6 : 0
rayoRayo Vallecano
21:57

21:52

Barcelona wykonała prawdziwą demonstrację mocy przed wtorkowym spotkaniem z Manchesterem City w Lidze Mistrzów! 6:0, dwa gole Messiego, piękny gol w powrocie po kontuzji Neymara oraz kolejne trafienia Pedro, Alexisa i Adriano. Barcelona wraca na fotel lidera i nim pozostanie po tej kolejce, o ile Real jutro nie ogra Getafe jedenastoma golami. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn. Za chwilę wstawię wideo z trafieniem Neymara. Naprawdę warto poczekać.

92'

Koniec! Barcelona gromi Rayo 6:0!!!

92'

Fatalna próba Tito idealnie oddaje grę Rayo w tym meczu.

91'

Dwie minuty doliczone do tego spotkania.

90'

Neymar! Neymar! Neymarrrrr!!! Brazylijczyk dostał piłkę na połowie boiska, minął na pełnej prędkości jednego rywala i fenomenalnym uderzeniem z dystansu w okienko bramki Rubena włączył się do katalońskiej fiesty!!! 6:0!

89'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! Neymaaaaaar! Co za gol, co za powrót!!!!

88'

Ponadto Argentyńczyk pobił też rekord bramek zdobytych dla jednego klubu w Hiszpanii. Messi ma 337 goli zdobytych w 405 meczach Barcy.

86'

Swoją ostatnią bramką, 228. w karierze w La Liga, Leo Messi stał się ex aequo z Raulem trzecim najlepszym strzelcem w historii Primera Division. Przed nimi tylko Hugo Sanchez (234) i Telmo Zarra (251).

85'

Valdes pewnie łapie strzał z dystansu Rochiny.

84'

Teraz z kolei korner po drugiej stronie boiska po szarży Mojiki.

82'

Zabawa w polu karnym Iniesty z Pique zakończona wywalczeniem kolejnego rzutu rożnego.

81'

Dośrodkowanie Alvesa trafia w Mojikę. Korner.

79'

Neymar minął trzech graczy przed polem karnym Rayo, ale został zatrzymany przez czwartego.

78'

76'

Fabregas! Alexis Sanchez po podaniu Fabregasa zakręcił obrońcami w polu karnym i wyłożył piłkę Ceskowi, który został zablokowany przez Ze Castro!

74'

Leo Messi opuszcza boisko, w jego miejsce Cristian Tello. Cóż, we wtorek mecz z Manchesterem City.

74'

Rochina płaskim strzałem zza pola karnego posłał piłkę obok bramki Valdesa.

73'

Longo wchodzi w miejsce Larriveya.

72'

Jeszcze jeden korner dla Barcy po akcji Sancheza.

69'

Mascherano zmienia Puyola.

68'

Messi wykorzystuje podanie Alexisa Sancheza i z czternastu metrów precyzyjnym strzałem pokonuje Rubena! Manita!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Leo Messi po raz drugi!

67'

Neymar idealnie dograł w pole karne do Daniego Alvesa, który w dobrej sytuacji uderzył z około dziesięciu metrów niecelnie!

66'

65'

Neymar dostał dobre podanie na wolne pole od Alvesa, ale zdążył za nim obrońca Rayo.

64'

Messi!!! Argentyńczyk miał piłkę na lewej nodze i choć mógł podać do Neymara, to jednak zdecydował się na strzał, ale posłał futbolówkę minimalnie obok bramki!

63'

Sanchez zatrzymany przez Baenę. Goście zdobywają piłkę.

63'

Alexis zdobył dla swojego zespołu rzut rożny.

62'

Na boisku po miesięcznej przerwie pojawia się także Neymar, który wchodzi w miejsce Pedro!

62'

Zmiany. W Rayo Jonathan Viera zmienia Alberto Bueno.

61'

Akcja Barcelony kończy się uderzeniem z dystansu Daniego Alvesa, z którym bez problemu poradził sobie Ruben.

61'

Busquets wypatrzył w polu karnym Pedro, a ten został zablokowany przez Tito.

