Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 5
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
92'

Koniec spotkania! O ile w pierwszej połowie gracze Sandecji nawiazywali do poziomu Zagłębia tak w drugiej połowie ekipa z ekstraklasy całkowicie zdominowała gospodarzy strzelając im kolejne 4 gole. W półfinale PP zobaczymy Zagłebie Lubin.

90'

Doliczamy 2 minuty.

88'

Trener Lenczyk przekazuje przy lini bocznej instrukcje na końcówkę spotkania Aleksandrowi Kwiekowi.

86'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez zawodników Sandecji, z ponad 30 metrów uderza Gómez, bramkarz gości z największym trudem paruje piłkę na rzut różny.

84'

Wymowne gesty trenera gospodarzy, zawiedziony postawą swoich zawodników...

79'

Po stracie 5 bramki zawodnicy gospodarzy sprawiają wrażenie niedowierzajacych w swoje umiejętności...brakuje między nimi porozumienia i często tracą piłki, natomiast goście kontrolują przebieg spotkania bez większych problemów.

73'

Kononowicz zastępuje na placu gry Bębenka.

69'

GOOOOOOL!!! Bertilsson w dziecinny sposób ogrywa Kamila Słabego i strzela z lewej nogi. Piłka ląduje zaraz przy słupku. Kozioł wyciąga piłkę z siatki po raz 5.

66'

Po 4 golu mecz nieco się nam "zamroził". Piłka wędruje głównie od nóg do nóg zawodników Zagłębia.

64'

Margol za Urbana.

64'

Fałowski za Szczepanskiego

63'

Janoszka za Piecha.

61'

Mimo bardzo niekorzystnego wyniku, kibice Sandecji wciąż dopinguja swój zespół i zdzierają gardła, piękne zachowanie! Na trybunach zasiada dzisiaj ok. 2500 widzów w tym 50 przyjezdnych.

59'

Za Bilka na boisko wchodzi Manuel Curto.

59'

58'

GOOOOOOOL!!! Bramka Szweda, który chwile wcześniej pojawił się na boisku..Istny pogrom!

55'

GOOOOOOOL!!! dośrodkowanie Čotry i ładnym strzałem Koziola pokonuje Papadopulos.

50'

GOOOOOOOOOL!!! Abwo "pognał" z piłką prawa strona i dosrodkowywuje w pole karne, Piech przyjmuje piłkę na 10 metrze i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy.

48'

Żółta kartka dla Mateusza Bartkowa.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Czy piłkarzy Sandecji stać na jakiś zryw? Odpowiedź juz za 45 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy na stadionie im. O. Władysława Augustynka. Mieliśmy kilka zrywów i ciekawych akcji zarówno ze strony jednych i drugich ale gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

43'

Groźna akcja lubinian, piłkę na lewej stronie dostaje nieobstawiony Čotra, który podaje wzdłuż bramki, lecz nikt nie przecina jego zagrania i wciąż mamy 0:0

40'

Odzyskanie piłki przez gospodarzy w środkowej części boiska, rozrzucenie na skrzydło, dośrodkowanie i strzał Franczaka z głowy w fenomenalny sposób broni Rodić, następnie szybka kontra gości i strzał z dystansu Kwieka obroniony w pięknym stylu przez Kozioła.

37'

Gra straciła trochę na tempie i zawodnicy coraz częściej przekraczają przepisy.

35'

Ryszard Kuźma cały czas pokrzykuje na swoich zawodników, trener Lenczyk narazie spokojnie przygląda się grze swoich podopiecznych.

31'

Sprytne zagranie Kwieka nad obrońcami Sandecji i sytuacje sam na sam zmarnował Papadopoluos przegrywając pojedynek z Markiem Koziołem.

28'

Ciekawa sytuacja na stadione w Nowym Sączu. W drybling z Arkadiusz Piechem wdal się...Marek Kozioł osmieszajac napastnika Zagłębia. Potem szybka akcja gospodarzy jednak strzał Gómeza ląduje kilka pięter nad bramką gości.

23'

Szybka kontra graczy Sandecji, ostatecznie piłkę w polu karnym przyjmuje Szczepański i strzela...daleko od bramki.

22'

Rzut wolny w okolicach pola karnego Sandecji. Dosrodkowywuje Čotra, natomiast piłkę pewnie chwyta Kozioł.

19'

Kolejna akcja gospodarzy lewą stroną, teraz na dośrodkowanie zdecydował się Bębenek ale w polu karnym brakowało kogoś kto wykończyłby akcję.

15'

Indywidualna akcja Macieja Górskiego, strzał z okolic 20 metra najpierw piłka lekko zmienia kierunek lotu odbijając się od nóg obrońcy, a następnie z największym trudem na rzut różny odbija ją bramkarz gości.

12'

GOOOOOOOOOOL!!!!!! Piech strzelcem bramki! Zamieszanie w polu karnym Sandecji i piłka w niewyjaśnionych okolicach wpada do bramki gospodarzy. Mamy 1 bramkę w dzisiejszym meczu.

10'

001@ Matej Nather pauzuje za nadmiar żółtych kartek, podobnie jak Adam Mójta i Łukasz Grzeszczyk,

9'

Urban wrzuca piłkę ze stałego fragmentu gry ale przechodzi ona wszystkich graczy zarówno Zagłębia jak i Sandecji.

6'

Ładna akcja Sandecji, Urban dosrodkowywuje z lewej strony, lecz tutaj piłkę pewnie łapie bramkarz gości.

3'

Początek spotkania nieco ospały, gra toczy się głównie w środku boiska.

1'

Zaczynają przyjezdni! Ruszamy!

17:59

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Tomasz Radkiewicz z Łodzi.

17:56

Piłkarze wychodzą na murawę i za chwilę będą zaczynać dzisiejsze, miejmy nadzieję ciekawe widowisko.

17:53

Przypomnijmy w pierwszym meczu gracze Zagłębia Lubin pokonali Sandecje 2:0.

17:49

Ławka rezerwowych Zagłębia: Ptak, Bertilsson, Błąd, Curto, Famulski, Janoszka, Piątek

17:47

Ławka rezerwowych Sandecji: Cabaj, Kacala, Kuźma, Fałowski, Kononowicz, Margol, Szeliga

17:46

Zadaniem nr 1 dla pierwszoligowca w tym spotkaniu będzie z pewnością zatrzymanie szybkiego Davida Abwo. Zawodnik, który doskonale sobie radzi w rozgrywkach Ekstraklasy, w Nowym Sączu z pewnością także będzie groźny.

17:45

Zapraszamy na relację na żywo z rewanżowego ćwierćfinałowego meczu Pucharu Polski. Na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka miejscowa Sandecja zagra z Zagłębiem Lubin.