0 : 2
Juventus TurynJuventus Turyn
1. połowa0 : 2
22:55

Koncert gry Juve i fatalny mecz Trabzonsporu, który został juz w pierwszej połowie boleśnie pozbawiony jakichkolwiek szans na walkę o awans do 1/8 finału Ligi Europy. Juventus rozpoczyna efektownie swój marsz do finału, który odbędzie się właśnie w Turynie. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

92'

Koniec! Juventus pokonuje Trabzonspor 2:0 i melduje się w kolejnej rundzie Ligi Europy!

91'

Dwie minuty doliczone do tego meczu.

90'

Kivrak uprzedził wychodzącego sam na sam Osvaldo. To jest wybitny występ tego bramkarza, pomimo utraty dwóch goli.

89'

Przycisnęli Turcy w końcówce, ale na razie bez powodzenia.

88'

Niezłe uderzenie zza pola karnego Hurmaciego nieznacznie mija bramkę Buffona.

85'

Odwazna próba Adina z połowy boiska nie sprawiła żadnego problemu Buffonowi.

83'

Spokojnie rozgrywają piłkę goście w swoich szeregach obronnych.

79'

Niewiarygodne! Giovinco uderzył z wolnego tam gdzie stał Kivrak, a dobitki z trzech metrów nie trafił w bramkę Peluso!

77'

Giovinco faulowany 17 metrów od bramki Trabzonsporu. Teraz już jest Pirlo na boisku, więc może być groźnie.

77'

Niesamowite, Giovinco przegrywa jeszcze jeden pojedynek z Kivrakiem!

75'

Kwadrans dogrywania tego pojedynku do końca...

73'

Raz jeszcze interwencja Kivraka, który bardzo szczęśliwie obronił uderzenie Padoina w bardzo dobrej sytuacji!

72'

W zespole gospodarzy schodzi z kolei najlepszy gracz z pola, Adrian Mierzejewski, a w jego miejsce Alexandru Bourceanu.

72'

Andrea Pirlo za Claudio Marchisio w Juventusie.

68'

Adin z rzutu wolnego uderza wprost w ręce Gianluigiego Buffona.

67'

Bardzo niecelne uderzenie Janko z około 20 metrów.

64'

Ogbonna przewracany przez rywala w polu karnym, gwizdek sędziego jednak milczy.

63'

Nic nie wynikło z rzutu rożnego dla Starej Damy.

59'

Osvaldo poradził sobie z rywalem w jego szesnastce, po czym potężnie uderzył ponad bramką Trabzonu!

58'

Andrea Barzagli zmienia Martina Caceresa.

57'

Kontra Juve i raz jeszcze Giovinco nie potrafi pokonać Kivraka w sytuacji sam na sam! Z dystansu strzela jeszcze Marchisio, ale niecelnie!

55'

Wciąż przeważa w tym meczu Juventus. Rezerwowi Juve chcą pokazać się z dobrej strony i być może nawet wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie.

53'

Giovinco w dobrej sytuacji chciał lobować Kivraka, ale trafił jeszcze w przebiegającego obrońcę Trabzonsporu!

50'

Przedzierał się w polu karnym Malouda, ale ostatecznie stracił piłkę na rzecz Buffona.

49'

Płaskie i słabe dośrodkowanie Adina pada łupem Buffona.

48'

Vidal złapany na spalonym.

46'

W przerwie Osmanpasa zmienił Bosingwę.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

21:55

Trabzonspor - Juventus Trabzonspor - Juventus Trabzonspor - Juventus

21:51

Grający w połowie rezerwowym składem Juventus doprawdy bawi się z Trabzonsporem, a 2:0 po pierwszej połowie to najniższy wymiar kary. W dwumeczu jest już 4:0 dla Starej Damy, grającej dzisiaj z niezwykłą lekkością.

45'

Koniec pierwszej połowy! Juve prowadzi w Turcji 2:0!

44'

Kivrak zatrzymuje w pojedynku Pablo Osvaldo! Łatwość, z jaką Juve dochodzi do kolejnych okazji, jest niewiarygodna...

43'

Trabzonspor wreszcie zaczął utrzymywać się przy piłce. Trochę późno...

40'

40 minut meczu za nami, a zapowiada się już spokojne dogrywanie tego pojedynku do końca, bo losy awansu są już rozstrzygnięte.

37'

Zeki Yavru z kolei zastępuje kontuzjowanego Kelesa.

37'

Pogba opuszcza boisko, w jego miejsce Padoin. To chyba jest nawet zmiana taktyczna, aby dać odpoczynek Francuzowi przed meczem z Milanem.

35'

Fatalnie grający Keles doznał jeszcze kontuzji i na noszach opuszcza boisko.

34'

Juventus bawi się w Trabzonie! Isla zabawił się z Kelesem, po czym zagrał do Vidala, który został zablokowany. Chwilę później znakomite zagranie Marchisio do Giovinco w pole karne, filigranowy skrzydłowy zagrywa do Osvaldo, a ten głową pakuje piłkę do siatki! 0:2!

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Pablo Osvaldo!

30'

Faul w ofensywie Osvaldo przerwał kolejną groźną akcję Juve.

28'

Po dobrej akcji Vidala i Isli interwencja Bosingwy ratuje Trabzonspor od utraty drugiego gola.