60'

Larrivey dobrze przyjął piłkę w polu karnym, ale pod naciskiem Puyola nie był w stanie pokonać Valdesa.

60'

Neymar przygotowuje się do wejścia na boisko!

59'

Dani Alves został zablokowany w polu karnym Rayo. Rzut rożny.

59'

Meksykańska fala na Camp Nou!

58'

57'

Zabawa mistrzów Hiszpanii na Camp Nou trwa w najlepsze!!! Fabregas genialnie rozegrał piłkę z Iniestą i wyłożył ją Pedro, któremu pozostało wpakowanie jej do pustej bramki! 4:0!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Pedro Rodriguez!

54'

Puyol świetnie skasował kontrę Rayo, ale po chwili piłka trafiła do Larriveya, którego ładne uderzenie doskonale sparował Valdes!!!

54'

Leo Messi pięknym podaniem stworzył dobrą sytuację Chilijczykowi, który bez trudu, technicznym strzałem zaskoczył Rubena! 3:0 dla Barcelony!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Alexis Sanchez!!!!

51'

W Madrycie z kolei zakończyło się Gran Derbi... rezerw. W Segunda Division Real Madrid Castilla pokonał FC Barcelonę B 3:1. Gole zdobyli Franco, Aguza i Mascarell (Castilla) oraz Denis Suarez (Barca B).

50'

Dośrodkowanie Messiego z rzutu wolnego trafiło w ręce Rubena.

50'

Tymczasem realizator sugeruje, że Gerard Pique doznał jakiegoś urazu. Zobaczymy, czy bedzie potrzebna zmiana.

49'

Larrivey z trudnej pozycji nie był w stanie oddać dobrego uderzenia głową.

48'

74 517 widzów na Camp Nou. Nie najgorsza frekwencja jak na takiego rywala i na to, jak to wyglądało w ostatnich meczach.

47'

W przerwie żaden z trenerów nie dokonał zmiany.

46'

Wznawiamy grę w drugiej części gry!

20:52

20:47

Zdecydowana przewaga gospodarzy w pierwszych 45 minutach udokumentowana dwoma golami, które są najmniejszym wymiarem kary dla słabiutkiego Rayo. Tych goli mogło paść zdecydowanie więcej.

45'

Koniec pierwszej połowy! Barcelona - Rayo 2:0!

43'

Pique odbija dobrze dośrodkowanie Mojiki.

41'

Arbilla zmieniony przez Tito. To on zawalił gola na 0:2.

41'

Barcelona kontroluje spotkanie, a kapitalna wiadomość z Soczi! Kamil Stoch podwójnym mistrzem olimpijskim! Polak wygrał także na dużej skoczni!!!

38'

Barcelona prowadzi już 2:0 i teraz rzeczywiście może grać z dużo większym spokojem.

38'

Po prostej stracie Rayo, Fabregas doskonale uruchomił Argentyńczyka, a ten ze spokojem przerzucił piłkę nad Rubenem wprost do siatki! 2:0!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Leo Messi!

35'

Odbite uderzenie z dystansu Pique ląduje za linią końcową. Rzut rożny.

35'

Messi ładnie rozegrał kontrę Barcelony, która kończy się jednak zablokowanym zagraniem Fabregasa w polu karnym rywala.

33'

32'

Bramkarz Rayo dobrze piąstkował piłkę po centrze Argentyńczyka, a chwilę później zatrzymał go przy linii końcowej, gdy ten jak dziecko ograł Trashorrasa!

31'

Ruben kapitalnie broni uderzenie Messiego zza pola karnego!!! Tylko korner dla Barcy!

30'

Wciąż 1:0, co nie jest bezpiecznym wynikiem dla Barcelony, jeśli ta pamięta mecz z Valencią.

29'

Niewiele zabrakło do gola na 2:0, ale Saul przerwał bardzo groźne zagranie Pedro i nie wpakował piłki do własnej siatki, choć tak mogło się zdarzyć!

27'

Fatalne błędy w defensywie Barcelony, ale zarówno Larrivey, jak i Iago przegrali pojedynki z Valdesem!!!

26'

Mocne uderzenie Rochiny zablokowane. Rzut rożny dla Rayo.

