Tottenham HotspurWC
3 : 1
Dnipro DniepropetrowskDnipro Dniepropietrowsk
23:01

Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Już jutro rusza kolejny piłkarski weekend, ostatni przed meczami reprezentacji. Dziękuję za uwagę, Adrian Gutowski.

96'

Koniec! Tottenham wygrywa 3:1 i w następnej rundzie zmierzy się z Benficą Lizbona.

95'

Żółta kartka dla Kulakova i ostatni rzut wolny dla Spurs.

94'

Gra na czas Harry'ego Kane, który wraz z Adebayorem uciekł na połowę rywali.

94'

Konoplyanka celnie, ale Lloris ratuje zespół!

93'

Żółta kartka dla Michaela Dawsona i rzut wolny dla Dnipro w końcówce meczu.

92'

Daleka piłka do Matheusa wzdłuż prawej flanki, ale spalony. Do końca 3 minuty.

90'

Sędzia Gautier przedłuża szansę Ukraińców o 5 minut.

90'

Ukarany żółtą kartką Ruslan Rotan.

88'

Schodzi Roberto Soldado, który meczu nie zaliczy do udanych. Za niego wchodzi Harry Kane.

87'

Konoplyanka z dystansu, ale odbija piłkę Lloris na bok.

85'

Odpowiada zmianą menedżer Tottenhamu. Lennon za Townsenda.

84'

Schodzi Fedetskiy, wchodzi Kulakov. Pomocnik za obrońcę.

83'

Soldado! Znowu Hiszpan pudłuje. Townsend bardzo dobrze dośrodkował, a ten strzelił nad bramką.

81'

Adebayor biega po boisku jak szalony, a kolegów traktuje jak ściankę do obijania piłki. Z lewej strony zbiegł bliżej prawego skrzydła, wymieniając podania z kolegami na zasadzie: Adebayor podaje, a kolega oddaje piłkę z pierwszej piłki z powrotem do Togijczyka.

77'

Ostatnie 15 minut. Patrząc na dzisiejsze mecze w Lidze Europy możemy spodziewać się bardzo emocjonującej końcówki. Dnipro strzeli gola czy podwyższy prowadzenie Tottenham?

76'

Zmienia również Tim Sherwood. Wchodzi Nabil Bentaleb za Sandro.

71'

Zmiana u gości. Seleznyov za Kankavę czyli napastnik za pomocnika. Zmiana ofensywna.

69'

Świetne dośrodkowanie Fryersa w pole karne, dobre przyjęcie Adebayor i ten strzela do bramki.

69'

Goooooooooooool!!!!!!!! EMMANUEL ADEBAYOR STRZELA DRUGĄ BRAMKĘ! 3:1!

68'

Tottenhamowi brakuje jednej bramki do awansu. To co wydawało się niemożliwe po bramce dla Dnipro, teraz przy wyniku 2:1 jest jednym z bardziej prawdopodobnych scenariuszy. Zobaczymy jak zareaguje Dnipro, czy dadzą radę utrzymać wynik.

65'

Dośrodkował z lewej strony Eriksen i Adebayor atakując piłkę wślizgiem strzela bramkę!

65'

Goooooooooool!!!!! EMMANUEAL ADEBAYOR STRZELA BRAMKĘ!

62'

Czerwona kartka dla Zozulyi! Sprowokowany Zozulya uderzył głową Vertoghena i wylatuje z boiska. Po tej sytuacji Zozulya był tak pobudzony, że Adebayor trzymał go w mocnym uścisku przez blisko minutę, aby ten się uspokoił.

60'

Ależ uderzył Konoplyanka! Strzał z 20 metrów, ale w słupek. Dobitka Fedetskiego niecelna.

59'

Żółta kartka dla Vertoghena.

56'

Christian Eriksen po kilku próbach zdobywa gola z rzutu wolnego! Spóźniona interwencja Boyko, miał piłkę na rękach, ale zbyt późna interwencja i piłka wpada do jego bramki. Perfekcyjnie przymierzył Eriksen.

56'

Goooooooooool! ERIKSEN Z RZUTU WOLNEGO I 1:1!

54'

Gol! A nie, jednak nie. Sędzia odgwizduje spalonego Soldado. Słuszna decyzja arbitra, wynik nadal 0:1.

53'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Eriksena, główkuje Adebayor, piłka kozłuje i uderza Dembele, ale tuż nad poprzeczką!

51'

Bramka dla Dnipro przekreśla szansę na dogrywkę i rzuty karne. Tottenhamowi będzie jeszcze trudniej. Wygrana 2:1 nic im nie daje, aby awansować muszą wygrać przewagą co najmniej 2 bramek.

48'

Z rzutu wolnego dośrodkował Rotan, a do piłki najwyżej wyskoczył Zozulya!

48'

Gooooooool!!!!!! ROMAN ZOZULYA STRZELA BRAMKĘ DLA DNIPRO!

46'

Obie ekipy bez zmian na drugą część gry.

46'

Wracamy na drugą połowę. Piłkarze już na boisku, sędzia daje znak, zaczynamy!

22:06

Kibice Tottenhamu pożegnali Jermaine'a Defoe, który w marcu wyjeżdża do USA. Będzie występował w lidze MLS w zepsole Toronto.

