko, Dariusz Gawęcki, Adam Cieśliński, Łukasz Suchocki, Marcin Staniek, Adam Banasiak.

14:28

Z kolei nowosądeczanie mają zaledwie jeden punkt mniej od Olimpii i wydaje się, że o ligowy byt mogą być już spokojni.

14:26

Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się aktualnie na 5. miejscu w pierwszoligowej tabeli. Do miejsca premiowanego awansem podopieczni Dariusza Kubickiego tracą 7 punktów.

14:23

Witamy z Grudziądza. Dzisiaj miejscowa Olimpia zmierzy się u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Zapraszamy na relację na żywo!