25'

Larrivey nie był w stanie celnie dośrodkować w pole karne Barcelony, a w odpowiedzi Katalończycy wyszli z nieudaną kontrą.

22'

Ależ źle Alexis!!! Iniesta genialnym podaniem wypuścił Sancheza sam na sam z bramkarzem i chciał dograć do Messiego, ale zagrał niecelnie!

20'

Messi z rzutu wolnego trafia w mur, a poprawka Daniego Alvesa poszybowała nad poprzeczką.

19'

Iniesta faulowany tuż przed szesnastką rywala.

18'

Znowu słupek! Po ładnej akcji Iniesty Pedro trafia z ostrego kąta w obramowanie bramki gości!

17'

Alexis Sanchez nie doszedł do piłki po centrze Adriano.

16'

Kwadrans gry za nami. Na razie Rayo nie jest w stanie przeciwstawić się Barcelonie.

14'

Messi!!! Argentyńczyk opanował piłkę w polu karnym i z półobrotu uderzył w słupek bramki Rayo!

13'

Pewnie łapie piłkę Valdes po dośrodkowaniu w pole karne.

12'

Rayo zdobywa rzut rożny.

10'

Iniesta chciał zaskoczyć Rubena z połowy boiska, ale piłka poszybowała obok bramki.

9'

Po kombinacyjnej akcji Barcelony, Pedro złapany na spalonym.

8'

Sanchez dobrze powstrzymany przez Mojicę przy linii końcowej. Piłka dla Rayo.

6'

Nieporozumienie Saula z Rubenem kosztuje Rayo rzut rożny.

4'

Była już szansa na wyrównanie. Trashorras dobrze dograł do Iago, ale ten nie potrafił pokonać Valdesa z kilkunastu metrów!

3'

No i długo goście nie wytrwali z remisem. Przepiękne płaskie uderzenie z dystansu Brazylijczyka, idealnie i nie do obrony dla Rubena! Barcelona prowadzi z Rayo 1:0!

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Adriano!

2'

Rayo dość wysoko ustawione. Zespół Paco Jemeza nie jest schowany za podwójną gardą.

1'

Zaczynamy mecz!

19:57

Obie drużyny wychodzą na murawę Camp Nou!

19:45

Piętnaście minut do rozpoczęcia spotkania.

19:44

Rezerwowi Rayo: David Cobeno, Tito, Jonathan Viera, Lass Bangoura, Adrian Gonzalez, Nery Castillo, Samuele Longo.

19:43

Nie ma także Marca Bartry, Sergiego Roberto oraz Isaaca Cuenki.

19:39

Dzisiaj w Barcelonie wreszcie do gry wraca Neymar, który powinien pojawić się na boisku w drugiej połowie. Brakuje za to Xaviego oraz Montoyi.

19:39

Rezerwowi Barcelony: Jose Pinto, Javier Mascherano, Jordi Alba, Alex Song, Ibrahim Afellay, Cristian Tello, Neymar.

19:38

Obok prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn! Do jedenastki Barcelony trafił Carles Puyol!

19:36

W pierwszym spotkaniu obu drużyn, Barcelona zwyciężyła w Madrycie aż 4:0. Niemniej jednak największą niespodzianką tego meczu było to, że Rayo wygrało z Barceloną statystykę posiadania piłki 51%-49%. Tak wyglądało to spotkanie.

19:34

Barcelona potrzebuje dziś zwycięstwa, aby wrócić na pozycję lidera, którą dwie godziny temu zabrało jej Atletico, zwyciężając 3:0 nad Realem Valladolid. O czym innym zupełnie marzy Rayo, które traci w tym momencie do bezpiecznego miejsca w tabeli cztery punkty.

19:31

W dzisiejszym meczu faworyt jest tylko jeden i jest nim Barcelona, która przed tą kolejką była liderem La Liga. Rayo jest z kolei najgorszą defensywą ligi i przedostatnią drużyną w klasyfikacji, w wielu spotkaniach prezentując wręcz juniorski futbol.

19:25

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 24. kolejki Primera Division, w którym Barcelona zmierzy się na własnym stadionie z Rayo Vallecano!