69'

Znakomite długie podanie Fryersa w pole karne, dobre przyjęcie Togijczyka, a następnie strzał do bramki! Tottenham powoli odjeżdża Dnipro.

45'

Koniec pierwszej połowy! Tottenham przeważał, ale to Dnipro nadal ma przewagę w dwumeczu. Miejmy nadzieję, że prawdziwy mecz zobaczymy po przerwie.

45'

Żółta kartka dla Sandro za groźny faul na Rotanie. Powinien się cieszyć, że sędzia nie był bardziej surowy i nie pokazał mu czerwonej kartki.

43'

Jakieś cztery minuty do końca pierwszej połowy. Jeżeli któraś z drużyn chce zdobyć gola przed gwizdkiem to musi się sprężyć i mocno zaatakować.

41'

A teraz rzut wolny dla Tottenhamu. Znowu Eriksen, ale złe dośrodkowanie.

37'

Strzał Matheusa z rzutu wolnego, ale można zostawić bez komentarza. Daleko od bramki.

35'

Po chwili spokojnej gry w środku pola, ataku próbuje Tottenham. Jak na razie bez skutku, albo dobre interwencje obrońców, albo bramkarza Dnipro.

31'

Kontra Dnipro, dośrodkowanie do Matheusa w pole karne, ten przewrócił się podczas wyskoku. Nie ma rzutu karnego, chociaż Matheus próbował go wywalczyć. Dobra decyzja francuskiego arbitra.

29'

Drobna rana nad kostką Matheusa, na chwilę zszedł z boiska.

26'

Groźny strzał Eriksena z rzutu wolnego! Piłka ładnie przeszła nad murem, ale skutecznie broni Boyko.

26'

Faulowany Jan Vertonghen przez Ruslana Rotana. Rzut wolny dla Spurs, 30 metrów od bramki.

24'

Gracze Tottenhamu przeważają, ale wynik nadal jest dla nich niekorzystny. Nie ma klarownych, udanych akcji - nie ma goli.

22'

Adebayor próbuje rozrywać szyki Dnipro na prawej flance, ale zawsze jest przy nim 1 lub 2 graczy, którzy go blokują. Mimo to, większość akcji przechodzi przez Togijczyka.

18'

Gracze Dnipro wygrywają dziś większość pojedynków główkowych. Wyłączają możliwość zagrania piłki górą przez Spurs.

16'

Piłkarze ukraińskiej drużyny próbują przejąć piłkę, przeprowadzić atak, ale londyńczycy bardzo dobrze odbierają piłkę. Gdy ta będzie w posiadaniu Dnipro, to Tottenham natychmiast ją odbiera.

14'

Akcja nadal toczy się na połowie Dnipro, to Tottenham ma piłkę.

11'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Dnipro, ale łapie piłkę Hugo Lloris.

10'

Teraz goście próbują nieśmiałych ataków, ale gracze Tottenhamu cały czas grają pressingiem i chcą mieć piłkę w swoim posiadaniu.

8'

Groźnie uderzył Eriksen, piłka poleciałaby w światło bramki i prawodopodnie wpadła do siatki, ale odbiła się od obrońcy i poleciała na rzut rożny.

6'

Przewagę w posiadaniu piłki mają gospodarze, chcą jak najszybciej wyrównać wynik dwumeczu i rozpocząć go na nowo.

5'

Strata Strinicia i groźna akcja gospodarzy, ale piłka zabrana przez obrońcę Dnipro

2'

Pierwsza akcja ofensywna Tottenhamu, ale złe dośrodkowanie Fryersa. Tim Sherwood zapowiadał ofensywę od pierwszej minuty

1'

Mecz czas zacząć! Pierwsze podania wymienili piłkarze Dnipro.

21:02

Zespoły wychodzą już z tunelu, za chwilę zaczynamy.

21:00

Sędzią tego spotkania będzie Antony Gautier z Francji.

20:59

Juande Ramos: Mierzymy się z faworytem do końcowego triumfu. Podejdziemy do meczu jak profesjonaliści, awans byłby czymś wielkim dla naszego klubu.

20:57

Tim Sherwood: Wiemy, że są groźni i szybcy w ataku, ale zamierzamy zepchnąć ich do defensywy i wywalczyć zwycięstwo.

20:55

W ostatniej kolejce Premier League zespół z Londynu przegrał 0:1 z Norwich, Dnipro nadal czeka na wznowienie ligi ukraińskiej, która rusza już na początku marca po trzech miesiącach przerwy.

20:48

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla drużyny z Ukrainy, co znacznie utrudnia sytuację londyńczyków. Dnipro będzie chciało podtrzymać korzystny wynik, a Tottenham zapewne będzie próbował odrobić bramkę straty. W historii futbolu widzieliśmy powroty z mniej korzystnych wyników, lecz Tottenham nie jest ostatnio w dobrej formie. Mecz może być bardzo emocjonujący.

20:45

Rezerwowi Dnipro Dniepropietrowsk: 16. Jan Lastuvka, 23. Douglas, 7. Kulakov, 20.Gama, 89.Politylo, 9.Kalinic, 11.Seleznyov

20:44

Rezerwowi Totenhamu Hotspur: 24.Friedel, 51.Veljkovic, 7.Lennon, 8.Paulinho, 21.Chadli, 42.Bentaleb, 37.Kane

20:40

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Tottenham-Dnipro. Już za 25 minut rozpoczynamy mecz!