Dnipro DniepropietrowskDnipro Dniepropetrowsk
1 : 0
WCTottenham Hotspur
20:52

Koniec meczu, Dnipro zwycięża po golu z rzutu karnego, który wykorzystał Konoplyanka. Samo spotkanie było dość wyrównane, jednak gospodarze stworzyli sobie więcej okazji i wygrali zasłużenie. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuję Damian Wiśniewski.

89'

Kulakov wchodzi za Matheusa

88'

Chadliiiii, ależ było blisko!

87'

To mógł być gol! Po zagraniu Dawsona Brazylijczyk był blisko gola

86'

Zszedł Soldado, a w jego miejsce widzimy Kane'a.

85'

Konoplyanka huknął z dystansu, ale niecelnie

83'

Mieli więcej sytuacji gospodarze i to prowadzenie jest zasłużone. Będą starali się o kolejne gole?

81'

Goooooooooooooool! Konoplyanka wykorzystuje jedenastkę!

79'

Vertonghen fauluje Matheusa i jest rzut karny!

79'

Siadło nam nieco to spotkanie. Czekamy na ciekawe sytuacje podbramkowe.

77'

Plitylo wchodzi za Giuliano.

74'

Dobry strzał głową oddał przed chwilą Mazuch, ale nie trafił on w światło bramki.

72'

Niecelny strzał z dystansu oddał teraz Bentaleb

70'

Friedel znów świetnie broni strzał Giuliano!

69'

Soldado! Tym razem Hiszpan zablokowany.

67'

Brazylijczyka oczywiście, nie Ukraińca. Przepraszam za pomyłkę.

67'

Giuliano! Mocny strzał Ukraińca z dystansu, ale świetnie interweniuje Friedel!

65'

Goooo, a nie, jednak nie! Eriksen mógł mieć wejście smoka, ale w momencie podania od kolegi był na spalonym.

64'

Eriksen wchodzi za Townsenda.

62'

Kolejne uderzenie Townsenda z dystansu, kolejne jednak niecelne.

59'

Teraz mogli mieć dobrą okazję gospodarze, ale zabrakło ostatniego dokładnego podania Giuliano

57'

Soldado, jak on tego nie strzelił?! Paulinho perfekcyjnie zagrał do Hiszpana, a ten nie trafił do pustej bramki z trzech metrów!

55'

Roman Zozulya otrzymał żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

53'

Fedetskiy leży teraz kontuzjowany na boisku.

51'

Spokojnie piłkę rozgrywają gospodarz.e

49'

Bramkarz gospodarzy spokojnie obronił strzał Townsenda sprzed szesnastki.

48'

Teraz był rzut rożny dla Kogutów, ale źle rozegrany.

47'

Dwa rzuty rożne miało Dnipro, oba jednak spokojnie zatrzymali goście.

46'

Sędzia daje gwiżdże, gospodarze wznawiają grę.

19:49

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie jesteśmy świadkami wyrównanego widowiska, w którym jedni i drudzy stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji bramkowych. Tym bardziej szkoda, że nie padł jeszcze żaden gol. Na razie to tyle, spotkamy się za około kwadrans.

45'

Jedną minutę doliczył arbiter.

43'

Rotan uderzył z dystansu, ale zrobił to fatalnie.

42'

Denys Boyko zrobił 'Boruca"! Bramkarz gospodarzy postanowił zabawić się z Soldado i o mało nie skończyło się to golem.

40'

Dłużej teraz piłkę rozgrywają goście, ale bez większego efektu.

38'

Kankava uderzył przed chwilą sprzed szesnastki, ale mocno się pomylił

37'

Dobry strzał Twonsenda z rzutu wolnego, ale nieznacznie niecelny.

36'

Żółta kartka dla Strinicia za faul na Paulinho na granicy własnej szesnastki

34'

Uspokoiła nam się troszkę gra. Przy piłce goście.

32'

Strzał Rose'a z dystansu, ale zbyt słaby by pokonać bramkarza.

30'

Maheus padł jak rażony piorunem w polu karnym, ale bez żadnego kontaktu z przeciwnikiem i sędzia słusznie nie podyktował karnego.

28'

Bentaleb! Rose świetnie zagrał w pole karne do kolegi, ale ten pomylił się w idealnej sytuacji!

27'

Kolejna okazja gospodarzy! Najpierw po błędzie obrońcy świetnie strzał z dystansu obronił bramkarz, a potem Zuzulya nie trafił w bramkę.

25'

Jak on tego nie strzelił? Matheus przez 20 metrów sam biegł z piłką, stanął oko w oko z Friedelem i trafił wprost w niego!

23'

Strzał Twonsenda sprzed szesnastki, jednak zbyt lekki. Spokojnie broni bramkarz.

22'

Dośrodkowanie Bentaleba, jednak piłka wpadła w ręce goalkeepera gospodarzy.

20'

Dnipro atakowało teraz lewą stroną, jednak wszystko skończyło się nieudaną wrzutką.

18'

Rose kontuzjowany opuścił teraz boisko. Będzie zmiana?

17'

Wyszedł przed bramkę Friedel i jeden z piłkarzy gospodarzy próbował go przelobować, jednak Amerykanin zdążył wrócić.

15'

Ten pierwszy kwadrans bardzo wyrównany. Jedni i drudzy mieli po jednej świetnej okazji o gola, ale na tablicy wyników wciąż widnieje wynik 0:0.

13'

To mógł być gol! Chadli świetnie dośrodkował z lewej strony, ale w polu karnym Soldado w ostatniej chwili powstrzymał bramkarz.

11'

Chadli przymierzył z dystansu, ale pomylił się okrutnie.

9'

Było groźnie pod bramką Friedela! Konoplyanka przeprowadził świetną szarże lewą flanką, a po jego podaniu przestrzelił Matheus.

6'

Tottenham próbował akcją prawą stroną, jednak Bentaleb zagrał za mocno, w efekcie czego wyszedł aut dla Dnipro.

4'

Na razie mało mamy gry na boisku, dużo jest walki w środkowej strefie boiska. Oby zaraz to się zmieniło.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy prawą stroną, zatrzymana jednak przez obrońcę.

1'

Arbiter daje znak, mecz rozpoczynają goście

19:00

Przed pierwszym gwizdkiem mamy jeszcze minutę ciszy dla ofiar wydarzeń w Kijowie.

18:57

Piłkarze są już na boisku, czekamy na ciekawy mecz!

18:54

Arbitrem tego pojedynku będzie pan Antonio Mateu Lahoz z Hiszpanii.

18:52

Faworytem tego spotkania są rzecz jasna londyńczycy, którzy wygrali wszystkie mecze w swojej grupie. Tutaj jednak nie ma to większego znaczenia, dzisiaj trzeba po prostu wyjść i zrobić swoje. Oczywiście o ile pozwolą na to gospodarze.

18:48

Ławka rezerwowych gości: Archer, Fryers, Veljkovic, Eriksen, McEvoy, Onomah, Kane

18:46

Ławka rezerwowych Dnipro: Kravchenko, Kulakov, Kalinić, Lustuvka, Gama, Douglas, Politylo

18:45

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki jednych i drugich, za chwilkę podamy listę zawodników zasiadających na ławkach rezerwowych.

18:45

Witamy! Już tylko około kwadrans został do rozpoczęcia pierwszego meczu w starciu Dnipro i Tottenhamu. Zapraszamy gorąco na relację live z tego wydarzenia.