26'

Dla formalności dodajmy, że Turcy potrzebują do awansu czterech goli.

23'

Mierzejewski z dystansu uderza ponad bramką Juventusu.

22'

Oho! Obrońca Juve chyba podał do Buffona, który złapał piłkę, ale na swoje szczęście bez konsekwencji, bo sędzia nakazał grać dalej.

21'

Jeszcze jedna nieuznana bramka dla Juve. Vidal tym razem był na spalonym i gol Osvaldo nie został uznany.

21'

Trabzonspor musi zaatakować. Mierzejewski nie porozumiał się pod polem karnym z Janko.

19'

Wreszcie Juve dopina swego. Doskonała akcja Osvaldo z Giovinco, strzał tego drugiego odbija Kivrak, ale wobec dobitki Vidala jest już bezradny! Absolutnie zasłużone prowadzenie gości i losy awansu praktycznie przesądzone.

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Arturo Vidal!

16'

Zaskakująca jest ta ogromna dominacja Juve, szczególnie gdy dojdziemy do wniosku, że Stara Dama gra bez wielu swoich kluczowych graczy, w tym Chielliniego, Barzagliego, Pirlo, Teveza, Llorente czy Lichtsteinera.

15'

Kivrak!!! Kolejne wielkie zamieszanie w polu karnym Trabzonsporu! Turecki bramkarz broni dwa strzały, w tym jeden Bonucciego i zostaje pokonany przez Peluso, ale z kolei ten był na spalonym!

13'

Jeszcze jedna kombinacyjna akcja Juve, pewnie zbyt kombinacyjna, bo w idealnej okazji podopieczni Antonio Conte przekombinowali i ku wściekłości trenera nie oddali nawet strzału!

12'

Pogba potężnie uderza zza pola karnego, ale ponownie dobrze broni Kivrak.

11'

Świetnie zagrał Giovinco do Vidala w polu karnym Trabzonu, ale jednak Chilijczyk został zablokowany przez przeciwników.

10'

W ogromnych opałach gospodarze od pierwszej minuty. To wygląda, jakby to Juventus musiał odrabiać dwubramkową stratę z pierwszego spotkania.

9'

Marchisio uderza z dystansu, ale w środek bramki i dobrze odbija piłkę Kivrak.

8'

Giovinco z rzutu wolnego uderza w jednego z graczy Trabzonsporu. Rzut rożny.

7'

Vidal faulowany przez Ozera około 25 metrów od bramki rywala. Gospodarze mają szczęście, że Andrea Pirlo tylko na ławce rezerwowych.

7'

Giovinco wyszedł sam na sam z Kivrakiem, przegrał ten pojedynek, ale jeszcze i tak był na spalonym. Przynajmniej zdaniem arbitra.

5'

Słupek!!! Isla otrzymał piłkę w polu karnym po podaniu Giovinco, ale długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie trafił w słupek bramki Kivraka!

2'

Choć to gospodarze muszą odrabiać straty, to jednak Juventus jest w ataku pozycyjnym w pierwszych minutach meczu.

1'

Zaczynamy!

21:01

Obie drużyny wychodzą na murawę stadionu w Trabzonie!

20:52

Rezerwowi Trabzonsporu: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Gustavo Colman, Alexandru Bourceanu, Emre Gural, Paulo Henrique, Caner Osmanpasa.

20:50

Rezerwowi Juventusu: Marco Storari, Simone Padoin, Andrea Pirlo, Stephan Lichtsteiner, Andrea Barzagli, Fernando Llorente, Carlos Tevez.

20:44

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. W pierwszej jedenastce Trabzonsporu Adrian Mierzejewski!

20:44

Juventus Turyn z kolei nie ma sobie równych w Serie A. Stara Dama jest tam liderem z 9 punktami przewagi nad drugą w tabeli Romą. Drużyna Antonio Conte jest 'spadochroniarzem' z Ligi Mistrzów, gdzie nie poradziła sobie w grupie z Realem Madryt i Galatasaray Stambuł. W Turynie jednak nie ma wielkiego żalu z tego powodu, bowiem majowy finał Ligi Europy planowany jest właśnie na stadionie Juventusu, co jest ogromną motywacją do gry mistrzów Włoch w tych rozgrywkach.

20:41

Jak wygląda sytuacja obu drużyn w tym sezonie? Zacznijmy może od gości. Trabzonspor, drużyna Adriana Mierzejewskiego, w lidze tureckiej zajmuje obecnie rozczarowujące dla siebie siódme miejsce. Jak dobrze pamiętamy, Turcy dwukrotnie pokonywali w grupie Legię Warszawa, 2:0 u siebie oraz 2:0 na Łazienkowskiej.

20:40

Tak wyglądało to spotkanie.

20:39

Po pierwszym spotkaniu obu drużyn w znacznie lepszej sytuacji znajduje się Juventus Turyn. Włosi zwyciężyli bowiem tydzień temu na własnym stadionie 2:0 po golach dwóch 'Pawłów' - Pablo Osvaldo oraz Paula Pogby.

20:33

Witamy bardzo serdecznie relacji z rewanżowego meczu 1/16 Ligi Europy, w którym Trabzonspor zmierzy się z Juventusem Turyn.